>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ecoPayz - ogólna dyskusja

I 14

ice05

Użytkownik
czy te Ecopayz to jest cos jak moneybookers ? z buka na Ecopayz a potem na bankowe ? jakie sa oplaty ? karta tylko w euro ?

Tak. Tak. Na stronie do sprawdzenia i w temacie pisane juz było. Tylko w euro
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Jezeli chodzi o tą blokadę konta, to całość trwała około 24h. Jedyne co było robione to wpłaty do buka i wypłaty wcześniej, stwierdzili naruszenie regulaminu po czym po 24h odblokowali konto i jest tak, jak było wcześniej.
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
jeżeli chodzi o weryfikację to Ecopayz powinno brać przykład ze Skrilla. ten kto weryfikował swóch rachunek Skrill mobilnie poprzez aplikację ten wie o czym mówię. Wystarczy mieć aparat w telefonie i udostępnianie lokalizacji. a w tym Ecopayz trzeba się pier****ć z jakimiś oficjalnymi listami z banku.
 
J 0

jarek-ekonomik

Użytkownik
Witam mam problem wypłacałem karta 800 PLN i naliczyli 140 zł opłaty i 14 zł jeszcze innej w sumie 954 z konta poszło a 800 brałem coś jest nie tak ?
 
H 32

hortex

Użytkownik
Euronet sobie pobiera od przykładowo 200 zł 13 zł prowizji od niedawna. Niech się walą. W którym bankomacie kurs jest najwyższy z proponowanych po odrzuceniu rozliczenia w euro (gdy karta Ecopayz w euro) i rozliczeniu w złotówkach? W WBK obecnie koło 4.00 (z prowizją Ecopayz za wypłatę).
 
S 1,3K

sircigano

Użytkownik
Najrozsądniej chyba mieć Ecopayz w EUR, karta w EUR połączona z kontem EUR
Wypłacałem z bankomatu Pekao 1000,00pln dnia 04.06
Z konta eco ściągnęło 241,1EUR oraz 4,82EUR prowizji
 
A 320

azael

Użytkownik
Euronet sobie pobiera od przykładowo 200 zł 13 zł prowizji od niedawna. Niech się walą. W którym bankomacie kurs jest najwyższy z proponowanych po odrzuceniu rozliczenia w euro (gdy karta Ecopayz w euro) i rozliczeniu w złotówkach? W WBK obecnie koło 4.00 (z prowizją Ecopayz za wypłatę).
Na te 13 zł nie musisz się zgadzać
 
maarcin14 649,7K

maarcin14

Użytkownik
Dokładnie tak . Od jakiegoś czasu 13 zł to obowiązkowa opłata w euronetach . Oprócz tego należy się nie zgadzać na proponowany kurs
 
H 32

hortex

Użytkownik
Chyba WBK najprzyjaźniejsze obecnie pod względem kursu, chyba że ktoś ma wyższy kurs niż około 4.05 obecnie z prowizją za przykładowo 200 PLN.
 
W 0

winchester

Użytkownik
Nie zapominajcie, że minimalna opłata za wypłatę z bankomatu kartą ecoCard to 1,5€ (2%)- niezależnie od statusu Vip. Więc powinniście wypłacać co najmniej 300 zł, aby nie tracić dodatkowo na każdej wypłacie.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Czemu akurat 300 PLN? To może podzielimy się i jutro wieczorem każdy wypłaci w innym bankomacie te 300 PLN i porównamy ile zeszło z konta? ???? Euronet na pewno nie ma 4.15, poza tym ma kilkanaście zł prowizji za wypłatę z karty w EUR. Kompletnie najdroższy jest obecnie.
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Mial ktoś problemy z wypłatą z powodu kodu IBAN? Dziś dostałem maila z informacją że wypłata się nie powiodła z racji podania złego kodu IBAN. Dziwi mnie to bo dane konta wprowadziłem poprawne a IBAN (PL) podałem po numerze konta za znakiem &quot;/&quot; tak jak w formularzu do wypełnienia danych. Ktoś miał podobny problem albo wie o co im może chodzić, co źle wpisałem? Napisałem już do supportu i czekam też na ich odpowiedź.
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
IBAN podaje się przed numerem rachunku.Nie lepiej wyrobić sobie kartę?Mniej śladów,spokojniejszy sen...;)
Dzięki własnie już to ogarnąłem i poprawiłem. Zawsze mi sie właśnie wydawało że IBAN idzie na początek ale zmylił mnie ten ich schemat...
Śladów? ???? Nie mówimy o takich kwotach które byłyby warte zachodu. A co do karty to gdyby była możliwość wyrobienia w PLN to bym skorzystał ale to całe przewalutowanie... już lepiej chyba i prościej raz na jakiś czas zrobić wypłatę chociaż przyznam szczerze, że nie liczyłem wszystkich kosztów związanych z kartą dokładnie.
ed@
Żeby mieć karte w euro trzeba otworzyć kolejne sub konto walutowe ?
 
badi 51

badi

Użytkownik
Próbuję wypłacić z Ecopayz, i gdy wybieram bank to mnie wylogowuję, zaczęło się tak dziać od dzisiaj gdy wszedł nowy layout strony. Kilka dni temu działało wszystko dobrze. Też tak ktoś ma ?
 
Do góry Bottom