>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Dzięki za radę, rzeczywiście kurs jest raczej kiepski... Natomiast wyższy, bo aż 4 jest na zwycięstwo Tottenhamu, którego czeka w tym samym okresie spotkanie z Burnley, Southampton, Swansea i na końcu West Ham.
Ewentualnie inna opcja...
Kto uzyska więcej punktów w okresie świąteczno-noworocznym (od 22.12.2017 do 04.01.2018)
Tott 2,2
MU 3,1
Macie jakieś zdanie na ten temat ? ????
Ciężko przewidzieć jak United zareaguje na ten dzisiejszy blamaż w pucharze. Ogólnie terminarz w miarę podobny. Totki z cięższych meczów mają derby u siebie z Młotami, a United dwa wyjazdy. Jeden do Leicester, drugi do niebieskiej części Liverpoolu. Mimo czerwonego serca jak widać po avatarze, chyba doradziłbym Ci Totki. Osobiście jednak nie stawiałbym takiego zakładu, ten specyficzny okres to loteria w Premier League, wszystko się może zdarzyć ????
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Liga ligą i liga mistrzów ligą mistrzów, ale można powiedzieć, że to była jedna z dwóch szans dla Mourinho na wygranie czegokolwiek z United w tym sezonie. W lidze nie oszukujmy się, ale City już nie dogonią, ba, z taką grą nawet te 2 miejsce nie jest pewne. O lidze mistrzów nawet nie trzeba nic pisać. Tyle siana wyjebanego na transfery, taka kadra, a tu nawet tego śmiesznego pucharu &quot;myszki miki&quot; nie da rady wygrać, odpadając w ćwierćfinale z drużyną z Championship. Zostaje jeszcze FA Cup, ale tam też nie wróżę sukcesu.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Po pierwsze Mourinho wyprowadził ten klub na prostą, o czym świadczy właśnie pozycja w lidze. 2 miejsce, zasadniczo jedna porazka u siebie od dawien dawna, to jest taka tragedia wg Ciebie?
Po drugie, jak o lidze mistrzów nie trzeba nic pisać? Wyjście z grupy z 1 miejsca, 5 zwycięstw, jedna porażka.
Wyprowadził na prostą - zależy z jakiej strony na to patrzysz. Wyników jak nie było, tak dalej nie ma i nie zapowiada się, żeby w tym sezonie się pojawiły. Na transfery wydane ogromne pieniądze, a Mourinho - jak na niego przystało - w wywiadach próbuje się wykręcić i płacze, że Liverpool wydał 75 mln na obrońcę, albo o transferach Manchesteru City. Drugie miejsce właśnie stracili i jeżeli tak dalej pójdzie, to jestem spokojny, że z TOP 4 szybciutko wypadną i będzie to kolejny kruchy sezon dla siwego hipokryty. Jeden przegrany domowy mecz, super, ale co z tego? Arsenal też przegrał jeden mecz u siebie, Liverpool nie przegrał ani razu i co z tego, co to ma do tego co wcześniej napisałem? A co do ligi mistrzów - pisałem pod innym względem, więc nie wiem po co wypisujesz mi tutaj ile to wygrali spotkań, że zajęli pierwsze miejsce i ile mieli punktów. Ja to pisałem pod względem wygrania ligi mistrzów przez United... że nie trzeba nic pisać, bo na wygranie tej ligi mistrzów po prostu nie mają szans, ale jeżeli już o tym napisałeś, to koniecznie trzeba wspomnieć, że żadna inna grupa nie była tak mocna jak ich :cool:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wyprowadził na prostą - zależy z jakiej strony na to patrzysz. Wyników jak nie było, tak dalej nie ma i nie zapowiada się, żeby w tym sezonie się pojawiły.
Co za brednie!
Wyników w ostatnim czasie lepszych United nie miało, owszem nie są to tak bogate w sukcesy lata jak za sir Alexa bo wiadomo, że nie są. Ale wyników nie ma? Puchar Ligi, Liga Europy, Tarcza Wspólnoty, trzy trofea w ciągu jednego sezonu!! Ten sezon trwa jeszcze, a MU jest w LM, FA Cup i liga jeszcze nie jest rozstrzygnięta, więc jak mnie takie komnetarze wkurzają. Popatrz ile kontuzji w zespole w tej chwili, brak rotacji i w ogóle przez to.
Spokojnie z tymi komentarzami. Jose wie co robi, ale wystarczyły 3 remisy z rzędu i już fala krytyki ruszyła, bo wiadomo, Jose zawsze trzeba dowalić...
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
liga jeszcze nie jest rozstrzygnięta
Rozumiem, że piszesz o pozostałych trzech wolnych miejscach w TOP4?? Mistrzostwo jest już rozstrzygnięte i tylko cud może sprawić, że City nie sięgnie po mistrza, ty jako kibic MU masz prawo w ten cud wierzyć mocno i szczerze, ale nie próbuj wciskać takich rzeczy ludziom bezstronnym.. ;);) Pozdrawiam serdecznie!
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Liverpool bez Coutinho...
Kazdy kto oglada mecze The Reds wie jak teraz bedzie wygladala gra LFC. W srodku pola zabraknie motoru napedowego, kreatora od ktorego zaczyna sie wiekszosc groznych atakow, typowej 10. Za rozgrywanie wezmie sie Henderson, Wijnaldum i Can... czyli gracze o charakterze raczej defensywnym. Nie widze nikogo realnie dostepnego w Europie kto moglby zastapic ta strate. Mane, Salah i Firmino potrzebuja dobrego podania żeby wykonczyc akcje, w obecnej sytuacji mysle, że Liverpool zacznie strzelac mniej bramek i tracic punkty niestety. &quot;Faraon&quot; wlasnie stracil szanse na krola strzelcow, ma przeblyski geniuszu, potrafi zejsc do srodka i przymierzyc po dlugim, ale takich okazji bedzie mial coraz mniej, bo defensywa przeciwnikow bedzie teraz mogla bardziej skupic sie na pilnowaniu wyzej wymienionej trojeczki. Poza tym rywale znaja juz charakter i styl gry egipcjanina, bedzie mu ciezej w nadchodzacej czesci sezonu.
Podsumowujac mysle, że w nadchodzacym kalendarzu mozna grac cos w strone rywali liverpoolczykow, a okazja ku temu juz za kilka dni, bo na Anfield zawita Man City @2.15
 
A 183

alexlfc

Użytkownik
Liverpool bez Coutinho...
Kazdy kto oglada mecze The Reds wie jak teraz bedzie wygladala gra LFC. W srodku pola zabraknie motoru napedowego, kreatora od ktorego zaczyna sie wiekszosc groznych atakow, typowej 10. Za rozgrywanie wezmie sie Henderson, Wijnaldum i Can... czyli gracze o charakterze raczej defensywnym. Nie widze nikogo realnie dostepnego w Europie kto moglby zastapic ta strate. Mane, Salah i Firmino potrzebuja dobrego podania żeby wykonczyc akcje, w obecnej sytuacji mysle, że Liverpool zacznie strzelac mniej bramek i tracic punkty niestety. &quot;Faraon&quot; wlasnie stracil szanse na krola strzelcow, ma przeblyski geniuszu, potrafi zejsc do srodka i przymierzyc po dlugim, ale takich okazji bedzie mial coraz mniej, bo defensywa przeciwnikow bedzie teraz mogla bardziej skupic sie na pilnowaniu wyzej wymienionej trojeczki. Poza tym rywale znaja juz charakter i styl gry egipcjanina, bedzie mu ciezej w nadchodzacej czesci sezonu.
Podsumowujac mysle, że w nadchodzacym kalendarzu mozna grac cos w strone rywali liverpoolczykow, a okazja ku temu juz za kilka dni, bo na Anfield zawita Man City @2.15
Tak bo 4-0 z Arsenalem 3-0 z Hudersfield 4-1 z Whu to Liverpool gral z Coutinho w skladzie, masz LFC w nicku a zapomniales o Lallanie czy Oxie ;)
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Tak bo 4-0 z Arsenalem 3-0 z Hudersfield 4-1 z Whu to Liverpool gral z Coutinho w skladzie, masz LFC w nicku a zapomniales o Lallanie czy Oxie ;)
Oglądam 90% spotkan The Reds, bedzie teraz trudniej bracie, zobaczysz, mam nadzieje, że skonczymy w top 5. Lallana cos wniesie, Ox nie za duzo moim zdaniem, to uniwersalny sredniak, sporo graczy jest kontuzjogennych. Mam nadzieje, że podtrzymamy fason, ale bedzie to niezwykle trudne. Przy zaniżonych kursach na LFC bede czasami gral w odwrotną strone. Man City z remisem daje do ako jako pewniak
 
A 183

alexlfc

Użytkownik
Oglądam 90% spotkan The Reds, bedzie teraz trudniej bracie, zobaczysz, mam nadzieje, że skonczymy w top 5. Lallana cos wniesie, Ox nie za duzo moim zdaniem, to uniwersalny sredniak, sporo graczy jest kontuzjogennych. Mam nadzieje, że podtrzymamy fason, ale bedzie to niezwykle trudne. Przy zaniżonych kursach na LFC bede czasami gral w odwrotną strone. Man City z remisem daje do ako jako pewniak
Ja nie mowie ze bedzie latwiej ale Coutinho to nie Suarez ze tylko od jego gry byly zalezne wyniki, OX mowisz sredniak a ostatnio moim zdaniem gra bardzo dobre spotkania, walczy szarpie, licze rowniez ze z tylu uszczelzelni VVD, nie skreslabym nas z City, bedize bardzo dobre spotkanie. Mamy takich graczy jak Mane Salah Firmino, byc moze Keita dolaczy jeszcze w styczniu, 5 miejsce nam nic nie daje, 4 jest wazna w kontekscie LM, tutaj moze zagrozic nam Tottenham, w Arsenal jakos nie wierze, duzo kontuzji jak i problemow transfewrow. jestem dobrej mysli
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Brak Cou będzie wielką stratą dla LFC, ale nie widzę tego w aż tak czarnych barwach jak kolega wyżej. Teraz trzeba sobie zadać jedno ważne pytanie. Czy OX to nie jest naturalny zmiennik dla Cou? Klopp ściągając Anglika upierał się, że ściąga go do środka pola. Anglik gra średnio, ale gdy dostaje szansę w środku to wygląda to dość dobrze. Lallana również mógl już wrócić dużo szybciej do gry, ale dostaje ochłapy żeby znów się ogrywać w 1 składzie. Firmino i Salah są w świetnej formie, a obrona Robertson, Matip, VVD, Gomez wygląda moim zdaniem dużo lepiej niż opcja z Moreno i Lovrenem. Spotkanie z City będzie testem, ale nie jakimś ostatecznym. Ten zespól najważniejsze będzie miał dopiero przed sobą. Dwumecz z Porto oraz spotkania ze średniakami, które trzeba wygrywać. Jak dla mnie z top4 nie wypadniemy, a w LM możemy postraszyć każdego.
 
Baqu 693,7K

Baqu

Forum VIP
Co za brednie!
Wyników w ostatnim czasie lepszych United nie miało, owszem nie są to tak bogate w sukcesy lata jak za sir Alexa bo wiadomo, że nie są. Ale wyników nie ma? Puchar Ligi, Liga Europy, Tarcza Wspólnoty, trzy trofea w ciągu jednego sezonu!! Ten sezon trwa jeszcze, a MU jest w LM, FA Cup i liga jeszcze nie jest rozstrzygnięta, więc jak mnie takie komnetarze wkurzają. Popatrz ile kontuzji w zespole w tej chwili, brak rotacji i w ogóle przez to.
Spokojnie z tymi komentarzami. Jose wie co robi, ale wystarczyły 3 remisy z rzędu i już fala krytyki ruszyła, bo wiadomo, Jose zawsze trzeba dowalić...
Jose sam sobie jest winny podobnych komentarzy. Gdyby nie jego nadete EGO i ciagle wedrowki w stosunku do innych trenerow ( ostatnio Conte ) nic takiego nie mialoby miejsca. Niech zacznie traktowac innych zawodnikow i trenerow z szacunkiem, oraz nie plecie bzdur iz jego najwiekszy rywal wydaje o wiele wiecej pieniedzy od niego i jako to on jest biedny, ze nie moze wydac tyle co rywal zza miedzy. Jako jedyny z top 6 gra defensywna pilke i nawet stali kibice United nie sa z tego zadowoleni. Pokazal Klopp jak sie gra z Pepem, a nie ciagle parkowanie autobusu. Na tym polega pilka ?
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Imo problemem Jose jest jego charakter. Przez wszechobecny trashtalk i toksyczność ludziom zwyczajnie chętnie się go krytykuje. Pomijając nas, szaraczków to policzmy sobie jakie wrażenie zostawiał po sobie w klubach. Chelsea - ze statusu special one i mistrzostwa do kompletnej klapy, którą zapoczątkowała bezsensowna dramka z Evą jakąś tam. Real Madryt? Też nie odchodził w zbyt dobrej atmosferze. Niemniej jednak kunsztu nie można mu odjąć. Ileż to meczów widać było, że zostały wygrane przez jego taktyczne założenia? Stawia defensywę na piadestale? I co z tego? Ma grać wbrew własnej filozofii, żeby zadowolić kibiców? Przemyślcie rozmiar pieniędzy o jaki chodzi w piłce a potem zastanówcie się co jest ważniejsze - wyniki czy styl. Oczywiście wolę ofensywną piłkę ale jestem na tyle rozgarnięty by uszanować wizję człowieka o wiele mądrzejszego ode mnie w tej materii. Swoją drogą nie wiem o co Wam chodzi z tym &quot;ciągłym parkowaniem autobusu&quot;. W porównaniu z Chelsea to i tak jest lajt. Może najwyższy czas docenić więcej elementów piłki niż tylko bramki Panowie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jose sam sobie jest winny podobnych komentarzy. Gdyby nie jego nadete EGO i ciagle wedrowki w stosunku do innych trenerow ( ostatnio Conte ) nic takiego nie mialoby miejsca. Niech zacznie traktowac innych zawodnikow i trenerow z szacunkiem, oraz nie plecie bzdur iz jego najwiekszy rywal wydaje o wiele wiecej pieniedzy od niego i jako to on jest biedny, ze nie moze wydac tyle co rywal zza miedzy. Jako jedyny z top 6 gra defensywna pilke i nawet stali kibice United nie sa z tego zadowoleni. Pokazal Klopp jak sie gra z Pepem, a nie ciagle parkowanie autobusu. Na tym polega pilka ?
Ale co Klopp pokazał? &quot;Zero tituli&quot;. Dziękuję, można się rozejść.
Jedna jaskółka wiosny nie czyni, to że wygrali z City, brawo, super. Ale Crystal Palace nawet prawie z nimi wygrali. Lecz Cabaye jest sierotą i uderzył miernie rzut karny w środek, bez siły, bez niczego i Ederson nogą sparował.
Jose taki jest, albo się go lubi albo nie. Ale wiele wypowiedzi trzeba brać z dystansem. Mówi by dopiec rywalom, dlaczego tak uderza w Conte? Wywiera na nim presję, Antonio już ma pełne portki, już się miota, a Jose co robi? Mówi, że nie musi odpowiadać na zaczepki i może skończyć tę dyskusję i nie odpowiezdiał na ostatnią zaczepkę Conte. Kto więc wygrał ten pojedynek? Jose poprzez KO. W ogóle to Jose powiedział tylko o trenerach skaczących, a nie bezpośrednio o Conte, ale jak widać Antonio wziął to od razu do siebie i to on odpowiezdiał, a potem poszło.
Defensywną piłkę gra United?
3 atak w lidze, 1 obrona w lidze. Faktycznie aż całe 6 goli mniej strzelonych od Liverpoolu to przecież przepaść.
A oglądanie takich wirtuozów w akcji jak Pogba, Martial czy Rashford to takie defensywne. Pany nie mówcie o stereotypach. Wystarczy obejrzeć mecze United, czy wczoraj ze Stoke też grali defensywnie?
Pogba pokazał kunszt po raz kolejny, ma najwięcej asysty w Premier League, jego przerzuty to klasa światowa. Prawa, lewa noga. Nikt na świecie nie gra tego lepiej. technika, flow, swoboda, no Pan Piłkarz po prostu.
 
C 33

chudzieny

Użytkownik
Ale co Klopp pokazał? &quot;Zero tituli&quot;. Dziękuję, można się rozejść.
Jedna jaskółka wiosny nie czyni, to że wygrali z City, brawo, super. Ale Crystal Palace nawet prawie z nimi wygrali. Lecz Cabaye jest sierotą i uderzył miernie rzut karny w środek, bez siły, bez niczego i Ederson nogą sparował.
Jose taki jest, albo się go lubi albo nie. Ale wiele wypowiedzi trzeba brać z dystansem. Mówi by dopiec rywalom, dlaczego tak uderza w Conte? Wywiera na nim presję, Antonio już ma pełne portki, już się miota, a Jose co robi? Mówi, że nie musi odpowiadać na zaczepki i może skończyć tę dyskusję i nie odpowiezdiał na ostatnią zaczepkę Conte. Kto więc wygrał ten pojedynek? Jose poprzez KO. W ogóle to Jose powiedział tylko o trenerach skaczących, a nie bezpośrednio o Conte, ale jak widać Antonio wziął to od razu do siebie i to on odpowiezdiał, a potem poszło.
Defensywną piłkę gra United?
3 atak w lidze, 1 obrona w lidze. Faktycznie aż całe 6 goli mniej strzelonych od Liverpoolu to przecież przepaść.
A oglądanie takich wirtuozów w akcji jak Pogba, Martial czy Rashford to takie defensywne. Pany nie mówcie o stereotypach. Wystarczy obejrzeć mecze United, czy wczoraj ze Stoke też grali defensywnie?
Pogba pokazał kunszt po raz kolejny, ma najwięcej asysty w Premier League, jego przerzuty to klasa światowa. Prawa, lewa noga. Nikt na świecie nie gra tego lepiej. technika, flow, swoboda, no Pan Piłkarz po prostu.
Jako kibic Arsenalu podpisuję się jak najbardziej pod Twoimi słowami, hejting zawsze będzie na te najbardziej utytułowane kluby, bo zazdrość zżera. Jeśli chodzi o crossy, to nie wiem czy jest lepszy od Kroosa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom