>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje polityczne - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Tak, to lewacy stoją tam dzień i noc, przywiązują się do krzyża itp. Nie ma sensu z tobą rozmawiać, bo i tak wyjdzie, że wina lewaków. Denerwuje mnie tylko, że ważny dla mnie symbol jakim jest krzyż jest przez zachowanie tych ludzi - &quot;prawdziwych Polaków, katolików&quot; ???? hańbiony. Śmiać mi się chce jak ci &quot;obrońcy krzyża&quot; są przekonani, że manifestacja &quot;przeciwników krzyża&quot; jest nielegalna i nie może dojść do skutku, bo ... oni tak chcą. Tęsknią biedaki za komuną - nie musieli wtedy samodzielnie myśleć, nic nie robili a pieniądze dostawali.
To był mój ostatni komentarz w sprawie tej chorej sytuacji pod Pałacem Prezydenckim.
Czyli &quot;krzyż&quot; z puszek po piwie nie jest dla Ciebie hańbą, tylko to, że ludzie modlą się pod krzyżem?
Nie wiesz co tam się dzieje, bo pewnie w Warszawie byłeś raz w życiu na wycieczce szkolnej. Akurat duże miasta mają to do siebie, że jest tam dość duży odsetek lewackiej młodzieży i ona codziennie się tam awanturuje. To, że w TVN tego nie pokazują nie oznacza, że tak nie jest... Nie znasz sytuacji a komentujesz...
Nie chcę Cię obrażać, może nawet nigdy nie byłeś w stolicy i to w żaden sposób Cię nie dyskredytuje. Ale... Nie znasz realiów niestety.
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
W Warszawie chyba nie mieszkasz i kiepsko orientujesz się w tym, co tam się dzieje. Kto prowokuje, kto szydzi, kto atakuje. Tak się składa, że agresorami są tam lewacy, a policja ogranicza swoje działania do minimum, zezwalając w ten sposób na atakowanie ludzi, którzy &quot;bronią krzyża&quot;. Niestety, dla Ciebie TVN i GW to wyrocznie, więc długo jeszcze nie zrozumiesz, że fakty znacząco różnią się od &quot;Faktów&quot;.

O ekonomii z Tobą nie dyskutuję, bo już wielokrotnie udowodniłeś, że jesteś impotentem w tej dziedzinie ????
???? gdzie robiłeś magistra z ekonomii?:roll:
Oj ktos tu ma jakaś schize na punkcie socjalu i lewaków. ????Zastanawiam sie tylko czemu? Chcesz o tym pogadać? ????
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
To jest właśnie Twój sposób prowadzenia dyskusji. Pamiętam jak ktoś wcześniej poprosił o konkrety w jednej sprawie to nie potrafiłeś napisać choćby jednego sensownego zdania.
Tak, nienawidzę lewaków. Zarówno tych z PiS-u, jak i z PO czy SLD. A jeśli mówisz, że &quot;socjal sam w sobie nie jest zły&quot;, to mogę Cię porównać do gości, którzy mówią &quot;komunizm sam w sobie też nie był zły&quot;. Tak, był wręcz genialny.
Rzecz w tym, że jesteś fanem jednej partii, nie patrzysz na to co mówią, tylko na to, kto to mówi.
Nie przepadam też za tymi, którzy te socjalistyczne plany wprowadzają w życie, a potem mówią, że to &quot;neoliberalizm&quot; jest wszystkiego winny.
Swoją drogą, to zadaj to samo pytanie Tuskowi. On- w przeciwieństwie do mnie- w wielu sprawach ekonomicznych ma tyle do powiedzenia, a z tego co wiem skończył tylko historię...
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
To jest właśnie Twój sposób prowadzenia dyskusji. Pamiętam jak ktoś wcześniej poprosił o konkrety w jednej sprawie to nie potrafiłeś napisać choćby jednego sensownego zdania.

Tak, nienawidzę lewaków. Zarówno tych z PiS-u, jak i z PO czy SLD. A jeśli mówisz, że &quot;socjal sam w sobie nie jest zły&quot;, to mogę Cię porównać do gości, którzy mówią &quot;komunizm sam w sobie też nie był zły&quot;. Tak, był wręcz genialny.
Rzecz w tym, że jesteś fanem jednej partii, nie patrzysz na to co mówią, tylko na to, kto to mówi.
Nie przepadam też za tymi, którzy te socjalistyczne plany wprowadzają w życie, a potem mówią, że to &quot;neoliberalizm&quot; jest wszystkiego winny.

