>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

EcoCard - pomyłka w przelewie

S 11

support75

Użytkownik
Wypłacałem kase z EcoCard i z tego co się zorientowałem musieli się machnąc w walucie.

Wczoraj dostałem taki e-mail

We are contacting you regarding your withdrawal request for PLN 434.44. Please be informed that by error there was a payment of EUR 434.44 instead of PLN 434.44 sent to your bank account. We have initiated a RECALL on this payment therefore please be aware that your bank will contact you to get permission to debit your account. Afterwards we will make a new payment in the correct currency, all charges covered.

Please accept our sincere apologies for all the inconveniences.
a dzisiaj przyszedl przelew na 1700 zl.

Jak będą wyglądały dalsze procedury tego przelewu? Kasa jest na koncie mogę nią swobodnie dysponować. Wydać, wypłacić itp.

Wiem, że jest temat &quot;mam pytanie&quot;, ale uznałem że sprawa jest dość skomplikowana i warto aby miała swój oddzielny wątek.

Bardzo proszę o wyjąsnienie co i jak.
Pozdrawiam
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Jesli dobrze rozumiem to zamiast 434zl doslates 434 euro. W tym wypadku to juz tylko od twojej dobrej woli zalezy czy im to kase oddasz czy nie. Jesli nie to wiadomo o graniu w Betssonie mozesz zapomniec, ale na pewno z tego względu nie spotka cie zadna sprawa sadowa, czy inne przykrosci. Bo jakby nie patrzeć to bukmacherka jest w Polsce nielegalna, wiec i sprawy przeciwko tobie nie skierują, a za 1000zl po sadach w Strasburgu czy gdzie tam jeszcze nie beda cie ciagac i tyle
 
S 11

support75

Użytkownik
jesteś pewny? ja słyszałem że każdy przelew jest możliwość cofnąc i pieniądze które Ci się nie należą trafią tam gdzie mają. Wypłata była z EcoCard nie z Betssona.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
heh, no wyraznie napisali, ze zaczeli procedure zwrotu tych pieniedzy i sie skontaktują z Twoim bankiem. a że nasze banki są jakie są, to z 2-3 tygodnie zajmie im cała ta zabawa. To jest wykonalne, w sensie, ze zadzwoni do Ciebie miła Pani z obsługi klienta i zaprosi do banku, w celu potwierdzenia, ze taka akcja miala miejsce, no i nie bedziesz miał wyboru, tylko potwierdzic, bo wszystkie dokumnety beda ok. no i zabiorą Ci 1.7k i oddadza 434 pln, proste jak budowa cepa:p
edit: chyba, ze szybko wyplacisz pieniadze i zlikwidujesz konto wbanku, ale to moze byc podejrzane i Cie zacznie scigac policja:p
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Ale z drugiej strony to nie jego pomyłka. Nic nie zrobił w kierunku zdobycia tych pieniędzy. Za swoje błedy trzeba płacić i EcoCard powinien zapłacić. Zawsze może uznać, że te żadanie zwrotu go obraża i chce zadośćuczynienia. Bo niby czemu ma marnować swój czas itp jesli nie chce?
 
simons 646

simons

Forum VIP
jesteś pewny? ja słyszałem że każdy przelew jest możliwość cofnąc i pieniądze które Ci się nie należą trafią tam gdzie mają. Wypłata była z EcoCard nie z Betssona.
Nie wiem jak to jest dokladnie, ale ... :
Pewien czas temu myslalem ze podalem zly numer konta, osobie ktora miala mi wykonac przelew, na dosc istotna kwote, gdyz przelew nei dochodzil w umowionym czasie wiec poszukalem w necie.
Na roznych forach pisali, ze jezeli sie pomyli np 1 cyferke w koncie, a przelew sie uda (czyli dane, pomylone, konto istnieje) to jedyny sposob aby odzyskac pieniadze, to dobra wola drugiej strony czyli przypadkowego odbiorce pieniedzy. W omawianym przeze mnie przypadku, sprawa jets bardziej skomplikowana gdyz bank nie udostepni nam danych &quot;tamtej&quot; osoby wiec odzyskanie jest niemal niemozliwe. Z kolei Oni Twoje dane znaja, ale mysle nadal ze jedyny sposob to Twoja dobra wola, bo bank sam kasy raczej nie odejmie.
Jezeli sa jakeis sposoby na odzyskanie pieniedzy to mysle ze sa one kosztowne i nie warte tysiaca zlotych
Takie moje zdanie, na podstawie wyczytanych w internecie artykulow ????
 
W 0

wilhelm

Użytkownik
kasa na koncie jest juz twoja i nikt ani nic nie moze ci jej zabrac.Mozesz nie oddawac i nic ci za to nie zrobia a tego emaila przyslali ci bo sa w bledzie.Zaden bank nie okroi swojego klienta z powodu tego ze ktos sie pomylil i za duzo wplacil!!!! W najgorszej sytuacji zrobia ci debet na ecocard.Ja bym nie oddawal.
 
W 0

wilhelm

Użytkownik
pozatym napisali ci w emailu ze bank sie z toba skontaktuje czy zgadzasz sie na obciazenie swojego konta na ta kwote,to powiedz ze nie i po sprawie.
 
R 125

roger12

Użytkownik
nie ale kasy nie oddawaj ludzie pomyślcie trochę jak oni mogą kogoś pozwać do sądu za takie coś żeby mi się nie wiem bwin pomylił i zamiast 5zl przelał 5000zl to bym nie oddawał przecież to wiadomo że taki buk będzie straszył cię sądami byś zwrócił kasę a tak naprawę to ci nic nie mogą zrobić jak masz już tą kasę na koncie ona juz jest twoja i nikt nie ma prawa ci jej zabrać. teraz Drugi argument czy buk czy płatność np Mb czy inne maja w regulaminie że w razie pomyłki buka czy danej płatności masz prawo zwrócić kasę nie!! więc w czym problem panowie?
Jak mówię to że dana firma straszy cię sądem czy wezwaniem do banku to wyśmiej ich po prostu
 
Do góry Bottom