>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

I 14

ice05

Użytkownik
z tego ci widzę nie potrzebnie zakladalem te Ecopayz by w tym revolucie bardziej sie oplaca i to mocno, nie ma tyle oplat przy wyplacie z bankomatu, jakie sa minusy ?
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
panowie mam problem poniewaz nie posiadam dowodu zameldowania ani rachunku za media czy oswiadczenie banku. Jaki daliscie papierek zeby zweryfikować adres zameldowania ??
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Twoje konto jest aktualnie w trakcie przeglądu.
Niektóre opcje twojego konta ecoAccount zostały chwilowo wstrzymane na czas przeglądu twojej aktywności na koncie.
Prosimy o kontakt z naszym Zespołem Wsparcia Klienta, gdzie będziesz mógł otrzymać dalszą pomoc.
Ktoś, coś ?
Czasem tak robią. U mnie dosc szybko po tym komunikacie wrocilo do normy
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
panowie mam problem poniewaz nie posiadam dowodu zameldowania ani rachunku za media czy oswiadczenie banku. Jaki daliscie papierek zeby zweryfikować adres zameldowania ??
Załóż konto w banku w Santander, można online łącznie z weryfikacją. Idź do banku po wyciąg miesięczny. Tam będzie adres i imię i nazwisko. Zrób foto i im wyślij. Mi przyjęli taki dokument, a też bujałem się długo z weryfikacją bo właśnie potwierdzenie adresu było problemem (też nie mam &quot;kwitów&quot; na siebie). Innego wyjścia nie masz.
 
I 14

ice05

Użytkownik
proboje wplacic wirtualna karta Ecopayz na revoluta, niby ta wirtualna jest w euro a na revolucie przy wplacie pokazuje ze mi ze ta karta jest w funtach i by uniknac oplaty bankowej zeby doladowal w funtach albo dalej w zlotowkach co wybrac ?
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
to pierwsze z gory, nie pamietam co tam bylo, pamietam tylko odruchowo
Trzeba uwazac na revoluta, ostatnio zaczeli robic limity na koncie dopoki sie nie udokumentuje skad macie pieniadze.
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Wie ktoś może jak wyciągnąć od mBanku wyciąg konta z adresem?
/
Znalazłem. Pasaż &gt; Usługi &gt; Dyspozycje &gt; Złóż wniosek &gt; Zamów zaświadczenie o posiadaniu rachunku. Koszt 40 zł, możliwy kurier 25zł skan który przychodzi na e-mail 5zł
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Wie ktoś może jak wyciągnąć od mBanku wyciąg konta z adresem?
/
Znalazłem. Pasaż &gt; Usługi &gt; Dyspozycje &gt; Złóż wniosek &gt; Zamów zaświadczenie o posiadaniu rachunku. Koszt 40 zł, możliwy kurier 25zł skan który przychodzi na e-mail 5zł
Złóż wniosek -&gt; Kategorie -&gt; Rachunki -&gt; Dokumenty związane z dokonywanymi transakcjami -&gt; Zamówienie wyciągu na życzenie
Głębiej się już tego chyba ukryć nie dało :/
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
Dzisiaj zapłaciłem kartą za jedzenie na pyszne.pl i pobrało po kursie 4.14 czyli chyba 3,8% prowizji, więc nie tak źle.
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Złóż wniosek -&gt; Kategorie -&gt; Rachunki -&gt; Dokumenty związane z dokonywanymi transakcjami -&gt; Zamówienie wyciągu na życzenie
Głębiej się już tego chyba ukryć nie dało :/
Dokładnie, zamiast dodać adres do zwykłego wyciągu to jeszcze trzeba szukać niewiadomo gdzie i ta opłata ...
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Dzisiaj zapłaciłem kartą za jedzenie na pyszne.pl i pobrało po kursie 4.14 czyli chyba 3,8% prowizji, więc nie tak źle.
Nie myślałem, że tak szybko będę tęsknił za skrillem... Tam kartą za zakupy płaciło się bez żadnej prowizji, a nasze narzekania budziła strata 18 zł przy wypłacie 1000 zł z bankomatu... To se ne vrati ????
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
Nie myślałem, że tak szybko będę tęsknił za skrillem... Tam kartą za zakupy płaciło się bez żadnej prowizji, a nasze narzekania budziła strata 18 zł przy wypłacie 1000 zł z bankomatu... To se ne vrati ????
Co racja to racja, użyłem tej karty jeszcze raz w biedronce (nie bierzcie kursu, który proponuje terminal - 2.93 za euro, tylko kliknijcie &quot;NO&quot; - policzyło po 4.16) i już mam bloka na koncie:
Your account is currently under review.
A temporary hold has been placed on some of your ecoAccount features while we review your account activity.
Please contact Customer Support who will be able to assist you further.
I zero odpowiedzi od wczoraj.
 
S 38

silent_d

Użytkownik
Co racja to racja, użyłem tej karty jeszcze raz w biedronce (nie bierzcie kursu, który proponuje terminal - 2.93 za euro, tylko kliknijcie &quot;NO&quot; - policzyło po 4.16) i już mam bloka na koncie:
Your account is currently under review.
A temporary hold has been placed on some of your ecoAccount features while we review your account activity.
Please contact Customer Support who will be able to assist you further.
I zero odpowiedzi od wczoraj.
mialem ten sam komunikat,
na livechat stwierdzili ze to przez logowanie z vpn (wczesniej logowalem sie tak z 1000 razy), w kazdym razie odblokowane natychmiast. Daj znac czy poszlo bez problemu.
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
mialem ten sam komunikat,
na livechat stwierdzili ze to przez logowanie z vpn (wczesniej logowalem sie tak z 1000 razy), w kazdym razie odblokowane natychmiast. Daj znac czy poszlo bez problemu.
Poszło bez problemu. Dwie godziny temu dostałem maila:

Dear XXX,
We have reviewed your ecoAccount to ensure its security and it&#39;s ready for you to use again.
Make the most of your ecoAccount today and enjoy:
Instant
Instant local payments direct into your ecoAccount*
Immediate
Immediate credit and debit card deposits
Free
Free transfers to merchants
To activate your account, simply click on the button below.

Także mogę znowu korzystać z konta.
 
pasek 2,8K

pasek

Użytkownik
Pierwsza wypłata z betsafe, zlecona o 23 wczoraj, do tej pory nie raczyła się pojawić, trochę kpina...
15:35 Twoja wypłata została zaakceptowana
Jedynie 16h...
 
Do góry Bottom