>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o EURO 2016 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Aplikujac o bilety podawał ktoś swoją karte skrilla? Nie bedzie problemu ze sciagnieciem płatności w przypadku wylosowania biletow?
Tak, ja podawałem, gdyż karta z mojego banku ma ważność do kwietnia, a trzeba było podać kartę ważną przynajmniej do sierpnia. Podałem więc kartę Skrill. O ile będziesz miał wystarczające środki na koncie Skrill, to problemu nie będzie. Przewalutują sobie z euro na złotówki po swoim kursie + kilka % opłaty.

Były już wysyłane maile od UEFA, że z początkiem lutego zaczną pobierać kasę za wylosowane bilety, także pilnować czy jest na koncie odpowiednio dużo pieniędzy.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Będzie podjęta tylko jedna próba ściągnięcia pieniędzy z karty. Jeśli nie będzie wystarczających środków, to wtedy bilet przepada. Także trzymać na koncie odpowiednią ilość kasy oraz sprawdzić czy karta ma odpowiedni limit na transakcje internetowe (np. w mBanku).
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Hmm,na gazeta.pl jest artykuł o tym,że UEFA ściąga całą kasę za tyle ile się zamówiło,ja zamówiłem bilety na każdy mecz Polski w różnych kategoriach, za łącznie 385 euro,dziś patrzę,a ktoś mi ściągnął ok 230 euro,czyli tak jakby za część biletów.
Czy to znaczy,że te mi wylosowali?
Nie mam jeszcze w historii konta za co to płatność,no ale tak czy inaczej nie jest zablokowana pełna kwota zamówienia.
Czy Wam też już coś poodejmowali z konta?
Całość zamówienia? Część?
Link do artykułu :
http://www.sport.pl/sport/1,65025,19570508,euro-2016-uefa-weryfikuje-kibicow-i-sciaga-pieniadze.html#Czolka3Img
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To masz szczęście i jakieś bilety wylosowałeś.
UEFA już ściąga kasę z kont. U mnie niestety stan funduszy bez zmian.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Adhemar, w drodze losowania została Ci przydzielona część biletów na które aplikowałeś. Mogłeś dostać bilety na wszystkie mecze lub tylko niektóre lub wcale. Mi ściągnęło dziś 319 zł, także wygląda na to że wylosowałem bilet na jeden mecz spośród dwóch, na które aplikowałem.

Być może już jutro dostaniemy maile z potwierdzeniami, gdyż podobnie było z losowaniem biletów na zeszłoroczny finał Ligi Europy w Warszawie: najpierw pobrało mi pieniądze z konta a dzień później dostałem maila z potwierdzeniem przydzielenia biletów.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@Adhemar
Duży browar dla Ciebie, że napisałeś tutaj post.
Po twojej wiadomości wszedłem na konto ING i żadnej blokady. Sprawdziłem limit a tam... 500zł na transakcję internetowe. Zmieniłem o 15:00 limit. Teraz patrze, że mam prawie 2k zablokowane z UEFA ;)
Warto sprawdzać konta, bo może Was jeszcze wylosują ????
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Marcin-Odra, a pisałem parę dni temu żeby posprawdzać limity w banku na wszelki wypadek, dobrze że Ci się udało ????
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
@Adhemar
Duży browar dla Ciebie, że napisałeś tutaj post.
)
To w Nicei sobie odbiorę ;)
Bo wszystko wskazuje,że to na mecz Polska - Irlandia mnie wylosowało,a jest to mecz nr 6 tego turnieju,więc też mogło być tak,że losowali te mecze numerami kolejno.
I myślę,że jeśli komuś dziś nie ściągnęło kasy to wydaje mi się,że szansa jeszcze jest jutro.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Ja aplikowałem na mecze z Niemcami i Ukrainą, ciekawe na który mecz będzie bilet. Także czekamy na potwierdzenia.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Rano właśnie jak wszedłem na konto też mi się wydawało że coś sie nie zgadza ale że ostatnio robiłem kilka przelewów nie zwróciłem na to specjalnie uwagi. Po wieczór dopiero skojarzyłem fakty i faktycznie mam blokadę 3,8k do 9 lutego ???? Aplikowałem na wszystkie mecze po 4 bilety w sumie wartość zamówienia over 1k (2 i 3 kategorie) więc jeśli wszystkie przypuszczenia się sprawdzą bedzie %% pod wieżą Eiffla albo na morzem Śródziemnym ????
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Są już maile od UEFA.
&quot;Szanowny Kibicu,
Mamy przyjemność poinformować, że twój wniosek na UEFA EURO 2016™ został częściowo zaakceptowany.
Oznacza to, że zostały Ci przydzielone tylko bilety wymienione poniżej, podczas gdy część Twojego wniosku niestety nie została przyjęta, a bilet(y), o które złożyłeś/aś wniosek, które nie zostały wymienione poniżej, nie zostały Ci przydzielone.&quot;
E: Ktoś mnie uprzedził,ale na Niemcy - Polska to chyba raczej tylko z tą kartą kibica była szansa nie?Bo bez niej to szanse prawie jak w totolotku.
&quot;Należy pamiętać, że bilety dla fazy pucharowej turnieju będą dystrybuowane w formie voucherów, wymiennych na bilety przed meczem w Punkcie Wymiany Voucherów (Voucher Exchange Point) w danym mieście goszczącym po okazaniu wymaganych dokumentów.&quot;
Czyli dostaje się te vouchery i dopiero je się wymienia na bilety,ale nie mogą być przecież imienne,bo jak ktoś zamawiał 4 bilety,to co ,na każdym są tylko jego dane?
A co jeśli ten zamawiający zachoruje/zemrze/zrezygnuje z wyjazdu? To co te pozostałe 3 osoby już mają lipę?
Mi się wydaje,że ten voucher będzie wymieniany na okaziciela,bo jak inaczej?
Orientuje się ktoś?
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
&quot;Należy pamiętać, że bilety dla fazy pucharowej turnieju będą dystrybuowane w formie voucherów, wymiennych na bilety przed meczem w Punkcie Wymiany Voucherów (Voucher Exchange Point) w danym mieście goszczącym po okazaniu wymaganych dokumentów.&quot;
Czyli dostaje się te vouchery i dopiero je się wymienia na bilety,ale nie mogą być przecież imienne,bo jak ktoś zamawiał 4 bilety,to co ,na każdym są tylko jego dane?
To co podałeś dotyczy meczów fazy pucharowej - jest tak zresztą napisane. Bilety na fazę grupową dostaniesz normalnie do domu kurierem już imienne.

Ja mam ostatecznie bilet na mecz z Ukrainą, chciałem na wariata lecieć bez noclegów ale zastanawiam się jednak nad pobytem jakimś 2-3 dniowym, tylko w Marsylii z tego co widzę z noclegami lipa, ma ktoś jakieś pomysły na niedrogi nocleg (2 noce) dla jednej osoby w okolicy Marsylii? Budżet niestety mocno ograniczony :;/:
 
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
Witam. Gratuluje wygranych biletów ????
Jakby ktoś byłby zainteresowany pozyskaniem biletów na Polska-Niemcy
to zapraszam na priv. Mam znajomego, który może je sprzedać.
@Gonza Sprawdz na budgetplaces, moze cos jeszcze zostało.
 
M 0

mikg71

Użytkownik
W marcu rusza platforma sprzedaży biletów , trzeba poświęcić trochę czasu przed kompem tak jak to było przed Euro 2012 w PL i spokojnie się kupi bilety na wybrane mecze, trzeba się tylko liczyć że będzie 10% doliczane do ceny biletów oraz natychmiastowa płatność kartą
 
Do góry Bottom