>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dzień dobry

maciaba 2

maciaba

Użytkownik
Siema
Imie: Mateusz
Nazwisko: podam w sądzie
Lat: 24
Wykształcenie: w Polsce nieistotne
Witam wszystkich.
A poza tym małe pytanko, może mi ktoś odpowiedzieć czemu jak napiszę w dziale Tenis -&gt; ATP Montpellier... jakiś swój post (w którym nie ma żadnego typu) to błyskawicznie jest usuwany? Nie ma w nim żadnego SPAM&#39;u ani bzdur, po prostu np. odnoszę się do trwającego meczu a tu usunięcie. Ktoś bardziej z orientowany by mi to wytłumaczył? Z góry dzięks.
 
swiniaku 0

swiniaku

Użytkownik
Witam, forum znam od kilku lat często przeglądałem, lecz odpuściłem temat na ok. 4 lata w ogóle w tym czasie nie grałem, ale powracam zobaczymy czy nie wyszedłem z formy.
Pozdro ;) ????
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
Witam, mam na imię Paweł. Bukmacherką zajmuję się od wielu lat z lepszym lub gorszym skutkiem, różnie z tym bywało, jednak mam nadzieję że będzie coraz lepiej. Oby nie było gorzej ????
 
osabzzz 0

osabzzz

Użytkownik
Cześć i czołem jestem osą, lubię bzykać, jakiś czas już przegrywam hajs u różnych buków, polecił mi ktoś tego forumka i sobie wpadłem, mam nadzieje że będe się czuł tu jak w swoim ulu ????
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Cześć.
Jestem obibokiem, onanistą, i młodocianym malwersantem.
Podkochuje się w Sabinie Lisicki, a w wolnych chwilach oglądam trochę sportu i przegrywam kasę u bukmacherów ????
 
Do góry Bottom