>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje o EURO 2012 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

Status
Zamknięty.
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Same oferty kupna/sprzedaży biletów. Warto podyskutować o innych sprawach.
Za nami 3 dni Mistrzostw Europy. Chciałbym poznać Wasze zdanie o poziomie spotkań, poziomie organizacji Euro.
Po wczorajszym spotkaniu Hiszpania-Włochy przyszły mi chwile refleksji. Włączam TVN24 i słucham wypowiedzi &quot;ekspertów&quot;. Usłyszałem, że spotkanie było słabe, zwłaszcza 1 połowa. &quot;Piłkarskie szachy&quot;, żadna z drużyn nie zachwyciła.
Myślę sobie, hmm oglądałem chyba inne spotkanie? Osobiście uważam, że mecz Hiszpania-Włochy stał na całkiem dobrym poziomie. Były sytuacje bramkowe, dużo ciekawych akcji, strzałów, walki, fajnych zagrań (np. przyjęcie Balotelli).
5 pozostałych spotkań oceniam wysoko. Dużo walki, bramek, ciekawych zagrań. Poza 2 połową spotkania Polska-Grecja, gdzie poza emocjami typu red card oraz karny nic ciekawego się nie działo.
Wczorajszy mecz Chorwacja - Irlandia mimo, że grały teoretycznie słabsze zespoły mógł się podobać. Przede wszystkim dużo akcji i bramek.
Oglądanie ostatnich kolejek Polskiej Ekstraklasy teraz mi się zwraca ???? Nuda, nuda, nuda, a teraz dużo emocji i nie zgadzam się ze zdaniem &quot;ekspertów&quot;, że niektóre mecze są słabe.
Organizacyjne Polska spisuje się rewelacyjne. Nareszcie na stadion wchodzi się swobodnie i szybko. Nie trzeba stać w kolejkach po godzinach. Minus na pewno jest to, że dopiero bramy otwarte są na 3 godziny przed mecze, a w pobliżu stadionu brak ogródków piwnych i sklepów, gdzie można kupić napoje.
Stacja PKP przy stadionie - pociąg po meczu co 6 minut do centrum.
Miasteczko mega fajne. To oczywiście moja ocena Warszawy, bo na innych stadionach nie byłem.
Minus to na pewno piwo na stadionie - 12zł, cola 10zł, lays 10zł, gastronomia m.in mały hot dog 10zł.
Jak Wy oceniacie po prawie 4 dniach Mistrzostwa Europy?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ja niestety nie miałem i nie będę miał szczęścia obejrzeć jakiekolwiek spotkanie na żywo, więc do tego co napisałeś w drugiej części posta odnieść się nie mogę. Spotkania według mnie bardzo ciekawe, no dziś może trochę rozczarowały mnie Francja i Anglia ale tak ogólnie to poziom wysoki i bardzo dużo emocji. Szczególnie ciekawe są mecze, gdzie nie grają wielcy faworyci turnieju, a więc i nikt nie kalkuluje jak wczoraj Chowracja-Irlandia czy przed chwilą Ukraina-Szwecja.
Jeśli chodzi o ekspertów to ja oglądam tylko studio przed- i pomeczowe oraz w przerwie. Stacji jak TVN24 nie oglądam, bo śmiem twierdzić, że posiadam większą wiedzę o piłce niz większość tamtejszych &quot;ekspertów&quot;:] Ogladałem też fragment &quot;Euro cafe&quot; na polsacie sport ale po chwili wyłączyłem bo tam Bożydar razem z Dziekanowskim urządzili sobie krytykę Smudy, chociaż już było ze dwa dni po meczu a ten sam Dziekanowski jak siedzi w studiu na TVP to ma całkiem inne zdanie ????
 
niedbal 21

niedbal

Użytkownik
To co oglądamy na tych mistrzostwach to futbol na najwyższym poziomie , widać, że gra tu elita piłkarskiego świata, 16 najlepszych państw starego kontynetu, każdy mecz - przynajmniej mi - ogląda się dużo lepiej niż MŚ, gdyż w w przeciwieństwie do MŚ nie ma tutaj ,,ogórków&quot; jak Honduras czy Algeria czy Korea Północna. I śmieszą mnie komentarze ,,specjalistów&quot;, że niektóre mecze rozczarowują jak np. Hiszpania - Włochy, czy Francja - Anglia, bo w każdym meczu widzimy dojrzały futbol, z nutką kalkulacji. Jak ktoś będzie chciał zobaczyć prawdziwą walkę do ostatniej sekundy, radze poczekać do ćwierćfinałów/ostatnich meczy w grupie.

Podsumowując, ciesze się niesamowicie, że rozpoczęło się Euro, cieszyłbym się nawet gdyby nie było go w Polsce. I mam zamiar oglądać każdy mecz, aż do końca (kosztem sesji? ???? )

Pozdrawiam
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Kupię bilety minimum 3 na mecze Euro w Polsce. Mogą być inne reprezentacje niż nasza. Oferty na Priv. Jakaś rozsądna cena ;)
 
S 0

sew

Użytkownik
Mam jeden bilet 1. kategorii na PGE ARENA Gdańsk na jutrzejszy mecz Hiszpania - Irlandia. Bilet jest imienny, ale z wejściem nie ma żadnych problemów - dowody nie są sprawdzane. Miałem iść z kolegą, ale niestety z przyczyn zdrowotnych się wykruszył i jeden bilet się zwolnił. PW.
 
mackso 10

mackso

Użytkownik
Pytanie do tych, którzy już byli na meczach Euro2012.
Jak jest ze sprawdzanie biletów pod względem tego na kogo bilet jest wystawiony?
Sytuacja jest taka, że bilety mam wystawione na starą ciotkę, która oczywiście nie idzie na mecz i pytanie czy nas wpuszczą czy będą sprawdzać dowód ??
 
arcadiusk 4

arcadiusk

Użytkownik
Ja byłem tylko na meczach Polaków, ale kontroli jeśli chodzi o zgodność danych na bilecie i w dowodzie nie było dosłownie żadnej.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Info: Między Dworcem Centralnym a Złotymi Tarasami siedziało masę Rusków na murku z kartkami &quot;I need a ticket&quot; - więc kto tam jest mocno zdesperowany, to informuje że jest bardzo duże zainteresowania biletami na mecz Rosja - Grecja w Warszawie.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Info: Między Dworcem Centralnym a Złotymi Tarasami siedziało masę Rusków na murku z kartkami &quot;I need a ticket&quot; - więc kto tam jest mocno zdesperowany, to informuje że jest bardzo duże zainteresowania biletami na mecz Rosja - Grecja w Warszawie.
Tylko niech nikt nie spodziewa się znowu jakiś wygórowanych cen. Są też handlarze którzy później te bilety odsprzedają.
Pod stadionem jest ich więcej i więcej płacą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom