>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o włoskiej piłce

krzysiek74 97,7K

krzysiek74

Użytkownik
Top &#39;11&#39; młodych wg &quot;La Gazzetta&quot;
Donnarumma (Milan) - Lirola (Sassuolo), Caldara (Atalanta), Rugani (Juventus), Barreca (Torino) - Kessiè (Atalanta), Locatelli (Milan), Diawara (Napoli) - Suso (Milan), Belotti (Torino), Bernardeschi (Fiorentina)
 
kamoreczek 4

kamoreczek

Użytkownik
Nadal liczę że Liga Włoska podniesie się z kolan i zajmie wspaniałe miejsce na pudle najlepszych lig,po 2010 roku i Dominacji Interu coś się zaczęło sypać,jedynie Juve gra na poziomie najlepszych w Europie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Według wielu portali Bereszyński przenosi się do Sampdorii czy będzie w stanie wywalczyć sobie miejsce w podstawowym składzie ?, czy to odpowiedni kierunek dla tego bądź co bądź młodego gracza :?:.
Zapraszam do dyskusji
 
G 0

gigantu

Użytkownik
Na pewno łatwo nie będzie miał. Sampdoria ma już 2 prawych obrońców: Jacopo Sala i Pedro Pereira. O ich klasie ciężko się wypowiadać. Nie mniej pierwszy z nich ma obecnie kontuzje i wróci pod koniec miesiąca, a drugi to 18-latek... W pierwszym meczu Bereszyński przesiedział na ławce, ale to raczej nie dziwi. Pytanie czy się z niej podniesie, na pewno ma potencjał.
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Nowe logo Juventusu Turyn. Jak się Wam podoba?
&quot;Logo&quot; to w tym przypadku słowo klucz. Ciekawe tylko, czy należy to traktować na równi ze słowem &quot;herb&quot;, bo to już zupełnie coś innego, a media używają właśnie słowa &quot;logo&quot;. Pojawiło się sporo informacji o wyglądzie nowych koszulek z &quot;tym czymś&quot;, wszystkie oficjalne strony związane z Juve zmieniły na portalach tło na nowe. Podobno praca nad projektem trwała rok ???? Czas pokaże, czy wejdzie to w życie na wszystkich płaszczyznach marketingowych. Dramat, a obrazek to podobno nawiązanie do &quot;JA J*BIĘ&quot; ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
To jest jakiś żart z tym logo? Chyba im się w d*** poprzewracało. Jaki to ma cel? Przecież to jest jakieś g***... Rozumiem że jakiś pseudo klub typu RB Lipsk mógłby coś takiego zrobić ale Juve? To chyba naprawdę jest jakiś żart.
 
F 49

flex666

Użytkownik
Juventus co raz bardziej się kompromituje, najpierw rzuceniem takiej kasy za Higuaina (i nie ważne, że strzeli im w tym sezonie 30 goli), a teraz tym gównem zwanym logo, ni ch...nie pasuje już nazywać Juventus klubem z historią/tradycjami czy Starą Damą ;)
Strasznie mnie dziś Torino zawiodło z Bologną, wiedziałem, że będzie ciężko, ale przegrana 2 bramkami to przegięcie, postawiłem, że obie strzelą i w dupę :/
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
To jest jakiś żart z tym logo? Chyba im się w d*** poprzewracało. Jaki to ma cel? Przecież to jest jakieś g***... Rozumiem że jakiś pseudo klub typu RB Lipsk mógłby coś takiego zrobić ale Juve? To chyba naprawdę jest jakiś żart.
Marketing, marketing i jeszcze raz marketing. Logo łatwe do zapamiętania, proste i nowoczesne. Jak widać chwytają się wszystkiego, żeby być bardziej popularnym w świecie piłki. Swoim stylem gry nie przyciągną ani jednego nowego kibica, bo każdy, kto nie jest koneserem taktyki, nie da rady patrzeć na ten wyrachowany futbol bez polotu, ale skuteczny do bólu.
Dla mnie takie chwyty są żenujące, ale teraz cały futbol idzie za kasą i kluby będą łapać się wszystkiego, aby zarobić.
 
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik
Też byłem w szoku po zmianie loga. Czułem się choćby zabrano całą historię Juve, ale z każdym dniem lubię to logo coraz bardziej. W dodatku to logo ma dużo większe możliwości na rynku niż to stare. Juve chce zawładnąć literką J na rynku, żeby J kojarzyło się tylko z Juve, tak jak F z Facebookiem czy G z Google. Inne kluby nie mają takich możliwości. Logo jest bardzo proste, a wiadomo, że im prostsze tym bardziej rozpoznawalne tak jak np. nike czy addidas. Za niedługo się okaże, że inne kluby podążą drogą wyznaczoną przez Juve, bo ich loga będą już przestarzałe, bo mają zbyt dużo szczegółów.

Dla tych powyżej załączam:
1
2
3
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Jak podaje La Gazzetta dello Sport, Allegri postawił ultimatum Juventusowi - albo on albo Bonucci. Klubowi nie spodobało się zachowanie jednego i drugiego i mają zostać nałożone na nich jakieś kary, ale Allegri jak widać jest z tych bucowatych i oczekuje pełnego poparcia i przeprosin. Link do całego artykułu.
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Jak podaje La Gazzetta dello Sport, Allegri postawił ultimatum Juventusowi - albo on albo Bonucci. Klubowi nie spodobało się zachowanie jednego i drugiego i mają zostać nałożone na nich jakieś kary, ale Allegri jak widać jest z tych bucowatych i oczekuje pełnego poparcia i przeprosin. Link do całego artykułu.
Cóż, jak widać Allegri ma mniejszy szacunek wśród zawodników Juve jak chociażby Conte, to jest pewne. Ale jak nie zna się pohamowania i rzuca mięsem przy linii bocznej to później takie są efekty. Coś pewnie jest na rzeczy, bo co jakiś czas iskrzy na linii menadżer-zawodnicy. Niedawno mówiło się o odejściu Lichtsteinera, później jakieś problemy Dybali i w każdym z tych przypadków wina leży także po stronie Allegriego. To, że później jeszcze Max i Bonu szarpali się w szatni i zawodnicy musieli ich odciągać od siebie to już niezły odlot, ale z wszelkimi komentarzami lepiej się wstrzymać, bo prasa na pewno niejedno dodała od siebie. Wyniki są i mam nadzieję, że złość z szatni przełoży się na jeszcze lepsze rezultaty na boisku.
PS. Bonucci na &#39;gorącym krześle&#39; podczas meczu w Porto ????
 
K 153

knax

Użytkownik
Cóż, jak widać Allegri ma mniejszy szacunek wśród zawodników Juve jak chociażby Conte, to jest pewne. Ale jak nie zna się pohamowania i rzuca mięsem przy linii bocznej to później takie są efekty. Coś pewnie jest na rzeczy, bo co jakiś czas iskrzy na linii menadżer-zawodnicy. Niedawno mówiło się o odejściu Lichtsteinera, później jakieś problemy Dybali i w każdym z tych przypadków wina leży także po stronie Allegriego. To, że później jeszcze Max i Bonu szarpali się w szatni i zawodnicy musieli ich odciągać od siebie to już niezły odlot, ale z wszelkimi komentarzami lepiej się wstrzymać, bo prasa na pewno niejedno dodała od siebie. Wyniki są i mam nadzieję, że złość z szatni przełoży się na jeszcze lepsze rezultaty na boisku.

PS. Bonucci na &#39;gorącym krześle&#39; podczas meczu w Porto ????

Komentatorzy z c+ nazwali to karnym jeżykiem :grin:, co do konfliktu to pewnie rozejdzie się po kościach, bywały o wiele większe sprzeczki w drużynach na lini trener-zawodnik, gorzej że kolejny problem Allegriego z innym zawodnikiem to pewnie kwestia tygodni.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Oficjalnie: Milan w rękach Chińczyków!
Sprzedaż i przejęcie AC Milanu przez nowych właścicieli w końcu doszło do skutku. Tym samym po 31 latach właścicielem klubu z Lombardii przestał być Silvio Berlusconi. Władze w Milanie przejął chiński biznesmen Yonghong Li, stojący na czele Rossoneri Investment Lux.
http://www.goal.pl/346990-oficjalnie-milan-w-rekach-chinczykow.html
Jestem ciekawy czy po zmianie właściciela Milan wróci do europejskiej czołówki i będzie co rok walczył o mistrzostwo Włoch jak i o LM?
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Jestem ciekawy czy po zmianie właściciela Milan wróci do europejskiej czołówki i będzie co rok walczył o mistrzostwo Włoch jak i o LM?
Z pewnością kiedyś to nastąpi, bo dominacja Juve w Serie A nie będzie trwała wiecznie ????
31 lat to szmat czasu, wielki dzień dla klubu i całej włoskiej piłki. Kończy się kolejna epoka, i mimo że Milan w tej chwili nie jest tak mocny jak kiedyś to wciąż odgrywa poważną &#39;mentalną&#39; rolę na włoskim i europejskim podwórku - kibice oczekują na powrót potęgi. Można nie lubić Berlusconiego, ale miało się do niego pewien szacunek. Nawet te ostatnie lata z politycznymi skandalami z pewnością nie przekreślą wizerunku Silvio jako bohatera.

@Mad kiedyś wstawiał Parmę, to nie może też zabraknąć Milanu ;)
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Andrea Pirlo zakończył piłkarska karierę.
Jego dorobek:
Jego dorobek:
872 mecze
6 mistrzostw Serie A
2 Puchary Włoch
2 SuperPuchary Włoch
1 Liga Mistrzów
1 Mistrz Świata.
Znakomity piłkarz. Kończy się pewna era tych znakomitych pomocników.
 
Do góry Bottom