>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
A co myślisz o mvp -2,5 ? Kurs całkiem niezly bo 2.510 I mma vs marineking na mma@1,67 ?
-2.5 - owszem kurs ładny ale przy takich handi zawsze boję się jednego. Mianowicie dajmy na to 1 seta wygrywa TOP. Nie wierzę, aby potem MVP 4 sety z rzędu na luzaku go pojechał. Przyczyna jest prosta to jest TvT i tutaj 1 set będzie trwał pewnie 30-40 minut także nie idzie utrzymać pełnej koncentracji przez tak długi czas.
Co do MMA vs MarineKing. Kolejne TvT czyli all can be. A jak all can be niech świadczy fakt, że w tym roku grali ze sobą 8 razy i 4 razy wygrał Marine i 4 MMA. Ponadto o ile się nie mylę to będą grali tylko 1 seta także w kursie 1.67 nie widzę value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
simon999 11

simon999

Użytkownik
Dzięki, zobaczymy czy jutro będę Ci dziekował ze uratowałeś mnie od straty hajsu czy będę pluł sobie w brode ze nie poszedłem za przeczuciem ;)
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
4:1 dla IMMvp ???? . 550 zł wpadło ???? . Dziwię się czemu na jednej ze stron eksperci sugerowali 4:3 dla TOP&#39;a. W tym 5 secie pokazał co potrafi i przypieczętował swój sukces. Także 32 000 Euro dla IMMvp w pełni zasłużone.
Simon szkoda, że nie zagrałeś tego handi ale gdyby nie ten manewr z nuke&#39;ami w 1 secie to by tego seta wygrał TOP bo miał zdecydowaną przewagę Macro, a MVP kończyła się linia minerałów.
Prośba do modów aby usunęli moje poprzednie posty, które nic tutaj nie wniosły.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Jako, że dostaję sporo PW na temat for, które odwiedzam itd. pozwolę wkleić sobie posta od kolegi: doggi123
dzieki za kolejny trafny typ na immvp:grin:
obserwowalem kursy na to spotkanie, 08.09.2011 zagralem -1,5 po 1,48 cos takiego a 09.09.2011 kurs na ten handicap wynosil 1,6 z hakiem, przed samym spotkaniem troche spadl. szkoda ze nie trafilem w czas i nie pobralem najwyzszego kursu ale i takjestem bardzo zadowolony✅
jak bedziesz mial jakies typy to wrzucaj na forum albo na pw przesylaj, chcialbym jeszcze spytaj jakie fora o sc odwiedzasz?

