>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Tylko na pin tymi kartami Ecopayz nie mozna zblizeniowo.Na dodatek w niektorych sklepach mozna placic ta kartą w euro czyli odchodzi przewalutowanie i zdecydowanie bardziej opłaca się niz wypłata z bankomatu.
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
&quot;Upoważniam Ecopayz do pozyskania moich danych osobowych związanych z wpłatą, w tym dokumentu potwierdzającego tożsamość, i udostępnienia ich partnerowi Ecopayz przetwarzającemu wpłatę.&quot;

wtf, u nich nie istnieje cos takiego jak anonimowe przelewy24?
czy ten zapis to tylko fikcja i mozna wplacac z jakiego konta sie chce?
 
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
Czy ja dobrze widzę, żeby wypłacić pieniądze trzeba mieć minimum silver?
I jedyna opcja wypłaty to na konto bankowe, z prowizją prawie 50 zł?
Grubo!
Silver otrzymujesz po weryfikacji konta. 10€ wypłata na konto. Mozna uzywac ich karty
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Czy ja dobrze widzę, żeby wypłacić pieniądze trzeba mieć minimum silver?
I jedyna opcja wypłaty to na konto bankowe, z prowizją prawie 50 zł?
Grubo!
Silver otrzymujesz po weryfikacji konta. 10€ wypłata na konto. Mozna uzywac ich karty
zgadza sie za wyplate to troche przesadzaja dlatego lepiej wyrobic karte
 
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
Tylko, ze karty nie maja w pln. Za wypłatę z bankomatu i przewalutowanie tez trzeba zapłacić. Lepiej wypłacać rzadziej i wieksze kwoty na konto gdzie 10 euro będzie wynosiło np 1 procent całej kwoty wypłacanej.
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Tylko, ze karty nie maja w pln. Za wypłatę z bankomatu i przewalutowanie tez trzeba zapłacić. Lepiej wypłacać rzadziej i wieksze kwoty na konto gdzie 10 euro będzie wynosiło np 1 procent całej kwoty wypłacanej.
Boze drogi,grasz w euro i wyplacasz w bankomacie euronetu
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Jaka ja prowizja przy wypłacie z euronetu? Przy 1000pln ile zostanie mi zabranych za przewalutowanie i wszelkie prowizje?
I przy płatności kartą ile wynoszą jakiekolwiek opłaty - zapewne za przewalutowanie?
 
A 320

azael

Użytkownik
Przecież euro w Polsce nie wypłacisz z bankomatu. Tyle razy to już było wałkowane.
Wypłacisz z niektórych bankomatów Euronetu. Na ich stronie można sprawdzić z których. U mnie w mieście z żadnego.
I później idziesz do kantoru i wymieniasz po niekorzystnym kursie na złotówki. Biznes życia.
Euronet dzisiaj po 4.05 za Euro w kantorze zakładam że więcej dają.
 
Do góry Bottom