>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o EURO 2016 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

jurko8 20

jurko8

Użytkownik
Panowie wylosowałem 9 biletów na wszystkie mecze grupowe Polaków i mam pytanie co dalej ? Czy dostane jakiegoś e-mail w którym bede miał podać dane osobowe , które będą widnieć na biletach ?
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Czy komuś wystarczyło do opłacenia biletów konto na Skrillu? Czy koniecznie trzeba wyrabiać kartę kredytową w banku?
 
M 3

many1985

Użytkownik
Bilety zawsze są imienne ! I musze podać dane moich kompanów ...
A nie jest czasami tak, że na wszystkich zamówionych biletach są dane osoby zamawiającej? Zresztą nigdy nie sprawdzali danych na bilecie z dowodem podczas takich imprez, no chyba, że coś się zmieniło, ale szczerze powątpiewam, bo 1/3 ludzi by na stadion nie weszła. Ja na półfinał EURO 2012 wchodziłem z biletem na dane innej osoby.
P.S. Kupię 2 bilety na mecz Polska - Irlandia Północna.
 
jurko8 20

jurko8

Użytkownik
Też byłem na Euro 2012 i jeden bilet miałem na E. WEDLA (TAk tego od czekolady ???? ) drugi kupiony z allegro na dane jakiegoś tam gościa . Czyli mówicie, że na wszystkich 9 biletach będą moje dane osobowe ?
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Czy komuś wystarczyło do opłacenia biletów konto na Skrillu? Czy koniecznie trzeba wyrabiać kartę kredytową w banku?
Samo konto Skrill nie,ale karta do tego konta wystarczyła.

Co do tych danych to pewnie będą na każdym bilecie osoby zamawiającej,nie realne byłoby żeby każdy podawał kilka miesięcy wcześniej dane osób,którym te bilety udostępni.
Jakiekolwiek legitymowanie również uważam za nierealne tym bardziej,że mógłbym sobie wydrukować jakiś niby polski dokument i kto mi to we Francji rozczyta.
Zresztą gdyby legitymować 40 tys ludzi,to trzebaby zacząć kilka godzin wcześniej,sam kiedyś wchodziłem na bilecie mając dane jakiejś kobiety.
Dużo ważniejsza jest kontrola tego co jest wnoszone na stadion niż dane na bilecie.
 
P 20

pc3

Użytkownik
siema, wybiera się ktoś na mecz z Ukrainą w terminie 18,19? Jaki preferujecie dojazd? Jakby ktoś chciał to mogę załatwić 4 bilety na ten mecz na drugą kategorię, zanim było losowanie u nas dogadałem się z kolesiem z Irlandii, który składał w niosek w ciemno w turze z lipca z przed roku, ja sam wylosowałem 4 więc tamtych już nie potrzebuję, a jeszcze mu nie napisałem, że z nich zrezygnuję.
Dzięki
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
siema, wybiera się ktoś na mecz z Ukrainą w terminie 18,19? Jaki preferujecie dojazd? Jakby ktoś chciał to mogę załatwić 4 bilety na ten mecz na drugą kategorię, zanim było losowanie u nas dogadałem się z kolesiem z Irlandii, który składał w niosek w ciemno w turze z lipca z przed roku, ja sam wylosowałem 4 więc tamtych już nie potrzebuję, a jeszcze mu nie napisałem, że z nich zrezygnuję.
Dzięki
Ja się wybieram. Ja kupuje bilet lotniczy do Lyonu (z Krakowa albo Berlina) i następnie albo Megabusem (taki odpowiednik PolskiegoBusa w Polsce) lub TGV dojadę do Marsylii. Jednak TGV jest drogie więc Megabus będzie lepszą opcją.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja się wybieram. Ja kupuje bilet lotniczy do Lyonu (z Krakowa albo Berlina) i następnie albo Megabusem (taki odpowiednik PolskiegoBusa w Polsce) lub TGV dojadę do Marsylii. Jednak TGV jest drogie więc Megabus będzie lepszą opcją.
Lepiej Ci będzie lecieć Wizzairem z Katowic do Paryża. Kumpel kupował kilka dni temu bilet za 180zł.
Później szybką kolejką (chyba TGV) do Marsylli za ok. 30-40e i jesteś w 3 godziny na miejscu.
Ja mam jeden bilet na Ukrainę wolny (2 kategoria), mogę odsprzedać lub zamienić się na mecz z Niemcami.
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Lepiej Ci będzie lecieć Wizzairem z Katowic do Paryża. Kumpel kupował kilka dni temu bilet za 180zł.
Później szybką kolejką (chyba TGV) do Marsylli za ok. 30-40e i jesteś w 3 godziny na miejscu.
Ja mam jeden bilet na Ukrainę wolny (2 kategoria), mogę odsprzedać lub zamienić się na mecz z Niemcami.
Sęk w tym, że z Katowic Wizzair jak bym leciał to doleciałbym do Paryż-Beauvais, a to lotnisko jest oddalone od centrum o 84km. Nawet teraz patrząc na ceny biletu TGV do Marsylii własnie z Beauvais to cena od 50 do 74 euro. Lecąc na ten mecz nie opłaca mi się lecieć tylko na niego więc wziąłem trochę więcej urlopu i mam zamiar zostać na południu Francji i myślę, że sam bagaż podręczny w Wizzair nie wystarczy, a cena rejestrowanego to pomyłka.

No i dodam, że http://results.en.voyages-sncf.com/ pokazuje, że dojazd z tego lotniska do Marsylii zajmuje ponad 5h
 
P 20

pc3

Użytkownik
No opcja z Paryżem tak jak napisał magucio trochę słaba, chyba że ktoś już robił taką trasę, podobno z tego lotniska są jacyś przewoźnicy do centrum Paryża, a stamtąd tgv już jeżdżą taniej i częściej. Marcin-Odra mógłbyś napisać jak Twój kolega się tam dostaje dokładnie? Magucio za ile masz lot do Lyonu i w jakim terminie. Ja co znalazłem sensownego na razie to lot z Krk do Marsyli z przesiadką w okolicach 1k w dwie strony.
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
No opcja z Paryżem tak jak napisał magucio trochę słaba, chyba że ktoś już robił taką trasę, podobno z tego lotniska są jacyś przewoźnicy do centrum Paryża, a stamtąd tgv już jeżdżą taniej i częściej. Marcin-Odra mógłbyś napisać jak Twój kolega się tam dostaje dokładnie? Magucio za ile masz lot do Lyonu i w jakim terminie. Ja co znalazłem sensownego na razie to lot z Krk do Marsyli z przesiadką w okolicach 1k w dwie strony.
Wylot jest 16 czerwca i wracam 26 czerwca. Tak jak wcześniej mówiłem, nie chce wylecieć tylko na mecz stąd te 10 dni. Bilet będę bukował w tym tygodniu i jeśli nikt mi go nie wykupi wyjdzie jakieś ~500 zł easyJetem + Megabus maksymalnie 5euro w jedną stronę (nie spotkałem się z droższym biletem w tej firmie). Z Lyonu do Marsylii autokarem jest 5h, ale to czas akceptowalny więc nie powinno być źle.
Dodatkowo szukałem cen transferu z lotniska w Paryż-Beauvais do Paryża i ceny nie są fajne. Prawie 16eurosów w jedną mańkę. Dla potwierdzenia http://www.fly4free.pl/forum/jak-z-lotniska-do-miasta,43,454 Można też zrobić to taniej jak opisują na tej stronie, ale to i tak więcej kombinacji niż zysku
 
P 20

pc3

Użytkownik
A jeszcze ogólne pytanie, bo nie latam za dużo, czy w miarę upływu czasu pojawia się więcej lotów, czy tanieją/drożeją?
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
A jeszcze ogólne pytanie, bo nie latam za dużo, czy w miarę upływu czasu pojawia się więcej lotów, czy tanieją/drożeją?
Sam nie latam zbyt dużo, ale oczywiste jest, że im bliżej Twojej daty tym bilety stają się droższe
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Ja miałem lecieć do Paryża i potem TGV do Marsylii, ale znalazłem wyjazd autokarowy z PL z dwoma noclegami za 850 zł i chyba na to się zdecyduję. Jadąc samemu odpadają kombinacje z przejazdami i noclegami, trzeba tylko przemęczyć tę podróż autokarem.
 
P 20

pc3

Użytkownik
Fajną opcję dzisiaj znalazłem, z Krk do Paryża bezpośrednio za około 600 zł na lotnisko deGaulla, skąd jeżdżą TGV tylko pytanie, czy ktoś wie w jakiej cenie może być podróż do Marsylii? Ma ktoś doświadczenie z TGV?
 
M 3

many1985

Użytkownik
Panowie, nie ma nikt do sprzedania 2 biletów na Polska - Irlandia Północna w Nicei?
Troche nieciekawie będzie jak wydam sporo kasy na wyjazd i nie obejrze meczu, ciekawe czy przed stadionem będzie możliwość kupna biletów...
 
Do góry Bottom