>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher E-TOTO - opinie

E 0

etotopl

Użytkownik
I ponownie szukamy kolejnej osoby do naszego zespołu.

ANALITYK RYNKU ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH - praca zdalna.

Jeżeli jesteś osobą energiczną, odpowiedzialną i dobrze zorganizowaną, jeżeli nie są obce Ci pojęcia : AKO, surebet czy handicap, jeżeli śledzenie wydarzeń sportowych to Twoja pasja to zapraszamy Cię, abyś zasilił grono pracowników firmy bukmacherskiej E-TOTO.

Za co będziesz odpowiedzialny:

- przygotowywanie oferty na zakłady sportowe,
- monitorowanie rynku zakładów wzajemnych,
- zarządzanie ryzykiem w przyjmowaniu kuponów,
- udział w projektach poszerzających ofertę zakładów,

Czego wymagamy:

- znajomości branży bukmacherskiej,
- pasji i zainteresowania szeroko pojętą tematyką sportową,
- zdolności analitycznego myślenia,
- umiejętności wykorzystywania rachunku prawdopodobieństwa oraz metod statystycznych,
- znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym,
- umiejętności pracy pod presją czasu oraz gotowości do pracy w weekendy i święta,
- gotowości do przyjazdów 1-2 razy w miesiącu do centrali firmy E-TOTO w Warszawie.

A oto co oferujemy:

- elastyczne godziny pracy,
- pracę z dowolnego miejsca w Polsce, w którym jest łącze internetowe,
- umowę z firmą E-TOTO na zasadzie samozatrudnienia,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i poziomu wiedzy,
- pracę w miłej atmosferze w profesjonalnym zespole.


Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy: etoto @ etoto.pl (proszę usunąć spacje).
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Ktoś tam gra? Jakie stawki przyjmują ma polską 3/4ligę?
STANOWCZO ODRADZAM TEGO BUKA! ????

Jakie stawki przyjmuje? 10zł!!! I to jeszcze nie w każdym przypadku.

Przykład z dnia dzisiejszego.
Próbowałem zagrać przez neta taki oto składak za 50 zł


po n-tym razie kupon został wreszcie zaakceptowany z &quot;małymi&quot; zmianami (co widać na obrazku poniżej)...


stawka 10 zł i kursy obniżone na WSZYSTKIE zdarzenia!

Chwilę później wbijam zupełnie inny kupon... i ponownie zostaje on odrzucony.


Zaznaczam, że podobna sytuacja spotkała kolegę w punkcie stacjonarnym. Więc nie ma znaczenia to, gdzie zawierasz zakład.

Niepoważne zachowanie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
A 57

arturkus

Użytkownik
Potwierdzam, szkoda czasu. Najpierw może przyjmą za 50 zł, ale jak wygrasz to już potem masz zawsze akcept i po zagraniu zjazd kursów. Bukmacher dla ludzi bawiących się po 2zł. Jak im podpadniesz to nawet za te 2zł nie przyjmą, nie wiem nawet jak to skomentować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
O większych stawkach zapomnijcie, za 500 PLN Oscarów nie chcieli puszczać (max 100 PLN), mało tego w 10 minut zbiłem jeden kurs z 1,80 na 1,35... A zagrałem dwa, czy trzy kupony za 100 PLN ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Dzięki panowie. To myślałem że tylko forbet obniża kursy za samą chęć zagrania a tu widzę, że jeszcze lepsza firma.
I takie pseudo buki mogą przyjmować zakłady i zajmować miejsce wielkich na rynku...
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Przykład z piątku, gdzie grałem 4 ligę. Gram kurs 2.62 za 100zł, akceptacja 3 minuty, po czym zjeżdża do 2.50 i akceptuję. Kumpel na to samo zdarzenie, klika za 100zł na 2.50 i spada do 2.10 i może dopiero to zagrać. Śmiech na sali, jak po 100zł robią takie spadki.
 
ziomek2000 849

ziomek2000

Użytkownik
Nadal występuje problem z limitowaniem stawek? Myślę nad założeniem konta i skorzystanie z bonusu powitalnego 500. Coś się zmieniło? Gracie tam?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Nadal występuje problem z limitowaniem stawek? Myślę nad założeniem konta i skorzystanie z bonusu powitalnego 500. Coś się zmieniło? Gracie tam?
Nic sie nie zmieniło. Lepiej omijać szerokim łukiem. Chyba, że chcesz się pobawić za 2-4PLN ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 0

tornado21

Użytkownik
Czy ten bonus powitalny, ktory jest dopisywany po wykonaniu obrotu mozna odrazu wyplacac czy trzeba jeszcze nim obracac?
W etoto brakuje mozliwosci obstawiania na zywo niestety, oby sie poprawili w tej kwesti bo pozostale polskie firmy nawet te nowe maja taka mozliwosc.
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Czy ten bonus powitalny, ktory jest dopisywany po wykonaniu obrotu mozna odrazu wyplacac czy trzeba jeszcze nim obracac?
Po 4-krotnym obrocie depozytu, można wypłacać kasę. I na tym etapie radziłbym zakończyć przygodę z tą firmą.
Poza tym wszystko jest w regulaminie:
&quot;Po spełnieniu przez Klienta warunków określonych w Regulaminie Bonusu Powitalnego w terminie 7 dni zostanie na IKK przypisana kwota bonusu, która może służyć do zawierania dalszych zakładów lub do wypłaty z konta IKK.&quot;
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Aktualna ta oferta pracy
Oferta pracy jest wtedy, kiedy ktoś proponuje Tobie umowę o pracę, a nie &quot;gotowość założenia działalności gospodarczej&quot;.
W tym przypadku będzie to tylko umowa cywilno-prawna i to taka, że we własnej firmie będziesz mieć dyrektora z zewnątrz
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 0

tornado21

Użytkownik
Po 4-krotnym obrocie depozytu, można wypłacać kasę. I na tym etapie radziłbym zakończyć przygodę z tą firmą.
Poza tym wszystko jest w regulaminie:
&quot;Po spełnieniu przez Klienta warunków określonych w Regulaminie Bonusu Powitalnego w terminie 7 dni zostanie na IKK przypisana kwota bonusu, która może służyć do zawierania dalszych zakładów lub do wypłaty z konta IKK.&quot;
Dzieki za informacje, widzialem ten zapis regulaminu, ale wolalem sie upewnic.
Buk moim zdaniem nie jest zly, tylko szkoda ze sie nie rozwijaja jesli chodzi o oferte live
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Oferta pracy jest wtedy, kiedy ktoś proponuje Tobie umowę o pracę, a nie &quot;gotowość założenia działalności gospodarczej&quot;.

W tym przypadku będzie to tylko umowa cywilno-prawna i to taka, że we własnej firmie będziesz mieć dyrektora z zewnątrz
nie jest to raczej odstępstwo od normy, mniejsze buki zarejestrowane w Polsce stosują tą formę zatrudnienia, więc w przypadku etoto nie powinno to dziwić
 
Do góry Bottom