>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher E-TOTO - opinie

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Szkoda czasu i pisania na takiego cyrkowca, który najpierw wrzuca screen z maila, z którego wynika, że nagle firma zamyka mu konto bez podania przyczyny i rzuca się, że na ten punkt regulaminu mogą się powoływać w każdej sprawie, żeby potem pisać, że sam o zamknięcie konta prosił. Chłop nie zdaje sobie sprawy, że nie dość, że wyszedł na idiotę, to jeszcze zamiast antyreklamy, wypromował ETOTO ???? Spójrzcie na jego inne posty, kiedyś rzucał się na lvbet, wcześniej forbet - wiedziałem, że skądś ten nick kojarzę i bynajmniej nie z dobrych typów. Jeśli z każdym bukmacherem gość ma problem, to przyczyna tkwi w nim, nie w bukmacherze i tyle ;)
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Jak nie postępuje? Zamknąłes konto z własnej inicjatywy i nie chcą ponownie go otworzyć?
Dokładnie tak jak piszesz, no ale jak widać dla większości to normalne. Ja nigdy wcześniej nie spotkałem się z tym zjawiskiem. A co do reklamy ETOTO to spokojnie, chyba juz nic im nie pomoże no chyba że kupony z max. stawką 5zł puszczone w punkcie stacjonarnym.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Rejestrując się u buka akceptujesz regulamin, niestety buk się nim podpiera do czego ma pełne prawo. I to nie jedyny bukmacher który stosuje się w taki sposób do punktów regulaminu.
Tak więc nie ma co płakać i psioczyć na buka. Inna sprawa po co zamykać i ponownie prosić o otwarcie kont, bo z tego co piszesz nie pierwy raz tak robisz.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Rejestrując się u buka akceptujesz regulamin, niestety buk się nim podpiera do czego ma pełne prawo. I to nie jedyny bukmacher który stosuje się w taki sposób do punktów regulaminu.
Tak więc nie ma co płakać i psioczyć na buka. Inna sprawa po co zamykać i ponownie prosić o otwarcie kont, bo z tego co piszesz nie pierwy raz tak robisz.
Spoko jak będę miał chwilę przetestuje pod tym kątem wszystkich legalnych bukmacherów, zobaczymy czy sprawa dotyczy tylko Etoto.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Placzesz jak baba. Wiec obstawiam, ze i konto probowales na babe otworzyc dla cashbacka, ale nie pyklo. Gosciu jest lato, wyjdz na powietrze, zamiast puscic kupon kup sobie kilka piwek i nie stresuj sie jakbys mial okres.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Placzesz jak baba. Wiec obstawiam, ze i konto probowales na babe otworzyc dla cashbacka, ale nie pyklo. Gosciu jest lato, wyjdz na powietrze, zamiast puscic kupon kup sobie kilka piwek i nie stresuj sie jakbys mial okres.
Taaa na psa kota i Ciebie również.
 
tetrus_pl 215

tetrus_pl

Użytkownik
Wracając do problemu wypłat środków już wszytko wróciło do normy. Mogę już wypłacać bez najmniejszych problemów.
 
D 19

doktorsen

Użytkownik
Panowie gra tam ktoś grubiej? widzę że podwajają do 900 zł przy drugim depozycie, czy w takim razie limitują po wygranych za dajmy na to 1800 i nie pozwalają zrobić obrotu? ;)
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Nie przyjmowali mi stawek rzędu 400-500 zł, miałem limity max 300 parę na zakład. Ale generalnie dobry bukmacher, wypłata w minutę na koncie.
 
