>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dzień dobry

bulva 0

bulva

Użytkownik
Siema!
Bulva z tej strony ????
To mój pierwszy post na forum, a więc serdecznie witam wszystkich.
Będę prowadził mój temat w dziale: Kupony ze Statystykami.
Interesuje się przede wszystkim US Sports i je najczęściej obstawiam.
Jestem wiernym fanem drużyn z Bostonu (Celtics, Red Sox, Bruins, Revolution, Patriots), Realu Madrid, Śląska Wrocław, Rogera Federera i Agnieszki Radwańskiej.
Staż w bukmacherce : 3 lata
Czas przejść ze strony biernej na stronne czynna i to właśnie teraz nastąpiło !
Pozdrawiam !
 
A 0

alvaro91

Użytkownik
Witam
Jest to mój pierwszy post na tym forum po dłuższej przerwie więc pora się przywitać.
Postanowiłem wrócić do gry i znowu udzielać się aktywnie na forum. Od przyszłego tygodnia planuję zacząć grę ;)
Pozdrawiam i udanych typów życzę,
Alvaro91
 
K 0

keff81

Użytkownik
Witam
Ja bawię się trochę w pokera i bukmacherkę, poważniej to gram na GPW. Warto w tych czasach szukać możliwości zarabiania w sieci, byle tylko ostrożnie i bez żadnych uzależnień.
Pozdrawiam z Torunia ????
 
blond.greg 0

blond.greg

Użytkownik
Cześć;)
jestem Grześ ????
Jestem początkującym, 22-letnim graczem z okolic Białegostoku który jak na razie więcej wtapia niż coś zgarnia :p ale mam nadzieje, że poprawie w końcu swoje wyniki ???? tyle o mnie ????
Pozdrawiam wszystkich i życzę trafnych typów ????
 
nomercy 0

nomercy

Użytkownik
Pora abym się przywitał, gdyż zapowiada się, że po dłuższej przerwie z bukmacherką będę jednak tutaj częściej zaglądał ????
W wolnych chwilach, czyli w życiu, zajmuje się programowaniem, niegdyś grałem w koszykówkę a teraz zimą lubię polatać na snowboardzie (o ile zdrowie dopisuje). Powodzenia wszystkim w ogrywaniu buków!
 
R 0

rusty

Użytkownik
Witam wszystkich,
Z bukmacherką walczę nie od dziś, raz lepiej, raz gorzej, aktualnie nie jest źle ;)
Pozdrawiam,
Rusty
 
Do góry Bottom