>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

ecoPayz - ogólna dyskusja

ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Pomoże ktoś ?? Np stan konta?? Czy po prostu im wsyłać tak jak jest ??
Nie piszesz nawet do czego jest Ci to potrzebne a oczekujesz odpowiedzi. Stan konta z ecopayz przy weryfikacji konta u buka czy weryfikacja ecopayz i zamazanie stanu konta na koncie w banku? Jesli to drugie to mozna zaslonic stan konta i czesc numeru konta w banku. Jak nie przejdzie to wtedy pytaj ich support. Mi weryfikuja eco przy czesciowo zamazanym koncie bankowym i zamazanym nr klienta. Co do stanu konta nie zamazywalem ale chyba tez mozna. Nie to jest najwazniejsze.
 
M 0

m.k.

Użytkownik
Posiadam konto w euro oraz w złotych, ale środki mam tylko na koncie w złotych. Do konta w euro mam podpiętą kartę w euro. Jak najkorzystniej mogę środki wypłacić w bankomacie?
Przelewać z konta w złotych na konto w euro i wypłacać w bankomacie pko bp, bzwbk czy bez przelewania na konto w euro wypłacać w bankomacie w pko bp? Czy na jedno wyjdzie?
Pomoże ktoś?
 
U 57

uzytkownik-163016

Użytkownik
Nie piszesz nawet do czego jest Ci to potrzebne a oczekujesz odpowiedzi. Stan konta z Ecopayz przy weryfikacji konta u buka czy weryfikacja Ecopayz i zamazanie stanu konta na koncie w banku? Jesli to drugie to mozna zaslonic stan konta i czesc numeru konta w banku. Jak nie przejdzie to wtedy pytaj ich support. Mi weryfikuja Ecopayz przy czesciowo zamazanym koncie bankowym i zamazanym nr klienta. Co do stanu konta nie zamazywalem ale chyba tez mozna. Nie to jest najwazniejsze.
Ta druga opcja, i tak zrobię jak napisałeś i zobaczymy co z tego wyjdzie. I ile już Ci czasu weryfikują?
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Jak wypłacam w bankomacie PKO to pobiera 7 złotych z groszami. Jak w Euronecie to trzeba wybrać czy przeliczyć czy nie. Co bardziej się opłaca? Wzięcie przeliczenia czy odrzucenie? Bo tam to 16 złotych aż biorą przy przeliczeniu. Mam kartę do konta w PLN. A boję się odpalać kalkulator w głowie w momencie jak karta jest w bankomacie, żeby mi nie zjadło ;)
 
M 2

manolo99

Użytkownik
Witam,
Ja zleciłem koło południa wypłatę koło 22-go, po dziś dzień 25.01 godzina 11:00
status cały czas bez zmian &quot;oczekuje&quot; kiedy to się może zmienić ??? Wypłata do końca przyszłego tygodnia na koncie banku będzie?
P.S
Nieaktualne kasa na koncie ????
 
C 186

casuals

Użytkownik
Jak wypłacam w bankomacie PKO to pobiera 7 złotych z groszami. Jak w Euronecie to trzeba wybrać czy przeliczyć czy nie. Co bardziej się opłaca? Wzięcie przeliczenia czy odrzucenie? Bo tam to 16 złotych aż biorą przy przeliczeniu. Mam kartę do konta w PLN. A boję się odpalać kalkulator w głowie w momencie jak karta jest w bankomacie, żeby mi nie zjadło ;)
7 złotych ale przy jakiej wypłacie ? Mi ostanio wzięło 28 zlotych przy wypłacie 300 zł w PKO BP. Konto w funtach, karta w funtach
 
U 57

uzytkownik-163016

Użytkownik
Jak zrobię dziś wpłate (25.01) na Ecopayz przez Pekao kiedy się mogę najwcześniej spodziewać ?? Jak to wygląda w praktyce w weekendy ? Czy lepiej poczekać do poniedziałku i w poniedziałek zlecić?
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
przy wyplatach pobiera mi kolo 60 pln od kazdego tysiaka
wplata karta na skrilla wychodzi kolo 40 pln od 1000
zawsze odrzucajcie propozycje &quot;przewalutowania&quot; po kursie bankomatu bo to gigantyczne zlodziejstwo,
zwlaszcza w euronecie
w ten sposob zazwyczaj sie goli naiwnych turystow w Polsce ale i zagranicznych krajach jest to samo
 
M 0

m.k.

Użytkownik
przy wyplatach pobiera mi kolo 60 pln od kazdego tysiaka
wplata karta na skrilla wychodzi kolo 40 pln od 1000
o
Wiesz może czy jak mam konto w euro i do tego podpiętą kartę w euro, a środki mam na koncie w złotówkach to czy mogę nie przerzucając środków na konto w euro wypłacić to w bankomacie? Pytam, bo wtedy oszczędziłbym na przerzuceniu środków z konta w złotówkach na konto w euro.
 
C 186

casuals

Użytkownik
dla mnie prowizje te prowizje sa tragiczne przy wyplatach i wiecznie trzeba przerzucac kase i liczyc. Dziadostwo ale nie ma nic innego. Złoty interes ktoś zrobił, zero konkurencji
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
Właśnie wypłaciłem z bankomatu PKO 110zł i pobrało 28.14 euro. Przecież to jest zwykłe zdzierstwo. Ja nie wiem jak wy robicie, że wychodzi 5%. Nie miałem żadnego pytania czy przewalutować czy nie.
 
Do góry Bottom