>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

S 0

slawkoo225

Użytkownik
SIemanko. Czy możecie mi pomoc w jednej sprawie?
Chodzi o to ze mam kartę oczywiście EUR i chciałbym wypłacić EUR z bankomatu EURONET, tylko ze problem polega na tym ze nie wyświetla mi się taki komunikat o takiej opcji wypłaty, tylko PLN a kasę mam na subkoncie w EUR. Zaznaczam ze bankomat obsługuje wypłaty EUR.
Chyba ze muszę mieć pieniądze w walucie PLN na koncie i dopiero wtedy będę mógł zrealizować wypłatę w EUR.

Pozdrawiam
 
E 2

egon522

Użytkownik
Jeżeli ktoś zamierza wpłacić na Ecopayz, to chętnie wymienię środki z Ecopayz na konto bankowe.(najlepiej alior) (możemy zrobić to przez allegro) Jako iż mają prowizję od wyplaty 43zł, a ja konto będę mógł zweryfikować dopiero za jakieś 2 tyg, to przy wymianie całej kwoty tj 277zł wezmę na konto bankowe 255. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to zapraszam na priv
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
SIemanko. Czy możecie mi pomoc w jednej sprawie?
Chodzi o to ze mam kartę oczywiście EUR i chciałbym wypłacić EUR z bankomatu EURONET, tylko ze problem polega na tym ze nie wyświetla mi się taki komunikat o takiej opcji wypłaty, tylko PLN a kasę mam na subkoncie w EUR. Zaznaczam ze bankomat obsługuje wypłaty EUR.
Chyba ze muszę mieć pieniądze w walucie PLN na koncie i dopiero wtedy będę mógł zrealizować wypłatę w EUR.

Pozdrawiam
W Polsce Nie wypłacisz karta z Ecopayz euro w bankomacie. Jedynie za granica
 
A 205

amindada

Użytkownik
maja jakies opoznienia, zawsze bylo instant, teraz trzeba czekac. Wczoraj ok 18 wplacilem z mileniumbanku, zaksiegowali o 22, na maile zero odpowiedzi wiec musisz cierpliwie czekac
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
śmieszna firma, nie polecam w żadnym wypadku. Dziś wpłacałem tam hajs i co najśmieszniejsze dopiero po wpłacie (wcześniej wpłacałem i nigdy wiekszych problemów) nagle konto zablokowane, komunikat
Twoje konto zostało tymczasowo wstrzymane. Prosimy o kontakt z naszym Zespołem Wsparcia Klienta gdzie udzielimy Ci pomocy. Przepraszamy za niedogodności.
nie mam pojęcia o co chodzi, sprawa od 16 i nikt mi nie odpisał z tego zespołu wsparcia, na czacie również próbowałem sie kontaktować, nie odpowiada nikt. Pieniądze zablokowane, nic nie można z nimi zrobić xd
nie polecam tego amatorskiego portfela, gdybym wpłacił tam powiedzmy 5 koła i by mi tak zablokowali hajs na ch.j wie ile to bym sie załamał chyba. Live chat nie funkcjonuje tutaj, trzeba czekać ch.j wie ile na odpowiedź a pieniadze zablokowane. Jak traktować ich poważnie
 
H 32

hortex

Użytkownik
Śmieszny Ty się wydajesz. To poważna firma z Wielkiej Brytanii. Dbają o reputację. Jaki masz status, silver, gold? Nic nie napisałeś w zasadzie prócz płaczu. Support odpisuje najczęściej w ciągu 24-48h, czekaj. Być może wpłaciłeś dużo, być może chcą weryfikacji, etc. Nic Ci nie zginie. Weź chusteczkę, otrzyj łzy, uzbroi się w cierpliwość i wyjaśnij to, co chce support i tyle.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Drogie sa te wypłaty, ale zauważyłem ze z niektorych bankomatów bierze więcej, z innych mniej. Jak wyplacisz 1000zł to z konta zejdzie ok 1060-1080.
 
Do góry Bottom