>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje o EURO 2016 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Wczoraj przestępstwo popełnił sędzia Jonas Eriksson.
Ewidentnie zasędziował under kartowy gdzie były ewidentne sytuacje na więcej kartek
---&gt; I połowa, Waliczyjczycy w kontrze, Rosjanin fauluje takycznie od tyłu, sędzia daje przywilej, ale nie wraca do tej sytuacji i nie daje kartki
---&gt; II połowa, Waliczyk ucieka prawą stroną po linii, Rosjanin łapie go za koszulkę, ewidentna kartka, ale sędzia ani myśli ją wyciągać
Wszystko działo się przy wyniku 2:0, ale czy to ma jakiś wpływ na decyzje sędziego? Przy 3:0 już nie było sytuacji na kartki, bo Rosjanie grali jakby mieli puste moszny, a Walia grała tiki takę, ale to już inna historia
Akurat sam miałem do wygrania 800PLN na kilku zdarzeniach i zabrakło 2 kartek, ale co jak ktoś postawił 100 000 zł tylko na te kartki i zobaczył taki teatr?
Coś takiego można gdzieś zgłosić? Przecież tego sędziego ktoś ocenia. Sytuacje były ewidentne.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Popieram kolegę wyżej. Również postawiłem na kartki, roznosiło mnie przed telewizorem jak widziałem faule w drugiej połowie i brak kartek.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Popieram kolegę wyżej. Również postawiłem na kartki, roznosiło mnie przed telewizorem jak widziałem faule w drugiej połowie i brak kartek.
Są pewne wytyczne i tych wytycznych sędzia powinien się trzymać.
Każdy inny sędzia dałby kartki choćby w tych wyżej wymienionych sytuacjach, a były też inne sytuacje. Jak dla mnie to jest jeden wielki skandal.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Przecież już pod koniec LM było można to zauważyć, ja już od tamtej pory przestałem bawić się w kartki na większą skalę.Często w 1p kartki są odpuszczane no chyba że już ewidentnie chamskie wejście, ale jakieś wychodzenie z kontrą, łokcie na wyskoku, czy druga żółta są często odpuszczane choć zasłużone, kartki to teraz loteria jeśli nie ma typowej chamówy na boisku.Jak gra jest na dużym ryzyku ale bez jakiś złośliwości sędziowie przymykają oko na kartkowe sytuacje.Sędziowie mają wolną rękę z decyzją idącą w tzw duchem rywalizacji, sam się nieraz wkurzałem ale doszedłem do wniosku że koniec z inwestowaniem w karteczki, choć tam raz na czas coś się zagra.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Przecież już pod koniec LM było można to zauważyć, ja już od tamtej pory przestałem bawić się w kartki na większą skalę.Często w 1p kartki są odpuszczane no chyba że już ewidentnie chamskie wejście, ale jakieś wychodzenie z kontrą, łokcie na wyskoku, czy druga żółta są często odpuszczane choć zasłużone, kartki to teraz loteria jeśli nie ma typowej chamówy na boisku.Jak gra jest na dużym ryzyku ale bez jakiś złośliwości sędziowie przymykają oko na kartkowe sytuacje.Sędziowie mają wolną rękę z decyzją idącą w tzw duchem rywalizacji, sam się nieraz wkurzałem ale doszedłem do wniosku że koniec z inwestowaniem w karteczki, choć tam raz na czas coś się zagra.
Z rożnymi też bywa różnie. Kilka razy brakowało 1 rożnego do minimalnej granicy jaką wystawił buk, a ta w zależności od meczu jest na poziomie od 8 do 11.
Ostatnio w meczu Argentyny były 2 rożne...
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Ja miałem parę razy sytuację że brakowało 1 cornera druzyny po przerwie do pokrycia i żaden nie padł.W jednym z nich Barcelona nie zdążyła wykonać rożnego przed przerwą, a w drugiej połowie żadnego nie wbiła.
Racja że różnie bywa ale oglądając mecze na Live zależnie od sytuacji na boisku i sposobu gry danej drużyny można sobie ułatwić zadanie , choć oczywiście zawsze coś się może wywrócić np po golu.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Czy tylko ja mam wrażenie że nasza drabinka jest dramatycznie słaba? Przy odrobinie szczęścia możemy dotrzeć do finału nie spotykając pod drodze Francji, Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Anglii.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Ile taka przyjemność?

Panowie jak jest z tymi biletami na ojro, jak odkupie to robią jakieś problemy z wejściem, są imienne?
Byłem na meczu z Ukrainą i wiem, że w ogóle nie są sprawdzane dane na biletach.
 
Do góry Bottom