fora hmm... nie warto się nimi podpierać. Dla przykładu tutaj:
http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=264069
największe otwarte forum i dobrze opisany finał ale przewidywania, że wygra TOP 4:3 ???? . Jak było w rzeczywistości wiemy ???? . Takie fora odwiedza sporo osób, które siedzą w gold/silver bądź brąz lidze i wypisują własne rzeczy. Ten artykuł jest akurat dziełem &quot;komentatora&quot; jednak on też mimo całego szacunku dla niego ma troszeczkę zakrzywioną rzeczywistość. Bo to co się dziś okazało skuteczne jak np. Thor&#39;y, które robił Mvp za tydzień okarze się bezużyteczne bo wyjdzie nowy patch który dajmy na to zlikwiduje -1 range albo wyjdzie patch który przedłuży czas ich budowy tylko o 5 sekund i wszystkie timing&#39;i o dupe rozwalić ???? . Dlatego nie warto się nimi podpierać. Najlepiej samemu zacząć grać i wyciągać wnioski. Ja sam sporo gram bardziej sparuję. Należę do 2 zamkniętych forum. Nie jestem TOP&#39;owym graczem ale znam bardzo dobrze build&#39;y i open build&#39;sy co pozwala mi sparować z graczami pokroju STRELOK... . Nie gram aby z nimi wygrać bo i tak bym nie miał szans ale odwzorowuję im np. build pod Terrana 1/1/1 na określonej mapie, a oni starają się mnie pokonać i tak do skutku aż znajdą dla siebie najlepsze rozwiązanie ???? .
Także nie sugerujcie się do końca tym co tam piszą bo gdyby zebrać wszystkie ich przewidywania to skuteczność pewnie by była w granicach 45-50% ???? . Najlepiej samemu w to grać i obserwować Battle.Net jakie zmiany następują na bieżąco. Fajnie, że TOP ładnie doszedł do finału ale nikt nie brał pod uwagę, że to tak jak pisałem już bardzo schematyczny gracz. To tak jakby zestawić Isnera z Nadalem. Isner praktycznie poza swoim serwisem i forehandem nie zaproponuje nam nic więcej. Natomiast Nadal potrafi praktycznie z piłką zrobić wszystko. I tak samo było w tym wypadku. TOP grał to co grał przez cały turniej bo ma te swoje 3-4 buildy dość dobrze opanowane wraz ze wszystkimi timing&#39;ami. Natomiast IMMvp ma ich znacznie więcej i tak w sumie dziś w 5 setach zobaczyliśmy 4 różne buildy w jego wykonaniu podczas gdy TOP zagrał praktycznie na 2.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: Tyler - DDE
Typ: DDE -1.5 ✅ ✅ ✅
Kurs: 1.676
Bukmacher: Pinnacle
Nie będę pisał zbyt wiele poza tym, że mecz do 3 wygranych setów i się zaraz zaczyna. Stawka lekko średnia.
Edit:
Klasyczny mecz PvT. Przy obecnej sytuacji dopóki Blizzard nie wprowadzi zmian to dobry Protoss vs dobry Terran skończy się porażką tego 1wszego. Prawda jest taka, że EMP posiada zbyt wielką moc i mając 8 snajperów można zdjąć tarczę nawet z armii 200/200. DDE to Kanadyjczyk pochodzenia koreańskiego i co by nie gadać jeśli nie olał turnieju to powinno być 3:0 ew. 3:1. Stawka średnia bo przyznam nie mam pojęcia czy się jakoś przygotowywał do tego turnieju czy przyjechał bo przyjechał.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
3:0. I znów komentatorzy po 2 secie byli zdziwieni, że DDE tak łatwo wygrywa. Dla mnie jakoś nie było niespodzianki bo w secie stało się dokładnie to o czym pisałem. Wielkie EMP i po zawodach. Jutro kontynuacja turnieju w którym może nie mamy takich nagród jak GSL ale na pewno też warto tutaj wygrać bo za 2 dni grania zwycięzca zgarnie 2500 $ ???? .
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Jutro 2 pojedynki:
Socke [1.36] vs TLO [3.25]
White-Ra [1.41] vs DDE [3.00]
Jeśli miałbym coś grać to może TLO z Socke. Ale to też mam spore wątpliwości i chyba raczej odpuszczę. Socke jest faworyzowany ale to chyba tylko i wyłącznie przez całkiem niezły występ na turnieju w Cologne. Grał kilka razy z TLO i powiedzmy sobie że na 4 rozegrane sety średnio 3 przegrywał. Nie wiem co prawda czym na co dzień zajmuje się TLO ale ostatnio miał zniżkę formy patrząc na jego wyniki i trzeba być ostrożnym w szacowaniu sił.
Co do drugiego pojedynku to White-Ra ma doskonały bilans vs Terran. Nie zagram DDE bo dziś mimo tej wygranej 3:0 pokazał też spore braki jak m.in. nieumiejętność obronienia się przed scoutem rywala. Tyler praktycznie latał tymi Observer&#39;ami jak chciał. No cóż zobaczymy jak to będzie. Chciałbym abyśmy mieli finał PvT wtedy można będzie coś pograć grubiej ???? .
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Za chwilę mecz o 3 miejsce i finał ShoutCraft Invitation. Po meczach półfinałowych jestem lekko zaskoczony postawą Terran. TLO w meczu z Socke gdzie przegrał 0:3 przeszedł samego siebie. Nie wiem być może oddał Socke mecz albo się jakoś dogadali. Obaj pochodzą z Niemiec i obaj świetnie się znają także wcale bym się nie zdziwił. Oglądając grę TLO miałem wrażenie jakbym obserwował kogoś z brąz ligi bez kitu. Zero scout&#39;ingu... zero... . Nawet kiedy Socke zrobił mu wjazd do Main Base to on zamiast szybko produkować Mariny to sobie robi add on&#39;y... . Podejrzany jak dla mnie był ten mecz.
Co do drugiego półfinału to White-Ra dobrze zaczął od prowadzenia 2:0. Fajnie zagrał na DT natomiast DDE troszkę przyspał ze scout&#39;ingiem. Potem się trafiły 2 duże mapy, które zdominował już DDE i w efekcie decydujący 5 mecz. W nim na Metalpolis DDE zagrał klasyczny MMM build i nie dał większych szans rywalowi.
No cóż zobaczymy jakie kursiwa wystawi bukmacher i wtedy może coś pogramy ????
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: Socke - DDE
Typ: DDE ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 2.930
Bukmacher: Pinnacle
Rewanż za ub. rok gdzie wygrał Socke 4:3. Myślę, że nie będę tutaj nic pisał. Powiem tylko, że mecz grany aż do 4 wygranych setów i szanse oceniam 50-50. Także jest to value typ. Jak DDE będzie dobrze scout&#39;ował to powinien sobie poradzić. Jak nie... czeka go sroga lekcja od Socke ???? . Niestety myślałem, że Pinnacle wystawi jakieś ciekawsze handi ale nic takiego nie widzę także stawka rekreacyjna ???? .
 
pts 24

pts

Użytkownik
Co sądzisz o jutrzejszym pojedynku Destiny - IdrA? Wydaje mi się, że handicap na IrdĘ -1,5 po kursie 1,806 wygląda ciekawie.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
4:2 dla Socke. Ogólnie mecz na niskim poziomie. Miałem momentami wrażenie, że oglądam gold ligę ???? . Było 2:2, a potem tak wielkie błędy DDE, że to nawet mało kto z kolesi, którzy grają w Sc2 powiedzmy od miesiąca popełniają. Dla przykładu probe Socke stał w main base DDE bodaj do 15 minuty. Dla przykładu w tych 6 setach Socke grał build na &quot;kolosy&quot;, a DDE ani razu nie zrobił kontry czyli Vikingów. Rozumiem jeśli by pominął to w 1 secie bądź dwóch bo np. nie zdążył zeskautować. Ale on to zrobił w 6 setach ???? .
Socke też nie grał rewelacji. 6 setów i ani jednej próby konkretnego harasu. Niby coś tam było w mineral line ale to przez przypadek chyba. Z tak grającym Socke to i ja bym ugrał 2 sety bo akurat zawsze otwieram klasycznym 1/1/1 także z jego Collosów niewiele by zostało ???? . No nic dobrze, że stawka rekreacyjna ale mimo wszystko miałem nadzieję, że ex. WC player czyli DDE pokaże coś więcej.
Pozdro
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Co sądzisz o jutrzejszym pojedynku Destiny - IdrA? Wydaje mi się, że handicap na IrdĘ -1,5 po kursie 1,806 wygląda ciekawie.
Zwycięstwo jego raczej nie podlega dyskusji tylko pytanie czy akurat wygra 2:0 ???? . W Raleigh miał dwa mecze ZvZ w grupie. Jeden wygrał 2:0, a w drugim 2:1 ze słabym Machine. A jak Machine wygrał seta z Idra to na pewno Destiny jest w stanie zrobić to samo. Jedno co jest pozytywne w tym typie to fakt, że z tego co mi wiadomo to Idra od kilku dobrych dni trenuje, a nie zajmuje się pierdołami typu wywiady, porady itd. Dość często streamował ostatnio i z tego co widziałem nieźle mu szło. Inna sprawa, że to choleryk jakich mało ???? i pytanie czy przełoży to na sam mecz. IMO przy tym handi lekki coin flip mimo wszystko.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: DreamHack winner
Typ: DongRaeGu
Kurs: 3.700
Bukmacher: Pinnacle

Witam. Swój typ podaję dziś mimo, że na kilka dni przed startem limit wynosi zaledwie 150 zł ale i tak bym nie zagrał za więcej ???? . Za to kurs wyborny ???? . Jak ktoś chce zagrać za więcej to na pewno Pinnacle popuści koło piątku limity na to zdarzenie ale to i kurs bedzie mniejszy. Zresztą znając ich jak to zagram zaraz to kurs spadnie bo ostatnio co nie zagram to potem o dziwo kurs spada ???? .

Even rozgrywany w Hiszpanii, a nagrody bardzo cieakwe. Na starcie 8 graczy. DongRaeGu to jeden z najlepszych graczy na świecie. IMO to drugi Zerg świata zaraz po NesTea. Jego bilans w wielkich turniejach to 27-9 ???? . Jedynym graczem, który może mu zagrozić jest Hero. Grali nie tak dawno i było 4:3 dla DongRaeGu ale na Hero trzeba uważać. Inną postacią na którą musi uważać jest z pewnością Rain. Ale to raczej wynika z faktu, że Rain gra Terranem, a wiadomo jakim poparciem cieszy się ostatnio proxy bunker pod 2nd expand Zerga ???? . Myślę jednak, że DongRaeGu maił sporo czasu aby przećwiczyć tego typu zagrania i na pewno się na nie przygotował. Poza tym w turnieju mamy:
- IDRA - przereklamowany zerg. Ostatnio więcej czasu poświęca swoim sponsorom i ich zachciankom niż na konkretnym treningu;
- NANIWA - szwedzki Protoss, który wraca z Korei. Nawet jeśli podniósł tam swój poziom to nie wierzę, że jest w stanie zagrozić DongRaeGu;
- HuK - kolejny Protoss - HuK lata między Koreą, Stanami i Europą. Kiedy ma niby ćwiczyć. Ostatnio widziałem jak streamował i nie widziałem w jego grze jakichś rewelacji;
- ThorZain - kolejny Terran. Ale skoro DongRaeGu zjada Terran z koreańskiego laddera jak MMA, Puma, Boxer to z ThorZainem nie powinien mieć problemów;
- Lucifron - przedstawiciel gospodarzy. Miał sporą przerwę. Ostatnio wrócił na ladder gdzie ma super staty ale nie wolno się nimi sugerować. Jesli ktoś dobrze opanuje kilka taktyk na ladderze to może mieć ratio w granicach 80%. Jak pzyjdzie do meczy turniejowych to tacy gracze tylko statystują ???? .

Podsumowując. DongRaeGu to prawdziwa torpeda jeśli idzie o line up tego turnieju. Potem mamy spadek o lvl niżej i jest Hero, potem znów spadek o lvl niżej i Rain. A potem spadek o kilka lvl i cała reszta ???? .

Pozdrawiam ????
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: Rain - Naniwa
Typ: Rain ✅ ✅ ✅
Kurs: 1.943
Bukmacher: Pinnacle
OMG tak mogę skwitować tę pozycję wystawioną przez Pinnacle. Czekałem z nią aby podnieśli limity, żeby ją opisać ???? . I o to opisuję.
Tak jak pisałem Rain to 3cie w kolejności działo do wygrania tego eventu. Być może gdyby był w formie można powiedzieć, że 2gie ???? . Jest Koreańczykiem jednak jakiś czas temu wyemigrował do Stanów. Jego rywal NaNiwa to Protoss ze Szwecji, który ostatnimi czasy trenował w Korei. Jednak osobiście tego rodzaju treningi do mnie nie przemawiają. Są to krótkie wyjazdy, które owocują podniesieniem swojego poziomu gry ale nie jest to jakiś progres tego typu aby nagle się okazało, że o to Szwed pokonuje Koreańczyka ???? . Taki wyjazd może znacząco podnieść poziom pod warunkiem, że zamieszkamy na jakiś czas w Korei. Teraz akurat w trakcie takiego &quot;eksperymentu&quot; jest niejaki &quot;Drewbie&quot;, który przeniósł się do Korei i trenuje w tzw. &quot;camp base&quot; u samego MVP ???? . Ale to historia na inny temat. Wróćmy do sedna albo raczej zamieśćmy kilka statystyk.
Rain w przeciągu ostatniego tygodnia rozegrał 5 setów vs Protoss i były to pewne wygrane nad bardzo dobrymi rywalami. Wygrał 3:1 z HwangSin&#39;em, który jest conajmniej 2 klasy lepsze od Naniwy ???? oraz wygrał z Hero 1:0, którego we wcześniejszym poście oceniłem jako główne zagrożenie w tym turnieju dla DongRaeGu. Także widać forma vs Protoss jest. Jakby tych statystyk z ostatnich dni było mało to jego bilans w meczach turniejowych vs Protoss wynosi 32-6!!! ???? .
NaNiwa niby ma dobry bilans vs Terran ale z kim te mecze były grane. Tak przeglądam jego historię i grał zaledwie 2 razy z Koreańczykami i 2 razy dostał ???? . Raz z Nadą 2:0 i ten drugi raz właśnie od jego kolejnego rywala czyli od Raina dostał 1:2 ???? . Wklejam wam linka gdzie można zobaczyć dlaczego Koreańczycy tak niemiłosiernie leją resztę świata. Żaden gracz z Europy bądź Stanów nie odważyłby się na taki ruch w tak wczesnej fazie gry ???? .
http://www.youtube.com/watch?v=4Q9JS2iqTIk
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: DreamHack winner
Typ: Hero
Kurs: 6.200
Bukmacher: Pinnacle
Ten typ to nie jako kontra na mój pierwszy czyli na win DongRaeGu. Jakoś ciężko mi uwierzyć aby ktoś inny miał tutaj szanse na końcowy tryumf. Ósemka zawodników. Pierwsze dwie rundy do 2 wygranych setów. Finał do 3. Turniej startuje i kończy się jutro.
Także podsumowując mamy pograne 2 opcje:
DongRaeGu @3.700 --&gt; 150 zł
Hero @6.200 --&gt; 100 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Na wstępie poproszę jakiegoś moderatora aby zajrzał tutaj dziś późnym wieczorem albo jutro rano i usunął moje wpisy, które nic nie wniosą do tematu i ew. innych użytkowników, którzy także na czas DreamHack&#39;u zrobią sobie tutaj chat ???? .
Za nami mecz IDRA vs Hero i nie wytrzymałem. Drugi set na Metalpolis. Grają przez 30 minut, a komentatorzy przez 25 minut podniecają się grą IDRY jakby nie wiem co robił. A on przecież nic nadzwyczajnego nie robił ???? . IDRA nice to, IDRA nice tamto. Ja nie wiem kiedy w końcu skończy się to pier... i zachwyt jego grą. W efekcie dostał od jednego z moich faworytów 2:0 i bardzo dobrze bo jest on zdecydowanie PRZEREKLAMOWANY!!!
No nic, zaraz gra Rain i mój bet na niego... zobaczymy ???? . Pinnacle pewnie da kursy na półfinały także może coś pogramy ale może się okazać, że dam goły typ bo nie będzie czasu na analizę.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: Hero - ThorZain
Typ: Hero ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1.909
Bukmacher: Pinnacle
Skoro uważałem Hero za jednego z 2-óch faworytów to głupio by było po takim kursie go nie zagrać ???? . Oczywiście jest to mecz PvT i Hero może się bać bo jednak nowy patch jeszcze nie wyszedł ???? . Myślę jednak, że Hero jak na Koreańczyka przystało ma opracowany jakiś plan i wie czego tutaj może się spodziewać. ThorZain w meczu z HuK&#39;iem nie pokazal nic konkretnego. Grał bardzo asertywnie skupiając się na obronie i na dobiciu 200/200 i ataku jednak tym razem zagra z Hero, który lubi używać Warp Prisma i na peno będzie próba harasu. Jedyne co martwi to fakt, że mimo świetnego bilans vs Terran jaki ma Hero to tak naprawdę nie grał on z nikim dobrym.
P.S. W międzyczasie Rain przegrał 1 seta niczym noob ???? . 4 rax build vs fast 2nd expand i nie dał rady ???? . Rozumiem, gdyby go NaNiwa zeskautował ale tego nie zrobił ???? . Ok rozpoczyna się set nr. 2.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
No i jest ???? . Rain 2:1. Złego początki były ???? . Przegrł tego 1 seta na Metalpolis ale potem pełna kontrola. Szkoda tylko, że zagrałem za 400 zł, a nie za całość limitu no ale mecz grany tylko do 2 wygranych setów to nie ma co szaleć.
Zaraz startuje główny faworyt zawodów DongRaeGu. Zobaczymy w jakiej jest formie i jak dobrze go przygotowała na ten turniej stajnia MVP ???? .
 
Do góry Bottom