>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dziwna sytuacja

mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Wczoraj postawiłem zakład w deblu po kursie 6.5 kupon był wygrany, więc wczoraj wypłaciłem kasę, a dziś taki mail

Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. XXX postawionym po kursie 6.50 na Ce/Irigoyen (Zwycięzca meczu Ce/Irigoyen v Krawczyk/M. Vlad). Zauważyliśmy, że selekcja ta została postawiona po nieprawidłowym kursie i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, zostanie on rozliczony po zmienionym kursie 1.14.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.

Pozdrawiamy,
Zespół bet365

Teraz na koncie mam ujemną wartość ???? Spotkał się ktoś z Was z takim cyrkiem ???
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Pomyłki buków są częste. Już wielokrotnie zmieniano mi zarówno status typów jak i wysokość stawki. Tak to już jest i nic na to nie poradzimy. Regulamin jest po ich stronie
 
S 0

slayer.com

Użytkownik
Też tak kiedyś miałem w sportingbet. Unieważnili mi zakład bo się pomylili w kursach, zresztą w podobnym stosunku jak u Ciebie. Nie odpuściłem. Po wymianie kilku maili dali mi 50 pln na odczepnego (żeby złagodzić niesmak ???? ) chociaż kupon był wart wiele więcej. Niestety w regulaminie, którego my oczywiście nie czytamy, są zapisy, że mogą tak zrobić w razie pomyłki, więc raczej nic nie wywalczysz, chyba że tak jak w moim przypadku mocno im zmulisz, ale to tylko ich dobra wola ????
 
Do góry Bottom