>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o włoskiej piłce

Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Wniosku włoskiej prasy po katastrofie z Szwecją. Być może tak musiało się stać, żeby w końcu otworzyli oczy, że coś jest nie halo.

Komentarz Święcickiego z Eleven
1130285197102320
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Prasa zapomniała o jednej bardzo ważnej sprawie - zatrudnić prawdziwego fachowca na stanowisko selekcjonera. Potencjał tej drużyny jest bardzo duży. Myślę, że spokojnie na ćwierćfinał Mistrzostw Świata, ale jeżeli nie ma kto tego dobrze poukładać, nie ma kto wyznaczyć jakichś schematów, taktyki, to co oni mają wygrać? Ventura to trener dla ligowego średniaka Serie A. Od początku twierdziłem, że nie nadaje się on do pracy z wielkimi piłkarzami i to się potwierdziło. Niestety, mam coraz większe odczucia, że to samo jest z Montellą z Milanie. Obym się mylił.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Kim jest Ventura? Jakie miał sukcesy? Insigne, Berna ławka, a w ofensywie biegali kołki. Trener zwalił wszystko, bo reprezentacja Włoch ma potencjał, tylko trzeba umieć go wykorzystać. Conte wiedział, jak to zrobić.
Szkoda mi Buffona. Najlepszy bramkarz. Bramkarz, który zamyka erę najlepszych.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
A zobacz co teraz się dzieje. Buffon, Barzagli, Daniele De Rossi kończą definitywnie granie w reprezentacji, nie wiadomo co z Giorgo Chielinim. Wypada cały kręgosłup jeśli chodzi o defensywę. Weź teraz znajdź następce do grania w parze z Bonuccim. Romangoli? Rugani? Dla mnie to nie ta półka.
Środek pola też wygląda koszmarnie. Jorginho jako wybawca całego piłkarskigo narodu Włoch? Bez Verattiego w formie, nie ma czego szukać. Cóż każdy się przyzwyczaił do wysokiego poziomu Italii a tu jest kicha i spory problem. Jest młody Galgiardini, wydaje się naturalny następca DDR&#39;a ale żeby więcej takich kandydatur było to już ciężko kogokolwiek wskazać.
Następna sprawa, czołówka ligi, powiedzmy TOP5 obecny. Ilość Włochów w składzie:
Napoli - Insigne, Jorginho
Juventus - Buffon, Barzagli, Chiellini i może Rugani
Roma - Daniele De Rossi, Florenzi,
Inter - Candreva, Galgiardini i może D&#39;Ambrosio
Lazio - Parolo, Immobile
Milan trochę ratuje sytuację - Bonucci, Romangoli, Donnarumma, Montolivo i paru innych.
Czyli w całym TOP5 koło 10 ludzi, to jest dramat. Najlepsze strzelby od lat to Argentyńczycy, Icardi, Dybala, Gonzalo wcześniej Tevez. Teraz na szczycie listy Dżeko, Mertens, 3 Argentyńczyków i dopiero za nimi staruszek Fabio Quagliarella. Jedyna nadzieja w Ciro, który na razie prowadzi w klasyfikacji, ale to w głównej mierze robota Milinkovicia-Savicia i Luisa Alberto jak i całego Lazio, które non toper gra wszystko pod Ciro. To jest kolejny dramat. Ogarnijcie teraz to: Kolejnymi Włochami w stawce jest trójka graczy z 4 bramkami.... Pazzini (4 karne), Cristante (Atalanta) i Inglese (Chievo). Kicha totalna.
Za granicą jest tylko garstka zawodników. Verrati w Paryżu, Zaza w Hiszpanii i Gabbiadini z Darmianem w Anglii. I to właściwie wszystko.
Sam Ventura został kompletnie ośmieszony, ale jedno trzeba tutaj powiedzieć. Brak Lorenzo to był sabotaż nic więcej. Aż dziw bierze, że nikt nie może zapanować nad jednym łbem który podejmuje tak fatalne decyzje.
Nowy selekcjoner nie będzie miał łatwo i to chyba wszyscy zrozumieli w czas. A kogo mamy do wyboru?
Jest Carlo Ancelotti, jest Walter Mazzari czy Cesare Prandelli. Taka trójka od razu mi przyszła na myśl. I jeszcze ewentualnie Conte, ale nie wiem czy mu się chce specjalnie wracać do gier międzynarodowych.
Ancelotii najlepsza kandydatura biorąc pod uwagę jakie cyrki urządzał z trenowaniem Bayernu. Takie krótkie zgrupowania i tylko albo aż selekcja 20 paru nazwisk pasuje do jego etapu kariery trenerskiej po prostu idealnie.
 
Do góry Bottom