>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher E-TOTO - opinie

leon21 205

leon21

Użytkownik
Orientuje sie ktos jak to jest z tym bonusem dokładnie ? Stawiam za 100zl i jak wygram to moge ODRAZU wypłacić ? Co w razie przegranej ? Oddają pieniadze w formie kredytów ktore i tak trzeba wykorzystać czy można te pieniadze ktore oddadzą wypłacić ?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Orientuje sie ktos jak to jest z tym bonusem dokładnie ? Stawiam za 100zl i jak wygram to moge ODRAZU wypłacić ? Co w razie przegranej ? Oddają pieniadze w formie kredytów ktore i tak trzeba wykorzystać czy można te pieniadze ktore oddadzą wypłacić ?
Było już kilka razy pisane... Odnośnie tego, czy jak wpłacisz, zagrasz i wygrasz, to czy możesz odrazu wypłacić, to nie podlega dyskusji, nie wiem, czemu nawet się zastanawiasz nad tym, odnośnie drugiej opcji, czyli przegranej z tego pierwszego zakładu - tak, możesz od razu wypłacić, czyli w praktyce nic nie ryzykujesz, stawiasz i albo wygrasz albo będziesz mógł wypłacić całość bez żadnego obrotu.
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Uprzejmie informujemy, że zlecenie wypłaty z Indywidualnego Konta Klienta (IKK) jest możliwe wyłącznie po spełnieniu poniższych warunków: - dokonaniu co najmniej jednej wpłaty (minimalna kwota 1zł) - pozytywnej weryfikacji każdej wpłaty przez naszego pośrednika w płatnościach Przelewy24. Zapraszamy do kontaktu z Obsługą Klienta w przypadku dodatkowych pytań.
Spotkał się ktoś z czymś takim? Zawsze wpłacam ze swojego konta i ciągle tego samego.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Uprzejmie informujemy, że zlecenie wypłaty z Indywidualnego Konta Klienta (IKK) jest możliwe wyłącznie po spełnieniu poniższych warunków: - dokonaniu co najmniej jednej wpłaty (minimalna kwota 1zł) - pozytywnej weryfikacji każdej wpłaty przez naszego pośrednika w płatnościach Przelewy24. Zapraszamy do kontaktu z Obsługą Klienta w przypadku dodatkowych pytań.
Spotkał się ktoś z czymś takim? Zawsze wpłacam ze swojego konta i ciągle tego samego.
Tak miałem podobny komunikat. Jak widać zaczynają się problemy z wypłatami z doświadczenia wiem, że nie wróży to nic dobrego w kontekście ETOTO.
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
UWAGA !
Jeśli jakaś mądra osóbka wymyśli, żeby założyć konto na swojego brata,wujka,żonę,kobietę, babcie,dziadka, zeby zdobyć bonus to NIE POLECAM.
W odpowiedzi na wiadomość, dlaczego jeszcze nie dostałem zwrotu otrzymałem wiadomość
&quot;Nagroda (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100zł” przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), z którego zakład został zawarty, jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy, z którego została dokonana wpłata na IKK.&quot;
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
UWAGA !
Jeśli jakaś mądra osóbka wymyśli, żeby założyć konto na swojego brata,wujka,żonę,kobietę, babcie,dziadka, zeby zdobyć bonus to NIE POLECAM.
W odpowiedzi na wiadomość, dlaczego jeszcze nie dostałem zwrotu otrzymałem wiadomość
&quot;Nagroda (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100zł” przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), z którego zakład został zawarty, jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy, z którego została dokonana wpłata na IKK.&quot;
To chyba logicznie, co nie? U mnie kabaretu ciąg dalszy... Okazało się, że nie zweryfikowali przelewów z dnia 7 marca. A wczoraj dostałem informacje, że taka weryfikacja trwa max. 24 godziny.... Wypłacam pieniądze i zamykam konto u tego buka.
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
To chyba logicznie, co nie? U mnie kabaretu ciąg dalszy... Okazało się, że nie zweryfikowali przelewów z dnia 7 marca. A wczoraj dostałem informacje, że taka weryfikacja trwa max. 24 godziny.... Wypłacam pieniądze i zamykam konto u tego buka.
Polak potrafi ;)...
 
gokusiek 914

gokusiek

Użytkownik
Obowiązkiem klienta jest upewnienie się, że wykorzystywane IP nie brało już udziału w promocji oraz pozostałe warunki Regulaminu sprzedaży premiowej zostaną spełnione.
Uważajcie na nich. Jeśli mieszkacie np. w akademiku albo na osiedlu, gdzie dostawca daje wszystkim jedno zewnętrzne IP. Musicie wtedy pukać od drzwi do drzwi i UPEWNIĆ się, że nikt nie korzystał przypadkiem z bonusu powitalnego. Żeby było śmiesznie to oni przyznali zwrot, a dopiero przy wypłacie pojawił się problem. Ciekawe co w przypadku, gdyby pomnożyło się ten zwrot. Uprzedzając śmieszków - nie bawię się w konta na mame, tate, babcie jak kolega wyżej. Jeszcze zrozumiem punkt w regulaminie o gospodarstwie domowym, ale branie pod uwagę IP to moim zdaniem jawne złodziejstwo i szukanie powodu do niedawania zwrotu. Nie polecam.
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Uważajcie na nich. Jeśli mieszkacie np. w akademiku albo na osiedlu, gdzie dostawca daje wszystkim jedno zewnętrzne IP. Musicie wtedy pukać od drzwi do drzwi i UPEWNIĆ się, że nikt nie korzystał przypadkiem z bonusu powitalnego. Żeby było śmiesznie to oni przyznali zwrot, a dopiero przy wypłacie pojawił się problem. Ciekawe co w przypadku, gdyby pomnożyło się ten zwrot. Uprzedzając śmieszków - nie bawię się w konta na mame, tate, babcie jak kolega wyżej. Jeszcze zrozumiem punkt w regulaminie o gospodarstwie domowym, ale branie pod uwagę IP to moim zdaniem jawne złodziejstwo i szukanie powodu do niedawania zwrotu. Nie polecam.
O kogo Ci chodzi? &quot;jak kolega wyżej&quot;
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
O akademiku dobrze wspomniano, osoby korzystające w takich miejscach z internetu mają takie same IP, sytuacja taka sama w przypadku osiedli ????
 
J 18

jarcow

Użytkownik
Wczoraj porównywałem kursy z polską konkurencją i na prawdę ciekawie się zapowiada ten buk, kursy miał najlepsze na zdarzenia, które obstawiałem! ????
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Tak czytam i czytam i myślę... &quot;Ty, może jednak rzeczywiście coś się zmieniło od czasu nowej odsłony Etoto&quot;. W tym tygodniu postanowiłem to sprawdzić. Odwiedziłem punkt stacjonarny i stwierdzam, że jest jeszcze GORZEJ niż było. &quot;Maksymalna ekspozycja&quot; (czytaj możliwa wygrana!) na kupony z niższymi rozgrywkami piłkarskimi w Polsce (3 i 4 liga) to UWAGA... niecałe 500 zł. W konsekwencji czego, zamiast zawrzeć kupon za 100 zł, musiałem zmienić stawkę na... 4 zł. Następny poszedł za... 3 zł. Po czym pani za ladą poinformowała, że nie mogę go powielić więcej niż 3 razy. Kolejny wielki MINUS za brak możliwości grania systemów. Moja noga tam więcej nie powstanie.
Załączam zdjęcia, aby nikt nie zarzucił mi pomówień.

 
B 10

bartass19

Użytkownik
Tak miałem podobny komunikat. Jak widać zaczynają się problemy z wypłatami z doświadczenia wiem, że nie wróży to nic dobrego w kontekście ETOTO.
Jak rozwiązaliście ten problem? Też wyskoczył mi dzisiaj ten komunikat przy próbie wypłaty, a mianowicie: &quot;Uprzejmie informujemy, że zlecenie wypłaty z Indywidualnego Konta Klienta (IKK) jest możliwe wyłącznie po spełnieniu poniższych warunków: - dokonaniu co najmniej jednej wpłaty (minimalna kwota 1zł) - pozytywnej weryfikacji każdej wpłaty przez naszego pośrednika w płatnościach Przelewy24. Zapraszamy do kontaktu z Obsługą Klienta w przypadku dodatkowych pytań.&quot;
Pisaliście na chacie, czy jak? Dodam, że dziś rejestrowałem i zweryfikowałem konto. Z góry dzięki za odpowiedź!
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Jak rozwiązaliście ten problem? Też wyskoczył mi dzisiaj ten komunikat przy próbie wypłaty, a mianowicie: &quot;Uprzejmie informujemy, że zlecenie wypłaty z Indywidualnego Konta Klienta (IKK) jest możliwe wyłącznie po spełnieniu poniższych warunków: - dokonaniu co najmniej jednej wpłaty (minimalna kwota 1zł) - pozytywnej weryfikacji każdej wpłaty przez naszego pośrednika w płatnościach Przelewy24. Zapraszamy do kontaktu z Obsługą Klienta w przypadku dodatkowych pytań.&quot;
Pisaliście na chacie, czy jak? Dodam, że dziś rejestrowałem i zweryfikowałem konto. Z góry dzięki za odpowiedź!
Musisz cierpliwie poczekać pewnie do 10 rano, jednak słabe jest to, że ten buk sprawdza każdą naszą wpłatę i tym samy opóznia maksymalnie wypłatę wygranej.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Wpłata w sobotę o 18:00
Jest poniedziałek godzina 10:00
Do tego czasu nie mogę zrobić wypłaty bo trzeba czekać na jakieś durne potwierdzenie z przelewów.
Bukmacher fajny, ale to co się dzieje z wypłatami to jest k..wa jakaś parodia
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Nie gram w tej egzotyce,ale tutaj chodzi o standardowe rozliczenie przelewów dokonywanych przez pośrednika Przelewy24.Pośrednik przelewa natychmiast,ale banki rozliczają ten przelew w ciągu ok.24 godzin (czasami trochę dłużej)w dniach roboczych - w weekendy śpią.Poczekaj jeszcze trochę,bo to nie jest parodia,tylko normalna procedura międzybankowa.Parodią natomiast jest ten buk i to,że ktoś tam gra.
 
Do góry Bottom