>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o EURO 2016 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Panowie a jestescie pewni co do tych biletów, że to już wylosowane?
http://www.sport.pl/sport/1,65025,19570508,euro-2016-uefa-weryfikuje-kibicow-i-sciaga-pieniadze.html
&quot;Jednak żadna z wymienionych przez kibica możliwości nie jest poprawna. Ściągnięcie pieniędzy oznacza wyłącznie przeniesienie - pozytywną weryfikację! - aplikacji do losowania określonej puli biletów. Jeśli ostatecznie kibice nie dostaną wejściówek, kwota zostanie im niezwłocznie zwrócona.&quot;
&quot;Jedynymi potwierdzeniami przyznania biletów będą informacje wysłane e-mailem oraz po zalogowaniu się na portalu UEFA. Losowanie ma się odbyć do końca lutego.&quot;

Pytam bo strasznie duzo osób znajomych również podostawało podobne info i tez im posciagali kase z kont.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Tak, jesteśmy pewni. Komu ściągnęło we wtorek kasę z karty ten wczoraj dostał potwierdzenie mailem jakie bilety mu przydzielono oraz na swoim koncie na stronie UEFA też widzi rezultat aplikacji.

Pierwszy cytat to bzdura. Pismaki nie wiedzą co piszą. A to że UEFA zastrzegła że będzie wiadomo do końca lutego to logiczne że zostawili sobie większy margines czasowy. Portal sprzedaży dla kibiców reprezentacji zamknięto już 18 stycznia, a że wszystko odbywa się komputerowo to nie dziwne że tak szybko dowiadujemy się o rezultatach losowania.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Czyli ogólnie rzecz ujmując konkretne bilety na konkretne mecze można już drukować ?
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Czyli ogólnie rzecz ujmując konkretne bilety na konkretne mecze można już drukować ?
Drukować to nie.
UEFA ma przysyłać w maju te bilety,a vouchery będą na fazę pucharową jeśli ktoś zamawiał opcję &quot;follow my team&quot;.
Widzę,że na aukcjach już sporo powystawianych biletów,ceny często kosmiczne.
Swoją drogą opłacało się brać wyższe kategorie,tam mniej chętnych a miejsc na stadionie więcej,no i haracz dla PZPN w postaci tej karty kibica też miał swoje plusy.

P.S. Ktoś się wybiera do Nicei ?
 
T 0

tatar5317m

Użytkownik
Witam. Wybieramy się w czwórkę na mecz Polska Niemcy. Szukamy grup zorganizowanych na ten wyjazd. Najlepiej wyjazd woj. podlaskie. Posiadam również 4 bilety na ten mecz do zbycia. Zainteresowanych zapraszam na priv
 
Y 0

yrked

Użytkownik
Witam, również wylosowałem bilety na mecz w Nicei i polecam zainteresować się już noclegiem - np. na booking.com pokoje w hotelach na terminy meczów po prostu znikają.
 
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
W marcu rusza platforma sprzedaży biletów , trzeba poświęcić trochę czasu przed kompem tak jak to było przed Euro 2012 w PL i spokojnie się kupi bilety na wybrane mecze, trzeba się tylko liczyć że będzie 10% doliczane do ceny biletów oraz natychmiastowa płatność kartą
Gratuluje optymizmu ???? Już teraz dla wszystkich biletów nie wystarczyło, ale Ty na lajcie kupisz sobie w marcu ???? To po pierwsze, a po drugie - przez cały luty te najlepsze i te średnie noclegi zostaną już pobookowane. Zostaną te z kosmicznymi cenami za 1nocleg. Także powodzenia w marcu życzę ????
 
M 0

mikg71

Użytkownik
Gratuluje optymizmu ???? Już teraz dla wszystkich biletów nie wystarczyło, ale Ty na lajcie kupisz sobie w marcu ???? To po pierwsze, a po drugie - przez cały luty te najlepsze i te średnie noclegi zostaną już pobookowane. Zostaną te z kosmicznymi cenami za 1nocleg. Także powodzenia w marcu życzę ????
Oj chyba nie uczestniczyłeś w kupowaniu z platformy w 2012r bilecików na euro w PL, więc śpij sobie w marcu spokojnie .......posłuchasz w tv że bilety już dawno wysprzedane bo w TV &quot; zawsze prawdę mówią
:cool::cool::cool:
 
K 0

kyrtap1992

Użytkownik
Witam Panowie,
Po pierwsze gratulacje dla wszystkich którym udało się wylosować bilety, ja niestety nie należę do grona tych szczęśliwców i tutaj moje pytanie. Podczas tej fazy sprzedaży kibice którzy wylosowali bilety będą siedzieć razem tak jak by w jednej strefie na stadionie. I teraz moje pytanie czy jeśli uda mi się odkupić bilety w marcu/kwietniu na stronie UEFA czy będę siedział ze swoimi na stadionie. Mało mi zależy na oglądaniu samego meczu chce tylko zdzierać gardło dla reprezentacji razem ze swoimi i nie chciał bym siedzieć gdzieś daleko od Polaków między innym kibicami drużyny przeciwnej czy Francuzami.
 
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
Oj chyba nie uczestniczyłeś w kupowaniu z platformy w 2012r bilecików na euro w PL, więc śpij sobie w marcu spokojnie .......posłuchasz w tv że bilety już dawno wysprzedane bo w TV &quot; zawsze prawdę mówią
:cool::cool::cool:
To nie będzie impreza w Polsce. Czytaj chłopcze ze zrozumieniem, zamiast rzucać bezsensownie młodzieńczym jadem.
A jak Cie telewizor irytuje to go wyrzuc przez okno zamiast robić tutaj offt.
Na EURO 2012 byłem i na EURO 2016 też będę.
PS. Gorzej niż na EURO 2012 raczej nie wypadniemy...
Ahh.. te pamiętne 2 &quot;zwycięskie&quot; remisy ????
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Będzie jeszcze może zgłoszenie się o bilety? Jest jakiś sposób aby w ogóle cokolwiek zdobyć?
jeśli wszystkie przypuszczenia się sprawdzą bedzie %% pod wieżą Eiffla albo na morzem Śródziemnym ????
Proponuję zrobić jakąś ustawkę, bo widzę że sporo osób z forum wybiera się do Francji w tym ja ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Ja tak jak pisałem mam 4 bilety na Irlandie i Ukrainę, jednak ze względu że są to te skrajne mecze 12 i 21 czerwca wybiorę sie pewnie tylko na jeden, na Irlandię. Może coś się jeszcze wykombinuje z Niemcami.
Troche za długo dla mnie na wyjazd więc te 4 bilety na Ukrainę w Marsylii mogę odsprzedać. Bilety są 2 kategorii więc jest to pewnie gdzieś z boku boiska (3 i 4 kategoria to miejsca za bramkami). Cena do dogadania ale na pewno bardzo atrakcyjna bo biletów nie kupowałem w celach zarobkowych. Na forumku od lat wiec macie pewność sprawdzonej osoby ???? Jak ktoś zainteresowany to PW.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja kupię jeden bilet na mecz z Niemcami.
Cena zbliżona do tej nominalnej, desperatem nie jestem.
Ewentualnie mogę wymienić się 1 bilety na mecz Polska-Ukraina (2 kategoria) na 1 bilety na mecz z Niemcami.
Kontakt: [email protected]
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Ja tak jak pisałem mam 4 bilety na Irlandie i Ukrainę, jednak ze względu że są to te skrajne mecze 12 i 21 czerwca wybiorę sie pewnie tylko na jeden, na Irlandię. Może coś się jeszcze wykombinuje z Niemcami.
Troche za długo dla mnie na wyjazd więc te 4 bilety na Ukrainę w Marsylii mogę odsprzedać. Bilety są 2 kategorii więc jest to pewnie gdzieś z boku boiska (3 i 4 kategoria to miejsca za bramkami). Cena do dogadania ale na pewno bardzo atrakcyjna bo biletów nie kupowałem w celach zarobkowych. Na forumku od lat wiec macie pewność sprawdzonej osoby ???? Jak ktoś zainteresowany to PW.
/Edit Już nieaktualne, bilety sprzedałem ????
 
Do góry Bottom