>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

DZIESIĄTKA

2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Kolejnym fajnym systemikiem który nie naraża nas na bankructwo jest Dziesiątka . Oto opis :

System bazuje na założeniu, że kwotę wyjściową inwestujemy tak długo aby uzyskać co najmniej jej dziesięciokrotność. Gramy kilka zdarzeń pomnażając zarobione pieniądze.

PRZYKŁAD: (kurs 1,6 - kwota wyjściowa 10 PLN)

Dla kursu 1.60, :

1 mecz - stawka 10 PLN kurs 1.60 = 16 PLN
2 mecz - stawka 16 PLN kurs 1.60 = 25,6 PLN
3 mecz - stawka 25,6 PLN kurs 1.60 = 40,96 PLN
4 mecz - stawka 40,96 PLN kurs 1.60 = 65,54 PLN
5 mecz - stawka 65,54 PLN kurs 1.60 = 104,86 PLN

Uzyskaliśmy dochód 104,86 PLN w ciągu kilku dni i inwestując zaledwie 10 PLN. Jednak wcale nie jest to takie proste jak mogłoby się wydawać. Trzeba znać się na sporcie i mieć silny charakter, by realizaować ten system przy większych kwotach. Nie jest konieczne aby był to jedno zdarzenie 1,6 równie dobrze może to być AKO lub kurs mniejszy.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Przeciez DZIESIĄTKA to chyba to samo co CIĄG 1.70 tyle ze zaczynasz od 10 a nie od 2 zł! i kurs 1.6 a nie 1.7... to po co taki sam temat :;/:
 
A 2

areklipno

Użytkownik
to jest praktycznie to samo co opisałes w temacie ciag 1,7 tylko ze tam stawiasz na ile ci odwagi starczy a tu do uzyskania 10x stawki poczatkowej
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Dobra przepraszam że wrzuciłem opisy systemów mi znanych wybaczcie :p ???? No podobne są do siebie, ale założenia obydwóch systemów nieco inne tym się różnią :p
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Jak wejdzie Ci 5 mecz to będe do przodu 94 złote ( w przybliżeniu gdyż mój wkład to jedyne 10 złotych :p - na czysto oczywiście :p
 
B 0

bukman

Użytkownik
&quot;Przy założenie że wszystko trafiasz&quot; na początku za 10 jednostek itd., bo jeśli klapa to zabawa sie kończy i inwestycja wymaga wiekszych nakładów.
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
no właśnie o to chodzi :p że masz trafiać ???? Ale wiecie kurs 1,6 nie jest trudno trafić . Można &quot;uzbierać&quot; taki kurs jednym zdarzeniem, z typem np. 1, lub 2 albo trzema, czterema z typem 1x lub x2 więc dla typera który zna się na sprawie to nic wielkiego ;):p , a co wysokości kursu może to być np. kurs rzędu 1,3 ale wtedy trzeba więcej etapów aby pomnożyć wkład razy 10 ????
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
przepraszam, że to powiem ale twoje systemy, a zwłaszcza ten są po prostu śmieszne. Załóż sobie 10-ty temat i opisz w nim system, który polega na codziennym stawianiu na kurs 10,00 i za tydzień będziemy bogatsi od Gatesa. Nie żal ci tych 10zł? Już lepiej kupiłbyś sobie za to jakiś porządny ciepły posiłek, albo jakieś gazetki do poczytania...

Ale wiecie kurs 1,6 nie jest trudno trafić
???? dobre. wiadomo, że prawdopodobieństwo trafienia kursu 1,6 jest duże, prawie 65%, ale nie bierzesz pod uwagę, że średnio co 3 raz spudłujesz. Jeśli na 100 podanych przez ciebie typów przynajmniej 80(inaczej 4 z 5) będzie trafnych, to zwrócę ci honor i oficjalnie przeproszę.
dla typera który zna się na sprawie to nic wielkiego
zdziwiłbyś się, znajdź mi typera, któremu uda się więcej niż co drugi raz przejść cały taki system :zoltakartka:

Tak na przyszłość - jak będziesz drogi2211kilerze podawał jakiś system to przetestuj go chociaż trochę praktycznie, bo widać, że proste obliczenia matematyczne i logiczne myślenie trochę ci nie wychodzi.

Pozdrawiam i życzę, żebyś kiedyś wyszedł na plus.
 
divx 0

divx

Użytkownik
Chopak chce na forum byc aktywny i pomoc nam wiec troszke wiecej dobrego myslenia panowie ????
--
Ja akurat obstawiam takim systemem ze jak wygram odkladam polowe i do niej dokladam 10zl jak przegram cofam 10zl i narazie na ostrym ✅ jestem ale gora 2mecze za gruba stawke ;) ten system ja polecam kiedys rozpisze go ale na chlopski rozum kazdy bedzie wiedzial o co chodzi ;)
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
rycerzx nie kumam ciebie logicznym myśleniem nie bardzo ty się popisujesz bo chyba forum i ten dział jest od tego aby pokazywać jakieś systemy:p Jak ci to nie odpowiada to poprostu nie czytaj tych tematów . Forum przez takich ludzi staje się poprostu chore i aż nie chce się pisać nic.
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
rycerzx nie kumam ciebie logicznym myśleniem nie bardzo ty się popisujesz bo chyba forum i ten dział jest od tego aby pokazywać jakieś systemy:p Jak ci to nie odpowiada to poprostu nie czytaj tych tematów . Forum przez takich ludzi staje się poprostu chore i aż nie chce się pisać nic.
Istota forum nie polega na tym, aby coś pokazać i żeby wszyscy się cieszyli i podziwiali, ale głównie po to, aby skrytykować i ocenić i chyba o to w tym forum chodzi.
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
no dokładnie :p Tylko mówie że jak Nowi użytkkownicy forum zobaczą takie hasła na temat kogoś że brak mu logicznego myślenia itd. to wątpie czy ktoś będzie chciał coś wogóle napisać :p
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
nie, niby dlaczego? forum jest od tego żeby wyrażać własne opinie i nie sądzę, żeby ktoś się bał napisać coś krytykującego, albo odmiennego, bo Polska jest jak narazie wolnym krajem z tego co mi wiadomo
 
Do góry Bottom