>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Dzień dobry

trenz 0

trenz

Użytkownik
Witam wszystkich, na imię mi Krzysiek i jestem z Krakowa. 16 lat mi stuknie za 11 dni. Wierny kibic A.C. Milanu i tylko Milanu ???? W samej bukmacherce w ogóle nie siedzę (jedyne co to jakieś tam ligi typerów na innych forach), ale mam nadzieję, że miło spędzę tu czas ????
 
casian 0

casian

Użytkownik
Cześć, Piszę to tylko po to napić postów ????
Jestem tutaj dłuższy czas, ale dopiero teraz zmobilizowałem się do przywitania z wami ????
 
manutd_sl 64

manutd_sl

Użytkownik
Siema. W bukmacherce już jestem trochę lat , ale na forum dopiero trafiłem. No nic czas założyć temat z typami i ogrywać buka ????
 
B 3

bycnagorze

Użytkownik
siemano 5 rano nie moge spac, bo musze grac, na chate z kolegami, poobstawiac za bunkrami, rozprawic sie z ulicznymi bukami, nowy dzien hazardzisty czeka, mama na hazard narzeka
a ja daleko to mam jol
kiedy czasu mam to gram, a czas ciagle mam, wiec bede gral ile sil w komputerze, mam ambicje, chce miec kasy multum
jakby tego bylo malo na hazard pol zycia sie przejebalo, ale od rana do nocy wale z procy
 
krzywik 16

krzywik

Użytkownik
Witam, Wojtek, 37 lat singel - Quirkyalone, mieszkam w Krakowie, gdzie się urodziłem. Lubię czytać książki Agathy Christie, jeździć moim skuterem Peugeot Elystar, dobry film kryminalny, oprócz ekranizacji książek A. Christie, serial Columbo z Peter Falk. Pracuję na samodzielnym stanowisku na małej stacji LPG, gdzie mogę swobodnie czytać i rozmyślać, nie poganiany przez nikogo. Z natury jestem flegmatykiem, a obstawianie zakładów traktuję jak dodatkowe hobby, konsekwentnie grając tylko single za małe stawki max. 5 zł. Dlatego lubię wyszukiwać typy z wysokimi kursami, z braku wiedzy o sporcie sam nie typuję. Ulubiony bukmacher: każdy wypłacalny, dziękuje za uwagę ????
Pozdrawiam szczególnie innych krakusów.
 
Do góry Bottom