>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher E-TOTO - opinie

L 0

lago1987

Użytkownik
Po kilku tygodniach oczekiwania wreszcie jest długo oczekiwana promocja dla nowych graczy E-toto:
https://www.etoto.pl/promocje/kasozwrot/
Myślę, że tym bonusem zmietli wszystkich ziemniaków w Polsce razem wziętych ???? A tak na serio nie widziałem słabszej oferty powitalnej na polskim rynku.
Moim zdaniem jest to dobra oferta A NIE JAKIS BONUS KTÓRYM TRZEBA OBRUCIC 8 RAZY PRZY KURSIE OGOLNYM 3.00. CIEZKO JEST TO WYCIAGNAC JA TAM WOLE BUKA BEZ ZADNYCH BONUSÓW GDZIE KASE MOGĘ WYPŁACIC KIEDY MI SIE PODOBA A NIE PATRZEC NA WARUNKI BONUSU. MOIM ZDANIEM GRANIE WYSOKIMI KURSAMI NIE PRZYNOSI ZYSKU
Ogólnie cghciał bym żeby ktoś wypowiedział sie przejżyście na temat tego bukmachera. Przeglądam temat i widze tylko kłutnie jakieś bezsensowne a zero opini, zarzutów w stronę bukmachera. Moim zdaniem oferta jest dosyć bogata przynajmniej w te typy, ligi które mnie interesują. Jedank chce wiedzieć jak jest z wypłatamiu i ewentualnymi limitami stawek. bede wdzieczny za merytoryczne wypowiedzi
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Moim zdaniem jest to dobra oferta A NIE JAKIS BONUS KTÓRYM TRZEBA OBRUCIC 8 RAZY PRZY KURSIE OGOLNYM 3.00. CIEZKO JEST TO WYCIAGNAC JA TAM WOLE BUKA BEZ ZADNYCH BONUSÓW GDZIE KASE MOGĘ WYPŁACIC KIEDY MI SIE PODOBA A NIE PATRZEC NA WARUNKI BONUSU. MOIM ZDANIEM GRANIE WYSOKIMI KURSAMI NIE PRZYNOSI ZYSKU
Ogólnie cghciał bym żeby ktoś wypowiedział sie przejżyście na temat tego bukmachera. Przeglądam temat i widze tylko kłutnie jakieś bezsensowne a zero opini, zarzutów w stronę bukmachera. Moim zdaniem oferta jest dosyć bogata przynajmniej w te typy, ligi które mnie interesują. Jedank chce wiedzieć jak jest z wypłatamiu i ewentualnymi limitami stawek. bede wdzieczny za merytoryczne wypowiedzi
Dokładnie mam takie samo zdanie odnośnie bonusu, jeśli by to do 100zł zrobili ,to już w ogóle bajka ???? Ludzie widzą &quot;50zł&quot; i od razu wieszają psy, a to fajny bonus rodem z betclica, czyli wpłacasz, grasz i albo wygrywasz i wypłacasz albo przegrywasz i wypłacasz to co wpłaciłeś, nieobarczone żadnym ryzykiem. Odnośnie bukmachera, nie wiem, jak to teraz jest, ale jakiś miesiąc temu znalazłem jeden szkopuł odnośnie wpłat - nie można wpłacać kartą, a ja często korzystam z paysafecard i mam kartę mastercard psc i kupuję doładowania i z niej bezpośrednio wpłacam do bukmachera. Wtedy jednak wpłacalem normalnie z banku i grało się dobrze, efekty tylko gorsze, ale za to buka nie ma co ganić ???? Odnośnie limitów, miałem jedną sytuację, gdy chciałem zagrać typ z polskiej piłki ręcznej w AKO z jakimś innym zdarzeniem (bodajże tenis) za 500zł, to pojawiła się informacja, że limit na to zdarzenie wynosi 276zł bodajże i czy chcę, żeby nastąpiła konsultacja z bukmacherem odnośnie takiej stawki i może to potrwać chwilę, dałem, że tak, ale zaakceptowało dosłownie po sekundzie od kliknięcia, więc równie dobrze mogło się obejść bez tych informacji :p Wypłaty mają szybkie z tego, co wiem, ale nie miałem okazji się przekonać w praktyce, jak to działa. A z piłki nożnej podobają mi się zakłady na przedziały bramek, jak choćby w jutrzejszym meczu Zagłębie - Arka:

Jest kurs 2,05 na over 2,5, ale równie dobrze możesz zagrać, że będzie 3-5 bramek po kursie 2,25 ;) Oczywiście, jest to obarczone większym ryzykiem, że będzie np. 3:3 i kupon na ⛔ ale nawet do kombinacji mniejszych kursów, jak np. 2-5 goli po kursie 1,41 z innym zdarzeniem i jest fajne AKO (oczywiście zakładając, że w tym akuratem meczu liczymy na bramki). Któryś użytkownik forum nawet gra w ten sposób w Etoto, tylko nie pamiętam, który, ale ma swój temat w kuponach bodajże ;)
Także generalnie moim zdaniem bukmacher na ✅
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
MOIM ZDANIEM GRANIE WYSOKIMI KURSAMI NIE PRZYNOSI ZYSKU
W takim razie z czystym sumieniem mogę polecić Ci Etoto, tylko czekaja na klientów grających pewniaki z zakresu 1.1 - 1.7 ????
Wypłaty realizowane maksymalnie do 24h.
Limity jak wszędzie, chociaż pod tym względem widać znaczną poprawę w stosunku do starej odsłony, gdzie do akceptacji wpadały kupony za 5zł.
 
T 0

tornado21

Użytkownik
Dostawce oprogramowania maja SBtech, ta sama firma, ktora dostarcza oprogramowanie i kursy Betrally, 10bet, wlasciwie kursy te same albo prawie te same tylko ze minus podatek ;)
 
C 0

czarny4444

Użytkownik
eh to ETOTO tylko mozna sie wku...
na kuponie siadło mi 6 zdarzeń z 7 został mi mecz Juve-atalanta który został przełożony i zamiast kurs rozliczyc po 1(jak jest u wszystkich bukmacherów) to jest zwrot stawki (ciekawe czy by mi zwrócili jakby kupon nie siadł wczesniej)
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
eh to ETOTO tylko mozna sie wku...
na kuponie siadło mi 6 zdarzeń z 7 został mi mecz Juve-atalanta który został przełożony i zamiast kurs rozliczyc po 1(jak jest u wszystkich bukmacherów) to jest zwrot stawki (ciekawe czy by mi zwrócili jakby kupon nie siadł wczesniej)
Masz zwrot stawki z powodu przełożonej jednej gry na wygranym kuponie ako ? WTF !!!! Jeszcze okoliczności, przecież to jest naprawdę wygrany kupon... no właśnie ciekawe czy był by zwrot jakby coś innego nie weszło wcześniej, tyle że odpowiedź jest znana, kupon by był przegrany! I żadnego zwrotu stawki by nie było!
Lepiej przewertuj ich regulamin, bo to jest nie możliwe co zrobili w stosunku do Ciebie i Twego kuponu ! Taki regulamin nie może istnieć, a jak mają taki zapis w regulaminie , to Polskie Ministerstwo Finansów, które to zatwierdzilo jest upośledzone umysłowo i warto skontaktować się z Panią Rzecznik tej &quot;polskiej organizacji&quot; pod zaborem obcego państwa... Komuna nigdy nie upadła !
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Trochę nie wierzę w tą sytuację , bo to jest czyste oszustwo , więc albo pracownik etoto popełnił błąd i warto abyś się w tej sprawie skontaktował z nimi i zapytał, albo to Ty oszukujesz Nas tutaj. Bo mało wierzę w takie świadome zachowanie ze strony e-toto. Jak mają oni taki regulamin, to mamy do czynienia z przestępcami w białych kołnierzykach ...
 
L 0

lukasz075

Użytkownik
eh to ETOTO tylko mozna sie wku...
na kuponie siadło mi 6 zdarzeń z 7 został mi mecz Juve-atalanta który został przełożony i zamiast kurs rozliczyc po 1(jak jest u wszystkich bukmacherów) to jest zwrot stawki (ciekawe czy by mi zwrócili jakby kupon nie siadł wczesniej)
Niemożliwe żeby ci zwrócili stawkę za cały kupon, kontaktowałeś się z kimś? Jak to się skończyło?
 
