>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje o zlocie

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zlot genialny, fenomenalny etc. ????
Suchy wszystko opisał ???? Obiadów i kolacji było od groma, ale podczas takiego weekendu bez jedzenia człowiek by nie żył ????
Najważniejsze, że pograliśmy w nogę ????
MVP jest dwóch Bandeo i Oderka - tak w moim mniemaniu ????
No co tu opisywać, wszystko świetnie wyszło jak zawsze. Balety, mocne melanże, mistrzowie europy z Berlina, ale w Amsterdamie już tylko drugie miejsce na jakimś turnieju ???? Plakiety działały jak AXE w reklamach ???? Każdy się zapisał w historii wypadów zlotowych, każdy pozytywnie. Ja już czekam na kolejny zlot, tym razem organizowany przez enriquessa ;)
Ogromnie Wam wszystkim dziękuję za ten magiczny weekend.
Lucas dziękujemy za dofinansowanie zlotu :!:
10/10 :!: ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Następny zlot w Amsterdamie, w końcu jesteśmy mistrzami ????
Suchy wszystko ładnie opisał.
Organizacja zlotu i dyskoteki się udała :grin: Ale jazdę miałem w sobotę z tym kolesiem co podszedł do mnie:
&quot;Ty jesteś organizatorem tej imprezy&quot;
ja: Tak ????
&quot;Zajebista dyskoteka, dzięki&quot; i przybił piątkę ????
MVP - dla mnie wszyscy jesteście MVP ;) Dobra ekipa.
Miejscówka fajna, ludzie przyjaźni.
Dupeczki - ekstraklasa. MadAngel już wcześniej opisał ;)
Foty możecie mi na maila wysłać to wówczas wrzucę na forumowy serwer i każdy bez problemu ściągnie.
[email protected] .
Co do organizacji następnych zlotów.
Każdy z tych czterech zlotów był zajebisty, na których się zresetowałem i super spędziłem czas. Na 99% na zlot przyjadę. Niestety nie będę już nic organizował tak jak pisałem przed zlotem. Teraz czas na kogoś innego, z większym wigorem do działania ;)
Kto chce zorganizować to nie będę robił problemów - możecie robić zlot kiedy i gdzie chcecie (pod warunkiem, że większość zlotowiczów się zgodzi). Jedynie kwestie finansową dopilnuję, aby pieniądze były zbierane przez zaufaną osobę (jeśli zlot będzie organizował zwykły użytkownik, którego osobiście nie znam tj. nie był na zlocie).
Czy to był ostatni zlot to zależy tylko od Was - ktoś się podejmę organizacji od A do Z to spotkamy się w przyszłym roku lub wcześniej. Chętnie wpadnę na zlot zimowy :razz:
TAK! :grin:
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Właśnie do domku przyjechałem ???? dzieki jeszcze raz za ten week ????
Pawacki, za półtorej godziny jade do Gdańska, i bede tam kilka dni. Adwokat coś mówił że by wpadł, więc jak coś to będzie można przymelanżować ????
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Wszystko bardzo fajnie z tego co widze , tylko jakoś my biedne żuczki ,które na Zlocie nie były z różnych powodów, chcielibyśmy wiedzieć co i jak było ,więc może jakiś uprzejmy uczestnik po krótce opisze co i jak po kolei się działo. Myśle ,ze taki szczegółowy opis byłby poniekąd zachetą dla tych niezdecydowanych, którzy widząc jak było fajnie zbiorą swoje 4 litery i pojawią się na Zjeździe za rok.
Pozdrawiam!
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Wszystko bardzo fajnie z tego co widze , tylko jakoś my biedne żuczki ,które na Zlocie nie były z różnych powodów, chcielibyśmy wiedzieć co i jak było ,więc może jakiś uprzejmy uczestnik po krótce opisze co i jak po kolei się działo. Myśle ,ze taki szczegółowy opis byłby poniekąd zachetą dla tych niezdecydowanych, którzy widząc jak było fajnie zbiorą swoje 4 litery i pojawią się na Zjeździe za rok.
Pozdrawiam!
Popieram, chociaż doskonale rozumiem że niektóre historie pozostają w waszym gronie.
Co nie zmienia faktu że fajnie by było poznać parę anegdotek dotyczących zlotu.
Bo generalnie jak opisujecie zlot to dla tych których tam nie było. :razz:
Ja już żałuje że mnie tam nie było od momentu kiedy usłyszałem date zlotu. :-(
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Co nie zmienia faktu że fajnie by było poznać parę anegdotek dotyczących zlotu. Bo generalnie jak opisujecie zlot to dla tych których tam nie było.
wszystkiego nie możemy opisać, tak samo ze zdjęciami, bo na co to komuś potrzebne ? Zdjęcia są dla tych co byli na zlocie i tyle. Jak dla kogoś sam fakt, że na zjeździe można poznać ludzi z forum nie jest wystarczającą motywacją to moim zdaniem nie musi jechać na zlot.
Później napiszę od siebie kilka zdań.
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
wszystkiego nie możemy opisać, tak samo ze zdjęciami, bo na co to komuś potrzebne ? Zdjęcia są dla tych co byli na zlocie i tyle. Jak dla kogoś sam fakt, że na zjeździe można poznać ludzi z forum nie jest wystarczającą motywacją to moim zdaniem nie musi jechać na zlot.
Później napiszę od siebie kilka zdań.
Oczywiście że wszystkiego nie możecie opisać, dlatego nadmieniłem o tym.
Ale jakieś niektóre historie możecie opisać, choćby z tymi plakietkami. :razz:
Po co komu? A choćby dlatego aby żałowali Ci którzy mogli jechać, a nie pojechali.
Ja nie nalegam, zrobicie jak chcecie, ale fajnie by było poczytać o takich sprawach.
Reasumując - chciałbym wiedzieć jak wiele mnie ominęło z nie własnej winy.
Hieh, paradoks taki że przez dzisiejszy egzamin nie pojechałem. A i tak go nie zdalem. :-|
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Spokojnie. Nie każdy jeszcze wrócił do miejsca zamieszkania czy też normalnego funkcjonowania ????
Zdjęcia są prywatne (tak samo jak telefony komórkowe) i nikt nie wyraził zgody na ich upublicznianie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Pierwszego dnia na spokojnie integracja,kąpiel w jeziorku piwko w ręku wspólne siedzenie i wspominki róznych wydarzeń w forum -wcześniej jeszcze byliśmy na maszynach ????
Rozmowy zakończyły się w Grube picie ???? skończyliśmy około 3 ( chyba) i spokojnym krokiem poszliśmy do swoich domków,w moim pokoju ( Benek i Enriqes) ogladalismy jeszcze nocny teleturniej ????
Rano dnia kolejnego szukaliśmy jedenego &quot;trzeżwego&quot; ???? był nim MadAngelo,który pojechał z ekipą na zakupy ???? piwko w rączki i jazda dalej po południu niektórzy poszli na mecz Radwańskiej ;d a pozostali na rowerek wodny..wrócilismy poszliśmy na miasto nagle się okazało że nasze plakietki pokerowe stały się bardzo popularne szczególnie przed klubem gdzie rzuciły się na nas panie ???? przypomne że oblewaliśmy drużynowego mistrza w pokera odmiana &quot;ósemkowa&quot; ???? DD a dalej to już nie piszę ????
Rano w ramach podziękowania i wspólnego przeżycia wypadu wypiliśmy jeszcze wódeczke reszta się zmyła a my tankowaliśmy z Bamem i Adwokatem w drodzę do Pozniania...tam prawie wypadliśmy z samochodu ????

Dalej wam powiem że Toruń jest piekny ???? to taaak w wielkim skrócie wszystkiego nie da się opisać ????
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Udało się w końcu wrócić do własnego łóżka. Złot był po prostu zajefajny. Teraz czas na pracę, czyli szarą rzeczywistość... ????
!Do zobaczenia za rok!
PS. Fotki wyślę jutro do Odry na maila ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Na zlocue przedbia zacawa. W chwili obecneh usrrzy i modzi w stylu janusza oglsdajac mecz . Mod roku ich zdaniem mieszka w WWa. :-| dodatkowo poszukiwaby pilnie jest bam i pozdrawiant dzial tenis, dostalen przyzwolenie na kartki. Pozdraeia z Pulaw trzezwy adqs, relaxja na podst roMow z bammbo, beniem, pawackim i ramzesem.
Mi najbardziej zapadł w pamięć tekst jak szedłem z Pawackim zmierzyć się w kosza i idzie 2 typków i do nas: Panowie gdzie są te szmaty w tym roku? :grin::grin::grin: a ta kurwunia z pomostu szkoda że jej nie skamerowaliśmy Bam by sobie w pokoju powiesił ;)

e: Wielkie podziękowania dla Marcina i Szklarza Bandeo vel Bandyta. To tak na szybkości, potem relacje większą się napiszę ;)
Pierwszego dnia na spokojnie integracja,kąpiel w jeziorku piwko w ręku wspólne siedzenie i wspominki róznych wydarzeń w forum -wcześniej jeszcze byliśmy na maszynach ????
Rozmowy zakończyły się w Grube picie ???? skończyliśmy około 3 ( chyba) i spokojnym krokiem poszliśmy do swoich domków,w moim pokoju ( Benek i Enriqes) ogladalismy jeszcze nocny teleturniej ????
Rano dnia kolejnego szukaliśmy jedenego &quot;trzeżwego&quot; ???? był nim MadAngelo,który pojechał z ekipą na zakupy ???? piwko w rączki i jazda dalej po południu niektórzy poszli na mecz Radwańskiej ;d a pozostali na rowerek wodny..wrócilismy poszliśmy na miasto nagle się okazało że nasze plakietki pokerowe stały się bardzo popularne szczególnie przed klubem gdzie rzuciły się na nas panie ???? przypomne że oblewaliśmy drużynowego mistrza w pokera odmiana &quot;ósemkowa&quot; ???? DD a dalej to już nie piszę ????
Rano w ramach podziękowania i wspólnego przeżycia wypadu wypiliśmy jeszcze wódeczke reszta się zmyła a my tankowaliśmy z Bamem i Adwokatem w drodzę do Pozniania...tam prawie wypadliśmy z samochodu ????

Dalej wam powiem że Toruń jest piekny ???? to taaak w wielkim skrócie wszystkiego nie da się opisać ????
kurwunia ????
 
Do góry Bottom