>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

A 205

amindada

Użytkownik
Konto 2 miesące i miła niespodzinka :
Cześć Marek,
Mamy przyjemność poinformować, że wygrałeś kwotę €100 w ramach rozdawania gotówki z okazji obchodów końca roku!
Nagroda zasiliła Twój rachunek ecoAccount, wystarczy się zalogować i sprawdzić! Teraz musisz tylko zdecydować na co ją wydasz.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Gdzie oni tam mają przelicznik walut? Wiem że liczą sobie 2,99% za konwersję waluty. A gdzie u nich są kursy dla poszczególnych walut? Konto eco mam w PLN, jak wpłacę do kasyna z euro to po jakim kursie mi to przeliczą?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dzięki z takich stron to korzystam z xe.com. Co do kursu euro, to przy wpłacie przelewy24 mamy przelicznik minimalnej wpłaty 10 euro w PLN. To można sobie przeliczyć.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Być może ktoś wertował ich regulamin - czy wpłaty/wypłaty z pokera/zakładów są u nich dozwolone, niedozwolone, czy nic o tym nie ma w regulaminie?
 
J 23

jarosz107

Użytkownik
Mam maly problem, poniewaz w tamtym roku zarejestrowalem sie Ecopayz ale zapomnialem na jaki e mail i traz jak chce zalozyc nowe konto to mi je blokuja poniewaz mozna miec aby jedno konto. Nie wiem co robic;/
 
Z 2

ziejson199

Użytkownik
Witam. Mam pytanie odnośnie Ecopayz. Mam problem z wypłatą z jednego z buków do Skrill, pomyślałem więc, że wypłace na Ecopayz, i z Ecopayz przeleje do buka z którego mogę przelać do Skrill. Pytanie jest takie, czy będę musiał weryfikować konto Ecopayz? Z tego co wyczytałem jest trochę problemów z weryfikacją. Czy będę mógł zrobić wypłatę z buka, i przelew do innego buka bez weryfikacji? Pozdrawiam
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Raczej tak, weryfikacja jest potrzebna aby mieć status silver i możliwość wypłat. Natomiast u mnie weryfikacja przeszła mimo niby niewielkiej wielkości pliku dokumentów. Powiedziałem że do tej pory wszędzie to przechodziło, i jak nie zaakceptują to złożę skargę. To poskutkowało i zaakceptowali. Natomiast co do twojej sytuacji, nie wiem do jakiego buka chcesz wpłacić z Ecopayz i wypłacić na skrill. Z tego co wiem to takie coś jest możliwe w sportingbull. W większości innych buków, po wpłacie Ecopayz wypłacisz tylko na Ecopayz...
 
ninja 71

ninja

Użytkownik
Między kontem pln a subkontem euro zabierają jakiś % jak chce sie przenieść środki z pln na euro? Karta w euro przypięta do konta w euro jakie są opłaty wtedy przy wypłacie z bankomatu? Można w każdym wypłacić?
 
Do góry Bottom