>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
znajde gdzies liste bukmacherow ktorzy obsluguja Ecopayz? interesuja mnie buki z duzymi limitami, do tej pory byl dafabet ale konczy z dniem 19 marca
Dafabet na szczęście nie konczy dzialalnosci tylko trzeba po prostu zalozyc nowe konto u nich. Wiecej info u nich na czacie jak cos. Betsson, 1xbet, Melbet (klon 1xbet) no i na dafabet mozna wplacac ecopayzem. Pewnie jeszcze gdzies ale sie nie orientuje. Trzeba poszukac.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
mam pytanie.
mam silver konto Ecopayz i 8 tys złotych na tym koncie, które chciałbym wypłacić na konto bankowe jak najszybciej (są mi szybko potrzebne, więc czekanie za kartą nie wchodzi w gre).
czy mogę to wypłacić za jednym zamachem czy nie da rady?
jak to wygląda? no i opłata jest 42 zł za wypłatę, więc też nie chciałbym za dużo raz wypłacać.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
mam pytanie.
mam silver konto Ecopayz i 8 tys złotych na tym koncie, które chciałbym wypłacić na konto bankowe jak najszybciej (są mi szybko potrzebne, więc czekanie za kartą nie wchodzi w gre).
czy mogę to wypłacić za jednym zamachem czy nie da rady?
jak to wygląda? no i opłata jest 42 zł za wypłatę, więc też nie chciałbym za dużo raz wypłacać.
Wypłacić 8k na konto i ponieść opłatę 10euro. Taniej się nie da chyba że masz VIP to wtedy 7euro.Taka kwotę śmiało możesz jednorazowo wypłacić
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
a sorry, że się wtrące w rozmowę :p
a jak wygląda to z kartą? opłaca się zamówić w jakiej walucie? bo jak rozumiem wtedy nie muszę w ogóle czekać za kasą tylko ide do bankomatu jak mam siano na Ecopayz i wypłacam?
i np. jakbym wypłacił 1000zł z bankomatu taką kartą np. w euro jak zamówie to ile poniose opłat łącznie z przewalutowaniem itd.?
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
jak bym chciał wyrobić sobie u nich kartę to lepiej na ten rachunek który posiadam w PLNach czy zrobić sobie drugi w EURO i wtedy zamówić kartę? bo karta tylko w euro funtach lub dolcach... chodzi o jak najmniejsze koszty przewalutowań itd.
 
M 0

makaleleeee

Użytkownik
Witam
czy możecie mi udzielić odpowiedzi jak długo trwa weryfikacja na Silver oraz czy zaakceptują zakup w sklepie na fakturę ? Jako, że mam problem z drugim dokumentem konkretnie z wyciągiem bankowym. Może ktoś ma jeszcze jakiś inny pomysł. Pozdrawiam.
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
• Kopia wyciągu bankowego, (potwierdzenie dokonania wpłaty nie jest akceptowane)
• Potwierdzenie meldunkowe,
• Kopia rachunku za media (na przykład rachunek za energię elektryczną,gaz,wodę).
Tylko to.
Faktura nie przejdzie,także nie przejdzie odcinek wypłaty,renty,emerytury na którym jest adres i świeża data - próbowałem).Jaki masz problem z wyciągiem bankowym?U mnie przeszedł nestbank - potwierdzenie przelewu (obojętnie jakiego),bo na nim jest pełny adres,wcześniej wysłałem klasyczny wyciąg,ale na nim było tylko nazwisko bez adresu i to nie przeszło.Weryfikacja szybka.Po wysłaniu potwierdzenia przelewu, a byłem pewien,że go odrzucą,jeszcze tego samego dnia przyszedł mail z gratulacjami,że przechodzę do konta Silver.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

makaleleeee

Użytkownik
Niestety ale na wyciągu z mBanku nie widnieje adres jedynie nazwisko, chyba, że sobie ktoś inaczej poradził mając konto w tym banku, z góry dzięki za wskazówki.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
ja po zapytaniu mailowym, że nie mam żadnego rachunku na siebie itp. dostałem odpowiedź, że mam wysłać im dwie strony dowodu, prawo jazdy lub paszportu i plik pdf oryginalny z wyciągiem z banku w którym mam konto.
i zaakceptowali :p
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Makaleleeeelowi nie akceptują wyciągu z mBanku,bo brak na nim pełnego adresu,tak samo jest w Nestbanku,ale Ecopayz zaakceptował mi potwierdzenie w PDF ostatniej historii przelewu,na którym jest pełny adres.Nie mam konta w mBanku,ale może tam jest podobnie.Makaleleeee,wydrukuj potwierdzenie ostatniej transakcji i jeśli jest na niej pełny adres,wyślij go im!U mnie przeszło.
P.S. Na wyciągu miesięcznym w Inteligo jest cały adres posiadacza rachunku i ten wyciąg spokojnie przechodzi.
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Witam, czy ktoś ma problem z Ecopayz od paru dni? od ponad roku wpłacałem pieniądze a dzis gdy proboje zrobic wplate karta pisze ze nie moge wplacac karta visa, i zebym dokonal innej metody platnosci np przelewem, co nie wchodzi gre bo nie bede czekal 3dni zeby wplacic pieniadze.. Tylko mi poblokowali konto czy nikt nie moze wplacac karta visa? &quot;Pamiętaj, że dokonując depozytu kartą Visa nie będziesz w stanie korzystać z konta ecoAccount&quot;.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Witam, czy ktoś ma problem z Ecopayz od paru dni? od ponad roku wpłacałem pieniądze a dzis gdy proboje zrobic wplate karta pisze ze nie moge wplacac karta visa, i zebym dokonal innej metody platnosci np przelewem, co nie wchodzi gre bo nie bede czekal 3dni zeby wplacic pieniadze.. Tylko mi poblokowali konto czy nikt nie moze wplacac karta visa? &quot;Pamiętaj, że dokonując depozytu kartą Visa nie będziesz w stanie korzystać z konta ecoAccount&quot;.
Przecież możesz wpłacać przelewy24. Kasa jest od razu i taniej niż karta
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Jak nie ma? Bierzesz usługi lokalne i tam masz przelewy24 czy paysafecard. I to są opcje natychmiastowe. A jak bierzesz np.przelewy24 to potem możesz wybrać blikiem wpłatę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom