>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

E Sports - temat ogólny

v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: Rain -NaNiwa
Typ: Rain ✅ ✅ ✅
Kurs: 1.781
Bukmacher: Pinnacle
Bez jaj. Rain ma bilans 19-2 vs Protoss, a to musi budzić wyobraźnie u rywala. Rain 4 dni temu rozjechał wg mnie znacznie lepszego Protossa tj. CrunCher&#39;a - ex WoW PRO gracza. Tak sobie myślę, że bukmacherzy dali tyle szans NaNiwie bo ma nie taki najgorszy bilans vs Terran ale litości z kim te mecze były grane. Praktycznie wszystkie z graczami z Europy lub Ameryki. Jak przyszło zmierzyć się z Koreańczykiem to gładkie lanie 0-2 (od NaDy). Oczywiście nie ma pewnych betów są tylko bardziej prawdopodobne ale ja osobiście daję 80% na wygranie dla Rain&#39;a.
Poza tym Rain jeszcze za swoich najlepszych czasów w Korei był nazywany &quot;cheese-king&quot; i pewnie NaNiwa o tym pamięta i będzie chciał uniknąć jakiejś kompromitacji i będzie skautował jak szalony. Pytanie czy starczy mu APM&#39;u bo z tego co pamiętam to w ostatnim jego meczu vs zerg kiedy było potrzeba to mu zabrakło i mimo, że miał lepsze makro to przegrał wygrany mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: CoCa - INcontrol
Typ: CoCa -1.5 ✅ ✅ ✅
Kurs: 1.561
Bukmacher: Pinnacle
Mimo handicapu uważam kurs za chory. Tutaj powinno być 1.20 max. CoCa to baaardzo młody i baaardzo obiecujący gracz (rocznik 1994). Gra Zergiem i jego matchup ZvP jest wręcz oszałamiający. Mówi się, że to prawdziwy dominator w ostatnim czasie. Dla przykładu jego mecz z Alice w GSL pokazał na co go stać. Alice to nie jest pierwszy lepszy chłopiec do bicia, a mimo to nie miał wiele do powiedzenia. CoCa przez to, że jest młody gra bardzo nie przewidywalnie. Na mnie szczególne wrażenie robi jego drop w main base wroga Banelingów. Jak że skuteczne zagranie, a jak mało Zergów z niego korzysta. CoCa mimo, że z Alice nie miał dobrego Makro to przez cały czas harasował i niemal przez cały czas utrzymywał 170+/200. No i mikro w jego wykonaniu poezja. Jestem przekonany, że gdyby z takim mikro przesiadł się ten chłopak na Terrana to by był już teraz mimo młodego wieku w top10. No ale ok, kogo mamy na przeciwnym biegunie. Ano jest to sklasyfikowany aż na 371 miescu w ELO rankingu Amerykanin. A jego ostatnie 10 gier vs Zerg wygląda tak: L L L L L L L L L L . Mówi się ,że to najsłabszy zawodnik w całym MLG. Nic dodać nic ująć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Kolejne 2 bety, które weszły na luzie. Co prawda NaNiwa wygrał 1 seta z Rain&#39;em ale to bardziej zasługa Rain&#39;a, który przekombinował z proxy bunker ???? . Drugi mecz pewne 2:0 dla CoCa, który wyszedł ze swojej grupy po dzisiejszej nocy z wynikiem 3 wygranych w setach 6:0. Natomiast o INcontrol potwierdziło się, że to chyba najsłabszy gracz w całej stawce bo przegrał wszystkie 3 mecze nie ugrywając nawet seta ????

No nic teraz trzeba czekać na dalszą ofertę na dziś i jutro, a na pewno coś się w niej znajdzie ????
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Takie małe spostrzeżenie odnośnie meczu MarineKing - Ganzi, który odbędzie się w poniedziałek i będzie to finał Code-A.

Kurs wg mnie na MarineKing sporo przesadzony. 2.50 w Pinnacle, a myślę, że szanse 50-50%. Za MarineKing przemawia h2h z Ganzi&#39;m. Nie można ujmować skilla temu drugiemu bo ostatnio jakby jego wyniki się poprawiły ale doszedł tutaj do finału głównie przez fakt, że po drodze trafił 2 razy na Zerg&#39;a, a przecież jego pozycja w ELO rankingu jest wywindowana chyba tylko dzięki matchup&#39;owi TvZ. Trzeba też pamiętać, że Ganzi nie ma jakiegoś super bilansu TvT. Jest to raptem 7 wygranych na 10 przegranych. A MarineKing jakby odzyskiwał formę i pewność. Wciąż jest bardzo młody (1993 rocznik) i mimo wielu sukcesów wciąż się rozwija. Jego ostatnie 10 meczy: W W L W W L W L W W.

IMO value ale nie przesadzajmy ze stawką... 3/10 max. Pzdr.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: CoCa - NaNiwa
Typ: CoCa ✅ ✅ ✅
Kurs: 1.606
Bukmacher: Pinnacle
Drugi dzień zabawy w turnieju MLG. Z całym szacunkiem dla Szweda nie sądzę aby miał dziś szanse z CoCa. Jeśli już z jakiegoś powodu CoCa ma przegrać to być może tylko po przez odpuszczenie i bardziej urządzenie sobie treningu. CoCa po pierwszym dniu wygrał wszystkie 3 mecze i nie stracił nawet seta!!! Zresztą ja już o nim napisałem w postach wyżej co o nim sądzę. Wielki talent, który nie gra schematów, a jego ulubiony matchup to właśnie PvZ. Rozjechał w pięknym stylu HuK&#39;a. Wygrał pewnie z solidnym koreańskim Terranem Rain&#39;em 2:0. NaNiwa jest dobry ale nie na tyle aby zatrzymać rozpędzonego Koreańczyka, który obok Bombera wyrasta tutaj na kandydata nr. 1 do wygrania tej serii. Szanse oceniam na 80% dla CoCa. Powodzenia ????
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Oferta na dziś zawiera kilka bardzo ciekawy spotkań jednak nic nie nadaje się do gry. System rozgrywek MLG jest jaki jest i na starcie mamy baaardzo silne pary i baaardzo słabe. Myślę, jednak, że Pinnacle wrzuci coś wieczorem koło 20-23 i wtedy już nie powinno zabraknąć kolejnych godnych betowania spotkań ???? .

Co do mojego typu powyżej to co tu gadać. CoCa pewnie 2:0 i wyszedł ze swojej grupy z wynikiem 5 wygranych i 10:0 w setach ???? . Trafia jednak teraz w drabince na innego świetnego Koreańczyka Pume, który w grupie także wygrał wszystkie 5 spotkań (10:3 w setach). Ciężko tutaj cokolwiek typować. CoCa jak pisałem rozwija się dość mocno jednak jego bilans meczy vs Terran nie jest za ciekawy. Poza tym stosunkowo niedawno grali i PuMa wygrał z nim pewnie 2:0. Drugi ciekawy mecz to spotkanie kolejnych dwóch wielkich faworytów do końcowego zwycięstwa. Bomber i DongRaeGu. Wydaje się, że Bomber ale nie zapominajmy o świetnym bilansie DongRaeGu vs Terran.

Jednak po kursach jakich wystawiło Pinnacle nie warto grać żadnego z tych zdarzeń.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: SjoW - Rain
Typ: Rain ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1.521
Bukmacher: Pinnacle
Terran vs Terran. Szybko bo do meczu 20 minut. Panowie grali nie tak dawno 2-krotnie i 2 razy wygrał Rain 2:0. Nie będę pisał więcej bo pewnie kursy polecą szybko i szkoda czasu.
Edit:
Przyznam, że dla mnie spora niespodzianka. No ale nie można wszystkiego trafiać ???? .
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: NaDa - DeMuslim
Typ: NaDa ✅ ✅ ✅
Kurs: 1.625
Bukmacher: Pinnacle
Znów szybki typ bo poleca oj polecą ???? . Będę starał się podawać typy ale mówię turniej jest bardzo dynamiczny i nie będę pisał analiz bo nie ma czasu. Każda minuta to ruchy w kursach. A DeMuslim.... nie grali ze sobą ale NaDa powinien sobie poradzić jest bardziej doświadczony i myślę, że przełamie te schematy Brytyjczyka.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: PuMa - CoCa
Typ: PuMa -1.5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 2.22
Bukmacher: Pinnacle
Liczę na h2h i fakt, że jest to mecz TvZ. Grali nie dawno i 2:0 dla PuMa. Gram handi bo mecz do 3 wygranych setów. Dziś Terranie wymiatają może i PuMa do nich dołączy ????
Edit:
Na szybko i coś mi się pomyliło. Do żadnych 3 setów nie grali :p
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: IMMvp - HuK
Typ: IMMvp -1.5 ✅ ✅ ✅
Kurs: 1.55
Bukmacher: Pinnacle
Na wstępie powiem, że mecz jest grany do 3 wygranych setów. IMMvp to w Sc2 ktoś taki jak Leo Messi w futbolu :p . Gra on rasą Terran i jest Koreańczykiem. Jego jutrzejszy rywal to HuK - Kanadyjczyk o którym się mówi, że jako jedyny potrafi nawiązać w miarę wyrównaną walkę z tą ścisłą czołówką koreańską. Mecz jest rozgrywany w ramach CoDe-S czyli najlepiej płatnego turnieju Sc2 na świecie i tutaj nie ma mowy o odpuszczaniu. Nagroda za 1 miejsce to około 32 000 Euro także mają się o co bić. HuK jeszcze kilka dni temu grał w turnieju MLG w Stanach gdzie odpadł dość pewnie przegrywając 0-2 z Koreańczykiem NaDą. Warto dodać, że NaDa też grał Terranem. I teraz w jakiej sytuacji jest HuK? Musiał przebyć pół globu aby jutro zagrać w Korei z IMMvp, który w spokoju się przygotowywał do tego meczu. Dodam jeszcze, że HuK kilka dni przed MLG był w Korei także w ciągu praktycznie 1.5 tygodnia zmieniał strefy czasowe czyli najpierw ze Stanów do Korei, potem z Korei do Stanów i teraz znów ze Stanów do Korei. Pomijam już fakt, że grał w międzyczasie w MLG ale kiedy on miał spokojnie potrenować? A Mvp to Mvp. Ostatnimi czasy kilka razy zaliczył wpadki ale w turniejach mniejszego kalibru. Jak przyszedł czas na CoDe-S to znów zaczął miażdżyć. Tego samego spodziewam się jutro. Jeśli HuK ugra choć 1 seta to będzie dla niego dobry wynik. Przewiduję 3:0 ew. 3:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Hehe ale mecz ???? . 3:0 dla Mvp ale w jakim stylu. Dwa pierwsze sety to szybkie gry max każda po 10 minut. HuK szedł w fast expansion, a dla MvP to działa jak płachta na byka w pierwszej fazie gry. Chyba HuK rzeczywiście podmęczony podróżami bo kto rozsądny idzie w tak szybką ekspansję grając przeciwko MvP ???? . Trzecia gra to już poezja dla oka. Tym razem MvP poszedł w fast expansion, a HuK na 1 bazę. I tutaj prawdziwy popis gry w 1 fazie MvP. Pokazał całemu światu jak można skutecznie się wybronić vs 3 Gate w pierwszej fazie gry. MISTRZOSTWO ????
No nic. Tak sobie myślę, że to mój ostatni post w tym dziale. I tak pewnie mało kto korzysta z tych typów, a rozmowa sama ze sobą nie ma sensu ???? ???? ????
Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 27

doggi123

Użytkownik
co ty, prowadz dalej, ja skozystalem z 3 typow i wszystkie na ✅ :grin: niestety nie bede prowadzil z toba rozmow w tym temacie bo dopiero zaczalem grac w sc2(zainspirowales mnie) ale za rok?:cool:
 
B 30

boher

Użytkownik
V.I.P dajesz dalej, bo wielu tak jak ja czyta i korzysta, ale nie wypowiada się, bo sie nie zna ???? A lepiej nic nie mówić niż gadać głupoty na temat, na który sie nie ma zielonego pojęcia. Wielki ✅ dla Ciebie za wiedzę w tym temacie ????
 