Swoją drogą, to zadaj to samo pytanie Tuskowi. On- w przeciwieństwie do mnie- w wielu sprawach ekonomicznych ma tyle do powiedzenia, a z tego co wiem skończył tylko historię...
Aaaa koleś od wegierskich strzykawek o &quot;nieprzyjemnym kolorze&quot; ???? prawdziwy autorytet ????
Tylko czemu ich nie naiwdzisz? Bo nie rozumiem... Mozna nie lubic pomidorówki, mozna nie lubieć U2 ???? ale tak po prostu nie lubic &quot;lewaków&quot;?
Nie jestem fanem tylko jednej partii, jestem fanem spokoju i normalnosci, jaka daje PO i Komorowski. Polacy to na tyle mądry i sprytny naród ze nie musi byc prowadzony za raczke jak inni, polakom nie nalezy tylko przeszkadzać, jak robił to rząd PiS. Wiem, wiem zaraz powiesz &quot;uczciwy sie nie boi CBA o 6 rano&quot; no jakos do tej pory Doktorowi G. i sp. B.Blidzie nic nie udowodniono a CBA i ABW u nich było...
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Aaaa koleś od wegierskich strzykawek o &quot;nieprzyjemnym kolorze&quot; ???? prawdziwy autorytet ????
Tylko czemu ich nie naiwdzisz? Bo nie rozumiem... Mozna nie lubic pomidorówki, mozna nie lubieć U2 ???? ale tak po prostu nie lubic &quot;lewaków&quot;?
Nie jestem fanem tylko jednej partii, jestem fanem spokoju i normalnosci, jaka daje PO i Komorowski. Polacy to na tyle mądry i sprytny naród ze nie musi byc prowadzony za raczke jak inni, polakom nie nalezy tylko przeszkadzać, jak robił to rząd PiS. Wiem, wiem zaraz powiesz &quot;uczciwy sie nie boi CBA o 6 rano&quot; no jakos do tej pory Doktorowi G. i sp. B.Blidzie nic nie udowodniono a CBA i ABW u nich było...
Żeby zadać Ci pytanie i uzyskać odpowiedź trzeba być autorytetem? Mogłeś po prostu przyznać, że nie masz o tym zielonego pojęcia i potrafisz posługiwać się tylko ogólnikami albo tekstami z TVN-u.
Nienawidzę ich dlatego, że ograniczają wolność. Przede wszystkim gospodarczą. Wpadają np. na tak absurdalne pomysły jak refundacja in vitro. Oczywiście w ostatniej kampanii była to tylko zwykła obietnica, której prawdopodobnie nie spełnią. Wystarczy posłuchać co mówił na ten temat Niesiołowski. Każdy wywiad z tym panem pokazuje jak słaba intelektualnie jest PO.
Spokoju i normalności? Skoro Polacy są tacy mądrzy, to po co potrzebna nam jest UE? Wiesz jak bardzo przepisy unijne ograniczają naszą przedsiębiorczość? Państwa, które zrzekły się swojej niepodległości na rzecz tego tworu praktycznie się nie rozwijają. Poza Unią jest życie, ale jeśli ktoś czerpie wiedzę tylko z wiadomych źródeł to siłą rzeczy nie może wiedzieć zbyt wiele.
Nie rozumiem co oznacza słowo &quot;normalność&quot; w tym wydaniu.
Nie powiem, że &quot;uczciwy nie boi się CBA&quot;, ale zadam pytanie w Twoich stylu: co oni Ci zrobili? Ile dni przesiedziałeś w więzieniu?
Takie nadużycia to norma w demokratycznych państwach, w których władze mają monopol na sprawiedliwość.
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
Żeby zadać Ci pytanie i uzyskać odpowiedź trzeba być autorytetem? Mogłeś po prostu przyznać, że nie masz o tym zielonego pojęcia i potrafisz posługiwać się tylko ogólnikami albo tekstami z TVN-u.

Nienawidzę ich dlatego, że ograniczają wolność. Przede wszystkim gospodarczą. Wpadają np. na tak absurdalne pomysły jak refundacja in vitro. Oczywiście w ostatniej kampanii była to tylko zwykła obietnica, której prawdopodobnie nie spełnią. Wystarczy posłuchać co mówił na ten temat Niesiołowski. Każdy wywiad z tym panem pokazuje jak słaba intelektualnie jest PO.

