• Witamy na bukmacherskie.com
  • Dyskusje o EURO 2016 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

Temat na forum 'EURO 2016 - Francja' rozpoczęty przez Grzesio, Grudzień 13, 2015.

Więcej tematów od Grzesio
    1. UlvMann

UlvMann Aktywny użytkownik

Polubienia:
      0
      Reprezentacje po udanych turniejach łapią w następujących po nich eliminacjach zadyszkę - patrz Holandia po zdobyciu 3 miejsca na MŚ w Brazylii - brak awansu na Euro; patrz Niemcy po zdobyciu MŚ - słaby początek eliminacji. W naszym kraju występ na Euro traktowany jest jak olbrzymi sukces - ok, w porządku, przed Euro dałbym sobie rękę uciąć, że nie będzie nas w ćwierćfinale. Przed Nawałką dużo pracy psychologicznej, by dobrze zmotywować ekipę, by walczyła w odległym Kazachstanie tak, jak na Euro z Niemcami. Poza tym nie będziemy grać ciągle jedną i tą samą 11-ką. Trzeba szukać zmienników. Będą pojawiały się pojedyncze błędy, a po nich być może bramki. Podstawowi zawodnicy (Glik, Krychowiak) zmienili kluby i nie jest powiedziane, że od razu wskoczą do podstawowego składu i będą grać w każdym meczu po 90 min. Będą potrzebować czasu, by osiągnąć takie pozycje, jakie mieli w poprzednich klubach, a to też wpłynie na ich formę. Dodatkowo każda reprezentacja (każda!) będzie się nas obawiała i murowała bramkę. Być może będziemy świadkami, przynajmniej w meczach domowych, meczów takich jak z Irlandczykami na Euro. To będą bardzo ciężkie eliminacje. Nie jestem aż takim optymistą jak Adamo80.

Jednakże będzie mi niezwykle miło, jeśli moje przewidywania się nie sprawdzą ;)

2. aliant

aliant Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      0
      Jak już Adamo pisze, że mamy szansę na medal to chyba idziemy na mistrza :D.

Jeżeli Polacy awansują to tak naprawdę najważniejsze będzie nie to na kogo trafią w grupie (bo awans uważam za obowiązek) tylko kogo mogą trafić w 1/8. Te eliminacje i mistrzostwa to jeszcze pół biedy bo trzon kadry zostanie ten sam ale po mundialu w Rosji możliwe, że czekać nas będzie ostra przebudowa, bo wiele ważnych postaci będzie już grubo po 30 (vide Błasczykowski, Piszczek) i to mnie jakoś najbardziej niepokoi w dłuższej perspektywie.

Poleć forum