kaczysta89 0

kaczysta89

Użytkownik
Orientuje się ktoś może jak długo ten bukmacher może zwlekać z rozliczeniem zdarzenia jako zwrot w przypadku jego odwołania / przeniesienia na termin późniejszy. Mam kupon w którym ostatnie zdarzenie (mecz CSGO) z środy się nie odbyło. Do teraz kupon nie rozliczony, na czacie nie potrafią wskazać takiego zapisu w regulaminie, a mecz o którym mowa na pewno nie zostanie rozegrany w tym tygodniu (brak tego meczu w oficjalnym harmonogramie).
Czy eTOTO zawsze tak w kulki leci? W fortunie bądź w LVBET zwrot zawsze w ten sam dzień. Szkoda.
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Wchodzę do aplikacji wykorzystac free beta, 20zl wiec klikam se losowe powyzej/ponizej w hokeja, patrze wszystko wchodzi, lekki usmieszek, ze weszlo. Patrze historie kuponów PRZEGRANY.Co sie okazalo w aplikacji maja wyszczegolnione na szybkie klikniecie zaklady powyzej/ponizej CAŁEGO meczu z kursem przykładowym 1.83, a po wejsciu w mecz jest suma goli bez dogrywki z kursem dwa grosze nizszym 1.81. Kwota nie była jakas astronomiczna, ale powiem, ze sie wkurwilem.
Wiem, mozna napisac moja wina, ale ile znacie bukmacherow gdzie w hokeju o/u liczy sie z dogrywka?

Jeszcze raz wygląd apki, kurs 1.86 O liczy sie caly mecz, wchodzisz &quot;do srodka&quot; i masz kurs 1.84 na O bez dogrywki. W rezultacie na stronie komputerowej tez tak jest, dla mnie pomimo, wiadomo, ze to pomylka z mojej strony, ale mimo wszystko jest to jasne dymanie. Za wiele tam nie zostawiłem, ale dla mnie na pewno ostatni raz kiedy tam zaglądam.
Postanowilem sobie z ciekawosci poklikac inne mecze

Na opcje bez dogrywki jest o grosz wyzszy kurs niz na opcje z dogrywka, po co jest ta opcja wyzej? Mysle, ze tylko po to zeby ktos mogl sie jebnac tak jak ja, obstawiajac na szybko z wygladu podanego we wczesniejszym obrazku (na komputerze tez jest tak samo) ????
Widze, ze na przyklad w totomixie sa oferowane takie zaklady z dogrywki i bez, ale z opcji szybkiego klikania, wybiera tą opcje bez dogrywki, a kursy na opcje z dogrywką są wyzsze o 25 groszy~, a nie jawne dymanie jak tu.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Mają fajne kursy na remisy w niższych ligach ;) Niedługo się przejadą na tym. Zmieniło się coś przyjmowanie zakładów na te rozgrywki? Da radę wygrać minimum 1-2k na kuponie?
Możliwość grania systemem już wprowadzili? Żenada, aby buk w tym wieku nie miał takiej możliwości. Już nie wspomnę o braku podpórek w niższych ligach.
 
harpagan 11

harpagan

Użytkownik
Jak puścić zakład systemowy w apce? Utworzyłem kupon z czterech zdarzeń i mam zakładki pojedynczy i akumulowany a systemowy?
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Wchodzę do aplikacji wykorzystac free beta, 20zl wiec klikam se losowe powyzej/ponizej w hokeja, patrze wszystko wchodzi, lekki usmieszek, ze weszlo. Patrze historie kuponów PRZEGRANY.Co sie okazalo w aplikacji maja wyszczegolnione na szybkie klikniecie zaklady powyzej/ponizej CAŁEGO meczu z kursem przykładowym 1.83, a po wejsciu w mecz jest suma goli bez dogrywki z kursem dwa grosze nizszym 1.81. Kwota nie była jakas astronomiczna, ale powiem, ze sie wkurwilem.
Wiem, mozna napisac moja wina, ale ile znacie bukmacherow gdzie w hokeju o/u liczy sie z dogrywka?.
fortuna też ma coś takiego :p
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Dobry buk z ciekawą ofertą na mało popularne ligi ale zlimitowali mnie bardzo szybko. Od kilku do kilkudziesięciu złotych na zakład. Do tego jak postanowiłem wycofać pieniądze zaczęli robić problemy
 
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Pierwszy raz zdarza mi się sytuacja, gdy bukmacher podważa zapisy własnego regulaminu, ewidentnie szukając luki, aby pozbawić mnie środków.

