>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Działanie strony

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Osobiście odradzam używane z nieznanych źródeł często jest tak że podziałają podzespoły 3-4 miesiące i trzeba włożyć w sprzęt parę ładnych złotych. Wiele osób kupuje taki sprzęt z powodu Windowsa czy innych podzespołów pomyśl o takiej formie.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Chciałbym coś zmienić w tym systemie. Dlatego myślę nad zmianą systemu na troszkę nowszy. Lecz obecnie nie stać Mnie na zakup nowego sprzętu a obecny komputer mam od 2009 roku więc już troszkę latek ma. Czytałem też o po leasingowych komputerach wraz z systemem. Warto przyjrzeć się takim sprzętom ? Na allegro do kilku stówek już coś można wyłapać. Zerknie ktoś z was i podlinkuje jakiś ciekawy komputer stacjonarny ???
Poleasingowe komputery to nie jest zły pomysł. Oczywiście trzeba się dokładnie przyjrzeć danej jednostce i nie można wziąć pierwszej lepszej oferty. Niemniej jednak cena jest znacznie niższa od tej oryginalnej. Dokładniej Ci niestety nie pomogę, bo nie siedzę w tym, po prostu interesowałem się, kiedy sam musiałem kupić pcta.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ale w cenie do 500zł na komputery stacjonarne jest tam przecież tylko 1 oferta:
http://www.mdmkomputery.pl/poleasingowe-komputery/2699/hp-elite-6005-sff-amd-athlon-x2-30ghz-2gb-250gb-dvd-windows-10-home-pl
za 439zł + 16zł dostawa kurierem (w cenie jest 12 miesięcy gwarancji)
Zacznij może od zmiany systemu w aktualnie posiadanym kompie, bo jeśli jedynym problemem jest tylko przycinanie podczas oglądania filmów z YT i ma on służyć głównie do netu, to zmiana systemu z XP na nowszy powinna rozwiązać problem.
 
H 902

hank

Użytkownik
Zacznij od ściągnięcia tych programów:
adwcleaner
Malwarebytes Anti-Malware
odkurzacz
ccleaer
i przeleć nimi komputer, a nie z powodu tnącego się filmiku komputer chcesz wymieniać.
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Zacznij od ściągnięcia tych programów:
adwcleaner
Malwarebytes Anti-Malware
odkurzacz
ccleaer
i przeleć nimi komputer, a nie z powodu tnącego się filmiku komputer chcesz wymieniać.
Posiadam już adwcleaner ,ccleaer czyszczę nimi własnie co jakiś czas kompa. Żadnego programu antywirusowego nie mam wgranego,wcześniej miałem darmowy na 30 dni lecz odinstalowałem bo w ogóle ciężko działały filmiki. Już strony się nie do końca ładują obecnie ( emotikony tu na stronie też nie wczytują Mi się ) A na dodatek Flash Player nie chce się zaktualizować może to jest przyczyna tak działania na Youtubie
 
H 902

hank

Użytkownik
Youtube nie korzysta z flasha, tylko z html5.
Ściągnij od nowa wszystkie te programy, zainstaluj, i wyczyść kompa, i napisz czy pomogło.
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Przeskanowałem dokładnie system. Znalezione 4 błędy w tym Trojan zostało wszystko usunięte. Korzystam z Opery i strony nadal się w całości nie ładują się ale YouTube lepiej działa. Wystarczy chyba na razie zmienić system na nowy i będzie po problemie
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jakiego Antyvirusa używasz bo to także kluczowa informacja.
Wielce Szanowny Kolego @Doberman ????
- po raz kolejny w ostatnim czasie muszę Cię zapytać co dzieje się z Twoją koncentracją, gdyż odnoszę wrażenie że znowu komuś odpisujesz nawet nie czytając dokładnie jego wpisu, bowiem fanatyk00 napisał jasno, że przecież nie ma żadnego antywirusa:
Żadnego programu antywirusowego nie mam wgranego
Może więc przejdź z ilości w jakość ????
Pozdrawiam
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Obecnie posiadam Malwarebytes którego polecił pobrać Hank. Przeczyściłem sobie nim kompa i znalazło 10 wirusów w tym kilka trojanów itp. Wszystko usunięte komp o wiele lepiej zaczął działać. Tylko teraz mam pytanko ten program antywirusowy jest na 13 dni. Po każdym upłynięciu czas odinstalować i na nowo go wgrać czy pobrać gdzieś darmową pełną wersję ? Na Allegro cena około 80 zł taki program trochę drogo więc pytam co najlepiej zrobić
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Strony lepiej działają, YouTube też lepiej odpala filmiki lecz np Twich.tv to już po włączeniu ładuje transmisję i czarny ekran z latającym kółkiem zostaję. Wie ktoś jak można naprawić ten problem. Korzystam z Opery, Chrome oraz Avast SafeZone
 
Do góry Bottom