>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher E-TOTO - opinie

kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Ale anulowali Ci ten kupon czy nie(grałeś go w punkcie czy przez strone)? I co z tym drugim meczem, grany był gdy był juz znany wynik czy nie?
Tak anulowali. Co do drugiego to nie wiem czy wynik był znany, to jednak 3 poziom rozgrywkowy w Polsce nigdzie live nie znalazłem, ale samo to, że od momentu kiedy zcczeli to wystawiać, jeszcze nie zdarzyła się taka kolejka w której nie byłaby przekręcona nazwa drużyny czy też godzina rozpoczęcia spotkania.
 
K 0

kimbon

Użytkownik
To podaj co to za mecz i o której go grałeś to sprawdzimy czy mieli podstawy żeby go anulować. Co do dowodu to chyba nie jest nic nienormalnego, że proszą o przesłanie aktualnego gdy obecny stracił ważność(przynajmniej ja tak uważam)
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
To podaj co to za mecz i o której go grałeś to sprawdzimy czy mieli podstawy żeby go anulować. Co do dowodu to chyba nie jest nic nienormalnego, że proszą o przesłanie aktualnego gdy obecny stracił ważność(przynajmniej ja tak uważam)
Tak tylko na jakiej podstawie wówczas realizowali poprzednie wypłaty z okresu kiedy dowód już dawno stracił ważność? ???? Sami tego nie dopatrzyli a potem mejl z wstrzymana wypłatą i grozby o możliwym zamknięciu konta, jak dla mnie jednak słabe to.
Anulowany kupon ze spotkania RCS Radom.
https://prnt.sc/i6vfdv
 
K 0

kimbon

Użytkownik
Tak anulowali. Co do drugiego to nie wiem czy wynik był znany, to jednak 3 poziom rozgrywkowy w Polsce nigdzie live nie znalazłem, ale samo to, że od momentu kiedy zcczeli to wystawiać, jeszcze nie zdarzyła się taka kolejka w której nie byłaby przekręcona nazwa drużyny czy też godzina rozpoczęcia spotkania.
Widzę, że mecz rozpoczęty o godzinie 13:00 i daleko nie szukałem bo na facebookach relacja z meczu to średni z Ciebie typer jak grasz taki mecz i nawet nie wiesz czy wynik był już znany czy nie :eek:
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Widzę, że mecz rozpoczęty o godzinie 13:00 i daleko nie szukałem bo na facebookach relacja z meczu to średni z Ciebie typer jak grasz taki mecz i nawet nie wiesz czy wynik był już znany czy nie :eek:
Nie zrozumiałeś istoty problemu. Zakład wygrany po czasie =Zwrot, Zakład ze spotkaniem do którego wogole nie doszło rozliczony jako PRZEGRANY. Jeśli twierdzisz, że słaby ze mnie gracz to co powiedzieć o traiderze, który po moim zagraniu zmienia kurs z 3,55 na 3.0 i do godziny 17 trzyma spotkanie w ofercie?
 
K 0

kimbon

Użytkownik
Zakład wygrany, zagrany po meczugdy był juz znany wynik i to jest dla Ciebie dziwne, że zwrot? Sam napisałeś, że zwrocili Ci za zakład przeciwko Woli Warszawa chociaż Wola wygrała 3-0 a teraz piszesz, że rozliczony jako PRZEGRANY no wygląda na to, że i Ty słaby i trader słaby skoro nie sprawdził godziny. Widzę, że etoto daje teraz bardzo dużo niskich lig, taki STS to daje z 2-3 mecze na kolejke iforbet to nawet w PLKK dzis na Artego hc nie mieli :eek: najwyższa liga rozgrywkowa Pań dla niezorientowanych. Nie wiem po co się męczysz z tym etoto jak Ci tak nie pasują, idz pograj to sobie gdzie indziej jak masz gdzie i daj im spokój o_O
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Zakład wygrany, zagrany po meczugdy był juz znany wynik i to jest dla Ciebie dziwne, że zwrot? Sam napisałeś, że zwrocili Ci za zakład przeciwko Woli Warszawa chociaż Wola wygrała 3-0 a teraz piszesz, że rozliczony jako PRZEGRANY no wygląda na to, że i Ty słaby i trader słaby skoro nie sprawdził godziny. Widzę, że etoto daje teraz bardzo dużo niskich lig, taki STS to daje z 2-3 mecze na kolejke iforbet to nawet w PLKK dzis na Artego hc nie mieli :eek: najwyższa liga rozgrywkowa Pań dla niezorientowanych. Nie wiem po co się męczysz z tym etoto jak Ci tak nie pasują, idz pograj to sobie gdzie indziej jak masz gdzie i daj im spokój o_O
Błąd jest oczywisty. Wola Warszawa wygrała 3-0 ale z Huragan Międzyrzec Podlaski Ja natomiast miałem na kuponie mecz Wola Warszawa - Huragan Wołomin, który się nie odbył a oni go rozliczyli jako PRZEGRANY. Huragan Wołomin grał z Lesan Halinów i wygrał 3-1. Dla mnie wiec mogą wystawiać nawet ligi kadetów, ale co z tego skoro co kolejkę masa błędów/zwrotów i nadzieja, że może klient się nie zorientuje a oni przytulą kilka groszy (tak jak w moim przypadku). Porównujesz Etoto do STS czy Forbeta? Proszę Cię bądzmy poważni. Mamy XXI wiek - Etoto jest na rynku od 7 lat, ledwo od miesiąca mają LIVE a brakuje tam takich nowinek jak GRA SYSTEMEM czy info o potencjalnej wygranej co prowadzi do takich sytuacji o których pisałem wyżej.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Zakład wygrany, zagrany po meczugdy był juz znany wynik i to jest dla Ciebie dziwne, że zwrot? Sam napisałeś, że zwrocili Ci za zakład przeciwko Woli Warszawa chociaż Wola wygrała 3-0 a teraz piszesz, że rozliczony jako PRZEGRANY no wygląda na to, że i Ty słaby i trader słaby skoro nie sprawdził godziny. Widzę, że etoto daje teraz bardzo dużo niskich lig, taki STS to daje z 2-3 mecze na kolejke iforbet to nawet w PLKK dzis na Artego hc nie mieli :eek: najwyższa liga rozgrywkowa Pań dla niezorientowanych. Nie wiem po co się męczysz z tym etoto jak Ci tak nie pasują, idz pograj to sobie gdzie indziej jak masz gdzie i daj im spokój o_O
założyłeś specjalnie konto, żeby odpisać na tę wiadomość? niezła desperacja, jeszcze żeby ta odpowiedź była z sensem...
 
K 0

kimbon

Użytkownik
założyłeś specjalnie konto, żeby odpisać na tę wiadomość? niezła desperacja, jeszcze żeby ta odpowiedź była z sensem...
Tak specjalnie po to założyłem konto żeby się dowiedzieć jak sie ta sprawa zakonczyła bo etoto jako jedyna firma w Polsce ma taką szeroką ofertę na Polskie niskie ligi i na live maja najwięcej meczów ale z tego co pisze kojocik można wnioskować, że to oszuściki. Więc chce ustalić fakty bo raz pisze ze rozliczyli jako przegrany raz ze zwrócili pieniądze. Pytam jeszcze raz i proszę o odpodzieć te pytanie nie śa zbyt trudne.
Jak się ostatecznie skonczyła sprawa z meczem Huraganu? (anulowali ten zakład czy masz rozliczony jako przegrany?
To, że grałeś mecz radomia gdy był już znany wynik to ustalone chodzi mi o to czy zostałeś za to zlimitowany albo ostrzeżony za próbe oszukania czy założyli ze jestes Janusz i nie wiedziałes jaki byl wynik ???? ?
Jak się skonczyła sprawa z dowodem czy wysłałeś nowy dowód i sprawa załatwiona czy będziesz ich bojkotował?
Chce ustalić czy warto założyc tam konto i grać bo oferta na polskie sporty jest bezkonkurencyjna w sts 2 lige siatki to moge postawic max 100zl 3 kombinacje czy jakos tak ???? a w forbecie to ciężko o hc nawet na PLKK a na 1 lige marża 2 drogowa chyba 110% jak sie nie myle.
Proste pytania do kojocika mam nadzieję, że uda mu się odpowiedzieć
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Naprawdę tak trudno zrozumieć Ci, że rozliczają kupony wg własnego uznania? Rozliczyli kupon jako PRZEGRANY mimo, że należał się ZWROT w pierwszym przypadku (mecz Wola Warszawa) natomiast w drugim przypadku (mecz RCS Radom) dali ZWROT. Przypadek? Nie sądzę. Jak dla mnie ewidentnie wprowadzają graczy w błąd, a następnie liczą, że ktoś nie zwróci uwagi a im wpadnie kilka groszy. Dla mnie to sytuacja bez precedensu. ZWROT za mecz Wola Warszawa nastąpił ale dopiero następnego dnia po mojej wyrażnej interwencji, w dodatku odbyło się to po blisko godzinnym oczekiwaniu, bez żadnej informacji mejlowej wyjaśniającej całe zamieszanie. Rozumiem, że można pomylić się raz, ale mylić się co kolejkę, a następnie robić takie akcje? Jeśli mają traidera, który nie potrafi poprawnie wklepać w system 1 kolejki to niech sobie odpuszczą wystawianie takich rzeczy bo wystawiać, aby tylko coś wisiało w ofercie nie ma sensu. Co do dowodu to sprawa została ostatecznie załatwiona, tylko co z tego skoro zanim została załatwiona otrzymałem grozbę zamknięcie konta za coś czego oni sami nie dopilnowali i przez okres ponad PÓŁ ROKU realizowali wpłaty/wypłaty na koncie, które nie miało aktualnego dowodu tożsamości. Co do marży to dla mnie ETOTO może mieć nawet marże 103 tylko co z tego? Skoro na koncie internetowym pograsz to za 35zł, a w punkcie nie zagrasz wcale bo brak jest synchronizacji oferty dostępnej na stronie z tym co oferują w punkcie stacjonarnym.
 
K 0

kimbon

Użytkownik
Czyli rozumiem, że zaklada na mecz Huraganu został anulowany zaś mecz który grałeś gdy był juz znany wynik i przypadkiem zagrałeś na tą drużynę która wygrała bo wnioskuje, że nie zagrałeś na przegranych ???? bo jakby anulowali Ci przegrany zakład to byś chyba tak nie płakał ;) a i rozumiem, że sprawa dowodu również została szybko wyjaśniona. Tyle chciałem wiedzieć. Brawo kojocik udało Ci się w końcu odpowiedzieć! ???? co do limitów mógłby sie ktoś jeszcze wypowiedzieć? Bo ten kojocik to mało wiarygodny sie wydaje tak jak jego ziomuś abcbet (we dwóch zaciekle bronia najlepszego polskiego buka iforbetu na tym forum ???? walczcie dalej chłopaki bo widzę opini pozytywnych za wiele nie ma :p)
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Czyli rozumiem, że zaklada na mecz Huraganu został anulowany zaś mecz który grałeś gdy był juz znany wynik i przypadkiem zagrałeś na tą drużynę która wygrała bo wnioskuje, że nie zagrałeś na przegranych ???? bo jakby anulowali Ci przegrany zakład to byś chyba tak nie płakał ;) a i rozumiem, że sprawa dowodu również została szybko wyjaśniona. Tyle chciałem wiedzieć. Brawo kojocik udało Ci się w końcu odpowiedzieć! ???? co do limitów mógłby sie ktoś jeszcze wypowiedzieć? Bo ten kojocik to mało wiarygodny sie wydaje tak jak jego ziomuś abcbet (we dwóch zaciekle bronia najlepszego polskiego buka iforbetu na tym forum ???? walczcie dalej chłopaki bo widzę opini pozytywnych za wiele nie ma :p)

Co do limitów to widzę, że albo jesteś tak ograniczony, albo nie potrafisz cofnąć się wstecz i sprawdzić, że w ETOTO mają za sobą bogatą historię kuponów, na NISKIE LIGI POLSKIE gdzie kupony nie przekraczały magicznej bariery 5zł. Co do mojej wiarygodności to daruj sobie te docinki bo ja w przeciwieństwie do Ciebie publikuje zrzuty a nie robię z gęby dupy i rzucam słowa na wiatr.
 
K 0

kimbon

Użytkownik
Dziękuje po wielu dopytniach i postach udało mi się uzykać informacje jak zakonczyły się sprawy z meczami o których piszesz i z nieaktualnym dowodem. Szkoda tylko, że od razu tego nie napisałeś. Kto potrafi czytać ze zrozumieniem ten sam wyciagnie wnioski z twoich postów o etoto.
Pozdrawiam ciepło Ciebie i Twojego kolege abcbet ONLY IFORBET :cool:
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Dziękuje po wielu dopytniach i postach udało mi się uzykać informacje jak zakonczyły się sprawy z meczami o których piszesz i z nieaktualnym dowodem. Szkoda tylko, że od razu tego nie napisałeś. Kto potrafi czytać ze zrozumieniem ten sam wyciagnie wnioski z twoich postów o etoto.
Pozdrawiam ciepło Ciebie i Twojego kolege abcbet ONLY IFORBET :cool:
Inteligencją to Ty nie grzeszysz chłopcze. Każdy bukmacher ma dla mnie swoje + Fortuna ma wysokie kursy, Totolotek ma grę bez podatku, Forbet ma super tydzień, STS ma najszerszą ofertę na polskie sporty (nie tak jak w Etoto 10 par H2H na krzyż na PŚ w sobotę) tylko w ETOTO i LV cięzko doszukać się +. ETOTO to nawet widzę, że w dziale PROMOCJE ma MOBILE, no naprawdę zajebista promocja, nic tylko usiąść i grać na pseudo apce, która co 5 min się zawiesza. Bezkonkurencyjnie NAJLEPSZA promocja 2018 roku na polskim rynku EVER.???? Łapcie ją bo zaraz zniknie ????
https://prnt.sc/i763eb
LIGA VIP w przypadku ETOTO to również nieporozumienie. Jeśli ktoś liczy na jakieś BONUSY to może się głęboko rozczarować. Mój obrót od nowej odsłony Etoto w Bet365 uprawniałby mnie już pewnie nie do jednego bonusu lojalnościowego, w Etoto nie otrzymałem jeszcze ani 1 PLN. Ot, cała tajemnica promocji w ETOTO.
 
K 0

kimbon

Użytkownik
Ludzie bo padne :eek: typek gra mecze gdy jest już znany wynik (próba oszustwa) i chce bonusa od firmy :cool: ja to się dziwe, że jeszcze pozwalają Ci tam wogóle grać.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Ludzie bo padne :eek: typek gra mecze gdy jest już znany wynik (próba oszustwa) i chce bonusa od firmy :cool: ja to się dziwe, że jeszcze pozwalają Ci tam wogóle grać.
Zadaniem gracza jest wyłapywanie błędów bukmachera. Jeśli Twój kolega z firmy nie potrafi poprawnie wklepać do systemu spotkań w ramach 1 kolejki spotkań to niech sobie odpuści, bo nie dość że wklepał błędne spotkania to jeszcze próbował oszukać gracza wpisując wynik spotkania, które w rzeczywistości się nie odbyło. Zalatuje mi to praktykami z takich firm jak bet1x2, gdzie najpierw tworzy się tzw. spotkania widmo, a potem wklepuje się taki wynik, aby to bukmacher zyskał jak najwięcej. Jeśli koledzy z ETOTO jeszcze Ci tego nie przekazali to ja Ci napiszę. 90% spotkań wliczanych do obrotu była normalnie rozliczona, więc nie widzę przesłanek dlaczego miałbym nie dostać bonusu, skoro spełniłem wszystkie warunki z działu promocje: czytaj: Lojalność, Częstotliwość, Zaangażowanie i Zakłady.
 
K 0

kimbon

Użytkownik
Widzę, że to etoto bardzo się na Ciebie uwzieło i na każdym kroku chcą Cie oszukać. Napisz do Borka, Hajty i Kołtonia na twitterze żeby nie firmowali takich uszustów swoją twarzą :cool:
&quot;Zadaniem gracza jest wyłapywanie błędów bukmachera.&quot; zadaniem gracza jest wyłapywanie value a nie błednych godzin meczów bo to jest zwykłe oszustwo ale widać, że nie dla wszystkich ????
Życzę Ci z całego serca żebyś znalazł takiego bukmachera u którego będziesz grał mecze juz zakończone, będzie Ci takie mecze rozliczał jako wygrane i jeszcze da Ci bonus lojalnościowy ????
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Widzę, że to etoto bardzo się na Ciebie uwzieło i na każdym kroku chcą Cie oszukać. Napisz do Borka, Hajty i Kołtonia na twitterze żeby nie firmowali takich uszustów swoją twarzą :cool:
&quot;Zadaniem gracza jest wyłapywanie błędów bukmachera.&quot; zadaniem gracza jest wyłapywanie value a nie błednych godzin meczów bo to jest zwykłe oszustwo ale widać, że nie dla wszystkich ????
Życzę Ci z całego serca żebyś znalazł takiego bukmachera u którego będziesz grał mecze juz zakończone, będzie Ci takie mecze rozliczał jako wygrane i jeszcze da Ci bonus lojalnościowy ????
Spoko wystarczy mi taki, który w analogicznym przypadku jak z Wolą Warszawa będzie dawał zwrot a nie rozliczał jako przegrany i udawał że nic się nie stało. Powodzenia z takim podejściem do klienta. Jestem pewien że gdybym sam się nie zgłosił to dziś byłbym stratny na kilkaset złotych. Cały morał z tej historii.
 
K 0

kimbon

Użytkownik
Te kojotek zobacz jakie to etoto perfidne nie dość, że z premedytacją wystawili zły mecz żeby Cie oszukać to jeszcze przyjeli wiecej niż 5 zł z tego co piszesz, bo jakbyś był stratny na kilkaset złotych to musiałeś to trochę więcej zagrać niż te ich jak sam piszesz beznadziejne limity. Wygląda to na grubą zmowę etoto przeciwko kojotkowi i może warto zainteresować tym Pana Ziobre? Plus tej sytuacji jest taki, że pokazałeś wszystkim jaki jesteś bystry i jak szybko odgadłeś ich sposób działania! Brawo Ty!
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Te kojotek zobacz jakie to etoto perfidne nie dość, że z premedytacją wystawili zły mecz żeby Cie oszukać to jeszcze przyjeli wiecej niż 5 zł z tego co piszesz, bo jakbyś był stratny na kilkaset złotych to musiałeś to trochę więcej zagrać niż te ich jak sam piszesz beznadziejne limity. Wygląda to na grubą zmowę etoto przeciwko kojotkowi i może warto zainteresować tym Pana Ziobre? Plus tej sytuacji jest taki, że pokazałeś wszystkim jaki jesteś bystry i jak szybko odgadłeś ich sposób działania! Brawo Ty!
Jesteś tak bystry a nie nie nie zwróciłeś uwagi, że napisałem: W ETOTO mają za sobą bogatą historię kuponów na NISKIE LIGI POLSKIE gdzie kupony nie przekraczały magicznej bariery 5zł?. Nie wiem czy wiesz ale HISTORIA odnosi się do PRZESZŁOŚCI nie terazniejszości, a sprawą druga jest to że kupon do którego odnosił się ten wpis dotyczył AKO co przy kursach oferowanych przez ETOTO nawet przy stosunkowo nie dużej stawce prowadziło do wygranej (jak się pozniej okazało ewentualnej stracie) kilkuset złotych.
 
Do góry Bottom