>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dzisiaj w forBET

M 0

mike19_

Użytkownik
Strasznie mało meczy do obstawiania na żywo. Obecnie na 19 jest tylko 5 meczy z piłki nożnej do obstawienia. U Polskiej konkurencji prawie po 20. Z koszykówką jeszcze gorzej. Tychy z Cracovią grają w hokeja i też tego nie macie w ofercie. Czy w przyszłosci poszerzycie oferte na żywo?
 
T 13

txc

Użytkownik
Będzie u nas żużel. Ekstraliga będzie od początku sezonu. Proszę obserwować naszą ofertę.
Fajnie, a co z niższymi ligami, ligami zagranicznymi i turniejami?
Konkurencja już dziś potrafi wystawić ofertę na pierwszą rundę eliminacji do Złotego Kasku... a Wy wspominacie tylko o Ekstralidze? Z żużlem w obecnej sytuacji może być wkrótce słabo, więc zastanówcie się nad szeroką ofertą, bo możecie na tym tylko zyskać ????
 
H 13

harper

Użytkownik
STS już od dawna ma najlepszą ofertę na rynku Polskim, a gdyby nie te 12% to byłaby chyba najszersza na świecie. Takiej ligi duńskiej nie wystawia absolutnie nikt
 
P 102

para00

Użytkownik
Nie wiem czy jesteś ślepy czy coś mi blokuje na smartfonie ale gdzie jest rejestracja &#39;bo wejście jest tylko w logowanie...
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Dzięki bardzo za wszystkie uwagi.
Jeśli chodzi o żużel to prosimy o odrobinę cierpliwości. Postaramy się, aby oferta na żużel była szeroka i zadowoliła naszych graczy.
 
_bartez_ 71

_bartez_

Użytkownik
Czekam na meila od państwa dlaczego moje zdarzanie zostało anulowane. Dokładnie postawiłem na live na Halkbank przy wynik 1-2 i 14-9 po kursie 1,45. Oczywiscie spotkanie weszło i zostało anulowane. To jakaś paranoja, często się tak zdarza w tym buku ? Rozumiem gdyby była pomyłka kursu, ale tu wszystko odbyło się prawidłowo. Pozdro pany !
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Kupon ma Pan już rozliczony poprawnie. Anulowanie zakładu było związane z drobnym problemem w naszym systemie, za który przepraszamy. Na przyszłość w takich sytuacjach wystarczy zgłoszenie do nas i chwila cierpliwości ???? Pozdrawiamy.

Czekam na meila od państwa dlaczego moje zdarzanie zostało anulowane. Dokładnie postawiłem na live na Halkbank przy wynik 1-2 i 14-9 po kursie 1,45. Oczywiscie spotkanie weszło i zostało anulowane. To jakaś paranoja, często się tak zdarza w tym buku ? Rozumiem gdyby była pomyłka kursu, ale tu wszystko odbyło się prawidłowo. Pozdro pany !
 
Do góry Bottom