>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

emonnau 6

emonnau

Użytkownik
Wszedłem na stronę euronetu i jest ich kilka tak naprawdę, co ważniejsze niedaleko mnie. Ale taka opcja nie byłaby złą, wtedy odchodzi przewalutowanie.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
wygląda na to że usuneli tą opcje
Kiedyś już pisalem, że cały ten Ecopay jest nadzorowany przez tę samą komisję co Skrill i tylko kwestią czasu jest kiedy podzieli los Skrilla. Poza tym jest b. drogi. No i się zaczęło! P24 odmówiły współpracy, a wkrótce zrobią to bukmacherzy.
Ale przeciętny Kowalski musi się przekonać na własnej skórze.
Tak samo będzie z całym tym &quot;bezpiecznym&quot; Trustly. Jak ludziom zaczną ginąć pieniędze z rachunków bankowych, to wtedy niektórzy zmądrzeją by nie podawać haseł i loginów.
Tymczasem bitcoinami można bezpiecznie i tanio wpłacać, a jak ktoś się boi, to zostają mu legalne buki.
 
jurko8 20

jurko8

Użytkownik
Większego Shitu NIE WIDZIAŁEM !!! Grałem u bukmachera bettilt i wypłaciłem pieniądze właśnie na ecoPayz. Poprosiłem ich o wirtualną kartę i musiałem dosłać dowód tożsamości i wyciąg z konta bankowego. Wysyłałem te dokumenty z 6 razy i właśnie przy tym ostatnim razie dostałem informacje, że MOJE KONTO ZOSTAŁO ZAMKNIĘTE I NIE MA MOŻLIWOŚCI JEGO ODBLOKOWANIA!!!!!!!!!!!!!!! Zamknęli mi konta na, którym miałem 341 pln !!! Napisałem do nich kilka wiadomości w sprawie tych pieniędzy a odpowiedź brzmiała ciągle tak samo ( jakby z automatu wysyłana) : Przepraszamy ale Twoje konto zostało zamknięte i w przyszłości nie będzie możliwości jego ponownego otwarcia. I jakiś link z regulaminem . Co ja teraz mam zrobić ? Gdzie ich zgłosić ? To nie może być tak , że ktoś ma pieniądze u nich w portfelu a oni postanowią zamknąć konto! W takim razie to zakładam swój portfel i wy będziecie w nim kasę trzymać a ja przy próbie waszej weryfikacji będę zamykał konta i przytulał wasze pieniądze! A co ...
 
jurko8 20

jurko8

Użytkownik
Z tego co czytałem na surebety to nie pierwszy miałem taką sytuację, że zamknęli mi konto ale nikt chyba nie miał takiej , że jeszcze zabrali sobie moje pieniądze. Kim oni są do cholery ? NBP cz co ?
 
psychol32 420,5K

psychol32

Użytkownik
Po przeczytaniu Twojej wiadomości postanowiłem aplikować o kartę.
Po ok godzinie dostałem meila że zgłoszenie zostało zatwierdzone i w ciągu 21 dni karta przyjdzie pocztą.
Także Twój przypadek musi być jakiś pojedynczy.
 
jurko8 20

jurko8

Użytkownik
Ni pomagacie... Kolejny email wysłany w niedziele , mamy środę a oni nawet nie raczyli odpowiedzieć ! Mam ochotę ich roznieść
 
jurko8 20

jurko8

Użytkownik
Ale im się nawet nie chce odp. ! Ktoś tu pisał, że rozmawiał z nimi na czacie. Szczerze to nie wiem jak to zrobił bo czy jest 8 rano , 12 w południe czy 20 wieczorem to cały czas komunikat ten sam, że czat nie jest dostępny...
 
jurko8 20

jurko8

Użytkownik
K.... ludzie, możecie być bardziej ludzcy ?! A nie albo olewacie temat albo jakieś podchody robicie. Wiadomość którą dostałem od nich o zamknięciu konta:

Information about your ecoAccount closure
Dear Jerzy Kowalski,
During a recent review of your account, we found activity breaching our PSI Pay Terms of Use. Your ecoAccount has therefore been permanently closed.
As per the Terms of Use #12.1, ecoPayz may limit access to your ecoAccount (including without limitation, placing a hold on funds in your account, limiting your ability to send or redeem, transfer or withdraw electronic money from your account, limiting your payment sources).
Unfortunately, we will not be able to accept any further applications from you in the future.
For further information and to view our Terms of Use please visit https://www.ecopayz.com/en/policies/terms-of-use.
ecoPayz Team
 
A 205

amindada

Użytkownik
W tym punkcie co podali są wymienione powody ewentualnego zamknięcia , nie jestem az tak dobry z angielskiego zeby to wypisac, ale czesto pojawiają się tam słowa &quot;illegal&quot; ; &quot;fraud&quot; wiec moze nie wplaciles ze swojego konta, albo nie uzyles swojej karty kredytowej
 
Do góry Bottom