>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

M 5

misieqk89

Użytkownik
Jeśli założyłem konto w PLN, a piszecie, że lepiej mieć w EURO (przy wypłatach z bankomatu) , to mam znowu rejestrować się i zakładać w EURO konto ?!
Pomiędzy tymi kontami będę mógł sobie spokojnie przelewać kasę za free? (jakieś pewnie przewalutowanie będzie, ile? ) np. z kwoty powiedzmy 1000 PLN zabiorą ?
Czy lepiej od razu założyć konto w EURO (buki mam w PLN) i przelewać ?
Dzięki za odpowiedzi.
edit:
Znalazłem już w FAQ na stronie mniej więcej odpowiedzi na moje pytania, teraz tylko jeszcze mnie zastanawia:
Wypłacam z buka gdzie mam walutę PLN na konto eco w PLN, i lepiej przelać te PLN na konto w Euro i wówczas wyplacic ?
i muszę im napisać, że chcę kartę w EURO ?
 
maarcin14 660,1K

maarcin14

Użytkownik
Nie ma kart Ecopayz w PLN , dlatego najlepiej jest grać u buka w euro , wypłacić na konto Ecopayz w euro , kartą Ecopayz w euro wypłacić w bankomacie pieniądze w pln , i wtedy jest tylko 1 przewalutowanie . Możesz robić tak jak mówisz , grasz w pln , wypłacasz pln na Ecopayz , tam przelewasz na subkonto w euro i wypłacasz pln w bankomacie , ale wtedy masz dwukrotne przewalutowanie ..
 
M 5

misieqk89

Użytkownik
To przelanie z konta PLN na subkonto EURO, też jest dodatkowo przewalutowane?
To musiałbym ich poprosić teraz o zmianę na EURO konta ?
 
U 57

uzytkownik-163016

Użytkownik
Witam mam takie jedno pytanie Jeśli bym wysłał skan prawo jazdy i toczyło sie by to dowodu tożsamości a jako drugi dokument jako dowód zamieszkania dowód osobisty to przejdzie to ?? Na dowodzie jest przecież adres zamieszkania itp. Co sądzicię ??
 
U 57

uzytkownik-163016

Użytkownik
A zestawienie opłat z Banku Pekao Jest tam na nim ades banku,adres mój imię nazwisko miejsowość ulica kod pocztowy (nie jest podana gmina) nazwa rachunku, moj numer rachunku i to jest opłata za prowadzenie karty w okresie od 01.08.2018 do 31.10.2018 ale data wystawienie jest 02.11.2018 i to jest w formie pdf
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Musimy potwierdzić Twoją tożsamość i upewnić się, że Twoje konto ecoAccount jest bezpieczne, w związku z czym prosimy Cię o przesłanie wysokiej jakości zdjęcia przedstawiającego Ciebie, trzymającego dokument tożsamości obok twarzy wraz z podpisaną kartką,z napisem „dla Ecopayz” zawierającą również aktualną datę. Upewnij się, że oświetlenie jest dobre, a aparat jest tak ustawiony, aby zdjęcie było wyraźne i dobrej ostrości.
Uwazajcie na tych cwaniakow z Ecopayz,
Bo ewidentnie od poczatku roku zaczeli polowanie na hajs tam gdzie sa jakies obroty i wplaty do bukmacherow+
przelewy miedzy rachunkami to dowalaja ta weryfikacje selfie+ data i kartka &quot;dla Ecopayz&quot;
uprzednio po zablokowaniu mozliwosci wszystkich transakcji tym zoltym komuniaktem o koncie w trakcie przegladu
w praktyce jesli konto kupione do gry u bukmacherow i nawet zweryfikowane selfi,
to bez namiarow do wlasciciela ID hajs nie do odzyskania
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Uwazajcie na tych cwaniakow z Ecopayz,
Bo ewidentnie od poczatku roku zaczeli polowanie na hajs tam gdzie sa jakies obroty i wplaty do bukmacherow+
przelewy miedzy rachunkami to dowalaja ta weryfikacje selfie+ data i kartka &quot;dla Ecopayz&quot;
uprzednio po zablokowaniu mozliwosci wszystkich transakcji tym zoltym komuniaktem o koncie w trakcie przegladu
w praktyce jesli konto kupione do gry u bukmacherow i nawet zweryfikowane selfi,
to bez namiarow do wlasciciela ID hajs nie do odzyskania
I bardzo dobrze. Przynajmniej wiem ze moje Pieniadze sa tam bezpieczne
 
M 5

misieqk89

Użytkownik
Jeszcze raz...
Czyli jeśli mamy konto w PLN buki, to najlepiej założyć konto w euro na tym Ecopayz? Bo jeśli mam kombinować i przelewać niby na subkonto w euro, i jeszcze mają mi do tego zabierać coś tam znowu , to trochę bez sensu.
Poproszę o odpowiedź
 
U 57

uzytkownik-163016

Użytkownik
bank wydaje Ci na wniosek zaswiadczenie papierowe/potwierdzenie prowadzenia rachunku(nie wiem jak w pko w moim koszt 15zl).. gdzie jest adres itp dane..skan i wysylasz to do nich..przechodzi bez problemu, ja nie mialem jak potwierdzic inaczej adresu, po wielu wymianach wiadomosci wlasnie jakis pdf, plikow itp to zaswiadczenie przeszlo bez problemu.
Mowisz ze tak bedzie najszybciej i najlepiej ?? ewentualnie jeszcze mam wyciag z banku podobno też chyba może byc ?? Czytałem gdzieś ze z mbanku nie przechodzi ale z pekao juz tak
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
jaki status konta macie przy tej dodatkowej weryfikacji z kartka w reku?
silver? gold ?
Ja mam status najwyzszy VIP i żadnych weryfikacji dziwnych nie mialem. Zazywczaj spotyka to kombinatorow
wygrywanie na bukmacherce zapewne Ci nie grozi, to rzeczywiscie masz powody sie cieszyc
Jak nie ma sie 18lat jak w twoim przypadku to trzeba kombinować..
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
ok, tyle mi wystarczy, tak myslalem, ze dodatkowe weryfikacji przy zakladaniu kont z tych samych urzadzen itp
Dzieki za odpowiedz
 
I 14

ice05

Użytkownik
kolega 1 raz zakladal i nie ma zadnych multikont, wyslal zdjecie rachunku za prąd to kazali mu odeslac z zamazana kwota ???? troche wq jest bo ma tam 2k
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Ja mam status najwyzszy VIP i żadnych weryfikacji dziwnych nie mialem. Zazywczaj spotyka to kombinatorow
Jak nie ma sie 18lat jak w twoim przypadku to trzeba kombinować..
człeniu, ale ty tez jestes kombinatorem
skoro zamiast grac w stsie czy fortunie, grasz w &quot;nielegalnych&quot; firmach jak 1xbet korzystajac do tego z Ecopayz
roznica miedzy mna a toba jest taka, ze ty nie jestes na tyle &quot;grozny&quot; dla bukmacherow,
ze mozez sobie swobodnie grac cale zycie ze swojego konta,a ja musze zalatwiac nowe konta bo jestem limitowany jak i wielu innych ludzi z tego forum.
 
Do góry Bottom