>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Hehe najlepsze jest to, że już mi rozliczyli ten bet w Pinnacle, natomiast na rozliczenie Włochów -1.5 w siatę czekałem prawie 2 godziny ????
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Kurde szkoda, że Lucifron rafił od razu na DongRaeGu. Będzie mu strasznie ciężko. Szkoda bo to cholernie sympatyczny koleś. Kilka razy gadałem z nim na na practice game&#39;s i naprawdę rewealcyjny człowiek i bardzo zdystansowany w porównaniu do innych ludzi z laddera. IDRA mógłby się na nim wzorować hehe.
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
Bo to hiszpan w koncu ????
Swoja droga wiesz może skad na pinnacle biora informacje o wynikach ? Tzn wg. czego rozliczają mecze ?
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Nie mam bladego pojęcia ???? . Może oglądają mecze live hehe. 1:0 dla DongRaeGu. Jest dokładnie tak jak pisałem tj. nijak ma się zajebisty wynik na ladderze do gry turniejowej. Można mieć ratio 80% i lepiej ale to nie pomorze. Przewaga DongRaeGu w micro miażdżąca... .
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
I 2:0. Czyli obaj nasi faworyci do końcowego tryumfu zagrają w półfinałach. Na pewno DongRaeGu w meczu półfinałowym vs Rain nie będzie miał tak lekko. Swoją drogą mogli zrobić półfinały do 3 setów ???? .
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
1:0 dla ThorZaina po 1 secie. W tym secie idealnie było widać dlaczego Europejczycy są takimi noobami w porównaniu do Koreańczyków ???? . Hero popełnił katastrofalny błąd w 1 fazie gry. On powinien przegrać już w 6-7 minucie. Koło 15 Thornzain miał 2/2 na upgrade i 4/3 na ekspansji a mimo to męczył się do 26 minuty żeby złamać Hero ???? .
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Niestety 0:2. Hero like a noob w obu setach. Nie robi się tak prostych błędów. Rozumiem, że w 1 secie mógł być jeszcze rozkojarzony ale w 2? Nie gra się DT na tak defensywnych graczy. To wiedzą nawet chłopcy z silver i gold league, że DT jest dobre na agresywnych graczy, a nie na tych skitranych we własnym main base. No nic. Wszystko wskazuje na to, że na kogo nie trafi ThorZain w finale to i tak przegra.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: DongRaeGu - ThorZain
Typ: DRG -1.5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1.651
Bukmacher: Pinnacle
Typ troszkę wbrew zasadom bo mam ogólny bet na DongRaeGu, że wygra cały turniej, a biorąc pod uwagę, że jest to finał to tak jakbym jeszcze dokładał ???? . Ale mimo wszystko po tym co widzieliśmy w półfinale vs Rain nie widzę najmniejszych szans dla Szweda. Tym bardziej, że mecz grany już do 3 wygranych setów. Wg mnie 3:0 ew. 3:1 dla DRG i to on zgarnie te 15 000 $ ???? .
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
I po DreamHack&#39;u ???? . Cztery piwa w międzyczasie poszły ale jest ok hehe.
Rozliczę jak to poszło. Ogólnie bardzo negatywny dzień... . W sumie na zero... dokładnie wyszło +36 zł lol. Ale to tylko dzięki dobremu kursowi na win DGR w całym evencie ???? .
Rain ✅ 1.943
Hero ⛔ 1.909
DRG -1.5 ⛔ 1.651 --&gt; tutaj mega zawód ????
i bet łączony, że tak nazwę na win w turnieju:
DRG ✅ 3.700
Hero ⛔ [kontra] po kursie 6.x ????
Przepraszam tych, którzy zagrali akurat bety minusowe. Moderatorów proszę o mały porządek czyli wywalić nic nie wnoszące wpisy ???? .
P.S. Aha i za wygraną DGR zgarnął nie tak jak napisałem 15 000 $, a 50 000 $ ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: Byun - Twilight
Typ: Byun ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1.541
Bukmacher: Pinnacle
Nocno poranny typ, że tak się wyrażę ???? . Mecz w ramach CoDe-A grany do 2 wygranych setów. Spotykają się Terran Byun vs Protoss Twilight i co by nie mówić ale jedna istotna rzecz. Najlepszy matchup Byun&#39;a to właśnie vs Protoss, natomiast najgorszy matchup Twilight to właśnie vs Terran ???? . Dla mnie sytuacja jest jasna tym bardziej, że 2 pierwsze mapy są to mapy, które lubią grać Terranie. Szczególnie mapa nr. 2 Metalpolis. Tutaj największą szansą dla Protossa jest agressive pylon i jakiś wczesny haras aby opóźnić makro Terrana. Problem w tym, że Byun uchodzi za gracza dość dobrze grającego w defensywie i widziałem już kilka setów w jego wykonaniu gdzie to rywal robił cały czas push i wydawało by się, że to rywal dyktuje grę jednak suma sumarum to przeciwnik pisał na koniec &quot;gg&quot; ???? .
Edit:
Beznadziejna gra Byun&#39;a. Co prawda 1 seta wygrał ale powinien go przegrać. W 2 secie miał przewagę i wydawało się, że jednak 2:0, tymczasem zamiast stimować MM to ten robi back gdzie rywal same probe i 3-4 Stalkery ???? . 3 sety to już kompletna porażka. Komentatorzy mówili, że chyba się stresuje bo skąd takie błędy. Zero scout&#39;u, zerdo harasu. Rywal rozwijał się w najlepsze i zmiażdżył go używając SS.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: Lucky - NaNiwa
Typ: Lucky ✅ ✅ ✅
Kurs: 1.813
Bukmacher: Pinnacle
Typ na przełamanie złej passy i chyba powinno być ok. Jest ku temu sporo argumentów. Po pierwsze grają do 2 wygranych setów, a dobór map jest dość dobry dla Zerga. Typowo spore mapki i na starcie Lucky będzie miał 3 otwarte ekspansje. Po drugie Lucky jest członkiem teamu FXOpen, a tam roi się od Protoss&#39;ów także ten match up powinien mieć dobrze opanowany. Ciężko dotrzeć do jego wyników vs Protoss ale z tego co wiem ostatnio grał z Hero i go pokonał. A wiadomo, że Hero jest o klasę lepszy od NaNiwy. Naniwa to Szwed. Od pewnego czasu przebywa w Korei gdzie trenuje i przygotowuje się do rozgrywek CoDe-A. Przygotowuje razem ze Sjow&#39;em i Select&#39;em, a jak wiadomo żaden z nich nie gra rasą Protoss ???? .
Podsumowując. Spodziewam się, że jako iż mapy są dość wielkie to Lucky będzie miał swobodę w ekspansji, a NaNiwa nie zamknie go na starcie. Ponadto Lucky pokonał ostatnio Bombera, a to nie lada wyczyn i na pewno jego morale sporo wzrosło. Świetnie radzi sobie na sporych mapach bo jego mocną stroną jest zabawa Mutaliskami oraz tzw. &quot;creep&quot;.
Typ za wysoką stawkę ????
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Niestety o meczu nie napiszę nic poza faktem, że wygrał Lucky ???? . Jako, że jak pisałem gram to za wysoką stawkę co u mnie nie bywa zbyt często to ustawiłem sobie budzik na 6:30 bo o tej mieli grać. Wstałem i niestety okazało się, że w chacie nie ma prądu :grin::grin::grin: . Także nie napiszę nic co i jak to wyglądało. Na pewno 1 set będzie udostępniony na GOMtv.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: Mvp - DongRaeGu
Typ: Mvp
Kurs: 1.641
Bukmacher: Pinnacle

Nowy rodzaj turnieju gdzie grają same &quot;legendy&quot;. Stawka - max. średnia. Mvp na pewno podrażniony dzisiejszą porażką z Tails&#39;em w drużynówce ???? . Kto by się spodziewał, że Tails pojedzie dwóch najlepszych graczy świata ???? . Ale wróćmy do sedna sprawy. Dokładnie w tej samej drużynówce spotkali się dziś DGR i Mvp. DGR mimo, że kroczył od zwycięstwa do zwyciestwa to musiał uznać wyższość mistrza ???? . Jak zwykle perfekcyjny time atack i DGR nie mógł nic innego zrobić jak wystukać &quot;gg&quot;. Spodziewam się jutro tego samego scenariusza.

Zdarzenie: Mvp - HuK
Typ: Mvp -1.5
Kurs: 1.885
Bukmacher: Pinnacle

Różnica co najmniej 2-3 poziomów. HuK gra protossem i co tu gadać Mvp zjada takich Tossów na śniadanie ???? . Mało powiedzieć grali na przełomie sierpnia i września. Wynik? Szybkie 3:0 dla Mvp. Jeśli nie zawali tym razem to powinno być pewne 2:0. Typ za średnią stawkę.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Zdarzenie: Boxer - NaNiwa
Typ: Boxer
Kurs: 2.280
Bukmacher: Pinnacle

Na wstępie zaznaczę, że typ za niską stawkę. NaNiwa to dobrze znany z Europy Protoss. Jak na koreański ladder nic specjalnego można rzec. Postać specjalna stanie naprzeciw ???? . Boxer to żyjąca legenda Starcrafta BW. Dodam, że aby być dobrym w Sc BW trzeba było mieć znacznie większe umiejętności niż w Sc2. Tam w ogóle aby odnieść jakikolwiek suckes trzeba mieć nieziemskie APM ???? . Boxer próbował swoich sił w Sc2 ale z różnym skutkiem i na krótko. Nikt jednak nie wie co pokaże bo od miesiąca nie grał. Nie wiadomo czy trenował czy co. Ja liczę, że pokaże się w tym turnieju od dobrej strony i zaskoczy nie tylko NaNiwę tutaj na starcie ale i tych lepsiejszych koreańczyków potem. Chciałbym osobiście aby Boxer wskoczył do tej czołówki Sc2. Na pewno kasa jest lepsza i będzie coraz lepsza. Nie jest tajemnicą, że najlepsi jak Mvp czy NesTea zarabiają w przeliczeniu na złotówki po - 50 000 - 60 000 zł za miesiąc !!! ???? . Myślę, że czas najwyższy aby taa elita elit do jakiej bez wątpienia należał Boxer w końcu zaczęła się poważniej zajmować Sc2 niż BW. Chodzi głównie o kwestie finansowe... . Problem póki co w tym, że Ci najlepsi z BW nie chcą się za bardzo przenosić gdyż uważają, że wciąż Sc2 jest źle zbalansowane. Fakt jest źle ale jeszcze będzie przez długi czas. Blizzard potrzebował 10 lat aby dobrze zbalansować BW także pewnie minie kolejne 10 lat zanim dobrze zbalansują Sc2. Pytanie tylko czy za te 5-10 lat ktoś jeszcze będzie się interesował BW. Ktoś... mam na myśli sponsorów.

Pozdrawiam maniaków Sc ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
GhostKing - NesTea
NesTea 1,667 Pinnacle
Z uwagi, że gram przeważnie single, postanowiłem, że zarejestruję się na Pinnacle. Kursy są tam świetne, a poza tym można obstawiać tam e-sport. Lubię czasami obejrzeć sobie mecz w SC2 i mam nadzieję, że czasami uda mi się rzucić dobrym betem. Olbrzymiej wiedzy nie mam, a bazuję głównie na tym co zobaczę podczas meczów.

W tym pojedynku spotka się GhostKing lub też Byun (jak kto woli) z NesTea. Ten pierwszy to rocznik 93, ma potencjał, ale moim zdaniem brakuje mu jeszcze sporo doświadczenia. NesTea to gracz (niemal 30 lat), który ma ogromne doświadczenie jeszcze z pierwszej części Starcrafta. GhostKing gra terranem i jego taktyka w głównej mierze opiera się na budowaniu dużej liczby wojska, która wprost zmiecie przeciwnika. Nestea to zupełnie inny gracz. Gra zergiem, a jego styl opiera się na dość mozolnym budowaniu swojej potęgi. Nie buduje bezsensu olbrzymiej ilości wojska, a stara się przede wszystkim pracować nad swoją ekonomią i powoli przejmować kolejne ekspansje. Buduje tyle jednostek, aby przetrzymać ewentualny atak wroga i głównie na tym się skupia. Gdy odeprze atak, a rywal jest do tyłu z ekonomią to po prostu go dobija. Jego geniusz tkwi jednak w niekonwencjonalnych zagraniach i moim zdaniem to doświadczenie może zaprocentować w dzisiejszym meczu. Byun gra bardzo schematycznie i łatwo go przejrzeć. Kurs nie jest zły i warto z niego skorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Robimy drugie podejście.

Polt - Maru
Polt 1,69 Pinnacle


Pojedynek Polta z najmłodszym zawodnikiem w historii GSL będzie ciekawym sprawdzianem. O ile sam mecz może być nudny, (bo w końcu będą bić się dwaj terranie) to jednak jestem ciekaw rezultatu tego pojedynku. Takie mecze przeważnie są długie i niezbyt ekscytujące. Moim zdaniem w tej konfrontacji górą może być Polt. Jest doświadczonym graczem (grywał jeszcze w W3, ale nie ma co porównywać) i na przestrzeni długiego meczu istnieje większe prawdopodobieństwo, że to jednak 14-latek popełni jakiś błąd. Będzie zirytowany, znużony i po prostu zrobi coś bezsensownego. Maru tak naprawdę dopiero ogarnia wielki świat SC2 choć nie brakuje na jego koncie solidnych zwycięstw. Potrafił powalczyć z dobrymi protosami, zergami, ale zdaje mi się, że w pojedynku z dobrze grającym Poltem nie powinien sobie łatwo poradzić. Doświadczenie i liczba rozegranych pojedynków na wysokim poziomie powinny przechylić szalę zwycięstwa na stronę Polta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
midq 677

midq

Użytkownik
Szybki typ na mecz który zacznie się o 19.
League of Legends - Intel Extreme Masters, E Sports - Ptk 1/18
Gambit Gaming - MeetYourMakers @ 3,03 pinnacle ⛔ nie wiem co to bylo
Gambit dzisiaj kompletnie nic nie gra, przegrali 2 mecze (z Azubu Blade i z Curse), MYM w dobrym stylu wygrał z Curse które rozprawiło się z ruskimi. Duże value jak dla mnie i to oni są faworytami tego spotkania, dzisiejsza forma polaków którzy grają u siebie jest bardzo wysoka.
 
Do góry Bottom