Sprawa wygląda następująco: W piątek zagrałem 3 kupony. 2 za środki gotówkowe i 1 za środki bonusowe. Kupon za środki bonusowe został przegrany. Kupony zagrane z salda gotówkowego nierozstrzygnięte (zwrot za PolskaDania). Część stawki została mi zwrócona na saldo gotówkowe, a część (do kwoty przyznanego mi wcześniej bonusu) na saldo bonusowe. Pomyślałem: ot zwykła pomyłka. Napisałem maila do działu obsługi klienta i w odpowiedzi otrzymałem suchy zapis z nowego regulaminu promocji, który dopuszcza takie praktyki:

14. Do czasu wykonania pełnego wymaganego obrotu wszelkie środki pochodzące z wygranych będą się pojawiać na saldzie bonusowym, aż do wysokości przyznanego bonusa, bez względu na to czy pochodzą one z zakładów postawionych ze środków gotówkowych czy bonusowych, następnie wygrane z zakładów postawionych za środki gotówkowe zwracane będą na saldo gotówkowe. Wygrane z zakładów postawionych za środki bonusowe zwracane będą na saldo bonusowe, a wygrane z zakładów postawionych za środki gotówkowe i bonusowe zwracane będą na saldo gotówkowe i bonusowe proporcjonalnie do stawki.

Z tym, że bonus miałem przyznany 14.10.2018 r. gdy ten sam punkt regulaminu wyglądał następująco:

14. Wygrane z zakładów postawionych za środki gotówkowe zwracane będą na saldo gotówkowe. Wygrane z zakładów postawionych za środki bonusowe zwracane będą na saldo bonusowe. Wygrane z zakładów postawionych za środki gotówkowe i bonusowe zwracane będą na saldo gotówkowe i bonusowe proporcjonalnie do stawki.

Czyli jasna i klarowna sytuacja, jakich wiele. Wysyłam odpowiedź wskazując na fakt, że powołują się na regulamin, który mnie nie dotyczy i przedstawiam powyższy zapis. Myślę sobie: sprawa zamknięta. Zapisy są ewidentne.

Jednak Etoto przysyła odpowiedź… Znów z suchym wycinkiem z regulaminu. Tym razem już prawidłowego (obowiązujący do 05.11.2018 r.). Powołują się na punkt 8. który brzmi:

&quot;8. W momencie przyznania bonusu, na koncie blokowana jest kwota równa kwocie bonusu. Aby ją uwolnić i móc wypłacić, należy obrócić nią zgodnie z regulaminem szczegółowym oferty.”

Tu już moje wkurzenie sięga zenitu. Punkt całkowicie niezwiązany z moją sytuacją. Saldo gotówkowe i saldo bonusowe są w punkcie 14. oddzielone od siebie na jasnych zasadach. Kwota bonusu została przegrana. Nie ma zatem żadnych podstaw, aby moje środki gotówkowe traktować jako bonusowe i wymagać ode mnie jakiegokolwiek obrotu.

Przyznam, że dawno nikt nie próbował mnie w sposób tak cyniczny oszukać. Pytanie do Was: czy mieliście podobną sytuację w etoto? Jak wyglądała u Was procedura rozliczenia bonusu? Czy w czasie obowiązywania starego regulaminu (do 05.11.2018) ktoś spotkał się z sytuacją, gdy jego środki były przerzucane do salda bonusowego?

Będę wdzięczny za wszelkie informacje. Jak również za info odnośnie ścieżki administracyjnej umożliwiającej mi dochodzenie moich praw. Myślę o Rzeczniku Praw Konsumenta. Macie jeszcze jakieś pomysły na interwencje?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Przegrana środków bonusówch nie zwalnia z obrotu bonusem i depozytem. Myslales ze przegrasz bonus i reszte kasy bedzie mozna wyplacic?
Jesli przegrasz kwote bonusu przed obrotem toblokuja wysokosc bonusu z salda gotowkowego.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dla mnie łączenie salda gotówkowego z saldem bonusowym jest bardzo dziwne i chyba pierwszy raz spotkałem się z tym właśnie w Etoto.
Wyobraźcie sobie sytuację, że gdy wpłacie po raz pierwszy swój depozyt i zgadzacie się na przyznanie bonusu powitalnego, to wówczas cała Wasza kasa jest traktowana jako bonus? Mimo, że wyraźnie widzicie kwotę którą wplaciliście w rubryce: saldo gotówkowe a bonus w saldzie bonusowym.
Na przykładach LVBet czy forbet i ich bonusów powitalnych w życiu bym nie pomyślał że można łączyć dwa oddzielne salda
 
Do góry Bottom