>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher E-TOTO - opinie

L 124

lemko

Użytkownik
Proszę odezwać się na priv i podać swój login, zweryfikuję co się stało. Opisana sytuacja wcale nie wskazuje jednoznacznie na to iż limit na koncie wynosi 1zł, rzekłbym nawet iż jest to bardzo mało prawdopodobne.
Napisałeś do nich priva?
A jak za długo czekasz to dzwoń: 513 321 174 , albo napisz e - maila
[email protected]
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wpłaciłem 30 grudnia do Etoto 485 zł w celu uzyskania późniejszego bonusu 100% do 500 zł. Wymagany obrót był 1940 zł.
Wykonałem 80 zakładów za 25 zł z kursem powyżej 2,00 co daje łączny obrót 2000 zł. W tym momencie mam na koncie 486 zł z groszami - co daje jasny znak, że podatek 10% jest mordercą dla osoby typującej mecze w polskich firmach bukmacherskich. Gra &quot;na własnych śmieciach&quot; czyni się po prostu skrajnie nieopłacalna.
Poniżej zakłady (o ile ktoś rozczyta ;)):
Część I - Link bezpośredni
Część II - Link bezpośredni


 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 508

slukasz123

Użytkownik
Tj zrozumialem dlatego z ich super podwyzszonych kursow probowalem surkow szukac...albo z min strata i jakos sie udalo i wziasc te 500zl tez ????
 
P 15

protazy

Użytkownik
Bukmacher dobry bo polski,nowa strona dość ładna i funkcjonalna.Szkoda tylko że menu rozwijane nie działa w przeglądarce &quot;IE 11&quot;... Czy ktoś też tak ma???
 
M 837

marcios

Użytkownik
Co to za bukmacher Polski jak nie ma polskich sportów? ja się pytam gdzie są nasze ligi koszykówki, siatkówki, hokeja czy piłki ręcznej ? Więc jak na razie to bukmacher wygląda na nie Polski bo same zagraniczne ligi a rodzime to gdzie? Dla mnie aktualnie oferta nie do zaakceptowania i konta tam nie mam i żadnym bonusem nie zachęcą mnie do póki nie będzie oferty na wszystko jak u reszty bukmacherów Pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A wiesz dlaczego STS nie ma w ofercie polskich gal sportów walki?
Bo nie ma na to zgody ich organizatorów ( czytaj: nie chce spełnić postawionych wymagań finansowych ) .
http://forum.bukmacherskie.com/f190/sts-opinie-38100-20.html#post5696217
Przypomnij też sobie, co kilka lat temu było z dostępnością u polskich buków ofert na Ekstraklasę - nikt ich nie miał, bo tak wysokie wymagania postawiła Ekstraklasa SA
&quot;Zgodnie z obowiązującym prawem firmy bukmacherskie muszą otrzymać zgodę polskich związków sportowych na wykorzystywanie krajowych wyników sportowych w urządzanych przez nich zakładach. Uzyskanie pozwolenia związane jest z uiszczeniem opłaty, którą indywidualnie ustala każdy związek&quot;.
http://m.trojmiasto.pl/news/wiadomosci/Brak-porozumienia-z-firmami-bukmacherskimi-n40758.html
Czyli &quot;kasa misiu, kasa&quot; ????
 
M 837

marcios

Użytkownik
Zgadza się kasa kasa i trzeba wykupić licencje no ale co jak co polskich lig nie wykupić, to jak oni chcą konkurować z STS czy Fortuną ? Chyba, że wychodzą z założenia, że większość gra tylko piłkę nożną i tenis, ale tak czy siak polskie ligi wszelakich dyscyplin powinny być obowiązkowo u Polskiego Bukmachera
 
Z 70

ziutek123

Użytkownik
ANALITYK RYNKU ZAKŁADÓW WZAJEMNYCHpraca zdalna

Jeżeli jesteś osobą energiczną, odpowiedzialną i dobrze zorganizowaną, jeżeli nie są obce Ci pojęcia : AKO, surebet czy handicap, jeżeli śledzenie wydarzeń sportowych to Twoja pasja to zapraszamy Cię, abyś zasilił grono pracowników firmy bukmacherskiej E-TOTO.

Za co będziesz odpowiedzialny:

- przygotowywanie oferty na zakłady sportowe,
- monitorowanie rynku zakładów wzajemnych,
- zarządzanie ryzykiem w przyjmowaniu kuponów,
- udział w projektach poszerzających ofertę zakładów,

Czego wymagamy:

- znajomości branży bukmacherskiej,
- pasji i zainteresowania szeroko pojętą tematyką sportową,
- zdolności analitycznego myślenia,
- umiejętności wykorzystywania rachunku prawdopodobieństwa oraz metod statystycznych,
- znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym,
- umiejętności pracy pod presją czasu oraz gotowości do pracy w weekendy i święta,
- gotowości do przyjazdów 1-2 razy w miesiącu do centrali firmy E-TOTO w Warszawie.

A oto co oferujemy:

- elastyczne godziny pracy,
- pracę z dowolnego miejsca w Polsce, w którym jest łącze internetowe,
- umowę z firmą E-TOTO na zasadzie samozatrudnienia,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i poziomu wiedzy,
- pracę w miłej atmosferze w profesjonalnym zespole.


Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy: wspolpraca @ etoto.pl (proszę usunąć spacje).
 
E 0

etotopl

Użytkownik
ANALITYK RYNKU ZAKŁADÓW WZAJEMNYCHpraca zdalna.

Jeżeli jesteś osobą energiczną, odpowiedzialną i dobrze zorganizowaną, jeżeli nie są obce Ci pojęcia : AKO, surebet czy handicap, jeżeli śledzenie wydarzeń sportowych to Twoja pasja to zapraszamy Cię, abyś zasilił grono pracowników firmy bukmacherskiej E-TOTO.

Za co będziesz odpowiedzialny:


  • przygotowywanie oferty na zakłady sportowe,
  • monitorowanie rynku zakładów wzajemnych,
  • zarządzanie ryzykiem w przyjmowaniu kuponów,
  • udział w projektach poszerzających ofertę zakładów,


Czego wymagamy:


  • znajomości branży bukmacherskiej,
  • pasji i zainteresowania szeroko pojętą tematyką sportową,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • umiejętności wykorzystywania rachunku prawdopodobieństwa oraz metod statystycznych,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • umiejętności pracy pod presją czasu oraz gotowości do pracy w weekendy i święta,


  • gotowości do przyjazdów 1-2 razy w miesiącu do centrali firmy E-TOTO w Warszawie.


A oto co oferujemy:


  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę z dowolnego miejsca w Polsce, w którym jest łącze internetowe,
  • umowę z firmą E-TOTO na zasadzie samozatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i poziomu wiedzy,
  • pracę w miłej atmosferze w profesjonalnym zespole.



Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy: wspolpraca @ etoto.pl (proszę usunąć spacje).
 
E 293

emarco

Użytkownik
Wpłaciłem 30 grudnia do Etoto 485 zł w celu uzyskania późniejszego bonusu 100% do 500 zł. Wymagany obrót był 1940 zł.
Wykonałem 80 zakładów za 25 zł z kursem powyżej 2,00 co daje łączny obrót 2000 zł. W tym momencie mam na koncie 486 zł z groszami - co daje jasny znak, że podatek 10% jest mordercą dla osoby typującej mecze w polskich firmach bukmacherskich. Gra &quot;na własnych śmieciach&quot; czyni się po prostu skrajnie nieopłacalna.
Ciekawa analiza. Czyli wychodzi, że jakby nie zabierano 12% stawki, to przy Twoim w/w graniu miałbyś 250-350 złotych wygranych dodatkowo (policzyłem tak z grubsza na szybko: połowa wygranych = 40 x 0,12 x 25zł x śr kurs = 2,35). Z bonusem 100% wyszedł dodatkowy plus. Granie bez bonusa to kicha straszna.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wykonałem 80 zakładów za 25 zł z kursem powyżej 2,00 co daje łączny obrót 2000 zł. W tym momencie mam na koncie 486 zł z groszami - co daje jasny znak, że podatek 10% jest mordercą dla osoby typującej mecze w polskich firmach bukmacherskich. Gra &quot;na własnych śmieciach&quot; czyni się po prostu skrajnie nieopłacalna.
Do tej wypowiedzi @AKA SHAKAL wkradł się błąd, gdyż to nie 10% a 12% podatek obrotowy jest tym &quot;mordercą&quot;.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zarejestrowałem się u tego buka tydzień temu. Chcę wykonać obrót do bonusu i na początku wszystko było idelanie. Natomiast od paru dni jak chcę zagrać nowy zakład pojawia się na czerwono komunikat: sprzedaż na dziś/jeszcze zamknięta. Napisałem raz do obsługi (zero odpowiedzi) ale mogłem normalnie grać. Po czym znowu jest taka sama sytuacja i napisałem 2 raz. Po za tym nie aktualizują pola z obrotem. Czy ktoś jeszcze miał taki problem z tą zamkniętą sprzedażą ? Może odpowie ktoś z Etoto o co chodzi ?
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Zarejestrowałem się u tego buka tydzień temu. Chcę wykonać obrót do bonusu i na początku wszystko było idelanie. Natomiast od paru dni jak chcę zagrać nowy zakład pojawia się na czerwono komunikat: sprzedaż na dziś/jeszcze zamknięta. Napisałem raz do obsługi (zero odpowiedzi) ale mogłem normalnie grać. Po czym znowu jest taka sama sytuacja i napisałem 2 raz. Po za tym nie aktualizują pola z obrotem. Czy ktoś jeszcze miał taki problem z tą zamkniętą sprzedażą ? Może odpowie ktoś z Etoto o co chodzi ?
Może po prostu grasz w porach pomiędzy 22 a 8 rano. Wtedy na etoto nie można obstawiać zakładów. Pola z obrotem nie aktualizują na bieżąco (przeważnie tydzień opóźnienia albo robią to np. tylko w poniedziałki, nie pamiętam już jak mają), żeby się dowiedzieć jaki stan obrotu masz najlepiej pisać do supportu lub samemu liczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Może po prostu grasz w porach pomiędzy 22 a 8 rano. Wtedy na etoto nie można obstawiać zakładów. Pola z obrotem nie aktualizują na bieżąco (przeważnie tydzień opóźnienia albo robią to np. tylko w poniedziałki, nie pamiętam już jak mają), żeby się dowiedzieć jaki stan obrotu masz najlepiej pisać do supportu lub samemu liczyć.
Tak już doczytałem i dzisiaj wszystko działa. Po prostu nigdy wcześniej u żadnego buka nie było jakiś godzin, tym bardziej, że w ofercie mają dużo i oczywiście też wydarzenia między 22 a 8. Mam też wrażenie, że za pierwszym razem kiedy to miałem chciałem w ciągu dnia, ale mogę się mylić. Dzięki za odp.
 
E 0

etotopl

Użytkownik
Tak, potwierdzam:

*sprzedaż na dziś/jeszcze zamknięta* - pojawia się po godzinie 22 - ponieważ sprzedaż w internecie jest ustawiona na godziny 8-22.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Drabinka EURO 2016

Oferujemy Państwu Zupełnie nowy zakład bukmacherski zorientowany na zbliżające się Mistrzostwa Europy UEFA Euro 2016. Zakład ten polega na poprawnym wytypowaniu przebiegu całych Mistrzostw w postaci drabinki spotkań drużyn biorących w nich udział.

Zasady są proste:
Turniej rozpoczyna się 10 czerwca 2016 roku. Do chwili rozpoczęcia można wytypować przebieg wszystkich spotkań i zawrzeć zakład :
w jednym z punktów E-Toto (do tego celu można użyć e-kuponu znajdującego się na naszej stronie lub skorzystać z przygotowanych szablonów w punktach E-Toto)
przez internet na stronie etoto.pl (wymagane jest posiadanie konta E-Toto)
Stawka za jeden zakład wynosi tylko 5 zł
Z drabinki jasno wynika sposób awansowania drużyn, wystarczy je wybrać.
Poprawne wytypowanie przebiegu całych Mistrzostw pozwoli wygrać 10000 zł
Ponieważ zakład w tej postaci nie jest łatwy postanowiliśmy podzielić drabinkę na mniejsze etapy:
możliwość rozliczenia drabinki po fazie grupowej – poprawne wytypowanie tego etapu to wygrana 500 zł
możliwość rozliczenia drabinki po 1/8 – poprawne wytypowanie tego etapu to wygrana 2000 zł
możliwość rozliczenia drabinki po 1/4 – poprawne wytypowanie tego etapu to wygrana 4000 zł
możliwość rozliczenia drabinki po 1/2 – poprawne wytypowanie tego etapu to wygrana 7000 zł
Szczegółowe zasady poniżej:
Jak typować?
Faza grupowa
Z pośród drużyn walczących w Fazie Grupowej należy wytypować poprawnie te drużyny, które awansują do 1/8 finału, określając również kolejność „wyjścia z grupy”.
1/8 finału
Należy poprawnie wytypować zwycięzców spotkań w 1/8 finału, którzy awansują do ćwierćfinałów.
Ćwierćfinały
Należy poprawnie wytypować zwycięzców spotkań w ćwierćfinałach, którzy awansują do półfinału.
Półfinały
Należy poprawnie wytypować zwycięzców spotkań w półfinałach, którzy awansują do finału.
Finał
Należy wytypować poprawnie Zwycięzcę Mistrzostw UEFA Euro 2016.
Możliwość wcześniejszego rozliczenia drabinki
W związku z tym, że wytypowanie pełnej drabinki nie jest łatwe umożliwiamy zakończenie zakładu na różnych etapach:
Etap 1
warunek: poprawne wytypowanie kolejności drużyn z Fazy Grupowej, które wejdą do 1/8 finału
wygrana : 500zł
przedział czasowy do rozliczenia: od 23.06.2016 do 25.06.2016, godz. 14:00
Etap 2
warunek: poprawne wytypowanie Etapu 1 oraz zwycięzców 1/8 finałów, którzy wejdą do ćwierćfinału
wygrana : 2000zł
przedział czasowy do rozliczenia: od 28.06.2016 do 30.06.2016, godz. 20:00
Etap 3
warunek: poprawne wytypowanie Etapu 1, Etapu 2 oraz zwycięzców ćwierćfinałów, którzy wejdą do półfinału
wygrana : 4000zł
przedział czasowy do rozliczenia: od 04.07.2016 do 06.07.2016, godz. 20:00
Etap 4
warunek: poprawne wytypowanie Etapu 1, Etapu 2, Etapu 3 oraz zwycięzców półfinałów, którzy wejdą do finału
wygrana : 7000zł
przedział czasowy do rozliczenia: od 08.07.2016 do 10.07.2016, godz. 20:00
Etap 5
warunek: poprawne wytypowanie całej drabinki (Etap 1, Etap 2, Etap 3, Etap 4 oraz zwycięzca finału)
wygrana : 10000zł
przedział czasowy do rozliczenia: od 11.07.2016
 
E 0

etotopl

Użytkownik
ANALITYK RYNKU ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH – praca zdalna.


Jeżeli jesteś osobą energiczną, odpowiedzialną i dobrze zorganizowaną, jeżeli nie są obce Ci pojęcia : AKO, surebet czy handicap, jeżeli śledzenie wydarzeń sportowych to Twoja pasja to zapraszamy Cię, abyś zasilił grono pracowników firmy bukmacherskiej E-TOTO.


Za co będziesz odpowiedzialny:


  • przygotowywanie oferty na zakłady sportowe,
  • monitorowanie rynku zakładów wzajemnych,
  • zarządzanie ryzykiem w przyjmowaniu kuponów,
  • udział w projektach poszerzających ofertę zakładów,



Czego wymagamy:


  • znajomości branży bukmacherskiej,
  • pasji i zainteresowania szeroko pojętą tematyką sportową,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • umiejętności wykorzystywania rachunku prawdopodobieństwa oraz metod statystycznych,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • umiejętności pracy pod presją czasu oraz gotowości do pracy w weekendy i święta,
  • gotowości do przyjazdów 1-2 razy w miesiącu do centrali firmy E-TOTO w Warszawie.



A oto co oferujemy:


  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę z dowolnego miejsca w Polsce, w którym jest łącze internetowe,
  • umowę z firmą E-TOTO na zasadzie samozatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i poziomu wiedzy,
  • pracę w miłej atmosferze w profesjonalnym zespole.





Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy: etoto @ etoto.pl (proszę usunąć spacje).
 
C 334

copper

Użytkownik
To e-toto to oszuści, omijać ich trzeba szerokim łukiem.Chciałem tam skorzystać z tej ich oferty negocjowania kursów, max 3 zdarzenia i min 500zł. Po pierwsze nikt nie bardzo tam wie na jakiej zasadzie to działa i jak to wykonać, czeka się godzinami.Jak już zaakceptują jakąs zmianę to nie da się tego zatwierdzić.Kurs wyjściowy jaki miałem na zdarzenie początkowo podnieśli mi z 1,60 na 1,76 tyle ,że nie było jak tego zagrać. W międzyczasie zmienili w ofercie kurs na 1,35 i na koniec stwierdzili,że mogą mi dać MAX 1,40...ręce mi opadły, to było żenujące....Wszędzie były kursy na to zdarzenie od 1,55 do 1,60 a oni zmarnowali przez swoją niekompetencje ponad pół godziny mojego czasu i na koniec bukmacher stwierdził,że chciałem... oszukać firmę bo doskonale wiedziałem,że kurs jest zawyżony.Do tego nigdy nie można wypłacić tam większej kwoty bo pani zajmująca się finansami wszystkie nadwyżki od razu przyjeżdza i zabiera, nie licząc się z tym,że klient czasami też może coś wygrać....Firma to totalna amatorszczyzna, szkoda na to dziadostwo czasu i nerwów..
 
Do góry Bottom