>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje o La Liga - sezon 17/18 - Newsy; Transfery; Zakłady długoterminowe.

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Barcelona jest coraz bliższa sfinalizowania transferu z Arthurem z Gremio. Dyrektor brazylijskiego klubu tak określa prowadzone rozmowy, - Barcelona może pozyskać piłkarza podobnego do Andresa Iniesty.
Transfer ma się odbyć dopiero w roku 2019, w styczniu. Na tą chwilę piłkarz nie gra od listopada, lecząc kontuzję kostki.
OFICJALNIE: ARTHUR piłkarzem Barcelony! 30 mln € + 9 mln € zmiennych.
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Z tego, co mi wiadomo - nie. Tak chyba kiedyś było, ale obecnie to dodatkowe miejsce idzie na poczet zespołów ze słabszych lig, które muszą się kwalifikować.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Vincenzo Montella właśnie został zwolniony z drugiego klubu w obecnym sezonie. Tym razem Włoch pożegnał się z funkcją szkoleniowca Sevilla FC. Montella pracował w stolicy Andaluzji od grudnia. Miesiąc wcześniej podziękowano mu za pracę w AC Milan.
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Dalej 4 miejsca, ponieważ zarówno Real jak i Atletico są w top4. Jakby któraś z tych drużyn wygrała puchar będąc poza top 4, wtedy dostali by te miejsce nr 5 w Lidze Mistrzów
Dla przykładu w 2016/2017 Manchester United wygrał Lige Europy będąc na 6 miejscu w lidze, więc w tym sezonie Anglia miała 5 przedstawicieli
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
dzięki , mam jeszcze jedno pytanie czy była kiedys sytuacja w której jakiś zespól nie przegrał ani jednego meczu w sezonie ?
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
dzięki , mam jeszcze jedno pytanie czy była kiedys sytuacja w której jakiś zespól nie przegrał ani jednego meczu w sezonie ?
W latach 30 Real i Bilbao, ale wtedy sezon miał 18 spotkań. Na dystansie 38 spotkań Barca będzie pierwsza. Z mocniejszych lig udawało się to niedawno Juventusowi Conte czy troche wcześniej Arsenalowi Wengera
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom