>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

E Sports - temat ogólny

ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Z ciekawości przeglądałem ofertę Betcity i spojrzałem na mecz Keena z Mvp. Na Mvp dają 2,00? Jak dla mnie kursy są wystawione na odwrót. Spojrzałem jeszcze na kursy w Pinnacle i faktycznie tam jest wystawiony prawidłowo, bo na ten sam typ kurs wynosi ~1,70. Keen to raczej przeciętny gracz bez wielkich sukcesów. Mvp to klasa sama w sobie. Dobrze radzi sobie w starciach TvT i myślę, że może być górą w tym pojedynku.
Keen - Mvp
Mvp 2,00 Betcity ⛔ 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
simon999 11

simon999

Użytkownik
Jako,że specjalnie nie umiem pisać analiz to będą konkrety. Ret ostanio w świetnej formie co chwali wielu obserwatorów, świetny występ na IEM, do tego ZvZ mu leży, no i mówił w wywiadach, że wziął się znowu za ostrą grę i treningi. Suppy to po 1 przeciętny po 2 amerykański grajek, tu kluczowe słowo - amerykanski :p Grają BO5, wiec nie ma szansy przegrania przez głupote lub cheesa.
Osobiście gram to 10/10

Ret - Suppy 3-1✅✅
Ret @1,645 Pinnacle

2 meczyk, który gram to Goswer vs Bomber. Goswer ostatnio wyrósł na całkiem niezłego zerga do tego MU ZvT jest jego mocną strona i ostro trenuje w hotsa oraz pokazuje dobre rezultaty. Bomber rowniez ostatnio grał solidne TvZ, jednak ciezko powiedziec jak jego forma w HotS&#39;a, niemniej mysle, że koreański terran ogarnie cały mecz dlatego gram +2,5 na goswera. Jestem przekonany, ze zerg urwię chociaż jedna mape, a moze pokusic sie o całkiem wyrównany mecz.
8/10
Goswer - Bomber 1-3✅✅
Goswer(+2,5) @1,585 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rah009 148

rah009

Użytkownik
Finał pierwszego sezonu GSL CODE S w HoTS-ie. Zdecydowanym faworytem jest Inno, ostatnio gra najlepiej ze wszystkich, a jego bilans z zergiem w ostatnim czasie to 21-3 (87,5%), a Soulkey vs terran to tylko 11-5 (68,75%). Nie tak dawo, bo 13 maja grali ze sobą w SPL i górą był Innovation. Dzisiaj na dystansie bo7 z korzystnym układem map dla terrana: Whirlwind, Akilon czy Daybreak zwycięzca może być tylko jeden.
Start o 8.00 czasu polskiego. Wchodzić grubo, szczególnie w zakład nr 1
Innovation - Soulkey
Typ: Innovation 1.39
Typ: Innovation -1.5
1.69 z 3-0 na 3-4 OMG
 
rah009 148

rah009

Użytkownik
Soulkey - soO
Typ - Typ: Soulkey 1.42 2-1


Świat nieustannie idzie do przodu i dziś można zakładać się prawie o wszystko. Kwestią czasu jest zatem, że wszędzie będą dostępne zakłady na tzw. e-sporty. Póki co naprzeciw oczekiwaniom niektórych wyszedł Pinnacle, który w swojej ofercie ma m.in. starcrafta 2.
Myślisz sc2, mówisz Korea. To tam są obecnie najlepsi na świecie zawodnicy. Łatwo jest obstawiać gdy grają oni z Europejczykami, ale ciężej gdy naprzeciw siebie staje dwóch Azjatów.
Soulkey to obrońca tytułu z sezonu 1, jego rasą jest zerg, podobnie zresztą jak przeciwnika. soO to stosunkowo doświadczony gracz, ale bez znaczących sukcesów. Soulkey jest dla mnie tutaj zdecydowanym faworytem. Przemawia za nim wszystko, od doświadczenia, ogrania poprzez h2h. W ostatnim czasie jego bilans vs. zerg wynosi 13-3, a jego przeciwnika 9-9. Trzeba dodać, że bilans Soulkey&#39;a został wypracowany w późnych fazach turniejów, a więc z przeciwnikami dobrze dysponowanymi, co w przypadku soO niekoniecznie miało miejsce.
Jest to drugi mecz grupowy dla obu graczy. Pierwszy obaj wygrali po 2-0, z tym, że soO z grał z protosem, a Soulkey z zergiem i to topowym zergiem jakim jest Symbol.
Dziwi mnie taki kurs, gramy best of 3, czyli małe prawdopodobieństwo kilkukrotnego zaskoczenia przeciwnika.

Bbyong - Innovation
Typ - Typ: Innovation 1.25 0-2


Kolejny typ z sc2. Innovation mimo iż przegrał w sezonie pierwszym w finale WSC Korea z Soulkeyem, wygrał w cuglach światowy finał sezonu pierwszego. Jest to bodaj najlepszy obecnie gracz na świecie. W grupie tak się złożyło, że grają sami terranie, co ma spore znacznie, bowiem Inno ma kapitalny bilans z bliźniaczą do swojej rasą 17-9, a jego rywal ledwie 3-5. W pierwszym meczu Innovation nie dał szans drugiemu najlepszemu terranowi Flash i w kilkanaście minut wygrał 2-0. Bbyong musiał uznać wyższość innego terrana Bombera (1-2). Nie ma się zatem spodziewać jakiejkolwiek niespodzianki z jego strony i grać za wyższą stawkę w stronę faworyta. Mocno polecam oba typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
midq 677

midq

Użytkownik
LCS S3 Teneryfa
Pierwszy mecz, któremu chcę się dzisiaj przyjrzeć to mecz Gambit vs. SK Gaming. Oglądałem wczoraj mecze obu drużyn i Gambit zaprezentował się bardzo dobrze w meczu z Lemondogami a SK dostało srogie baty od MyMu. Nie grali zupełnie nic. Jeżeli nic się dzisiaj nie zmieni to Alex Ich, Genja i spółka rozwalą SK.
Gambit @ 1,45 pinnacle⛔ ???? genja op, 50 minuta 0/1/1 i 0as ????
Drugi mecz to spotkanie pomiędzy NiP a Lemondogami. Również oglądałem oba spotkania i NiP jak dla mnie wygląda dużo solidniej niż drużyna Lemondogów, która dopiero co nabiera doświadczenia na arenie międzynarodowej. Dosyć pewny bet.
NiP @ 1,543 pinnacle⛔
Trzeci mecz to spotkanie pomiędzy CLoud 9, które niszczy wszystkich w 3 sezonie a drużyną Curse. Co prawda obie drużyny wczoraj wygrały swoje mecze, jednak oglądając wczorajszy mecz CL9 w oczy rzucała się ich pewność gry. Rumble wczoraj zdobył first blooda w sytuacji 2v1 a potem także nie pozwalał się zbliżyć swoim przeciwnikom do siebie. Jestem prawie pewien, że dzisiaj CL9 również wygra.
CLoud 9 @ 1,364 pinnacle✅ przynajmniej jedno
W ostatnim meczu stawiam w stronę dogów. Spotkanie MyM vs. Fnatic z pewnością rozpala do czerwoności wszystkich fanów League of Legends w Polsce. MyM - drużyna złożona z Polaków zagra z byłą drużyną jednego z najbardziej znanych graczów LoLa w polsce - Shusheia. Fnatic wczoraj zagrało fatalnie, sam na nich stawiałem a nie pokazali zupełnie nic w przeciwieństwie do MyMu, który również z pozycji underdoga rozwalił SK. Kurs bardzo fajny i spore prawdopodobieństwo powodzenia.
MeetYourMakers @ 2.580 pinnacle
⛔
Z pierwszych trzech typów zrobiłem ako, czwarty gram w singlu. Powodzenia!
 
T 11,5K

tadzin

Użytkownik
Lemondogs-MeetYourMakers LCS week 8 EUNE
Mecz pomiędzy liderem (12-8) a ostatnią drużyną (8-12, ostatnie meijsce ex aequo z MYM zajmuje rowniez SK z powodu tego samegu stanu 8-12). W rozgrywakch europejskich bierze udział 8 teamów tak więc w grupie panuje ogromny ścisk, różnice są niewielkie, każdy może wygrać z każdym. MYM po swietnym starcie (4-0) zaliczylo pozniej szereg niepowodzeń ugrywając czasem pojedyńcze mecze. Ostatni mecz w ich wykonaniu to w pełni przekonujące zwyciestwo przeciwko NIP (10-10 miejsce nr5 aktualnie). LD aktualnie passa 5 zwycięstw in a row co świadczy o ich bardzo dobrej dyspozycji. Co najciekwsze w dotychczasowych dwóch meczach między MYM a LD 2 razy górą były team MYM i były to zwycięstwo wręcz przygniatające, jednak miało to miejsce na początku sezonu. Liczę że mecz MYM przeciwko NIP nie był jednorazowym wyskokiem formy + to że MYM ma patent na LD (swiadczy o tym H2H 2-0), a kurs jestbardzo zachecający. MYM charakteryzuje się bardzo dobrym early, pushem turretów i kontrolą mapy, jednakże w mid/late nawetw przypadku ogromnej przewagi potrafią grać bardzo pasywnie co nei jest pozytywem. Jeśli MYM nie zawali early i wypracuje przewagę w psotaci lepszej kontroli mapy+spushuje ze 2 turrety wiecej od LD to sadze ze maja szanse na zwyciestwo. Stawka minimalna, stawiam peirwsze kroki w bettingu LOLa takze nie ma co sie podniecać. Na dodatek przyznam ze typ ciut patriotyczny bo MYM to zespół złożony wyłącznie z Polaków.
MYM 2.81 pinnacle⛔co za throw... smutne
40minut bardzo rownej gry i jedna debilna decyzja rofl
PS
mecz bardzo wazny dla Polaków z tego powodu iz w przypadku zajecia miejsca na dole tabeli beda zmuszeni brac udzial w wiosennych eliminacjach aby móc ponownie uczestniczyć w rozgrywakch LCS 2014. Pozostały tylko 4 mecze.
 
midq 677

midq

Użytkownik
NA LCS
TSM vs. CL9
TSM@2,92 pinnacle
⛔ szkoda
krótka piłka, cl9 ma już awans w kieszeni a bardzo lubią się z drużyną solomida. widać już w pierwszym meczu z curse, że nie podchodzą na 100% do meczów, także spodziewam się, że również tutaj mogą odpuścić. tym bardziej, że solomid bardzo potrzebuje teraz zwycięstw i będą podwójnie zmotywowani. kurs bardzo fajny, ja w to wchodzę ????
 
rah009 148

rah009

Użytkownik
Taeja - Bomber
Typ: Bomber 2.05 2-3
Buk: Pinnacle


Półfinał WCS sezonu 2 w starcrafta 2. Dwaj terranie i aż dziw, że takie kursy. Chyba jedyne co brali pod uwagę bukmacherzy to spotkania ćwierćfinałowe, w których obaj zawodnicy pokazali się z różnych stron. Taeja bez problemów pokonał faworyzowanego Rain&#39;a, a Bomber dosyć szczęśliwie prześlizgnął się do półfinału pokonując przeciwnika dopiero w ace matchu. Jednak Bomber przeciwko zergowi, a przeciw terranowi to zupełnie dwa inne światy. Z zergiem bilans ma najgorszy, a z terranem najlepszy. Kilka ciekawostek dlaczego ten typ. Bomber w tym sezonie ma rekord 15-3, nigdy nie przegrał dwóch map z rzędu z terranem, a do tego ostatnie 5 map Bomber -Taeja to 5-0. Taeja bilans ma 36-26, ale w większości te winy to z przeciętnymi graczami. Martwić może to, że Taeja grał już w finałach z terranem, a Bomber do tej pory okazji takiej nie miał, więc jego dyspozycja jest lekką zagadką. Niemniej kurs zawyżony w stronę Bombera, a zatem trzeba skorzystać.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Nie wie ktoś czy pojawiają się czasami w ofercie buków turnieje w fifę lub w cs? Bo z tego co widzę to tylko w lola i sc2 obstawiać można.
 
rah009 148

rah009

Użytkownik
Nie wie ktoś czy pojawiają się czasami w ofercie buków turnieje w fifę lub w cs? Bo z tego co widzę to tylko w lola i sc2 obstawiać można.
Jeszcze nie widziałem na CS&#39;a czy Fife, a przeglądam regularnie te działy, wiec raczej bym nie przegapił gdyby coś takiego pojawiło się w ofercie. Póki co sc2, lol i dota2.
 
T 11,5K

tadzin

Użytkownik
NA SEMIFINALS
Vulcun-TSM 1.826 (aktualnie 1.69)⛔
200 pln pinnacle
Spore value. TSM wygrało z CLG jednak nie ma co porownywac Vulcun`a aktualnie do tych ekip. W summer splicie Vulcun wygrywal z tymi teamami i to dosc łatwo. We wczorajszym meczu TSM nie widzialem ich wybitnej poprawy w grze od czasu Suimmer Splitu, bardziej sie sklaniam ku temu ze CLG pokpiło sprawe, tak wiec jesli Vulucn zagra to co zwykle to wg mnie powinno pojsc dosc latwo.
C9-1,5-DIG 1.726 (aktualnie 1.448)✅
200pln pinnacle
Tu nie ma co za bardzo komentować, w summer splicie na 24 mecze przegrali.. 2 razy, raz przeciwko CLG i VUL, druzyny takie jak DIG C9 zjada w 25 minut.. wczoraj ciut nieoczekiwanie DIG uporalo sie z Curse (pomimo ze w peirwszej grze Curse zdemolowalo DIG), jednak ja szans na ugranie chocby mapy przez DIG nie widze. Kompletna róznica poziomów.
CLG-Curse 2.19 (aktualnie 2.23)✅
200pln pinnacle
Tu jednak w roli niewielkiego faworyta widzę CLG, wg mnie CLG grało o wiele lepiej niz w ostatnich grach Summer Splitu (gdzie na koniec dostali 2 łomoty od Coast i Curse), teraz wg mnie zagrali o wiele lepiej i tylko z powodu zbyt duzej pewnosci siebie przegrali obie gry. Na CLG przeciwko Curse w Summersplicie dawali 1.5 .. teraz daja 2.2? śmieszne.
wszystkei kursy z godziny 3 rano jakoś.
startmeczy rzekomo o godzinie 19, jednak na poczatek beda jakies mecze kwalifikacyjne, dla teamow z innych kontynentow, 1stsemifinal ma niby sie zaczac o 1 w nocy.
LIVESTREAM
SCHEDULE
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
T 11,5K

tadzin

Użytkownik
VUL-1,5-DIG 2.270✅2-0
120 pln pinnacle
Trochę ryzykownie jednak kurs na czysty win jest bardzo niziutki (raptem 1.33), system bo3 (do dwoch wygranych), czyli Vulcun nie moze stracic gry aby typ wszedł. Po pierwsze h2h z summer splitu 4-0 na korzyść VUL, po drugie muszę przyznac ze TSM na playoffy jednak przygotowało lepszą formę, w meczu nr1 zdeomolowali VUL, w drugim VUL mialo zdecydowanie swoje szanse, przeważali, zaważył jeden teamfight i lepsza pozycja adc tsmu. Tak wiec porazka VUL z TSM nie byla spowodowana jakas fatalna grą VUL. Szczerze nie rozumiem dlaczego kurs na czysty win to 1.33 a na 2-0 az 2.27.
C9-1,5-TSM 1.606✅3-0
200pln Pinnacle
Co tu dużo mowic C9 zdominowal letnie rozgrywki grając na niesamowitym poziomie. Pomimo że TSM gra ostatnio o wiele lepiej, to wg mnie i tak bardzo dużo brakuje im aktualnie do C9. Niesamowicie skoordynowane teamfighty oraz swietne zamienianie killi na objectives (drake, baron lub turrets) to wizytówka C9. System bo5 (do 3 wygranych) takze w przypadku nawet jednej porazki C9 typ wchodzi. H2H z summer splitu 4-0 dla C9. C9 przegrywało gry jedynie gdy na pierwszym lvlu przeciwnikowi udalo sie zlapac kogos z C9, badz C9 robilo facechecka i trafialo na przeciwnika (gra przeciwko VUL w ostatnim weekendzie summer splitu).

LIVESTREAM
SCHEDULE

e
miażdżąca przewaga VUL jak i C9 w każdej grze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
T 11,5K

tadzin

Użytkownik
NACL
Mecz pomiedzy Curse i Coast. Pokrotce Curse ogromnie przebudowany, zostal jeden gracz ze starego skladu, w takim skaldzie rozegrali dopiero dwie gry, Coast w starym skladzie, wg mnie dosc mocny faworyt. Kursy byly lepsze.
Coast 1.909 pinnacle✅
e
totalnie izzzi..
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
A 76

acapulco

Użytkownik
FireCake – BlinG – 1 (2.10 – DATBET )
Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek europejskiej ligi SC2 , w którym to naprzeciw siebie usiądą Francuski Zerg – FireCake i Angielski Protoss – BlinG . Jak dla mnie na chwile obecną minimalnym faworytem tego pojedynku jest Francuz . Sklasyfikowany obecnie na 137 pozycji w światowym rankingu Zerg , jest obecnie w bardzo dobrej formie . Należy wspomnieć że na przestrzeni jego ostatnich 8 pojedynków wygrał 4 . Niby wydaje się że skuteczność na poziome 50% nie jest niczym wielkim . Trzeba jednak zwrócić uwagę że 4 razy grał przeciwko nieosiągalnym Koreańczykom ( raz wygrał) i 4 razy z europejczykami . W tej batalii przegrał tylko raz - z Finem Welmu . To stawia go w dosyć komfortowej sytuacji . Warto też wspomnieć że na chwilę obecną w przeciągu całego roku ma on bilans 26W-26L .Widać więc że przez cały rok prezentuje on równą formę co może okazać się dosyć ważnym elementem . Jeżeli chodzi o jego grę na protosach . Nie jest to może szczyt marzeń , jednak bilans 13W-13L pokazuje że potrafi radzić sobie z graczami tej rasy . Jego rywalem w dzisiejszym pojedynku jest sklasyfikowany na 134 pozycji Angielski Protoss – BlinG . Jest to zawodnik , który najlepszy okres swojej gry ma już dalekooo za sobą , bo wyniki jakie prezentował on ostatnim czasy są naprawdę bardzo słabe . Z ośmiu wcześniejszych pojedynków przegrał aż 6 ( wszystkie z europejskimi zawodnikami ) i wygrał 2 z dużo niżej notowanymi zawodnikami . Miałem przyjemność oglądania jego ostatni pojedynek z Dayshim i muszę powiedzieć że dawno nie widziałem zawodnika , który na tym poziomie nie potrafi wyjść ze 120 APM-ów w ciągu meczu . Wynik wręcz fatalny i potwierdzający że ten sezon jest dla niego jak na razie bardzo nieudany . I szczerze nie widzę jakiś większych powodów , które mogłyby dawać mu jakąś przewagę . Na Zergach jego gra nie wygląda najlepiej 19W-25L . Jest to zawodnik , który preferuje grę vP czyli Protoss na Protoss . Jak dla mnie kurs zachęcający i stawiam na Francuskiego zawodnika .
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
A 76

acapulco

Użytkownik
Frost Gaming - United5 - 2 (2.00 - DATBET) - Pierwszym typem będzie pojedynek w ramach międzynarodowej ligi CS-a , w którym to zmierzą się ekipy Frost Gaming i United5 . Jak dla mnie nieco większe szanse na chwilę obecną mają gracze U5 . Obecny - 15 już sezon dużo lepiej zaczęli zawodnicy U5 . Po rozegraniu dwóch pojedynków mają bilans 2W-0L . W pierwszych dwóch spotkaniach ich przewaga była bardzo wyraźna . Najpierw pokonali średni zespół Power Players Club (16-12) , by w kolejnej rundzie pokonać jedną z najmocniejszych ekip w lidze - Reliable Gaming (22-19) . Drużyna wygląda na chwilę obecną bardzo dobrze . Największą siłą wydają się być Warden i frod24 , których RWS-y wynoszą kolejno 12.69, i 11.09 . Statystycznie wygląda to wyśmienicie , biorąc pod uwagę że w drużynie przeciwnej największe RWS ma moe(4.33) . U5 to wyjadacze i bardzo doświadczona drużyna , która jest od dłuższego czasu nie zmieniana zupełnie . Wydaje mi się że to może mieć bardzo duże znaczenie w tym pojedynku . Stawiam na U5 po bardzo apetycznym kursie .
 
Do góry Bottom