C 0

canqel

Użytkownik
Przypadkowo przesuwając się po głównej stronie zauważyłem hasło Esport, no i jestem mile zaskoczony, że i tu się znalazł temat o tym sporcie, którym interesuje się już od kilku dobrych lat ;) W StarCrafta 2 też gram oczywiście, już ponad rok, choć ostatnie pół roku więcej oglądam meczy niż sam gram, bo niestety po osiągnięciu pewnego poziomu demotywowała mnie rewelacyjna gra bardziej doświadczonych zawodników.
Wiedziałem, że kiedyś na Betsson, który sponsorował jedną z polskich organizacji esportowych, wprowadzili zakłady esportowe. Nie mam konta na Pinnacle, ale kiedyś może spróbuje tam ze starcraftem.
Pozdrawiam
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Wow. Jestem lekko w szoku, że ktoś to czyta hehe. Dzięki za słowa wsparcia te w temacie jak i te na PW ???? . W takiej sytuacji głupio czegoś nie napisać. Ale może zanim... to powiem co nieco jak może wyglądać scena Sc2 w niedalekiej przyszłości. Otóż prawdopodobnie za jakiś czas większa ilość bukmacherów będzie oferowała E-Sport. Dlaczego? Powód jest prosty... ta dyscyplina (o ile można tak o niej mówić) rozwija się w piorunującym tempie. Szczególnie Sc2. Nie brakuje głosów, że gdyby nie ogólnoświatowy kryzys finansowy to już nagrody w CoDe-S przekroczyłyby 50 000 Euro za 1 miejsce. W tym roku już 23 zawodników przekroczyło dochody 10 000 $. I są to tylko oficjalne wyniki finansowe za nagrody pieniężne. Nikt nie liczy tutaj kontraktów sponsorskich czy też sprzętu, którego też wygrywa się sporo. Dla przykładu STRELOK ostatnio wygrał Lapa za około 10 tys. ZŁ ale tego nikt nie liczy ???? . Np. MC zarobił w tym roku 105 000 $ przy czym mówi się, że trzeba by do tego dołożyć 50 000 $ za umowy sponsorskie ???? . Także scena rozwija się i jeśli kryzys popuści to i sponsorzy będą bardziej hojni. Ostatni finał MLG oglądało za pośrednictwem Internetowej TV aż 560 000 osób co jest czymś niewyobrażalnym.
Edit:
Sorka. Miałem coś na oku ale niestety mogą być zmiany w składzie na drużynówkę ze względu na powrót Bombera ze Stanów do Korei także rezygnujemy póki co.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Wiesz jakby nie było to jest klanówka i tutaj panują takie reguły, że gra się do 4 wygranych setów przy czym jeśli dany zawodnik z jakiegoś klanu przegra seta to klan desygnuje nowego przedstawiciela, a zwycięski gracz pozostaje przy komputerze.

Poza tym OGs, którego przedstawicielem jest Cezanne nie mogą sobie pozwolić dziś na porażkę. Inna najważniejsza sprawa... Panowie rozegrają tylko 1 seta także tutaj wszystko może się zdarzyć. Niech Cezanne go z-cheese&#39;uje i wtedy po grze.

No ale dobrze, że kurs chociaż lepsiejszy ???? . Osobiście uważam, że samo typowanie drużynówki to spore ryzyko, no chyba, że to finały, a nie rozgrywki grupowe. A typowanie pojedyńczego seta to już naprawdę coinflip ???? . Ale @2.50 przy coinflipie pozwala wierzyć, że na dłuższą metę by się wyszło na plus hehe.

I tak na koniec rzecz najważniejsza. To jest ZvZ. O ile mówi się, że TvT jest najbardziej nudną rozgrywką bo obaj idą w mech build to ZvZ jest rozgrywką gdzie minimalny błąd eliminuje rywala. Dla przykładu ostatni mecz MLG gdzie grał CoCa z DongRaeGu decydujący mecz na Metalpolis. Do 5 minuty szli łeb w łeb tj. 2ga ekspansja zabezpieczona, lekki harasik ze strony zerglingów. I nagle co? Okazało się, że DongRaeGu źle rozmieścił swoje jednostki, a CoCa wpadł mu w mineral line. DongRaeGu zatrzymał ten haras ale różnica po tym ataku w robolach wynosiła bodaj 15 sztuk. Niby nie tak wiele jak na w pełni rozwinięte 2 ekspansje.Ale jak mówili komentatorzy dla Zerga jest to nie do dogonienia. Inną rasą spokojnie byś w takiej sytuacji jeszcze dał radę. I rzeczywiście chłopina przegrał swój mecz. Jedynym wyjście w takiej sytuacji kiedy np. gramy TvZ, PvZ czy PvP, po prostu cokolwiek tylko nie ZvZ i wpada nam wróg w mineral line i tracimy sporo roboli jest postawienie kolejnej ekspansji!!! Czyli np grałem Protoss&#39;em vs Terran i nagle rywal wpada mi w linie i zabija masę roboli. Wtedy muszę być świadom, że albo zrobię haras, który dokona mu podobnych szkód (co w takiej sytuacji bardzo rzadko się udaje) lub postawię szybko kolejną ekspansję!!! W ZvZ raczej ta metoda odpada bo Zerg jest rasą, która aby przetrwać musi się rozwijać najszybciej i w takiej sytuacji aby dogonić rywala okazuje się, że musimy nagle postawić nie jedną, a 2 ekspansje co jest nie wykonalne bo wtedy nie będziemy mieli wogóle obrony. Dlatego też ZvZ jest tak bardzo uzależnione od łudu szczęścia. Są oczywiście zawodnicy jak NesTea, którzy umieją grać ZvZ ale wynika to właśnie z dobrego zabezpieczenia mineral line. Tutaj jednak nie mamy zawodników, którzy grają świetnie w tym aspekcie ???? .

