>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

C 186

casuals

Użytkownik
Ja mam zgodność karta+konto w euro a za wypłatę 300 zł wzięło plus minus 340 zł. Dramat. Również nie wiem jak niektórym wychodzi 5-6%
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ja mam zgodność karta+konto w euro a za wypłatę 300 zł wzięło plus minus 340 zł. Dramat. Również nie wiem jak niektórym wychodzi 5-6%
Jaki bankomat? Dużo zależy od bankomatu bo niekotre doliczaja sobie prowizje dodtakowo
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
Problem jest chyba w małych kwotach... wypłacałem kilka razy po 1000zł w bankomatach Euronet, Pekao, Santander w każdym wzięło od 1060zł - 1070zł w Santander najmniej, najwięcej w Euronet, a konto Primary w Ecopayz mam w PLN a kartę w Euro więc nie wiem w czym tu problem, niech będzie to 6%-7% niby dużo ale lepsze to niż ...
 
arba 0

arba

Użytkownik
Przy wypłatach z bankomatu pobiera 50-75zł przy 1000zł, jak się płaci w sklepie kartą pobiera ~5zł przy 100zł. Dużo zależy od bankomatu, nie polecam euronetu.
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
Mi przy wypłacie 200zl w bankomacie PKO bp
Pobralo 13zl prowizji więc przy 1000zl wychodzi około 65zl prowizji
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
Mozna zmienic konto glowne z dolarow na zlotowki?
Napisz do supportu może się da.
Ja mam dwa konta w Ecopayz, jedno PLN i podpięta kartę USD i drugie konto EURO i kartę EURO którwą wcześniej miałem do konta PLN ale napisałem prośbę i mi przeniesli.
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Napisz do supportu może się da.
Ja mam dwa konta w Ecopayz, jedno PLN i podpięta kartę USD i drugie konto EURO i kartę EURO którwą wcześniej miałem do konta PLN ale napisałem prośbę i mi przeniesli.
i przy karcie euro do konta euro ile wychodzi za wyplate 1000 pln z bankomatu?
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
szczerze mowiac jak sam nie sprawdzisz to sie nie dowiesz, wszedzie pisza inne sumy, jutro pojde do santander i wyplace 3 razy 250 e i zobaczymy ile wezma.
Pytanie, wsadzam karte do bankomatu i brac przewalutowanie czy jak? w pln maja liczyc czy w euro? bo zawsze mi sie to pier.doli, czlowiek stary to karta umie za piwo zaplacic w monopolu, a na roznych forach roznie pisza
Dodam, ze konto euro gold i karta euro
Dzieki !
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
szczerze mowiac jak sam nie sprawdzisz to sie nie dowiesz, wszedzie pisza inne sumy, jutro pojde do santander i wyplace 3 razy 250 e i zobaczymy ile wezma.
Pytanie, wsadzam karte do bankomatu i brac przewalutowanie czy jak? w pln maja liczyc czy w euro? bo zawsze mi sie to pier.doli, czlowiek stary to karta umie za piwo zaplacic w monopolu, a na roznych forach roznie pisza
Dodam, ze konto euro gold i karta euro
Dzieki !
ponawiam pytanie, dzieki
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
wyplacilem z santander 500zl na probe, konto euro, karta euro, euro chcieli policzyc po 3,78 bodajze, wzialem w pln i odjelo mi z konta 123,7 e, ktos moze mi powiedziec czy ok, ile to procent bo cienki jestem z tym liczeniem ????
dzieki!
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
500,0000 : 123,7000 = 4,0420
EUR/PLN [buy (TMS)]
08:05:23
4,2958
4,2958 : 4,0420 = 1,0628
HARACZ
6,2800 %
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
nie jest zle, akurat tam gdziem gram w Ecopayz bo innej opcji nie mam licze euro po 4 przy zysku takze jest luz, cala reszta to idzie na revolut i grosza nie biora takze 6% przeboleje, dzieki
 
Do góry Bottom