>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

lord-of-the-pyramid 26

lord-of-the-pyramid

Użytkownik
No nie jest możliwe i koniec kropka. Do partnerów też nie przelejesz, wyskakuje komunikat, ze tej kwoty nie da się przesłać.Tak samo jest jak zasilisz skrilla kryptowalutą, nie da się wypłacić środków kartą. Regulacje regulacje regulacje. Dlatego pytam bo nie wiem jak to obejść
 
C 186

casuals

Użytkownik
No nie jest możliwe i koniec kropka. Do partnerów też nie przelejesz, wyskakuje komunikat, ze tej kwoty nie da się przesłać.Tak samo jest jak zasilisz skrilla kryptowalutą, nie da się wypłacić środków kartą. Regulacje regulacje regulacje. Dlatego pytam bo nie wiem jak to obejść
2 godziny temu wypłaciłem ze skrill uprzednio wpłacając tam karta Eco
 
C 186

casuals

Użytkownik
Dziwne te opłaty za wypłatę z bankomatu. 40 funtów na karcie, wypłaciłem 170 złotych , opłata 20 złotych. Jak to się ma do tabeli opłat to nie wiem bo wzięło o wiele za dużo
 
B 0

bladek

Użytkownik
Witam
za kilka dni bede chcial wyplacic z Ecopayz spora kwote. Moze ktos doradzic jak to najlepiej zrobic zeby za duzo nie stracic przez te przeliczenia?
poprostu z bankomatu np pekao wyplacac ?
 
B 0

bladek

Użytkownik
Spora kwota to ile? Sporą kwotę najlepiej wypłacić przelewem na konto bankowe PLN, za jednorazową opłatą około 44zł.
chcialem wyplacic ok 15tys zl.
kiedys wyplacalem wieksze kwoty normalnie na konto ale ciekawe jak to jest teraz z tymi wyplatami od bukmacherow po tych nowych przepisach. Podobno banki patrza na przelewy od 20tys.
 
Do góry Bottom