>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher E-TOTO - opinie

kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Panie kojocik, czy dla uzyskania pełnego obrazu sprawy zechce Pan również upublicznić korespondencję z czata z konsultantem w sprawie zamknięcia konta?
Niestety dysponuje w chwili obecnej tylko treścią @ i traktuje go jako poważne zródło informacji. Na czacie w zależności od konsultanta otrzymywałem rózne info włącznie z tą której udzielił mi Pan Jakub, który w momencie wyrażenia chęci odblokowania konta odpowiedział cytuje: &#39;&#39;Pomyślimy ???? &#39;&#39; Jeśli tak odpowiada konsultant poważnej legalnej firmy to ja dziękuje.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Niestety dysponuje w chwili obecnej tylko treścią @ i traktuje go jako poważne zródło informacji. Na czacie w zależności od konsultanta otrzymywałem rózne info włącznie z tą której udzielił mi Pan Jakub, który w momencie wyrażenia chęci odblokowania konta odpowiedział cytuje: &#39;&#39;Pomyślimy ???? &#39;&#39; Jeśli tak odpowiada konsultant poważnej legalnej firmy to ja dziękuje.
Tak jak pisal pracownik etoto zwolnij ich z tajemnicy. Jak masz racje to gwarantuje, ze firma dostanie tu mega zjebe, a co za tym idzie trafi to tez na inne fora. No chyba, ze masz cos do ukrycia i boisz sie wyjsc na glupka.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Tak jak pisal pracownik etoto zwolnij ich z tajemnicy. Jak masz racje to gwarantuje, ze firma dostanie tu mega zjebe, a co za tym idzie trafi to tez na inne fora. No chyba, ze masz cos do ukrycia i boisz sie wyjsc na glupka.
https://prnt.sc/k8j5cw
A proszę Cie bardzo to jest odpowiedz pracownika na moją 1 prośbę o odblokowanie zamkniętego konta (wymazane zostały dane). Pozniej było jeszcze moje zapytanie wysłane @ dlaczego konto nie zostanie odblokowane? I odpowiedz firmy, którą podałem wyżej.
 
D 219

dolgo

Użytkownik
https://prnt.sc/k8j5cw
A proszę Cie bardzo to jest odpowiedz pracownika na moją 1 prośbę o odblokowanie zamkniętego konta (wymazane zostały dane). Pozniej było jeszcze moje zapytanie wysłane @ dlaczego konto nie zostanie odblokowane? I odpowiedz firmy, którą podałem wyżej.
to ile w koncu bylo tych zapytan o odblokowanie konta? piszesz ze pytales na czacie a pozniej bylo jeszcze zapytanie wyslane email a w poprzednim poscie ze wszystko od tego z jakim rozmawiales konsultantem.......pokazales jakis wycinek rozmowy, DUZO tu niejasnosci
to ile w koncu bylo tych zapytan o odblokowanie konta? piszesz ze pytales na czacie a pozniej bylo jeszcze zapytanie wyslane email a w poprzednim poscie ze wszystko od tego z jakim rozmawiales konsultantem.......pokazales jakis wycinek rozmowy, DUZO tu niejasnosci
jesli nie masz nic do ukrycia to pozwol by ETOTo upublicznilo zapis czatu
to ile w koncu bylo tych zapytan o odblokowanie konta? piszesz ze pytales na czacie a pozniej bylo jeszcze zapytanie wyslane email a w poprzednim poscie ze wszystko od tego z jakim rozmawiales konsultantem.......pokazales jakis wycinek rozmowy, DUZO tu niejasnosci
jesli nie masz nic do ukrycia to pozwol by ETOTo upublicznilo zapis czatu
byla by to przestroga przed ta firma lub potwierdzenie tego ze na forum jest wielu bajkopisarzy i to tez powinno byc karane
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
https://prnt.sc/k8j5cw
A proszę Cie bardzo to jest odpowiedz pracownika na moją 1 prośbę o odblokowanie zamkniętego konta (wymazane zostały dane). Pozniej było jeszcze moje zapytanie wysłane @ dlaczego konto nie zostanie odblokowane? I odpowiedz firmy, którą podałem wyżej.
Ale dlaczego masz taki problem, żeby zwolnić ich z tajemnicy i upublicznić cały zapis rozmowy? Tekst konsultanta &quot;a jednak, panie ***&quot; świadczy, że miałeś jakieś problemy, czy głupie odzywki, a jeśli tak faktycznie było, to nie dziw się, że konsultant dopasował się po prostu do poziomu Twojego.
Inna sprawa, że jeśli ten pan Jakub jest tym samym panem Jakubem, z którym ja miałem okazję pisać, to jest po prostu osobą niekompetentną i mało obeznaną. Pisałem kiedyś w trakcie trwania Mundialu, gdyż w bonusomacie wypadł mi bonus 100% do 20zł, a akurat miałem tyle na swojej karcie mastercard paysafecard. Odezwałem się na chacie, czy jest możliwość wpłaty przez kartę paysafecard, na co dostałem odpowiedź, że wpłaty paysafecard nie są jeszcze u nich możliwe. Ponownie zapytałem, czy przez kartę mastercard, wydaną przez PSC wpłacę, a nie sam kod doładowania, to napisał, że nie, bo system zablokuje taką płatność. Ale że wpłacałem tak niejednokrotnie do Fortuny, czy STSa zanim ten wprowadził metodę PSC jako depozyt, to spróbowałem z czystej ciekawości wpłacić i jak myślałem wpłata przeszła bez żadnego problemu. Bałem się, że ów problem pojawi się przy wypłacie.

Po zleceniu wypłaty otrzymałem maila z prośbą o weryfikację konta, z którego doładowałem konto. Wysłalem im screeny z konta paysafecard i ostatnie płatności kartą, m.in. depozyt do ETOTO, czy Fortuny i dostałem taką odpowiedź na maila:

Bałem się, ze jednak nici z wypłaty, ale zaraz przyszło potwierdzenie z ekspres przelewów i kasa dotarła, dlatego nie chce mi się wierzyć, żeby komuś robili problemy z wypłatą, jeśli w takim wypadku zachowali się w porządku. Na forum już wielokrotnie oczerniano m.in. LVBET, czy forbet, a później pokornie przepraszano, gdy wyszły fakty, że ktoś przerobił screeny i chcieli do sądu nawet pozywać gracza za oczernianie na forum publicznych, to ktoś pisał post i przepraszał. Jak ktoś wyżej napisał - legalnie działająca firma nie może robić sobie takich jaj, bo w sądzie by sprawę przegrała i pod względem PR wypadała blado i mało wiarygodnie.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Przecież upubliczniłem obie rozmowy dotyczace zamknięcia konta (1 czat), druga zapytanie poprzez @. W żadnej z nich nie otrzymałem odpowiedzi na podstawowe pytanie no chyba ze odpowiedz brzmi: Pomyślimy. Druga sprawa nikogo podczas czatu ani korespondencji @ nie obraziłem (a nawet jeśli by tak było) to nie zwalnia to pracownika z utrzymania pewnych standardów, a nie prowadzenia rozmowy jakby prowadził ją z kolegą z którym obala co weekend flaszkę wódki bo jemu za to płacą, nie mi.Co do zgody to jej nie dam bo cenie sobie prywatność, jeśli komuś to nie wystarcza, trudno. Bez odbioru.
 
D 219

dolgo

Użytkownik
. Na czacie w zależności od konsultanta otrzymywałem rózne info włącznie z tą której udzielił mi Pan Jakub,
upubliczniles tylko kawalek rozmowy............sam sobie przeczysz, wyraznie napisales ze tych rozmow na czacie bylo wiele szkoda na Ciebie czasu
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
upubliczniles tylko kawalek rozmowy............sam sobie przeczysz, wyraznie napisales ze tych rozmow na czacie bylo wiele szkoda na Ciebie czasu
Jeśli nie jesteś w stanie zrozumieć że było ich kilka i żadna nie dała jasnej odpowiedzi na pytanie dlaczego konto zostało zablokowane, poza w skrócie: a. decyzja spółki b. taki mamy regulamin (czytaj możemy zamknąć konto bez podania przyczyny) c) pomyślimy (???) to nie mamy o czym rozmawiać.
 
D 219

dolgo

Użytkownik
Jeśli nie jesteś w stanie zrozumieć że było ich kilka i żadna nie dała jasnej odpowiedzi na pytanie dlaczego konto zostało zablokowane, poza w skrócie: a. decyzja spółki b. taki mamy regulamin (czytaj możemy zamknąć konto bez podania przyczyny) c) pomyślimy (???) to nie mamy o czym rozmawiać.
to jest Twoja wersja, niewiadomo czy prawdziwa skoro boisz sie upublicznic zapisow z czatu a w zamian rzucasz jakies pojedyncze zdania wyrwane z kontekstu
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
to jest Twoja wersja, niewiadomo czy prawdziwa skoro boisz sie upublicznic zapisow z czatu a w zamian rzucasz jakies pojedyncze zdania wyrwane z kontekstu
Tak, tak treść mejla skroiłem tak, żeby było widać tylko to co dla mnie wygodne. Potwierdzam pewniak 100% ????
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Ale chwila, najpierw powiedz za co konto zablokowali, a dopiero idzmy w strone czy jest sens prosic o odblokowanie. P.S. cenisz prywatnosc? Przeciez nikt danych nie poda tylko sytuacje, cos krecisz ????
 
K 0

kimbon

Użytkownik
Niestety dysponuje w chwili obecnej tylko treścią @ i traktuje go jako poważne zródło informacji. Na czacie w zależności od konsultanta otrzymywałem rózne info włącznie z tą której udzielił mi Pan Jakub, który w momencie wyrażenia chęci odblokowania konta odpowiedział cytuje: &#39;&#39;Pomyślimy ???? &#39;&#39; Jeśli tak odpowiada konsultant poważnej legalnej firmy to ja dziękuje.
Ale Etoto zapewne dysponuje także treścią czatu i jak nie masz nic do ukrycia to moga ją ujawnić jak wrażasz na to zgodę? Ale domyślam się, że pewnie znowu kłamiesz i znając życie i takich kłamczuchów jak Ty sam zamknąłeś konto a teraz płaczesz :sarcastic: Wyrażasz zgodę na ujawnienie powodu zamknięcia konta czy nie? Jeżeli nie to sprawa jest jasna i koniec tematu (kłamiesz i nie chcesz ujawnić prawdy)
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Ale Etoto zapewne dysponuje także treścią czatu i jak nie masz nic do ukrycia to moga ją ujawnić jak wrażasz na to zgodę? Ale domyślam się, że pewnie znowu kłamiesz i znając życie i takich kłamczuchów jak Ty sam zamknąłeś konto a teraz płaczesz :sarcastic: Wyrażasz zgodę na ujawnienie powodu zamknięcia konta czy nie? Jeżeli nie to sprawa jest jasna i koniec tematu (kłamiesz i nie chcesz ujawnić prawdy)
Pleciesz głupoty jak zwykle. Czy fakt że ktoś dobrowolnie zamyka konto, by po jakimś czasie je otworzyć to przestępstwo? Normalna procedura w LEGALNYCH bukmacherach to nie Białoruś czy Korea Północna. Widocznie takie standardy obowiązują w Etoto, stąd nie dziwie się, że każdy klient to potencjalny oszust i kłamca tylko Etoto, którego twarza jest człowiek z wyrokiem jest &quot;czyste&#39;&#39; jak łza.
 
D 219

dolgo

Użytkownik
Pleciesz głupoty jak zwykle. Czy fakt że ktoś dobrowolnie zamyka konto, by po jakimś czasie je otworzyć to przestępstwo? Normalna procedura w LEGALNYCH bukmacherach to nie Białoruś czy Korea Północna. Widocznie takie standardy obowiązują w Etoto, stąd nie dziwie się, że każdy klient to potencjalny oszust i kłamca tylko Etoto, którego twarza jest człowiek z wyrokiem jest &quot;czyste&#39;&#39; jak łza.
pleciesz glupoty jak zwykle, normalna procedura jest to ze wyrok ulega zatarciu w swietle prawa twaz etoto nie byla karana
 
K 0

kimbon

Użytkownik
Pleciesz głupoty jak zwykle. Czy fakt że ktoś dobrowolnie zamyka konto, by po jakimś czasie je otworzyć to przestępstwo? Normalna procedura w LEGALNYCH bukmacherach to nie Białoruś czy Korea Północna. Widocznie takie standardy obowiązują w Etoto, stąd nie dziwie się, że każdy klient to potencjalny oszust i kłamca tylko Etoto, którego twarza jest człowiek z wyrokiem jest &quot;czyste&#39;&#39; jak łza.
Nie wiem czego nie zrozumiałeś w tak prostym pytaniu wyrażasz zgodę na ujawnienie pełnego zapisu z czatu? Po tym co piszesz wnioskuje, że jednak konto zostało zamknięte na Twoją prośbę a nie przez bukmachera bez podania przyczyny? Prawda to?
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Nie wiem czego nie zrozumiałeś w tak prostym pytaniu wyrażasz zgodę na ujawnienie pełnego zapisu z czatu? Po tym co piszesz wnioskuje, że jednak konto zostało zamknięte na Twoją prośbę a nie przez bukmachera bez podania przyczyny? Prawda to?
Brawo geniuszu jak na to wpadłeś?
A teraz pokaż mi drugiego LEGALNEGO bukmachera który zamknie konto bez możliwości ponownego otwarcia (chyba że jest to na wyrazna zgodę gracza) pomijając oczywiście LEGALNEGO bukmachera E-TOTO). Zamknięcie konta na prośbę klienta to normalna procedura w każdym legalnym bukmacherze i na taką samą prośbę powinna ono zostać otwarte, chyba że korzystasz z opcji samowykluczenia tutaj o takiej nie ma mowy.
Co do twarzy w świetle prawa może i nie, ale w świetle faktów już tak i tego niestety nie da się zatrzeć.
 
K 0

kimbon

Użytkownik
Brawo geniuszu jak na to wpadłeś?
A teraz pokaż mi drugiego LEGALNEGO bukmachera który zamknie konto bez możliwości ponownego otwarcia (chyba że jest to na wyrazna zgodę gracza) pomijając oczywiście LEGALNEGO bukmachera E-TOTO). Zamknięcie konta na prośbę klienta to normalna procedura w każdym legalnym bukmacherze i na taką samą prośbę powinna ono zostać otwarte, chyba że korzystasz z opcji samowykluczenia tutaj o takiej nie ma mowy.
Co do twarzy w świetle prawa może i nie, ale w świetle faktów już tak i tego niestety nie da się zatrzeć.
Tutaj piszesz, że konto zostało Ci zablokowane bez podania przyczyny
a teraz wychodzi na to, że sam je zablokowałeś, więc kłamałeś już po raz kolejny :facepalm:
 
Do góry Bottom