Spokoju i normalności? Skoro Polacy są tacy mądrzy, to po co potrzebna nam jest UE? Wiesz jak bardzo przepisy unijne ograniczają naszą przedsiębiorczość? Państwa, które zrzekły się swojej niepodległości na rzecz tego tworu praktycznie się nie rozwijają. Poza Unią jest życie, ale jeśli ktoś czerpie wiedzę tylko z wiadomych źródeł to siłą rzeczy nie może wiedzieć zbyt wiele.

Nie rozumiem co oznacza słowo &quot;normalność&quot; w tym wydaniu.

Nie powiem, że &quot;uczciwy nie boi się CBA&quot;, ale zadam pytanie w Twoich stylu: co oni Ci zrobili? Ile dni przesiedziałeś w więzieniu?
Takie nadużycia to norma w demokratycznych państwach, w których władze mają monopol na sprawiedliwość.
Nie zagladam na to forum po to, aby mnie ktos egzaminował. Jakbym chcial egzaminów to bym zagladał na uczelnie częściej ????
Lewica ogranicza wolność? Hmm nie do konca, bo u nas jest troche pomieszania z poplataniem... Liberalny rzad podnosi podatki, prawicowcy nazywaja się politykami lewicowymi, a lewica walczy o rozdział Kosciola od Panstwa, in vitro i zwiazki partnerskie... Powinno byc na odwrót...
UE jest nam potrzebna po to, aby nadać nam rozpedu i tego co najwazniejsze a czego ciagle nam brakuje - kasy. Sile, pomysły, specjalistów mamy, jedynie kasy nam brakuje a to daje Unia. Ja nie jestem zwolennikiem UE. Uwzam ze jeszcze nie zdazylismy sie nacieszyc suwerennoscia a juz musielismy sie zrzec jej czesci na rzecz UE, no ale jak patrze na kolejne rowne jak stol drogi, hale sportowe i wszelkie inne projekty wspolfinansowane przez UE to jestem w stanie to przeboleć.
Co oni mi zrobili? Zrobili mi i Tobie m.in. to, ze pol Europy sie smialo z agenta &quot;00 Tomek&quot; ???? To, ze za sprawa bezpodstawnych oskarzen Ziobry polska transplantologia bardzo mocno odstaje od Europy. Starczy?
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Aaaa koleś od wegierskich strzykawek o &quot;nieprzyjemnym kolorze&quot; ???? prawdziwy autorytet ????
Tylko czemu ich nie naiwdzisz? Bo nie rozumiem... Mozna nie lubic pomidorówki, mozna nie lubieć U2 ???? ale tak po prostu nie lubic &quot;lewaków&quot;?
Nie jestem fanem tylko jednej partii, jestem fanem spokoju i normalnosci, jaka daje PO i Komorowski. Polacy to na tyle mądry i sprytny naród ze nie musi byc prowadzony za raczke jak inni, polakom nie nalezy tylko przeszkadzać, jak robił to rząd PiS. Wiem, wiem zaraz powiesz &quot;uczciwy sie nie boi CBA o 6 rano&quot; no jakos do tej pory Doktorowi G. i sp. B.Blidzie nic nie udowodniono a CBA i ABW u nich było...
Jak mieli udowodnić jak dopiero toczy sie proces Doktora G,a śp Blidzie nic nie mogli udowodnić ,gdyż przeciwko osobie zmarłej nie wnosi się aktu oskarżenia.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Jak mieli udowodnić jak dopiero toczy sie proces Doktora G,a śp Blidzie nic nie mogli udowodnić ,gdyż przeciwko osobie zmarłej nie wnosi się aktu oskarżenia.
Doktor G. został uniewinniony, Ziobro dostał karę od niezawisłego sądu - musiał go przeprosić w każdym dzienniku z tego co pamiętam. Sprawa Blidy też jest co najmniej dziwna. Jakieś spotkanie u premiera (Jarusia), afera mafii węglowej, z którą była wiązana również okazała nie być się jednak aż tak poważną aferą, sama śmierć ma wiele pytań - chociażby: dlaczego był proch na ubraniu funkcjonariuszki CBA skoro Blida sama się zastrzeliła?
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Doktor G. został uniewinniony, Ziobro dostał karę od niezawisłego sądu - musiał go przeprosić w każdym dzienniku z tego co pamiętam. Sprawa Blidy też jest co najmniej dziwna. Jakieś spotkanie u premiera (Jarusia), afera mafii węglowej, z którą była wiązana również okazała nie być się jednak aż tak poważną aferą, sama śmierć ma wiele pytań - chociażby: dlaczego był proch na ubraniu funkcjonariuszki CBA skoro Blida sama się zastrzeliła?
Zarzutów korupcyjnych nie wycofano tylko zarzuty o spowodowanie smierci wycofano i za to Ziobro musial przeprosic,ale zarzutów korupcyjne dalej sa aktualne
 
midel 189

midel

Użytkownik
Zarzutów korupcyjnych nie wycofano tylko zarzuty o spowodowanie smierci wycofano i za to Ziobro musial przeprosic,ale zarzutów korupcyjne dalej sa aktualne
Sprawa skończy się tak samo jak wszystkie pozostałe pseudo-afery wywołane przez Kamińskiego i Ziobrę - czyli uniewinnieniem.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Oczywiście widziałeś materiał dowodowy w tej sprawie,że takie odważne tezy wygłaszasz.
Nie widziałem, ale mogę się założyć, że go uniewinnią. Wszystkie &quot;spektakularne&quot; akcje Ziobry i Kamińskiego kończą się tak samo, więc dlaczego miałoby być tym razem inaczej? Szkoda tylko chorych ludzi, którzy przez jednego idiotę (Zbycha Z.) ucierpieli na tym najbardziej.
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Nie widziałem, ale mogę się założyć, że go uniewinnią. Wszystkie &quot;spektakularne&quot; akcje Ziobry i Kamińskiego kończą się tak samo, więc dlaczego miałoby być tym razem inaczej? Szkoda tylko chorych ludzi, którzy przez jednego idiotę (Zbycha Z.) ucierpieli na tym najbardziej.
Zobacz,Ziobry i Kamińskiego już dawno nie ma na stanowiskach a sprawa sie toczy dalej,czyli jednak cos było na rzeczy,poza tym to jest akcja prokuratora a nie Ziobry i Kamińskiego.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Zobacz,Ziobry i Kamińskiego już dawno nie ma na stanowiskach a sprawa sie toczy dalej,czyli jednak cos było na rzeczy,poza tym to jest akcja prokuratora a nie Ziobry i Kamińskiego.
Przypomnij mi kto był wtedy prokuratorem generalnym? Akcja była wywołana przez policję polityczną zwaną CBA
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Przypomnij mi kto był wtedy prokuratorem generalnym? Akcja była wywołana przez policję polityczną zwaną CBA
A co to ma do rzeczy??
Jak by prokurator nie przedstawił dowodów to ten jak to nazwałeś niezawisły sąd oddalił by akt oskarżenia dotyczący tych 42 zarzutów jak to zrobił w sprawie zarzutu zabójstwa o które został oskarżony doktor G
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
Co sądzicie o ruchu poparcia Palikota i w przyszłości, nowej partii Polska Nowoczesna?
Moim zdaniem na razie mamy same hasła. Co prawda trafne i potrzebne ale tylko hasła... Uwazam także, że Palikot próbuje zbudowac taka Platforme Obywatleska ver. 1.1 czyli odświeza te wszytskie liberalne pomysły, z ktorych platforma sie wycofała i jeśli starczy mu sił, pieniedzy i determinacji to mysle, ze w 2011 moze wejść do Sejmu, bo według mnie jest teraz czas na nowe partie, ja sam raczej dam jej kredyt zaufania. Ale poczekajmy na konkrety...
 
Baqu 774,5K

Baqu

Forum VIP
powiem szczerze, iz jak przeczytalem postulaty to za kazdym jestem na TAK

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,8456669,Czego_chce_Janusz_Palikot__czyli_postulaty_na_jego.html

W Palikocie i nie podoba mi sie to, iz tak czesto wystepuje pod
płaszczem pajaca, a nie konkretnego człowieka jak to się dzieje obecnie. moim
zdaniem nie ma co oceniac, jak mowi sam przywódca maja 12 miesiecy na wykazanie
się, na razie to idzie na dobrej drodze i już w sondażach maja ok 4% poparcia.
ja nie mowie nie, na pewno jest to ciekawy element zycia politycznego w Polsce
i wreszcie jakis przeciwbiegun do PO, ktore jest monopolistą i nie pozostaje nic innego
w obecniej sytuacji jak tylko glosowanie na nich. udzę się, iz wreszcie się to zmieni...

co za tym idzie czekam na rozwoj sytuacji i rzetelne działania
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom