>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Działanie strony

F 84

fanatyk00

Użytkownik
Witam Mam taki problem z działaniem forum. Wszystkie pod stronki się otwierają normalnie,wiadomości PW też mogę wysyłać. Ale pojawia się kłopot z działaniem Emotikonami oraz wszystkimi sprawami graficznymi strony. Korzystam z różnych przeglądarek np Mozilla, Opera, Chrome i na każdej to samo występuje. Problemem może być Windows XP którego używam. Tylko że kiedyś forum na tym systemie działało Mi wszystko dobrze. Jak mogę ten problem naprawić ???
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Cały graficzny content strony jest filtrowany przez cloudflare. Być może Twój adres IP (jeśłi korzystasz np. z VPN) mógł zostać zakwalifikowany jako adres spamowy bądź przejawiający podejrzane zachowanie.

Spróbuj otworzyć link &quot;https://static.fbstat.com/images/buttons2/reply.gif&quot; i sprawdź, czy wyświetla się odpowiedni komuniak od cloudflare.
Wyskoczył komunikat po otwarciu strony : Ta witryna nie umożliwia bezpiecznego połączenia i storna ta się nie otwiera
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Podbijam. Pomocy.

&quot;Klient i serwer nie obsługują tej samej wersji protokołu SSL lub mechanizmu szyfrowania. Zdarza się to zazwyczaj wtedy, gdy serwer wymaga szyfru RC4, który nie jest już uważany za bezpieczny.&quot;

Jakiś magik wie jak to naprawić ?

Sytuacja identyczna - XP, działało - nie działa. Obrazki na kwejku np. też w ogóle mi się nie wyświetlają.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Chrome. Na Operze też nie działa. Uruchomiłem po długim czasie Firefoxa, zaktualizował się i wszystko śmiga. Tak więc jeśli miałbyś/mielibyście za mocno się trudzić to olejcie temat, będę se skakał po okienkach.
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Witam!

Wchodząc na forum wychodzi mi komunikat o nieprawidłowym certyfikacie.
Czy to problem u mnie czy ze stroną?
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Potrzebuje pilnie wymienić Windowsa XP na chociażby 7. Problem z aktualizacją Adobe Flash Player co powoduje że filmiki na YouTubie przycinają się i ogólnie działanie systemu mega wolne. Siedzi ktoś w temacie żeby pomóc ? Kompletnie się na sprawach wymiany systemu nie znam i szukam pomocy
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Musisz mieć płytę z windowsem 7 (bootowalną). Ustawiasz przy uruchomienia komputera w BIOSie, żeby jako pierwsze czytał CD-Rom, zapisujesz zmiany i ponownie uruchamiasz kompa. Odpalasz instalacje Windowsa i później wg instrukcji.
Warto zapisać sobie ważne informacje z dysku, zdjęcia etc.
Na YT na pewno znajdziesz filmik pokazowy.
 
H 902

hank

Użytkownik
Jak przechodzi z niższego na wyższy, to wrzuca płyte na odpalonym windowsie, i instalacja nie różni się niczym od zainstalowania winampa czy gadugadu, w zasadzie sprowadza sie do klikania na &quot;dalej&quot;. Wszystkie stare pliki zostane zrzucone do folderu Windows.old
 
H 902

hank

Użytkownik
Zgodnie z prawem to w sklepie. Ale możesz popytać znajomych, albo ściągnąć np. z torrentów obraz, i wypalic na plyte, albo odpalić w jakimś emulatorze cd.
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
fanatyk00&gt;&gt; po tym co piszesz to raczej sam sobie nie poradzisz, więc daj parę groszy dzieciakowi sąsiadów i będzie po problemie.

http://www.instalki.pl/systemy-operacyjne/download/Systemy_operacyjne/Windows_7.html
http://www.instalki.pl/aktualnosci/software/3120-latwiejsza-instalacja-windows-7-z-pendrive.html
Tak właśnie będę musiał zrobić. Systemowe sprawy to kompletnie nie Moja bajka. A czy wieszanie się filmików na Youtube to wina już Windowsa XP ? Neta mam w miarę bo 30mb z Orange
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja byłem zawsze zadowolony z Xpka i dopiero rok temu po 8 latach korzystania z laptopa dell i systemu XP zmieniłem na MACa.
Generalnie powodów może być kilka rzeczy od zasyfienia dysku po usterki techniczne. Jak nie chcesz zmiany na inny system to po prostu zrób format dysku i wgraj na nowo Xpka.
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Ja byłem zawsze zadowolony z Xpka i dopiero rok temu po 8 latach korzystania z laptopa dell i systemu XP zmieniłem na MACa.
Generalnie powodów może być kilka rzeczy od zasyfienia dysku po usterki techniczne. Jak nie chcesz zmiany na inny system to po prostu zrób format dysku i wgraj na nowo Xpka.
Chciałbym coś zmienić w tym systemie. Dlatego myślę nad zmianą systemu na troszkę nowszy. Lecz obecnie nie stać Mnie na zakup nowego sprzętu a obecny komputer mam od 2009 roku więc już troszkę latek ma. Czytałem też o po leasingowych komputerach wraz z systemem. Warto przyjrzeć się takim sprzętom ? Na allegro do kilku stówek już coś można wyłapać. Zerknie ktoś z was i podlinkuje jakiś ciekawy komputer stacjonarny ???
 
Do góry Bottom