>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
A 0

artkoda

Użytkownik
26-letni francuski obronca Florian Lejeune podpisal 5-letni kontrakt z Newcastle United. Przechodzi z SD Eibar za okolo 8.7mln euro.
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Manchester United have agreed a fee in the region of £75m for Everton striker Romelu Lukaku.

Czyli saga z Moratą zakończona :razz:
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
http://transfery.info/102682,potwierdzone-lacazette-w-arsenalu-nawet-juz-jutro-lub-pojutrze

Wenger w końcu się ogarnął i rusza z ofensywą na rynek transferowy. Lacazette to fantastyczny target dla Arsenalu bo to taki lepszy Welbeck a Ci co śledzili końcówkę sezonu na pewno zauważyli pozytywny wpływ jego powrotu po kontuzji.

Podobne doniesienia słyszy się o Mahrezie. Mimo, że miał zdecydowanie słabszy sezon to wciąż uważam to za świetny transfer. Kanonierom brakowało kogoś na prawe skrzydło. Ramsey zawsze narzekał jak był tam posyłany a Walcott to Walcott.

Dodać do tego transfer Kolasinaca i już mamy całkiem udane okienko w wykonaniu Londyńczyków. Jeśli uda się zatrzymać Sancheza i Ozila to będzie na prawdę ładny skład. Jedyna dziura jaką widzę z takiej perspektywy to jednak jakiś środkowy pomocnik. Coq obniżył loty a Elneny to nie jest materiał na pierwszy skład. Xhaka jest chimeryczny a z Cazorla nie wiadomo jak po tak długiej przerwie. Co sądzicie?
Oby plotki o przyjściu Martiala się nie potwierdziły, bo to jest trochę lepszy Welbeck. Lacazette to w ogóle inna liga napastnika, typowy lis pola karnego i co najważniejsze, jest skuteczny. Welbeck to kołek bez wykończenia i w Arsenalu w ostatnim czasie za dużo było takich &quot;napastników&quot;. Gracz Lyonu powinien mieć staty co najmniej tak dobre jak Alexis Sanchez, jeśli oczywiście będzie miał kto mu te piłki dogrywać.
Mahrez to moim zdaniem gracz jednego sezonu, tak jak Vardy. Jeśli Leicester zażąda znów 50-60 mln, to nie jest wart nawet połowy tej ceny, nie po takim sezonie.
Jeśli chodzi o środek pola, to chyba pora na przewietrzenie składu. Ja osobiście nie widzę już żadnego potencjału w Ramseyu i Cazorli, Xhaka pewnego poziomu nie przeskoczy i drugim Ozilem nie będzie. To jest bardziej taki gracz do środka pola niż do gry za napastnikami. Jeśli Mesut odejdzie, to może być problem z kreacją gry. Poza tym Szwajcar przez swój temperament lubi zbierać kartki, co tez jest problemem. Wenger ma kasę i jeśli nie będzie jej szkodował, jakby to były jego własne pieniądze, to może w końcu będziemy mieli jakieś owocne okienko transferowe, bo poprzedni sezon pokazał, że tym składem o mistrza nie powalczy, bo chyba FA Cup nie jest szczytem marzeń Francuza.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Manchester United have agreed a fee in the region of ÂŁ75m for Everton striker Romelu Lukaku.
Czyli saga z Moratą zakończona
I bardzo dobrze. Myślę, że to lepsze rozwiązanie dla obu stron. Z perspektywy United - Lukaku jest sprawdzony na angielskich boiskach, kosztuje tyle samo(ponoć Real krzyczał 80 za Moratę) no i przede wszystkim jest lepszy. Morata miał swoje momenty jednak to, że nie mógł odnaleźć miejsca w żadnym z klubów jednak o czymś świadczy. Najbardziej pamiętam to jak nieporadny był we Francji a przecież za plecami miał największa śmietankę pomagierów. Oczywiście Hiszpania grała słąbo ale c`mon. U nas też nie grała niczego szczególnego tylko Iniesta wygrał im to Euro. Z perspektywy Lukaku - coś nowego. W Londynie już był a skoro wraca pod skrzydła Mou tzn. że historie pismaków były bujdami.
Oby plotki o przyjściu Martiala się nie potwierdziły, bo to jest trochę lepszy Welbeck. Lacazette to w ogóle inna liga napastnika, typowy lis pola karnego i co najważniejsze, jest skuteczny. Welbeck to kołek bez wykończenia i w Arsenalu w ostatnim czasie za dużo było takich &quot;napastników&quot;. Gracz Lyonu powinien mieć staty co najmniej tak dobre jak Alexis Sanchez, jeśli oczywiście będzie miał kto mu te piłki dogrywać.
Mahrez to moim zdaniem gracz jednego sezonu, tak jak Vardy. Jeśli Leicester zażąda znów 50-60 mln, to nie jest wart nawet połowy tej ceny, nie po takim sezonie.
Jeśli chodzi o środek pola, to chyba pora na przewietrzenie składu. Ja osobiście nie widzę już żadnego potencjału w Ramseyu i Cazorli, Xhaka pewnego poziomu nie przeskoczy i drugim Ozilem nie będzie. To jest bardziej taki gracz do środka pola niż do gry za napastnikami. Jeśli Mesut odejdzie, to może być problem z kreacją gry. Poza tym Szwajcar przez swój temperament lubi zbierać kartki, co tez jest problemem. Wenger ma kasę i jeśli nie będzie jej szkodował, jakby to były jego własne pieniądze, to może w końcu będziemy mieli jakieś owocne okienko transferowe, bo poprzedni sezon pokazał, że tym składem o mistrza nie powalczy, bo chyba FA Cup nie jest szczytem marzeń Francuza.
Welbs miał swoje momenty i takim strasznym kołkiem to bym go nie nazwał niemniej jednak kontuzje i grzanie ławy sprawiło, że obniżył loty. Jednosezonowości Mahreza nie chcę komentować. Z jednej strony przy potencjalnym transferze chciałbym, żeby to wypaliło. Z drugiej nie chce mi się wierzyć, żeby najpierw był takim kozakiem a później grał padakę. Coś tam musiało nie banglać jak z Hazardem w poprzednim sezonie. Cazorlę bardzo szanuję i widzę w nim wartość dodaną chociażby w postaci doświadczonego człowieka na treningach i fajnej mądrej osoby(tak mi się wydaje). Potencjał progressowy Xhaki to temat na inną okazję. On nawet nie jest blisko swojego najlepszego wieku. Wszyscy patrzą przez pryzmat takiego wonderboya jak Messi, Ronaldo czy Kante ale niektórzy po prostu potrzebują czasu. Obserwując ostatnie miesiące i relacje dziennikarskie jestem mocno przekonany, że Ozil zostanie. Sanchez też choć w tym przypadku akurat nie wiem czy przypadkiem nie żyję w świecie marzeń gdzie Chilijczyk po prostu negocjuje umowę w podstępny sposób. Niemniej jednak wydawało mi się, że na Emirates był szczęśliwy. Na miejscu Wengera bym go nie sprzedawał i zaryzykował free transfer w przyszłym sezonie. Bo powiedzmy sobie szczerze. Jeśli Sanchez miałby podpisać teraz kontrakt to wiązałoby się to z obietnicami typu będziemy zajebiści, zrobimy kozackie transfery. Cóż - chyba lepiej powoływać się na fakty. Lacazette dopięty i dobrze. Nie sądze by tu coś do gadania miały doniesienia o zainteresowaniu ze strony Atletico. Arsenal od dawna starał się o francuza a dlaczego został w Lyonie ten ostatni sezon można wyczytać w internetach.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Wenger musiałby wydać chyba że 300 milionów żeby wygrać jakieś mistrzostwo. Zauważcie ze Sanchez i Oezil są nieustannie łaczeni z innymi klubami,City na pewno złożyło przynajmniej jedną ofertę za Sancheza i Guardiola chętnie by go przyjął pod swoje skrzydła. Mógłby odejść do Bayernu i tam na pewno miałby mistrzostwo i może jedną lub dwie rundy dalej by doszedł w lidze mistrzów. Jednak Bayern nie da mu takiej kasy,może by Juventus był dla niego odpowiednim klubem ale ich też nie stać na jego oczekiwaną pensję. PSG to amatorka więc pewnie nawet poważnie ich nie traktuje więc wychodzi na to ze tylko kluby Premier League mogą mu zagwarantować zarobki i jako taki poziom sportowy ale Wenger prędzej odda Szczęsnego za darmo do Juventusu niż niż Sancheza do innego klubu Premier League. Jeśli chodzi o Alexisa i Oezila to wiadomo że nie wrócą do ligi hiszpańskiej . Skoro obaj są łaczeni z transferem do innego klubu to coś jest na rzeczy. 300 tysięcy tygodniowo dla jednego i drugiego tygodniowo to dużo dla Arsenalu który nie zagra w lidze mistrzów a i nie wiadomo czy zagra za rok. Więc mamy impas,klub nie zaoferuje im milionów a oni tylko dla kasy godzą się zostać. Wenger nie gwarantuje sukcesów,nawet największe gwiazdy nie chcą już dla niego grać. Może transferami coś ugra? Niestety też Bellerina się łączy z odejściem. Osobiście wolałbym żeby zostali w Arsenalu, Sanchez w City jest niepotrzebny. Sane,Sterling,Aguero i Jesus to i tak już powinno im dac mistrzostwo a tam jeszcze Bernardo Silva doszedł. Jakoś piłkarzy City,Man U czy Tottenhamu tak często nie są tematem plotek transferowych. Wystarczyłoby zmienić Wengera i piłkarze tak chętnie by nie odchodzili.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Akurat brak Ligi Mistrzów to z perspektywy finansowej nie taki wielki problem gdyż tam chodzi głównie o prestiż. Co do Ozila - chyba mnie coś ominęło ale nie widziałem ani jednego solidnego doniesienia co do tych połączeń a na przestrzeni ostatnich tygodni wręcz żadnego, nawet śmieciowego. Możesz podlinkować?
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
http://www.dailymail.co.uk/sport/article-4632338/Arsenal-transfer-analysis-Sanchez-Ozil-main-priority.html

Nie łączony jest tutaj co prawda z innym klubem ale w angielskich mediach codziennie przewija się temat jego i Sancheza Wiec może mój błąd,nie jest regularnie łączony z innym klubem ale z odejściem.

http://metro.co.uk/2017/07/04/mesut-ozil-could-force-arsenal-to-sell-alexis-sanchez-to-manchester-city-6753718/

Tu koleiny link. Na początku czerwca niby był gotowy na podpis a tu dalej nic.

Odnośnie Cazorli,nie uwzględniajcie go w kadrze Arsenalu na przyszły sezon.

http://bleacherreport.com/articles/2719787-santi-cazorla-reportedly-not-expected-to-play-for-arsenal-again-due-to-injury
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Nie sugerujcie się takimi - ze tak powiem - ***** źródłami typu Metro, The Sun czy inne Daily Mail itd, bo to są zwykle szmatławce, które wypisują co podłapią na twitterze i robią z tego wielkie sensacje żeby tylko wyświetlenia i kliknięcia się zgadzały. BBC, Times, Telegraph i oczywiście Sky Sports to chyba te obecnie najbardziej wiarygodne źródła. Jeżeli ktoś siedzi w tym głębiej to tak samo zna poszczególnych redaktorów, którzy mają swoje wtyki w danych klubach i czasem napiszą coś naprawdę fajnego. No i też radzę patrzeć co się czyta i czy dany artykuł z ww źródeł nie jest w dziale &quot;Gossip&quot;, bo to tak samo jest zwykła zbieranina wszystkich newsów z całego twittera.
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Jednosezonowości Mahreza nie chcę komentować. Z jednej strony przy potencjalnym transferze chciałbym, żeby to wypaliło. Z drugiej nie chce mi się wierzyć, żeby najpierw był takim kozakiem a później grał padakę. Coś tam musiało nie banglać jak z Hazardem w poprzednim sezonie.
Takie staty, jak w mistrzowskim sezonie Leicester są już nie do powtórzenia. Ja myślę, że po prostu obrońcy w PL nauczyli się trochę jego gry. To jest facet, który wziął się znikąd i zachwycił cały świat, ale jego gra jest mocno charakterystyczna, a takie zwody na zamach robi chyba tylko on w całej lidze. Może tak być, że po prostu obrońcy lepiej go pilnują. Pamiętacie początki kariery Joaquina? Koleś wymiatał, był nie do zatrzymania, ale jego styl również był dość specyficzny i z czasem cała liga nauczyła się jego gry. Miał być gwiazdą na lata, a okazał się niespełnionym talentem. Może tu jest tak samo, może nie. Zobaczymy, jak sobie poradzi w lepszym klubie.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Według BBC frustracja Conte rośnie,podoba mi się to. Mam nadzieję że to zagrywka ze strony Abramowicza żeby podal się do dymisji. Ktoś tu informował o przejściu Rudigera a nic takiego nie miało miejsca. Skoro Conte gra trzema obrońcami to na ch** mu jeszcze Rudiger i Alex Sandro? Przecież tylko Terry odszedł a on i tak nie grał. Definitywnie odeszli już Traore i Ake,szykuje się też strata Chalobaha. Bertrand w Southampton radzi sobie świetnie i jego wartość sporo wzrosła po odejściu z Chelsea więc wystarczyłoby go zatrzymać a nie oddawać za bezcen do świętych. Myślę że Abramowicz może sięgnął po rozum do głowy i nie kupi mu nikogo to Włoch sam odejdzie i obejdzie się bez odszkodowania. Chelsea nawet po odejściu Maticia czy Costy nie potrzebuje nikogo na ich miejsce. Won z Conte,bo co to za trener co oznajmia najlepszemu strzelcy że już ho nie potrzebuje poprzez sms
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wayne Rooney po 13 latach wraca do Evertonu, podpisał 2 letni kontrakt, do drużyny z Liverpoolu przeszedł za 26,5 mln funtów, a sam zawodnik zgodził się na obniżenie zarobków i ma zarabiać 150k tygodniowo. Rooney to najlepszy strzelec w historii Man Utd, zdobył dla Czerwonych Diabłów 253 bramki, został między innymi 5 razy mistrzem Anglii oraz wygrał raz Ligę Mistrzów.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Na łamach fft wywiązała się ciekawa dyskusja. Zaczął ją ten artykuł https://www.fourfourtwo.com/features/why-its-arsenals-best-interests-sell-mesut-ozil-summer gdzie Graham Ruthven &quot;głosuje&quot; za sprzedaniem Ozila. Niedługo trzeba było czekać na odpowiedź a wyszedł z nią Chas Newkey-Burden https://www.fourfourtwo.com/features/why-arsenal-should-sell-alexis-sanchez-collective-good
I muszę przyznać że O WIELE BARDZIEJ trafiają do mnie argumenty tego drugiego. Niemniej jednak SkySports potwierdził moje przypuszczenia, że obaj zawodnicy zostaną na Emirates
https://www.meczyki.pl/newsy/wenger-o-transferze-sancheza-decyzja-zostala-podjeta-i-tego-sie-bedziemy-trzymac/59351-n
I w sumie bardzo się z tego cieszę. Powtórzę to któryś raz ale jeszcze brakuje mi kogoś na lewe skrzydło i będzie miazga. A może przyjście Lacazette`a sprawi, że potencjał Walcotta zostanie wykorzystany? Czasem brakowało mi wykorzystywania jego szybkości ale nie wiem czy transfer francuza to recepta na to. Oby tylko Chilijczyk nie podszedł do tematu jak ***** i grał na 100%.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Chelsea kupuje rezerwowego Realu ? którego nawet Benzema zesłał na ławke ? Chelsea prawdopodobnie sama wykreśliła się z walki o trofea w najbliższym sezonie.Morata przez ostatnie lata pokazał się jedynie w sezonie 14/15 w fazie pucharowej LM.Jeżeli Conte liczy na bramki od Moraty to należy rozpatrywać w kategorii marzeń.Moze an gorąco wyciągam troche daleko idące wnioski ale już jakoś w tej chwili nie widze Chelsea w walce na 38 kolejek o mistrza a w LM The Blues pozostaje liczyć na dobre losowanie o ile przejdą faze grupową ;)
Dobre. ???? Te rezerwowy miał lepsze statystyki niż Benzema, mimo że grał znacznie mniej. Po prostu Zidanowi nie pasował stylem gry. Morata ma potencjał żeby być jednym z lepszych napastników na świecie więc świetny ruch Chelsea.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Czy taki świetny ruch to się okaże. Na dzień dzisiejszy dla mnie transfer przepłacony. Jeśli będzie ładował bramkę za bramką, to Chelsea ma napadziora na długie lata.
Nie pasował Zidanowi i CR7 wolał grać z Benzemą.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Myślałem ze szansę dostanie wreszcie Batshuayi bo rok temu kosztował aż 40mln funtów. No ale Conte widocznie lubi wydawać pieniądze bez powodu.
Na bbc dzisiaj pisali że Klopp jest dłużnikiem skautów Liverpoolu bo ciężko było nawet ogarnąć jakieś nagrania z meczów Solanke,tak bardzo jest pod wrażeniem jego umiejętności,świetny ruch skautów The Reds.
Polityka transferowa Chelsea:
- Bądź topowym klubem w Europie
- Sprowadzaj klasowych juniorów i gotowych zawodników pierwszego składu
- Pozwól każdemu trenerowi który przychodzi robić z klubu dno i dwa metry mułu
- wypozyczaj 30 zawodników rocznie
- tych ktorzy sie sprawdza w innym klubie oddawaj za darmo
- kup kogoś nowego za minimum 30mln na pozycje gdzie masz dwóch lepszych graczy
- tych lepszych pozbądź się choćby za darmo bo nie pasują do koncepcji trenera
- funkcjonujmy dalej jak 90latek z Alzheimerem bo przecież mistrzostwo jest
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Jardim już ma skład na następny sezon,Pochettino też. Ci dwaj trenerzy to kury znoszace złote jajka,oni sprowadzają perełki wśród młodzieży a potem sprzedają za fortunę takiemu City.
Trzy dni temu czytałem w ESPN wywiad z Pochettino. Powiedział że nie ma żadnych doniesień o transferach do Tottenhamu bo on wierzy w zawodników z Akademii. Powinien dac radę z tym składem.
 
B 0

bastinho69

Użytkownik
Nemanja Matić oficjalnie zamienia Chelsea na Manchester United . Serb , który wg. mediów kosztował działaczy z Old Trafford 40 mln funtów podpisał z nowym klubem umowę do czerwca 2020 roku .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom