>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
asdabahasda 7

asdabahasda

Użytkownik
Teraz czekamy czy Aurier zdejmie zakaz sądowy i przeniesie się na wyspy.
Po tym transferze Manu będzie na prawdę*groźne obok niebieskich rywali ????
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Bierzcie poprawkę na doniesienia transferowe. Mou oficjalnie mówił ze trzeba mu dwóch transferów. Kogoś do balansu w środku i kogoś kto da mu więcej opcji w ataku(skrzydła). Dodał ze najprawdopodobniej dostanie jeden transfer i tak się właśnie stało po przyjściu Matica. Transfer Auriera rozpatruje bardziej w kategoriach Tottenhamu... Co ma sens w ich przypadku po odejściu Walkera. MU natomiast ma Valencie reborn i młodzika na zapleczu wiec wątpienia w ten transfer ????
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Proponuje wysłać CV do City bo Guardiola w offseasonie wystawił Danilo na lewej xd wspomnij o przereklamowanej obronie która w tym sezonie dostała boosta na 150 baniek
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
City ma najlepszy skład w całej Premier League ale nie mają trenera który by to ogarnął. Rok temu nasprowadzał zawodników za grube miliony i byłem przekonany że zgadnie mistrzostwo. Jak można mieć w ofensywie Sane,Sterlinga,Gabriela,Davida Silve,De Bruyne i Aguero i nie zdobyć mistrzostwa? Jakby Pochettino albo Klopp dysponował takim składem to strzeliliby ponad setkę goli i mistrzostwo pewne kilka kolejek przed końcem. No ale i tak Guardiola chociaz skonczyl w top4 a nie jak Mourinho. 200mln o ile się nie mylę na Bailliego,Mchitaryana,Pogbe i kontrakt dla Ibry a i tak szóste miejsce. Ciężko jest określić kto wygra mistrzostwo ale mam nadzieję że zdobędzie je Liverpool albo Tottenham bo tam każdy funt jest wydawany z pomysłem a menedżerowie tych drużyn budują coś z niczego. Dlatego mistrzostwo dla The Reds i Tottenhamu należy się jak psu buda
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Ja mu się nie dziwię, podobno w trakcie tego meczu był koszony cały czas, a sędzia nie reagował. W końcu to eskalowało. Druga sprawa - czerwoną pewnie i tak by dostał, ale patrząc na gostka, który zostaje odepchnięty i stoi na nogach, a potem tendencyjnie UPADA (widać to na powtórce w zwolnionym tempie, około 45. sekundy), łapie mnie taka żeżuncja, że to aż przykre.
No i trzecia - może i Jacka trochę poniosło, zwłaszcza, że robił to centralnie na oczach sędziego, ale takich charakterów właśnie w Arsenalu potrzeba. Gość ma DNA tego klubu i do tego jest genialny w środku pola, kiedy tylko ma rytm meczowy. Straszna szkoda, że tak go kontuzje nękają.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Koniec spekulacji. Ibrahimowicz podpisał roczną umowę z Manchesterem United, w nowym sezonie będzie grał z numerem 10, który &quot;odziedziczył&quot; po odejściu Rooneya.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
OFICJALNIE: Grzegorz Krychowiak wypożyczony do West Bromwich Albion!
W końcu gość poszedł po rozum do głowy.
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Przewodnik po Premier League 17/18 autorstwa Michała Okońskiego.
http://okonski.blog.tygodnikpowszechny.pl/2017/08/11/przewodnik-po-premier-league-v-1718/
Zdeklarowany, ale obiektywny kibic Tottenhamu. Świetne dziennikarskie pióro, warto poczytać na początku sezonu. Zresztą cały blog świetny.
Niby tak, fajny, zgadza się, lubię go poczytać, mimo że sam trzymam od lat za Arsenalem, ale Okoński to taki pisarz bajarz z tymi swoimi „narracjami”, nierzadko na pograniczu metafizyki czy historiozofii. Dobrze się to czyta, styl ciekawy, ale nie powiedziałbym, żeby to był jakiś wyśmienity piłkarski analityk.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Bierzcie poprawkę na doniesienia transferowe. Mou oficjalnie mówił ze trzeba mu dwóch transferów. Kogoś do balansu w środku i kogoś kto da mu więcej opcji w ataku(skrzydła). Dodał ze najprawdopodobniej dostanie jeden transfer i tak się właśnie stało po przyjściu Matica. Transfer Auriera rozpatruje bardziej w kategoriach Tottenhamu... Co ma sens w ich przypadku po odejściu Walkera. MU natomiast ma Valencie reborn i młodzika na zapleczu wiec wątpienia w ten transfer ????
http://transfery.info/105141,oficjalnie-aurier-w-premier-league
Widzicie ???? ? Trzeba słuchać Wujka Szejka :p
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Jak teraz powinna zakończyć się sytuacja z Coutinho?
Miesiąc w rezerwach na ochłodę i potem powoli puszczanie go na końcówki meczów aby odpracował wszystko?
Przecież jak on prosił aby go nie zgłaszali do L.M. to kibice nie miłosiernie go wygwizdają, i dopiero super wynikami i super grą może odbydowywać ich sympatie.
Raczej Klopp nie wrzuci go do podstawowego składu po ostatnich dobrych wynikach.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Pierw musi publicznie przeprosić. Jeżeli to zrobi to nie widzę problemu w tym żeby trenował normalnie z pierwszą drużyną i walczył o miejsce w &quot;11&quot; jak każdy inny zawodnik. Jak to rozwiąże Klopp to zobaczymy. Myślę, że tak bardzo chciał go nadal w zespole, że wszystko ma obmyślane.
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Nie wiem to by było zbyt proste, spójrzmy na przyszłość jaką lekcję dostaną piłkarze?
Podpisują kontrakt za grubą kasę na wiele lat, klub ryzykuje bo np. przy kontuzji albo formie mega słabszej(jak Torres w CFC czy Kaka w Realu) i tak musi płacić kosmiczne wynagrodzenie, więc COUTINHO dowiaduję się pół roku po podpisaniu, że chcę go Barca(nie jest ułomny i chyba wiedział, podpisując kontrakt, że jest jednym z najlepszym w BPL więc wzbudza zainteresowanie innych klubów)i nagle mokro w majtkach, ja nie chce tu grać, bolą mnie plecy (a w Brazylii gra spokojnie) nie wpisujcie mnie do L.M. chce odejść, pewnie kontrakt podpisałem przypadkiem.
Jednak Liverpool go nie puszcza pokazując tym, że nie jesteśmy łebki i będziemy każdego kto się wybije sprzedawać, tylko chcemy walczyć o najwyższe cele, SUPER jak dla mnie.
Ok Cou został, to teraz przeproszę i po problemie?
No sory ale to jest lekcja dla piłkarzy na przyszłość, że słowa jak lojalność, kontakt, umowa są nic nie warte chce odejść, obrażam się...(jak Dembele w ogóle nie przychodzę na trening) nie uda się to ok przeproszę i dalej jest cacy?
Wg. mnie powinien przynajmniej miesiąc pograć w rezerwach, potem powchodzić na końcówki spotkań i pomału przepraszać swoją grą.
Tym bardziej, że bez niego Liverpool poradził sobie śpiewająco. Póki dalej tak będzie sobie radził nie powinnien grać w pierwszej &quot;11&quot;.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Wg. mnie powinien przynajmniej miesiąc pograć w rezerwach, potem powchodzić na końcówki spotkań i pomału przepraszać swoją grą.
Tym bardziej, że bez niego Liverpool poradził sobie śpiewająco. Póki dalej tak będzie sobie radził nie powinnien grać w pierwszej &quot;11&quot;.
No chyba nie po to Liverpool odmowil 150+ mln za zawodnika by go teraz wywalic do rezerw i nie miec z niego zadnej korzysci. Skoro go nie sprzedali za takie niemoralne pieniadze, to znaczy, ze go potrzebuja w walce o lige i LM wiec karanie go wysylaniem do rezerw nie ma zadnego sensu.
Dla mnie dziwne, ze Liverpool go nie sprzedal. Ale skoro juz zostal to wyraznie im zalezalo no tym by zostal i gral a nie bujal sie po U23. No chyba, ze bedzie wydziwial i nie bedzie sie przykladal to wtedy OK.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom