>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher E-TOTO - opinie

kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Tutaj wypłacać można tylko po napisaniu maila?!? Chore to, powinni mieć normalną opcję wypłaty gdzieś w ustawieniach konta...
Pierwsze słyszę. Ostatnio wypłacałem klikając na login -&gt; wypłata -&gt; kwota -&gt; Złóż zlecenie wypłaty.
 
A 6

amstrad

Użytkownik
zachecił bonusik i gram u nich i tu moje zdziwienie że na koszykówkę postawiłem kuponik za 200zł i wymagał zatwierdzenia oczywiście zatwierdzili ale ze juz przy takiej kwocie robią problemy czy to standardowo u nich ??
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
zachecił bonusik i gram u nich i tu moje zdziwienie że na koszykówkę postawiłem kuponik za 200zł i wymagał zatwierdzenia oczywiście zatwierdzili ale ze juz przy takiej kwocie robią problemy czy to standardowo u nich ??
Też tak miałem przy obstawianiu III ligi polskiej ????
 
E 293

emarco

Użytkownik
Standardowo, ale mi akurat akceptowali wszystko co chciałem. Najbardziej wymyślne bety.. Szybkie wypłaty, łatwy bonus do zgarnięcia aż dziw, że jeszcze .... nie zbankrutowali ;-)
 
S 22

scyzor1984

Użytkownik
Jak dla mnie bonus to jedna wielka ściema. Dwa tygodnie temu wyświetlało mi się że muszę dokonać obrotu na 63 zł by otrzymać bonus. Od tamtej pory dokonałem obrotu na około 300 i wyświetla mi się że jeszcze potrzebuję obrotu na 42 zł. Co ciekawe to zmniejszyli to kwotę jak nie wszedł mi kupon za 100 zł i szczyściłem konto do zera. Odradzam grę u tego buka
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Jak dla mnie bonus to jedna wielka ściema. Dwa tygodnie temu wyświetlało mi się że muszę dokonać obrotu na 63 zł by otrzymać bonus. Od tamtej pory dokonałem obrotu na około 300 i wyświetla mi się że jeszcze potrzebuję obrotu na 42 zł. Co ciekawe to zmniejszyli to kwotę jak nie wszedł mi kupon za 100 zł i szczyściłem konto do zera. Odradzam grę u tego buka
Kwota, którą trzeba obrócić nie jest u nich aktualizowana na bieżąco. Zmienia się raz na tydzień, czasem rzadziej, nie mam pojęcia od czego to zależy (ale to co jest wyświetlane nie ma wpływu na rzeczywisty obrót). Najlepiej zgłaszać się z pytaniem o konieczny obrót do supportu albo samemu liczyć.
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
W regulaminie maja taki oto zapisek
``8. Po spełnieniu przez Klienta warunków określonych w Regulaminie Bonusu Powitalnego w terminie 7 dni zostanie na IKK przypisana kwota bonusu, która może służyć do zawierania dalszych zakładów lub do wypłaty z konta IKK.``
Czy ktos z Was otrzymal juz bonus w tej Firmie ? Czy przyznaja go automatycznie czy rzeczywiscie trzeba czekac nawet do 7dni ?
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
W regulaminie maja taki oto zapisek

``8. Po spełnieniu przez Klienta warunków określonych w Regulaminie Bonusu Powitalnego w terminie 7 dni zostanie na IKK przypisana kwota bonusu, która może służyć do zawierania dalszych zakładów lub do wypłaty z konta IKK.``

Czy ktos z Was otrzymal juz bonus w tej Firmie ? Czy przyznaja go automatycznie czy rzeczywiscie trzeba czekac nawet do 7dni ?
W moim przypadku nastąpiło to 1 dzień po spełnieniu warunków. Gdyby tak u Ciebie nie było, proponuje tel do nich.
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Bonus zaksiegowany po kilku godzinach , srodkibonusowe na koncie , wyplata zlecona o godzinie 10 pieniadze na koncie bankowym o godzinie 15 , support swietnie wspolpracujacy , minusem jest brak polskiego hokeja czy kosza ale mam nadzieje ze z czasem wprowadzą do oferty. Ogolnie jestem mile zaskoczony i polecam tego bukmachera.
 
