>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje o Serie A - w sezonie 2018/2019 - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

W tym temacie dyskutujemy odnośnie ciekawych informacji, transferów oraz ciekawostek związanych z Serie A.

Skład ligi na sezon 2018/2019


OFICJALNA STRONA SERIE A
Co się wydarzyło do tej pory:

  • Łukasz Skorupski od nowego sezonu będzie występował w Bolonii. W piątkowy wieczór Roma poinformowała o finalizacji transferu polskiego bramkarza. Kwota transferu wyniesie aż 9 milionów euro.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
OFICJALNIE: João Cancelo przenosi się z Valencii do Juventusu za 40 milionów euro!
OFICJALNIE: Belgijski piłkarz Radja Nainggolan przeszedł z Romy do Interu i z nowym pracodawcą podpisał kontrakt do 2022 roku - poinformował klub.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Ronaldo w Juventusie?
W glowie mi sie to na razie nie chce zmiescic.
Kiedy Mundo, a nawet LGDS z Wloch podawaly informacje o rzekomych zaawansowanych rozmowach, wzialem to jako typowy zapchaj temat w okienku przed kolejna faze obecnie trwajacego mundialu.
Teraz za dokladne przeanalizowanie sprawy wzial sie brytyjski Sky, a wtoruje mu glos bylego prezydenta Juve, ktory twierdzi, ze sprawa jest juz raczej zaklepana.
Postanowilem zawrzec tutaj te niejako ploteczke, gdyz na dniach ten nieslychany transfer moze stac sie faktem.

Dlaczego az taki nieslychany?
1.Ronaldo praktycznie co roku pokazuje Starej Damie miejsce w szeregu.
2.Portugalczyk ma juz 30 lat i zadne glodne kawalki o biologicznym wieku 18 latka tego nie zmienia.
3.Do tej pory Juve prowadzilo z reguly wywazona polityke transferowa(Higuain wyjatkiem od reguly.)
4. Oplacenie czesci kontraktu musi wziac na siebie Fiat, a kasa na sam transfer ma przyjsc ze sprzedazy Igly.
1 kwietnia, a lato w pelni.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Juventus dający za 33-letniego Ronaldo sto milionów? Jakoś tego nie widzę, ale jakby nie patrzeć byłoby to ciekawe.
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Dlaczego az taki nieslychany?
1.Ronaldo praktycznie co roku pokazuje Starej Damie miejsce w szeregu.
2.Portugalczyk ma juz 30 lat i zadne glodne kawalki o biologicznym wieku 18 latka tego nie zmienia.
3.Do tej pory Juve prowadzilo z reguly wywazona polityke transferowa(Higuain wyjatkiem od reguly.)
4. Oplacenie czesci kontraktu musi wziac na siebie Fiat, a kasa na sam transfer ma przyjsc ze sprzedazy Igly.
Jestem dość mocno sceptyczny jeśli chodzi o całe zamieszanie na linii Ronaldo - Juventus, lecz z drugiej strony widzę też sporo racjonalnych przesłanek przemawiających za tym transferem. W lidze włoskiej niejednokrotnie podstarzałe gwiazdy przeżywały renesans formy, ot, choćby Luca Toni (wtedy 38 lat) w sezonie 14/15 i 22 gole ex aequo z Icardim, do tego Di Natale, może nawet trochę Totti pod koniec kariery. Kolejne &quot;za&quot; to nowy rynek marketigowy dla Ronaldo, hegemonia Juventusu w lidze to też z pewnością spory plus, tym bardziej, że ostatnie ligowe pojedynki z Barceloną i Atletico zdecydowanie bez szału.
A największy minus? Może zepsuć atmosferę w szatni i spowodować boom w podwyższaniu pensji graczom Juve.
 
chowirex 114,6K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Też jestem zdziwiony ale za Juventusem przemawia bardzo dużo. Względy sportowe to na pewno. Niewiele klubów obecnie może w ostatnim czasie pochwalić się lepszymi wynikami w Europie. Względy ekonomiczne to dwa. Wiele ludzi którzy nie mają pojęcia o finansach Juve często się śmieje z tego jakie Bianconeri mają podejście do transferów i że oferują niskie kwoty. Nie sztuką jest rzucić wiele za byle kogo. Juventus to mistrzowie okazji ale i prowadzenia doskonałej polityki transferowej. Klub przez doskonale zarządzanie wyszedł na bardzo dobra ekonomiczna sytuację. Druga sprawa to fakt że gdyby Juventus finansowo stał źle to bardzo możliwa byłaby pomoc potężnej grupy Exor która ma np Fiata której szefem jest John Elkann będący kuzynem prezesa Juve Andrei Agneliego i również mający swoje korzenie w rodzinie Agnellich która rządzi Juventusem już prawie (bez krótkich przerw) 100 lat. Także jest to piękna tradycja i zaplecze finansowe klub ma teoretycznie potężne gdyby zaszła taka potrzeba. Wychodzi na to że Cristiano jest taka potrzebą.
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Z jednej strony na prawdę ciężko mi uwierzyć że to się wydarzyło, ale z drugiej zawsze lubiłem i szanowałem CR7 i cieszę się ostatecznie że trafił do Turynu. Mimo wszystko oglądanie Krysi i jego goli, akcji, który jest w barwach mojego ukochanego zespołu da dużo, dużo radości. Ofensywa w tym sezonie Seria A - będzie ogień, LM to samo. Oby sytuacja potoczyła się jak najlepiej ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Sytuacja win-win-win dla wszystkich stron.
Real te ostatnia reke na zgode wyciagnal bardziej z powodow wizerunkowo-marketingowych niz stanowczej checi zatrzymania Ronaldo. Lotepegi pomysl na kadre ma jasny - odmladzamy sklad, konczymy pewien rozdzial, a 100mln otwiera interesujace mozliwosci.
Dla Juve to oczywiscie trampolina wizerunkowa, bo ktos taki jak CR ich wybral, chcial by kojarzono z nimi jego marke (nazwisko) i pokazal calemu swiatu, ze Juventus na ten moment jest dla niego najlepszym projektem. Fory w LM to juz pochodna. Umiejetnosc gry w jednej druzynie z Dybala, to z kolei delikatny prztyczek w nos dla Messiego (ku pozywce mediom.)
Koniec koncow jest wygrany i Ronaldo.
Facet dostal kontrakt jaki chcial, status dostaje jak 9 lat temu na Bernabeu (flesze blyszcza najjasniej, a nie raza w oczy), podatki mniejsze, pogoda bez zmian i pisanie legendy w nowym miejscu.
A taka serie A wydolnosciowo, to dla takiego sportowego wariata jak Ronaldo, podchodzi pod chinska emeryture :p
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Pięć goli w debiucie w nowej drużynie - to marzenia każdego zawodnika. Takiej sztuki dokonał dziś najskuteczniejszy Polak na boiskach ekstraklasy w ubiegłym sezonie, grający wówczas w Cracovii Krzysztof Piątek. Były snajper Pasów zadebiutował dziś we włoskiej Genoi. Włoski zespół rozgromił austriacką drużynę Val Stubai aż 13:0, a ogromny udział w tym wyniku miał właśnie Piątek. Osiągnięcie polskiego snajpera jest tym bardziej godne uwagi, gdyż przebywał on na boisku tylko przez 45 minut.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
No i chyba coraz bliżej podwójnego transferu z Juve do Chelsea. Coraz głośniej i coraz to rzetelniejsze źródła potwierdzają ofertę w wysokości 100 mln za dwójkę Rugani + Higuain. Bez wątpienia są to transfery Sarriego, a cała sytuacja ma się wyjaśnić w tym tygodniu.
Juve oglądałem tyle co w lidze mistrzów, więc zbytnio nie wiem jak się on tam ostatnio prezentował, ale jak myślicie - Higuain da radę w Premier League i wykręci znowu magiczne cyfry pod wodzą Sarriego?
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Bardzo zaciekawił mnie zakład na iforbet
CR strzeli powyżej 36.5 gola, czyli pobije rekord SerieA.
Kto jak kto, ale CR jest łasy na takie dokonania i kiedy jeśli nie teraz ma tego dokonać. Młodszy już nie będzie.
kurs @13.
Co myślicie? ????
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Agenci reprezentujący Milan stawili się w Londynie by przekonać Morate do transferu.
Sam Alvaro ponoć jest zainteresowany przenosinami do Mediolanu.
Higuain &gt; Chelsea
Morata &gt; Milan
Jak to widzicie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom