>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dzisiaj w forBET

D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Witam. Proszę o pomoc kogoś kto miał podobną sytuację. Postawiłem zakład live &quot;Poniżej/Powyżej 0.5 rzutów rożnych w 5 minutowym interwale 81-85&quot;. W 85 min. meczu został przyznany rzut rożny, ale wykonano go już 86 min. Zakład został rozliczony jako przegrany. Pisałem w tej sprawie do supportu i dostałem taką odpowiedź:
&quot;Informujemy, że Pański zakład został prawidłowo rozliczony ponieważ rzut rożny został przyznany w 85 minucie natomiast liczy się moment, w którym został on wykonany. W przypadku Pańskiego zakładu został wykonany w 86 minucie spotkania.&quot;
Jest to według mnie nieuczciwe rozwiązanie, bo w zakładzie nie było napisane &quot;powyżej 0,5 wykonanych rzutów rożnych&quot;, a wiem, że tak zatytułowane zakłady też się pojawiają.
Ciekawe co by było gdyby rożny był przyznany w 80 min., a wykonany w 81. Wtedy by napisali, że liczy się moment przyznania, a nie wykonania???
Ktoś miał podobną sytuację? Warto się kłócić?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie warto, bo w tym przypadku mają rację, w sensie takim, że wszyscy bukmacherzy, nawet bet365 zawsze tak rozliczało, że zaliczało rożny dopiero wtedy, gdy został wykonany. Ile to kuponów przegrałem stawiając np. powyżej 10,5 rożnego w meczu, kiedy ten jedenasty został przyznany w doliczonym czasie gry i sędzia zakończył mecz, nie pozwalając na jego wykonanie ????
 
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Dziękuję za odpowiedzi ???? Mam nauczkę na przyszłość, żeby nie grać takich &quot;śliskich&quot; zakładów :/ Nadal jednak uważam, że jest to nieuczciwe podejście i niesmak pozostał...
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Prace nad nową wersją mobilną trwają, prosimy o jeszcze trochę cierpliwości i już wkrótce pojawi się nowa wersja, która wyeliminuje wszystkie niedociągnięcia.
Brak rejestracji, nie rozwijają się szczegóły bonusów.. Mobilna to jedna wielka porażka.
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Prace nad nową wersją mobilną trwają, prosimy o jeszcze trochę cierpliwości i już wkrótce pojawi się nowa wersja, która wyeliminuje wszystkie niedociągnięcia.
Tylko weźcie pod uwagę, ze mobilna wersja na windowsa jest jeszcze gorsza od tej na androida. Wylogowywanie po kliknięciu na cokolwiek z górnego menu, brak możliwości wpłat i wyplat, brak mozliwosci przegladania historii zakladow.
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Witam, jak długo trzeba czekać na wypłatę ? Złożyłem zlecenie jakieś 18 h temu, a nawet nie jest wykonana, czyli pewnie przelew nawet nie poszedł.
 
forbet 67

forbet

Użytkownik
Witamy.
Zlecenia sa codziennie realizowane. Także chwile cierpliwości. Jeśli będzie Pan miał problem proszę na priv podać login to sprawdzimy.
Życzymy wysokich wygranych.
 
Do góry Bottom