E 0

etotopl

Użytkownik
Jak dla mnie bonus to jedna wielka ściema. Dwa tygodnie temu wyświetlało mi się że muszę dokonać obrotu na 63 zł by otrzymać bonus. Od tamtej pory dokonałem obrotu na około 300 i wyświetla mi się że jeszcze potrzebuję obrotu na 42 zł. Co ciekawe to zmniejszyli to kwotę jak nie wszedł mi kupon za 100 zł i szczyściłem konto do zera. Odradzam grę u tego buka
proszę o kontakt na priv, postaramy się wyjaśnić tę sprawę ????
 
nonda 0

nonda

Użytkownik
W przypadku gdy przegra sie pierwszy depozyt to bonus od pierwszego depozytu juz nie jest uwzględniany w przypadku 2 wpłaty, mimo ze jest 60 dni na obrocenie bonusem?
 
E 0

etotopl

Użytkownik
W przypadku gdy przegra sie pierwszy depozyt to bonus od pierwszego depozytu juz nie jest uwzględniany w przypadku 2 wpłaty, mimo ze jest 60 dni na obrocenie bonusem?
Po zrobieniu odpowiedniego obrotu, bonus od pierwszej wpłaty zostanie dopisany do konta niezależnie od ilości kolejnych depozytów
 
H 7

hiper-typer

Użytkownik
O, to może tu szanowne Etoto.pl odpowie na pytanie, czemu po wygraniu raptem coś koło 2 tysiące zł, dostałem limit na zagranie 1 zł?
Bo na maile nikt nie raczył odpisać.
Firma śmiech ????
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
O, to może tu szanowne Etoto.pl odpowie na pytanie, czemu po wygraniu raptem coś koło 2 tysiące zł, dostałem limit na zagranie 1 zł?

Bo na maile nikt nie raczył odpisać.

Firma śmiech ????
A co ci mogą odpowiedzieć? ???? &quot;Taka jest decyzja naszego działu, jest ona nieodwołana. Dziękujemy za korzystanie z usług naszej firmy. Pozdrawiamy. e-toto.pl&quot;
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
po wygraniu raptem coś koło 2 tysiące zł, dostałem limit na zagranie 1 zł
Czuj się więc szczególnie wyróżniony, bowiem we wszystkich polskich firmach minimalna stawka zakładu to 2zł - a dla Ciebie z tego co piszesz zrobili wyjątek i możesz teraz grać taśmy nawet do 100 zdarzeń* po 1 zł ????
* § 6
2. Zawierając zakład prosty uczestnik zakładów obstawia wynik od 1 do 100 wybranych zdarzeń
https://etoto.pl/sport/regulamin/
 
E 0

etotopl

Użytkownik
O, to może tu szanowne Etoto.pl odpowie na pytanie, czemu po wygraniu raptem coś koło 2 tysiące zł, dostałem limit na zagranie 1 zł?

Bo na maile nikt nie raczył odpisać.

Firma śmiech ????
Proszę odezwać się na priv i podać swój login, zweryfikuję co się stało. Opisana sytuacja wcale nie wskazuje jednoznacznie na to iż limit na koncie wynosi 1zł, rzekłbym nawet iż jest to bardzo mało prawdopodobne.
 
H 7

hiper-typer

Użytkownik
&quot;zawieranie zakładów dla tego konta jest zablokowane&quot;
Taki mam teraz komunikat, ale wiem dlaczego.
Kiedy moje kupony za 1 zł szły do weryfikacji przez bukmachera (leżę i kwiczę ze śmiechu), to chciałem temu bukmacherowi zasygnalizować, że weryfikacja kuponu za złotówkę to idiotyzm, więc puszczałem kupony do weryfikacji za 1 zł i nie grałem ich. Pan bukmacher się zdenerwował i zablokował możliwość grania. Ok, tylko na maila warto odpisać każdemu klientowi, nawet trollowi złotówkowemu.
Etoto.pl napisałem na priv, żądam możliwości gry i zdjęcia idiotycznej weryfikacji kuponów za 1 zł. Dla sponsora lidera Ekstraklasy 2 tysie, które wygrałem, chyba nie powinno być kwotą niebezpieczną?
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Kolego dzwon do nich masz nr na stronie ja z 3 razy dzwonilem i opierniczalem ich ze robia to celowo cos system okazalo sie zawiesil takze dzwon i tyle...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom