• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Dyskusje o Serie A - w sezonie 2018/2019 - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

Temat na forum 'Włochy' rozpoczęty przez ibis, Czerwiec 24, 2018.

Więcej tematów od ibis
    1. RekreTyper Dobrze znany użytkownik

RekreTyper
      Polubienia:
      153
      Reputacje:
      1245
      Dokładnie, atak to nie wszystko.

2. Darwin91 Nowy użytkownik

Darwin91
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Witajcie , patrzeliście może na zakłady długoterminowe w Seria A ? Jest dobry typ a mianowicie jeśli chodzi o klasyfikację w Tabeli .. To że AS Roma będzie wyżej od Interu w tabeli kurs 5.10 ( na fortunie ). Uważam że to jest dobry kurs ... Na półmetku tracą do Interu 9 pkt .. AS Roma zaczyna wracać do formy a Inter ma taki okres że nie wygra parę meczów z rzędu .. W Lidze Mistrzów mogą odpaść z FC Porto i wtedy mogli by się skupić na Lidze .. A z kolei w LE więcej meczy do rozegrania .. I myślę że będą grać w kratkę .. Postawił bym ten typ ale chcę dorzucić coś jeszcze skoro mam czekać 5 miesięcy kurs 4-5 za większą stawkę .. Macie jakiś pomysł na terminy długoterminowe ?

3. Adhemar Dobrze znany użytkownik

Adhemar
      Polubienia:
      23
      Reputacje:
      381
      Miałbym wątpliwości czy to taki dobry typ.
      Po pierwsze niby jak się spojrzy na ostatnie wyniki to 3 wygrane i porażka z Juve więc wydaje się,że wracają do formy,ale w praktyce to mecz z Genuą bardzo słaby, z Sassuolo uratował ich sędzia (intencjonalnie lub nie) oraz bardzo dyskusyjna decyzja VAR (piłce brakowało do przekroczenia linii mniej niż błąd pomiaru technologii),meczu z Parmą nie widziałem,więc możliwe ,że to w nim wrócili do formy.
      A po drugie czemu mieliby zastosować taktykę drużyn z ekstraklapy i odpadać z pucharów ,żeby skupić się na walce o puchary,skoro są mocni i wracają do formy?
      Ja osobiście długoterminowych nie lubię,bo bardzo dużo zmiennych w tym czasie,ale skusiłem się na Sampdorię top4 (czyli LM) po kursie @ 41
      Brakuje 3 punktów, do przeskoczenia Milan,Lazio i Roma,ale każda z tych drużyn ma swoje problemy, a Sampdoria zwłaszcza na wyjazdach prezentuje się lepiej niż w ubiegłym sezonie.
      Typ raczej for fun bo wielkich szans na to nie ma,ale wg mnie są one jednak nieco większe niż proponowane przez buka 2,5 %.

ac1899, RekreTyper i maly1945 lubią to.

Poleć forum