poool90 61

poool90

Użytkownik
Stanowczo odradzam tego bukmachera, grając na live miałem taką oto sytuację: Podczas wyniku 1-6 w meczu Japonia vs Holandia (mecz kobiet) chciałem postawić na over 7,5 goli. Dodałem to do kuponu, wprowadziłem stawkę dałem zatwierdź i czekam na zatwierdzenie beta. W międzyczasie Japonia strzeliła na 2-6 a linia na moim becie automatycznie zmieniła się na 8,5 i przyjęli zakład po tej linii! Jestem uczciwym graczem, dlatego po kilku sekundach zgłosiłem się do obsługi klienta, opisując sytuację i prosząc o anulowanie zakładu, a tam gość mi pisze, że powinienem upewnić się co gram. Świetna porada, zwłaszcza, że gdy zatwierdzałem beta miałem linię 7,5, oczywiście pieniądze w błoto.
Miałem dotychczas dobre zdanie o tej firmie, ale kradnąc pieniądze zmieniło się ono o 180 stopni, takie podejście do klienta to żenada.
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Stanowczo odradzam tego bukmachera, grając na live miałem taką oto sytuację: Podczas wyniku 1-6 w meczu Japonia vs Holandia (mecz kobiet) chciałem postawić na over 7,5 goli. Dodałem to do kuponu, wprowadziłem stawkę dałem zatwierdź i czekam na zatwierdzenie beta. W międzyczasie Japonia strzeliła na 2-6 a linia na moim becie automatycznie zmieniła się na 8,5 i przyjęli zakład po tej linii! Jestem uczciwym graczem, dlatego po kilku sekundach zgłosiłem się do obsługi klienta, opisując sytuację i prosząc o anulowanie zakładu, a tam gość mi pisze, że powinienem upewnić się co gram. Świetna porada, zwłaszcza, że gdy zatwierdzałem beta miałem linię 7,5, oczywiście pieniądze w błoto.
Miałem dotychczas dobre zdanie o tej firmie, ale kradnąc pieniądze zmieniło się ono o 180 stopni, takie podejście do klienta to żenada.
A może mają tam taki regulamin, że jak zakład jest nieważny , linia ulega zmianie to automat przyjmuje linię zaproponowaną w tle. Z tego co opisałes można tylko to wywnioskować, więc to jest bukmacher dla upośledzonych graczy, a takie przy równanie i tak jest bardzo delikatne
 
poool90 61

poool90

Użytkownik
Kiedyś grając u innego bukmachera (nazwę zachowam dla siebie żeby nie robić reklamy) miałem podobną sytuację, nie dość że zwrócili stawkę przeprosili, to jeszcze dostałem jakiś niski bonus- niby nic, ale gest miły. A tutaj? Naprawdę szkoda słów i jestem bardzo rozczarowany.
 
C 0

czarny4444

Użytkownik
sory ze tak późno pisze ale praca i czasu brak to był bład pracownika-chyba (choc mnie sam gdy go zapytałem na czacie po długim sprawdzeniu poinformował ze taki maja regulamin ) ale 1 dzien później juz miałem kupon rozliczony jako 1 !!!????????? (szybko wypłaciłem i własnie siada mi kupon za stawke wygrana z etoto został ostatni mecz psg na Forbetcie) ????
3:0 ????
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
sory ze tak późno pisze ale praca i czasu brak to był bład pracownika-chyba (choc mnie sam gdy go zapytałem na czacie po długim sprawdzeniu poinformował ze taki maja regulamin ) ale 1 dzien później juz miałem kupon rozliczony jako 1 !!!????????? (szybko wypłaciłem i własnie siada mi kupon za stawke wygrana z etoto został ostatni mecz psg na Forbetcie) ????
3:0 ????
Tak myślałem że jesteś zwykłym &quot;aferzystą&quot;. To teraz przeproś e-toto, a moja konserwacja do Twoich wywodów powyżej nieaktualna i do usunięcia
Za robienie zamieszania i pisanie nieprawdy BAN Ci się należy, nie miałes czasu napisać, że to Ty się pomyliles ?! Ale czas na bzdurne oszczerstwa miałes!
 
C 0

czarny4444

Użytkownik
Tak myślałem że jesteś zwykłym &quot;aferzystą&quot;. To teraz przeproś e-toto, a moja konserwacja do Twoich wywodów powyżej nieaktualna i do usunięcia
Za robienie zamieszania i pisanie nieprawdy BAN Ci się należy, nie miałes czasu napisać, że to Ty się pomyliles ?! Ale czas na bzdurne oszczerstwa miałes!
jaki aferzysta? gdzie ja sie tu pomyliłem ???

gdy odwołali mecz zaptytałem na czacie pracownika co związku z tym z kuponem typ na czacie napisał ze jest zwrot stawki jak spotkanie nie odpedzie sie w ten sam dzien (ale nawet nie skończył sie dzien i juz miałem zwrot stawki wtedy napisałem o tym na czacie tu ) a rano miałem juz kupon wygrany a mecz juve-atalanta był jako Anulowany
 
K 66

kapisevicius

Użytkownik
Stanowczo odradzam tego bukmachera, grając na live miałem taką oto sytuację: Podczas wyniku 1-6 w meczu Japonia vs Holandia (mecz kobiet) chciałem postawić na over 7,5 goli. Dodałem to do kuponu, wprowadziłem stawkę dałem zatwierdź i czekam na zatwierdzenie beta. W międzyczasie Japonia strzeliła na 2-6 a linia na moim becie automatycznie zmieniła się na 8,5 i przyjęli zakład po tej linii! Jestem uczciwym graczem, dlatego po kilku sekundach zgłosiłem się do obsługi klienta, opisując sytuację i prosząc o anulowanie zakładu, a tam gość mi pisze, że powinienem upewnić się co gram. Świetna porada, zwłaszcza, że gdy zatwierdzałem beta miałem linię 7,5, oczywiście pieniądze w błoto.
Miałem dotychczas dobre zdanie o tej firmie, ale kradnąc pieniądze zmieniło się ono o 180 stopni, takie podejście do klienta to żenada.
Miałem dzisiaj dokładnie IDENTYCZNĄ sytuację. Stawiam mecz over 86.5 do połowy, przyjmuje, patrzę na kupon a tam over 89.5. Przecież to do ch*ja jest zwykłe oszustwo, oczywiście połowa zakończyła się na 89 pkt.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Gra w takim buku z podatkiem jest nie oopłacalna porównajcie sobie oferte tego buka z Betrally lub 1xbet wyplaty na Ecopayz lub entropay
Potwierdzam, to jakieś nieporozumienie. Dziś to potwierdzili. Dokonałem kilkanaście depozytów z jednego konta i dziś przy wypłacie dostaje taki komunikat:
Aby dokonać wypłaty, musisz co najmniej raz wpłacić środki na konto. Wypłaty są dostępne wyłącznie z rachunków zweryfikowanych przez odpowiednie instytucje finansowe lub poprzez wysłanie aktualnego rachunku za media.
To jest jakiś żart. Dodam, że wcześniej wypłaty były realizowane normalnie. Jeśli to mają być ich błyskawiczne wypłaty to powodzenia. Zdecydowanie NIE POLECAM. ????
 
E 2

egon522

Użytkownik
Dziś zarejestrowałem się w etoto, myśle skorzystam z cashbacku. Cyk stówka na real. Wchodzę w wyplata a tu również:
Aby dokonać wypłaty, musisz co najmniej raz wpłacić środki na konto. Wypłaty są dostępne wyłącznie z rachunków zweryfikowanych przez odpowiednie instytucje finansowe lub poprzez wysłanie aktualnego rachunku za media.

Napisałem już do nich maila. Ktoś wie jak to się skończy?
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Dziś zarejestrowałem się w etoto, myśle skorzystam z cashbacku. Cyk stówka na real. Wchodzę w wyplata a tu również:
Aby dokonać wypłaty, musisz co najmniej raz wpłacić środki na konto. Wypłaty są dostępne wyłącznie z rachunków zweryfikowanych przez odpowiednie instytucje finansowe lub poprzez wysłanie aktualnego rachunku za media.
Napisałem już do nich maila. Ktoś wie jak to się skończy?
Mi odpisali, że na następny dzień wszystko powinno być ok i rzeczywiście tak było na następny dzień bez niczego mogłem zlecić wypłatę, ale i tak to fatalnie wygląda. Pod pretekstem ustawy hazardowej inwigilują gracza jak żaden inny buk w Polsce.
 
E 2

egon522

Użytkownik
U mnie pojawila sie mozliwosc wyplaty chwile po 10. 10:06 Zlecona, 12:27 potwierdzenie na maila od przelewy24, 12:34 kasa na koncie. Ogolnie + ale skorzystalem z tego buka raczej jednorazowo ze wzgledu na cashback.
 
Do góry Bottom