>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

kowalikowo 6

kowalikowo

Użytkownik
Panowie mam problem. Chciałem zaktualizować sobie konto do poziomu Gold. Została mi tylko weryfikacja karty kredytowej (VISA). Podczas wpisywania wszystkich danych pojawia się następujący komunikat:
Potwierdź cel Twojego konta
Prosimy zauważyć, że dodając kartę Visa, nie będziesz mógł korzystać ze swojego konta ecoAccount do żadnych transakcji związanych z grami lub zakładami.
Zawierają się w tym:
  • Zakupy u konkretnych sprzedawców
  • Transakcje ecoCard z konkretnymi sprzedawcami
  • Przelewy pieniężne do konkretnych podmiotów

Jeśli chcesz korzystać ze swojego konta do tych celów, prosimy o skorzystanie z alternatywna opcja depozytu.
Jeśli nadal chcesz korzystać z usług Visa do dofinansowywania swojego konta, prosimy o kontakt z Zespołem Wsparcia Klienta, aby zmienić cel konta.
Czy to oznacza, że już nie będę mógł robić przelewów do 1xbet? Czy trzeba zmienić cel konta (nie pamiętam, czy jak się rejestrowałem to zaznaczałem cokolwiek na ten temat)?
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Tak, zasilałem już dwa razy i wychodzą mniejsze opłaty niż wypłata kartą eco
Możesz podać jaki to jest % albo kwotę wypłaty oraz prowizję?

ja przelałem 500 zł na skrill to wyszło sumie ok 530 zł z jakimiś haczykiem
Skąd taka suma? Na skrillu widnieje informacja, że zasilenie kartą kredytową/ debetową podlega opłacie 1% od kwoty. W takim przypadku wyszłoby 5 zł.

To już pytanie do wszystkich. Po zasileniu kartą Eco Skrilla można wypłacać z bankomatu środki (pytam, bo są rozbieżne opinie, ktoś może ostatnio próbował )?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Skąd taka suma? Na skrillu widnieje informacja, że zasilenie kartą kredytową/ debetową podlega opłacie 1% od kwoty. W takim przypadku wyszłoby 5 zł.
Prosta odpowiedź : bo nie ma karty w walucie PLN na eco. Dlatego wplacajac karta walutowa na konto skrill walucie PLN dochodza koszty przewalutowania. Jak Widac oplaty z takiej transakcji wychodza ok 6% a wyplata z bankomatu karta z eco ok 5%
 
C 186

casuals

Użytkownik
Wszystko zależy jaki bankomat itp. Mi dwa dni temu przy wypłacie 300 zł karta Ecopayz która ma walutę funty, wzięło 30 zł plus minus. Małych kwot kompletnie nie opłaca się wypłacać. Ciężkie czasy mamy
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Nadal nie wiem jak to robicie. Mi zawsze ok 5-6% pobierają W euronecie za sama wypłatę juz pobierają prowizje 13zl. Najlepsze z których wyplacalem to pko albo bzwbk.. Dzis wyplace karta w funtach i dolarach i dam znać jak wychodzi taniej
Wydaje mi się ze większe oplaty za wyplate z bankomatu moga byc spowodowane tym ze karty walutowe co po niektórzy wyrobili sobie do konta w PLN a nie do konta walutowego euro dolarów czy funtow. Wtedy bankomat podwojnie liczy za przewalutowanie i z 5% moze sie zrobić 8-9%.
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Wypłaciłem 1000 zł z bankomatu i pobrało (tzn. transakcja oczekuje), 246,85€ (pytania o kurs nie było, bo to bankomat PKO BP). Ile wyniosła opłata za transakcję? Standardowo 65-70 zł? Pytam, bo pierwszy raz wypłacałem z bankomatu i muszę się zorientować czy jest wszystko ok czy może naliczyło mi drapieżną prowizję. Wychodziłoby na to, że przewalutowanie nastąpiło (wraz z opłatami) po kursie ok. 4,05 zł
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Wypłaciłem 1000 zł z bankomatu i pobrało (tzn. transakcja oczekuje), 246,85€ (pytania o kurs nie było, bo to bankomat PKO BP). Ile wyniosła opłata za transakcję? Standardowo 65-70 zł? Pytam, bo pierwszy raz wypłacałem z bankomatu i muszę się zorientować czy jest wszystko ok czy może naliczyło mi drapieżną prowizję. Wychodziłoby na to, że przewalutowanie nastąpiło (wraz z opłatami) po kursie ok. 4,05 zł
Dobrze wyszlo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
deloo 7

deloo

Użytkownik
W jakiej walucie najlepiej zamowic karte eco?
moim zdaniem najlepiej miec karte w EURO, ja zrobiłem tak że na Ecopayz mam jeden rachunek w PLN i jeden w EURO, zamówilem kartę ECO ktora była przypisana do konta PLN ale przepisali mi na konto EURO jak do nich napisałem z prośbą i z bankomatu wypłacam eurasy (euronet), oszczędza się na przewalutowaniu.
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
moim zdaniem najlepiej miec karte w EURO, ja zrobiłem tak że na Ecopayz mam jeden rachunek w PLN i jeden w EURO, zamówilem kartę ECO ktora była przypisana do konta PLN ale przepisali mi na konto EURO jak do nich napisałem z prośbą i z bankomatu wypłacam eurasy (euronet), oszczędza się na przewalutowaniu.
Jeżeli mieszkasz za granicą albo masz blisko do granicy to możesz wypłacić w euro. Jeżeli mieszkasz w Polsce i chcesz wypłacić w bankomatach Euronet, euro to Ci nie wypłaci, a nastąpi podwójne przewalutowanie.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Mam konto w eco w PLN. Jak wypłacam z Euronetu to pyta czy chce w PLN czy EUR, co wybrać żeby się opłacało? Bo przy PLN jest napisane, że 13 PLN prowizji, a ile prowizji przy EUR to nie wiem bo nie pokazuje. Nie chce robić obliczeń przed bankomatem żeby mi karty nie wciągnęło. W innych bankomatach np. PKO nie pyta w jakiej walucie wypłacić. Może ktoś coś się wypowiedzieć szczególnie na pierwszy fragment posta?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Mam konto w eco w PLN. Jak wypłacam z Euronetu to pyta czy chce w PLN czy EUR, co wybrać żeby się opłacało? Bo przy PLN jest napisane, że 13 PLN prowizji, a ile prowizji przy EUR to nie wiem bo nie pokazuje. Nie chce robić obliczeń przed bankomatem żeby mi karty nie wciągnęło. W innych bankomatach np. PKO nie pyta w jakiej walucie wypłacić. Może ktoś coś się wypowiedzieć szczególnie na pierwszy fragment posta?
Ja biore pln bo nieznanym kursie i wychodzi zawsze dobrze.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Ile czekaliscie na weryfikację do silver? Czekam od piątku i nic - ani widu ani slychu a hajs spory hajs zamrożony na koncie!
 
joj 12

joj

Użytkownik
czy moze mi ktos wytlumaczyc ile jest przewalutowan po drodze i jak najkorzystniej bo mysle nad zalozenie Ecopayz i karty. Jak najlepiej wyjsc w schemacie buk konto w pln ---&gt; przelew na Ecopayz na konto w pln czy euro?(jesli idzie z buka pln na euro to juz chyba 1 przewalutowanie) i pozniej zamowienie karty do konta pln czy konta euro? (i tu tak czy siak kolejne przewalutowanie przy wyplacie z bankomatu czyli suma sumarum podwójne wychodzi jakby nie bylo czy cos mieszam
 
C 186

casuals

Użytkownik
Przy wypłacie z ing zawsze mam około 10 % za wypłatę. Ostatnie dwie moje wypłaty 300 zł to za każdym razem 30 zł około pobiera. Wybieram zawsze bez przeliczenia bo z przeliczeniem to jeszcze więcej. Tragedia ogólnie ale innego wyjścia nie ma dopóki nie ma waluty PLN na karcie.
 
joj 12

joj

Użytkownik
Przy wypłacie z ing zawsze mam około 10 % za wypłatę. Ostatnie dwie moje wypłaty 300 zł to za każdym razem 30 zł około pobiera. Wybieram zawsze bez przeliczenia bo z przeliczeniem to jeszcze więcej. Tragedia ogólnie ale innego wyjścia nie ma dopóki nie ma waluty PLN na karcie.
10%?? :O ale kartę masz podpiętą do subkonta w eurasach na eko czy do konta w pln?
 
Do góry Bottom