Także jak coś to za low stake bym to grał na Twoim miejscu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
simon999 11

simon999

Użytkownik
Dzieki za ladna rozpiske i wytłumaczenie, zagrałem własne za symboliczną dyszke, no i skonczyło sie jak skonczylo ;/
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Nom lepiej nie grać takich niepewnych spotkań bo to wali całą koncepcję gry. Dwa razy człowiek trafi dobre bety, potem zagra coś niepewnego i zysk z całego tygodnia uwalony ???? .
Przestrzegałbym też przed ofertą na jutrzejszą drużynówkę. StarTale na papierze wygląda co najmniej 2 x mocniej. Mało tego zaczyna dla nich Bomber ???? . Jednak jest lekki smaczek tego meczu. StarTale choćby wygrali jutro 4:0 to nie wyprzedzą lidera grupy. Gdyby natomiast przegrali... wtedy o dziwo odpada jedna z najsilniejszych ekip tj. IM w składzie, której roi się od gwiazd (m.in. IMMvp, NesTea). Pytanie jest czy chcą od razu teraz wyeliminować poważnego kandydata do końcowego triumfu. Także wszystko teraz leży w gestii StarTale jak postąpią. Gdyby od tego meczu zależał ich awans to by pewnie rywali zmietli 4:0 ew. 4:1 ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: IMMvp - TOP
Typ: IMMvp -1.5 ✅ ✅ ✅ [plus jak nigdy bym powiedział hehe]
Bukmacher: Pinnacle
I mamy w końcu nasz finał ???? . Zwycięzca zabiera 32 000 Euro ???? . Jestem bardzo ale to bardzo przekonany, że wygra IMMvp. Przed startem CoSe-S na jednej ze stron była ankieta pt.: kto wygra CoDe-S. Aż 53% wskazało wtedy IMMvp i zaledwie 2% zagłosowało na TOP&#39;a. To pokazuje jakim szacunkiem cieszy się IMMvp. I nie ma się co dziwić bo to gracz kompletny. Jest to zawodnik stworzony do wygrywania wielkich imprez.
Będzie to mecz TvT. Obaj mają dość dobry bilans TvT. Może minimalnie lepszy ma IMMvp. Jednak po meczach półfinałowych widać gdzie leży słabość TOP&#39;a. Prowadził pewnie 2:0 z Polt&#39;em, a mało brakowało, a mecz skończyłby się dogrywką. On kompletnie nie radzi sobie przy matchupie TvT vs bio. Widać jak schematycznym jest graczem. Przygotowywał się zapewne pod standard tj. pod mecz vs mech bo tak powinien wyglądać mecz TvT. Kiedy jednak Polt poszedł w Marine i Maruders i lekki haras to TOP nie wiedział jak temu zaradzić. IMMvp takie błędy wykorzysta bezlitośnie.
Na koniec dodam, że TOP to gracz dość defensywny. Czeka aż rywal straci w jakiejś większej bitwie na środku mapy większą część jednostek i wtedy robi wielki push. Jednak dla Mvp tacy gracze to jest to co &quot;tygryski lubią najbardziej&quot;. Dodam jeszcze, że mecz grany aż do 4 wygranych setów, a sam to spotkanie zagrałem za max limitu czyli za 750 zł ???? . Finały rządzą się swoimi prawami i bynajmniej jak dotąd były to pojedynki jednostronne. Dla przykładu kiedy IMMvp wygrywał w styczniu to było 4:0. Tym razem komentatorzy życzą sobie aby ten był bardziej wyrównany. Wg mnie nic bardziej mylnego. TOP to nie Bomber i spodziewam się tutaj wyniku w stylu 4:1 dla IMMvp ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Do góry Bottom